Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akila

Dieta 4 hours Body

Polecane posty

Gość Akila
Pije proteinowy Shake waniliowy tyle ze zamiast mleka robię go z woda no i tylko wtedy kiedy nie mam naprawdę czasu zeby coś zjeść do godziny od wstania. Z jednej puszki wychodzi 18 posiłków dla mnie idealnie na miesiąc diety. Dziś jestem po dniu rozpusty wiec żadnych zachcianek nie mam. Na obiad planuje chill con carne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis znów pierwszy dzien, a dzien rozpusy planuje na niedziele, bo wtedy mi najciezej sie pilnowac, maz robi sniadanie rodzinny obiad itd. dzis i tak jestem z siebie dumna caly dzien elegansko sie trzymalam, na obiad zjadlam gulasz wolowy z kapusta kiszona, a na kolacje zamierzam jajecznice z kielbasa i na przegryzke papryke. dodam, ze dziecku smazylam placuszki z bananami zapach roznosil sie uuuuulala, ale bylam twarda i jestem z siebie dumna. koryguj mnie prosze jesli zauwazysz ze zle cos jem pierwszy raz ja stosuje, troche poczytalam ale wiadomo, ze zawsze latwiej jesli ktos cos mardego doradzi. a wypilam dzis kawe, zielona herbate, i wode. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Wszystko robisz super, jeśli znasz angielski to poszukaj na angielskojęzycznych stronach jest bardzo dużo przepisów. Ja po wczorajszym szaleństwie mało dziś zjadlam bo nie dam rady LOL . Koniecznie zmiez sie centymetrem jak najszybciej bo po tym tez widać winiki. Jeśli jesteś koło okresu (7 dni) to nie patrz na wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Miło w kocu nie pisać tylko do siebie samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ja wam polecam kotlety z fasoli/ soczewicy. ja najeczesciej robie z czarnej fasoli. fasole namoczyc, ugotowac, zblendowac. dodac drobnopokrojoną papryke, cebulkę, ew starte pieczarki, jajko, przyprawy- formowac kotleciki- smażyc albo upiec. REWELKA! czytałam o tej diecie, w sumie czytałam ksiażkę, ale jakos tak wyszlo, ze zdecydowałam sie na cos innego aczkolwiek podobnego. mimo wszystko, uwazam, ze dieta jest spoko. a ksiazka 4hour body rewelacyjna i bardzo ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) nawet całkiem dobry skonsumowałam pyszna sałatke podobną do wczorajszej, ale po jajecznicy wieczornej było mi ciężko blee. patrzyłam na stronki anglojezyczne troszke na przepisy. a ty co jadasz na kolacje? Powiem tak stanełam dziś oczywiście na wagę z czystej ciekawości i nic(dodoam, że nie jestem przed okresem), wiem nie powinno się ważyć codziennie,dlatego następnym razem stane w sobote. A co do wymiarów to zawsze się mierze raz miesiącu także na bieżąco wiem ile gdzie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Jem dobrze - dzięki za przepis napewno zrobię musze tylko poczekać aż mi mixer na gwarancji naprawiony przyślą spowrotem. X Magda - wiadomo waga nie ruszy po jednym dniu wiec spokojnie :) co do kolacji ja nie mieszkam w Polsce a tu sie generalnie kolacji nie jada tylko późny obiad tak około 17-18. Wcześniej zanim nie mieliśmy dziecka jedliśmy zawsze około 20. Mój jadłospis jest generalnie prosty. Śniadanie w tygodniu Shake z woda i kawa, w weekend głownie jajecznica Lunch około 12 to omlet, jajecznica, sałatka, puszka fasoli na ciepło z ziołami itd. Przekąska około 14 garść orzechów albo migdałów 17-18 obiad i tu zależy jak gotuje tylko dla siebie i małej to mam pozarazane np chilli con carne. Jesli dla całej rodziny to modyfikuje np kotlety schabowe dla nich z panierka i ziemniakami a dla mnie bez z warzywami tylko. Tak samo robie z ryba , gulasz oni z kasza, ryżem a ja z warzywami. Kurczak tak samo. Pozniej najcześciej juz nic nie jem chyba ze mnie zassie to znowu garść orzechów albo łyżka masła orzechowego ( prawdziwego tylko orzechy i sól ). I tak samo prawie cały tydzień. Mam tez zawsze pare jajek ugotowanych na twardo jak juz nie mam na nic czasu to to jest moja przekąska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Zapomniałam dodać ze średnio 