Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misssssia

Jestem w 12 tygodniu ciąży czuje delikatne ruchy maluszka

Polecane posty

Gość gość
A ja do szczupłych nie należę a ruchy maluszka tez czuje od 12 tyg. To moja 4 ta ciąża i tez umiem odróżnić ruchy dzidzi od jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe ojaprdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piata ciaza
Jestem w 5 ciazy. Od okolo 8 tygodnia czulam jak moje jelita puszczaja delikatne babelki. Okolo 11 tygodnia poczulam bardzo delikatne musniecia jelit - jakby skrzydelko owada. Dzis jestem w 13 tygodniu ciazy I jelita pracuja czesciej. Zapewne ruchy jelit znikna po porodzie jak zawsze znikaja. Trzymajcie sie dziewczynki - to Co czujecie to prawda. Matczyne serce - cialo jest wyczulone na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja będąc w 7 miesiącu już z córcią rozmawiałam przez powłoki brzuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 13tyg i czuje jak kopie mój maluszek. Jest to możliwe ponieważ w moim przypadku np mam bardzo mały pęcherzyk i dziecko ledwo sie w nim mieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ruchy poczylam 17 tydz i 3 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem w 4ciazy ogolem ,ale 3dzidzia bedzie bo jedno bylo pozamaciczne. I teraz czulam juz ruchy dziecka w 11tygodniu i wiem ,ze to normalne w kolejnych ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 91

Hejka.

Ja jestem w 13 tygodniu ciąży , to moja 3 ciąża , 2 udana. Znalazłam ten wątek bo ostatnio poczułam jak by trzepotanie , muskanie przed snem. I się zastanawiam właśnie czy to dziecko ,czy mi się na głowę rzuca :classic_biggrin:.

W okolicach bioder :classic_huh:?

Ale chyba to moja wyobraźnia bo w pierwszej ciąży ruchy czułam od 20 tygodnia a byłam chudym patykiem. Teraz mimo to ,że mam trochę więcej na plusie niż wtedy może rozpoznam ruchy dziecka z 3-4 tygodnie wcześniej. :classic_laugh: 

Tą ciążę przeżywam bardziej , już jako doświadczona mama i bardziej się wsłu...ę w swoje ciało. Może dlatego mamy które tak robią , czują coś dużo wcześniej? 

Buziaki:classic_love:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra z wami kobiety!
Dnia 9.01.2014 o 12:06, Gość gość napisał:

12 tyg,,, ty nie jesteś normalna, lekarz padłby ze śmiechu

Jakie wy Panie jesteście wredne , kobieta tylko się pyta czy to możliwe a wy zaraz wyzywacie i oceniacie . Ja jestem w drugiej ciąży i to w prawie 13 tygodniu i tez czuje lekkie ruchy i jestem bardzo szczupła . Wiec dajcie sobie spokój z tymi tekstami . I każda kobieta jest inna i inaczej odczuwa swoje ciało . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra z wami kobiety!
Dnia 9.01.2014 o 12:06, Gość gość napisał:

12 tyg,,, ty nie jesteś normalna, lekarz padłby ze śmiechu

Jakie wy Panie jesteście wredne , kobieta tylko się pyta czy to możliwe a wy zaraz wyzywacie i oceniacie . Ja jestem w drugiej ciąży i to w prawie 13 tygodniu i tez czuje lekkie ruchy i jestem bardzo szczupła . Wiec dajcie sobie spokój z tymi tekstami . I każda kobieta jest inna i inaczej odczuwa swoje ciało . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu

Nie przejmuj sie autorko zawistnymi komentarzami. Ja tez jestem teraz w 12 tygodniu I tez czuje ruchy dziecka. Dziecko w tym mom ciazy jest juz wielkosci owoca kiwi. Przynajmniej tak mowi moja ciazowa aplikacja. Oczywiscie, ze to jest mozliwe. W ciagu dnia nie czuje apsolutnie Nic ale gdy sie klade spac to czuje Jak sie w srodku cos kotluje I nie sa to jelita, "Bo sie ozarlam Jak krowa" Jak sie tu wypowiadaja po chamsku. Po prostu czuje to w macicy. Zadne kopniaki I silne ruchy. Raczej jakby mi mala rybka tam plywala :D. Rowniez jest to moja druga ciaza. W pierwszej dlugo nie czulam ruchow albo po prostu w ogole nie zwracalam na to uwagi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Agu napisał:

Nie przejmuj sie autorko zawistnymi komentarzami. Ja tez jestem teraz w 12 tygodniu I tez czuje ruchy dziecka. Dziecko w tym mom ciazy jest juz wielkosci owoca kiwi. Przynajmniej tak mowi moja ciazowa aplikacja. Oczywiscie, ze to jest mozliwe. W ciagu dnia nie czuje apsolutnie Nic ale gdy sie klade spac to czuje Jak sie w srodku cos kotluje I nie sa to jelita, "Bo sie ozarlam Jak krowa" Jak sie tu wypowiadaja po chamsku. Po prostu czuje to w macicy. Zadne kopniaki I silne ruchy. Raczej jakby mi mala rybka tam plywala :D. Rowniez jest to moja druga ciaza. W pierwszej dlugo nie czulam ruchow albo po prostu w ogole nie zwracalam na to uwagi. 

 

jelita ci pracują. Ja też czuję ruchy jak się na tym skupię a w ciąży nie jestem. I się nie obżeram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Wczoraj miałam usg 12tc i maluszek jest bardzo ruchliwy nie można było ani zmierzyć ani zdjęcia zrobić po kilku próbach się udało co prawda nie czuje ruchów ale dzieci w tym tygodniu są bardzo ruchliwe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×