Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JA Z SĄSIEDZTWA

Czy miliony kobiet wokoł mnie to przeznaczenie a może śmiech losu

Polecane posty

Gość JA Z SĄSIEDZTWA

Hej..wiem ze już milion podobnych tematów tu było ale muszę dołączyć swój..właśnie uświadomiłam sobie, ze chyba do końca życia będą otaczały i osaczały ;-) mnie sama kobiety..No bo jak mam na to patrzeć- skończyłam studia gdzie wcale nie było facetów, pracuje w firmie gdzie 99 procent załogi stanowia dziewczyny( ten1 % to pan parkingowy ;-) ) do tego uprawiam typowo babski sport, a w rodzinie mam same siostry cioteczne które tez mają córki...jakaś Rzeczpospolita Babska mi sie robi...tu juz nie chodzi o to że mam dosyć tych pustych gadek moich kolezanek o tipsach i ciuchach..chodzi o to ze ja sie czasami czuje jak w filmie seksmisja..dzisiaj jakoś dobitnie to do mnie dotarło,bo złapałam gume w samochodzie i przeszukałam cały budynek w pracy i nie było żadnego faceta żeby mi chociaż troszkę pomógł..nawet demografia jest przeciwko mnie...w TV wczoraj powiedzieli ze moje miasto jest najbardziej sfeminizowane w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś z łodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Z SĄSIEDZTWA
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z sąsiedztwa
a dziś wracałam autobusem z pracy i znow same baby nie licząc kierowcy,...nie ma nawet na co popatrzeć zeby sie odstresować po godzinach...czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z sąsiedztwa
chyba musze pójść do pracy na kopalnie to w końcu bede mowić prosze pana, panie kolego..a nie pani krysiu , pani czesiu, marlenko...nie obraźcie sie dziewczyny ale bllleeee.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×