1-2 razy w tygodniu robie zamiast mięsa np krewetki i guacamole a to moze byc i jako lunch i jaki obiad. Wiem ze mozna jeść tez serek wiejski ten taki w granulkach. (Cottage cheese ). Na szczescie tu w NL dostępny jest w Lidlu bo biały ser jest tu jedynie dostępny jako przemielony do sernikow. Przepraszam za jakieś błędy albo dziwne słowa ale czasem jak autokorekta coś zmieni to mogę nie wyłapać. A czasem po prostu cuda wianki wstawia zamiast słowa jak wpisuje LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) spoko jeśli chodzi o pisownie jest super;) no jesli chodzi o dania obiadowe to tez tak robie rodzina z ziemniakami jakieś mięso albo co innego a ja z warzywami rzecz jasna:) ale jakoś przeoczyłam fakt, że można jeść orzechy rewelacja;) wiem wiem w wyznaczonych ilościach garstkę?:) na przekąskę. dziś na obiad mam fasolkę po bretońsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jest coś nie tak Mam brzuch jakbym była w siódmym miesiącu ciąży;( a jem tą zielenine, o co chodzi?? wczoraja na kolacje zrobiłam sobie chipsy z buraków marchewki i pietruszki z piekarnika i guacamole do tego. więc chyba powinno być ok a wzdęło mnie, tak że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Nie mam pojecia ja nawet po ogromnej ilosci fasoli nie mam az takich objawow. Pijesz duzo wody, jesz wystarczajaca ilosc miesa itd? Ja na tej diecie mam duzo lepsze odruchy ciala i rzoladka niz normalnie. Wyproznianie idealne, energii duzo, glodna nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zimno więc niebardzo wchodzi woda ale 1,5 litra staram sie wypic dziennie, do tego dwa duze kubki zielonej herbaty, ja także nie mam problemów z wyróżnianiem. moze sie brzuch jakoś unormuje przyzwyczai;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Hej jak tam dieta ? Ja zwiaze sie w sobotę ale jako ze okres sie zbliża nie oczekuje rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stało się coś strasznego......straciłam swoją najlepsząi najgorsząprzyjaciólkę.... WAGĘ. chyba mnie pokarał bo miałam zważyć się w sobote rano a kusiło mnie żeby podejrzeć i masz ci los rozbiła się w drobnym mak:( mąż się pewnie będzie cieszyć bo nie będę miała jak mu marudzić ze przytyłam 2 kilo itd. ale musze postawić na swoim i prędzej czy później kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunkuu!! mam kryzys!!! chce mi się owoca jabłuszka!!! ale narazie jestem twarda. a tak sie zastanawiam, bo ty planujesz stsoswac sie scsle przez 4 tygodnie. a co pozniej>>>??? waga nie wzrosnie jak bedziesz jadla w miare normalnie????pisalas czy mi sie wydawalo ze juz kiedys stosowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Gratuluje straty wagi LOL szkoda ze tej prawdziwej a nie tłuszczowej ale taka gre slow szkoda przepuscic. JA po ostatnich 4 tygodniach schudłam z 65kg do 61 to tak po ciąży jeszcze mi wisiało. Waga się pięknie utrzymywala przez 4 miesiące i dopiero na swieta trochę odpuscilam i z ćwiczeniami i cala reszta i tak dobolam do 62 kg . I od tej wagi starowalam teraz , w poprzednim tygodniu już było 59,4 kg wiec mysle ze skoncze na 58 :) ale jak już mowilam dla mnie jest wazny poziom tłuszczu w organizmie i więcej miesni bo wtedy bezkarnie mogę dobrze jesc i nie tyc ( bo jak powszechnie wiadmo miesnie spalają więcej kalorii same z siebie dlatego Pudzianowski jadl 8000 kalorii i nie obrastal w tłuszcz). Mi wystarczy ze będę mogla swobodnie jesc 1800-2000 kalorii dziennie i cwiczyla. NA modelke fitness z 10% tłuszczu się nie nadaja BO JAM MAM ZYCIE :))))) x Mam nadzieje ze wytrzymasz do dnia bez diety bo wtedy sa naprawdę miarodajne wyniki :) ja zaraz skoncze 3 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba pewnie że wytrzymałam, wypiłam 2 kubki czerwinej herbaty, zjadłam kolacje omleta z pieczarek i 2 jajek ale nie dalam rade całemu, zagryzłam surową marchewką i jest luzik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Magda jak tam no nic nie mogę napisać bo mi spam pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
