Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kalinka2111

Jaka dieta najlepsza

Polecane posty

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jaka dieta byłaby dla mnie najlepsza. Mam 20lat, 160cm wzrostu i 65kg wagi. :( przytyłam ostatnio strasznie... Chciałabym schudnąć bo znów chce czuć się atrakcyjna jak kiedyś i stąd to pytanie. Czytałam dużo o różnych dietach ale nie wiem która byłaby dla mnie najlepsza, dlatego proszę o pomoc i o rady. Dodam, że jeszcze nie pracuje więc mam ograniczoną ilość wydawania pieniędzy na różne wymyślne diety.. Jeżeli był taki temat, to z góry przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki, ale ja chce schudnąć i mam 20 lat.. Proszę o jakieś realne i normalne odpowiedzi... I proszę mnie nie wyśmiewać bo to nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dieta Ci nie pomoże. Jak na rzie polecam MŻ-mniej żreć:) zrezygnuj z podjadania wieczorem, ze słodyczy, słodkich napoi i zacznij trochę ćwiczyc i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadyyyia
ja Ci radzę po prostu liczyć kalorie, przyjmować np 1500, podzielić na 5 posiłków :) do tego długie spacery po 6-8 km i waga będzie spadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŻ heh :D no właśnie staram się mniej jeść, słodyczy nie jem od dawna.. Jeżdżę rowerem, często chodzę na spacery. Ale co z tego, jak waga stoi w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadyyyia
A liczysz kalorie ? Możesz jeść mniej a waga stoi, bo np jesz wysokolaroczne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyć kalorie, jeść produkty z mniejszym indeksem glikemicznym, większą zawartością błonnika (np. ryż brązowy zamiast zwykłego) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że nigdy nie liczyłam kalorii bo po prostu mi się nie chciało za każdym razem przed posiłkiem tego liczyć.. No ale dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jnekizielarz2
Sprawdźcie sobie mieszanki ziołowe do suplementacji przy diecie http://zielarzradzi.pl/ mi pomogło może wam też zobaczcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wygląda Twój jadłospis? Ile razy jesz, o jakich porach, co pijesz i w jakich ilościach? Czy masz zaburzenia hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedmowczyni: pytasz autorke, ktora zalozyla ten watek "jedyne" cztery lata temu czy spamerke, ktora zasmieca forum reklamami wklejajac je byle gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza dieta to dieta skomponowana przez specjalistę :) albo idź do dietetyka albo poszukaj jakiegoś cateringu dietetycznego u siebie bo tam też są posiłki tworzone przez profejsonalistów https://fitandeat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FranekP
Zgadzam się z tym, że najlepsze dieta to taka dobrana indywidualnie do danej osoby przez dietetyka. Ale generalnie wyróżnia się kilka diet, które uchodzą za "najlepsze": http://magiazdrowia.com.pl/10-najlepszych-diet-2018-roku/ Taki ranking diet może się przydać każdemu, kto będzie się zastanawiał jaką dietę wybrać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeromski

Ze swojej strony mogę polecić Ci sklep Elite Sport Food. Pomogli mi rozpisać dietę i dobrali odpowiednie suplementy. Jeżeli potrzebujesz porady to wybierz się po prostu do nich. Podpowiedzą co i jak, a i zmotywują do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timilini
Dnia 8.01.2014 o 11:53, kalinka2111 napisał:

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jaka dieta byłaby dla mnie najlepsza (...) przytyłam ostatnio strasznie... Chciałabym schudnąć bo znów chce czuć się atrakcyjna jak kiedyś i stąd to pytanie. 

Ja też wierzę w to, że jeszcze kiedyś będę atrakcyjna i zmienię jeszcze swój wygląd, rozpocznę dietę i ćwiczenia, schudnę, nabiorę energii i chęci do życia, tak jak to było kiedyś : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×