No to oficjalnie rozpoczynam ostatni tydzień diety, niestety zapomniałam sie zważyć w sobotę wiec zrobię to dopiero za tydzień po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja uważam oficjalnie pierwszy tydzień za udany. tzn pięknie udało mi się dotrzymać zasad, pod koniec tygodnia nie czułam sie taka ociężała. w niedziele miałam dzień rozpusty. i co zważyłam się dziś rano (po dniu obżarstwa) i nie wiem czy to zasługa mojej nowej wagi, że jest spadek czy faktycznie coś zeszło, okaże się za tydzień. centymetrowo faktycznie cos jaky sie ruszyło gdzie 1-2 cm średnio;) bez szału ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Magda super :) ja juz odliczam dni bo mnie ciekawość zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Hej Magda jak dieta? Ja dziś ugotowałam chyba na cały tydzień taka mieszaninę wołowiny mielonej, fasoli białej, czerwonej i czarnej oraz pomidory z puszki. Wyszło mi jak dla wojska i będę zaraz mrozic. Cieszę sie ze dobrze ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy dzień kolejny zaliczam do udanych rzecz jasna;) a dziś tez będę robić wołowinę z fasolka i pomidorami taki a'la chili con carne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Chętnie bym ci wysłała moja bo narobiłam jak dla wojska. Ja czuje sie duzo lżejsza mimo ze okres nadchodzi. Jedyne to cwiczenia mi wiszą bo zimowa hibernacja mnie dopada. Tylko kocyk i spać. Na szczescie czy chce czy nie jak maz w pracy to na rowerze do szkoły po dziecko śmigać musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, sprawdziłam dzis z ciekawosci rzecz jasna stan wagi i cm wyglada na to ze waga wzrosla od wczoraj rano a cm jednak nie spadly od poczatku, chyba cos zle robie, nie wiem a moze organizm musi sie przyzwyczaic, a moze za duzo zieleniny jem, za malo bialka??a moze na moj organizm to nie dziala hmmm, nie wiem po niedzieli obrzarstwa wazylam mniej niz dzis. wody co prawda nie pije zbyt duzo w okresie zimy ale pije za to czerwona herbate nie slodzona oczywiscie. y pisalas ze zeszlo ci 3 cm w tali chcialabym taki wynik to po skonczeniu bedziesz pewnie miala z 5 mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Ja tez miałam straszne problemy z oddaniem wiadomości tylko u mnie pokazywało ze wysyłam SPAM. Ja tez dziś wlazlam na wagę bo akurat po prysznicu na golasa i bez śniadania to wykorzystałam i mimo ze okres za pare dni to waga pokazała 58,9 kg , wiecej o 0,2 mięśni i o 0,2 mniej tłuszczu. Mierzyć sie nie mierzylam bo juz czasu zabrakło :) Na wyniki musisz poczekać pewnie napisz mi dokładnie co jadasz cały dzień to porównamy i moze znajdżiemy przyczynę ze u ciebie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jadłAM sałatke z brokuła, jajka, ogorka kiszonego, papryki i troche wedliny wlasnej roboty z łyżką majonezu, 2 posiłki n aobiad troche bigosu i kabanos. na kolacj***arszcz ukraiński z warzywami bez ziemniakow z fasolka biala, finito. wczoraj natomiast 2 posilki salatka z sałaty lodowej, jajka, gotowanej piersi, papryki, ogorka swiezego, w miedzy czasie zjadlam marchewke i garsc orzechów laskowych kako przekoaska na obiad to chilli con carne kolacja marchewka bo nie chciało mi sie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo twojej wagi to z czego Ty sie odchodzasz??? oszalałaś kobieto?? ja sie nawet ni eprzyznam ile ważę. nie nie jest tragedia bo mniej niz przed ciaza ale 10 chcialabym zgubic jestem wysoka 1.7 cm wiec nigdy nie bede wazyc tyle co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisala, aaaale zapomnialam, ze dzis mialam taki sajgon w pracy, ze nie mialam kiedy rano zjesc sniadania stres, adrenalina, szybka akcja i pierwszy posilek zjadlam ok 11 dopiero a wstalam o 6;10, generalnie zauwazylam, ze nie chce mi sie jesc ostatnio, ale dzis kolo 13:30 to jak siedzialam to mi swiat wirowal, chociaz nie czulam glodu to zjadlam ta salatke i sie troche unormowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×