Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misssssia

Jestem w 12 tygodniu ciąży czuje delikatne ruchy maluszka

Polecane posty

Gość Misssssia

Czy któraś z was tak miała? Możecie pisac mi ze jestm chora ze juz czuje ale naprawdę to nie są jelita tylko delikatne muśnięcia maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też moje 6 cm wtedy kopało w brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssia
Wczoraj bylam w pracy i dosc sie napracowalam i przyszlam do domu polozylam sie a dzidzia robila figle nie czulam tego gdy polozylam reke ale czulam to od srodka jakby trzepotanie skrzydełkami :) Cos PRZECUDNEGO to moja druga ciąża wiec wiem co to ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w którym miejscu dokładnie czujesz te musnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:36 jest to jak najbardziej możliwe.W trzynastym tygodniu byłam na wizycie i powiedziałam lekarce,że od tygodnia czuje ruchy i jakoś mnie nie wyśmiała.Powiedziała,że tak szczupłe osoby jak ja mogą czuć ruchy dużo szybciej niż inni.Zastanów się zanim coś napiszesz.I żeby była jasność nikt tu nie mówi o kopniakach tylko o delikatnych muśnięciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyy_black
ja czułam od 13/14 tygodnia takie łaskotanie, szczególnie w autobusach jak bujało :) łaskotanie stało się mocniejsze ok 20 tyg i potem były już inne ruchy. ale moja to była torpeda w brzuchu, nawet na usg nie dało jej się zbadać bo tak fikała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssia
Ruchy czuje w okolicy pęcherza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czułam w pierwszym dniu po zaplodnieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssia
Nie rozumiem dlaczego mnie wyzywasz ale to świadczy o Twojej inteligencji ... Jest to moja druga ciąża i wiem co czuje ! Najwidoczniej mój maluszek jest bardzo silny i potrafi już dac o sobie znac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssia
a tak na marginesie bo Ty czułaś muśnięcia od 15 tc to ja mam teraz czekac do 15 tc bo ty tak miałaś ! Widzisz mnie te szczęście spotkało szybciej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Twoje szczęscie to się JELITA nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dzieckoktore ma 5 cm dlugosci, nozkijak zaplaki moze kopac tak silnie, ze czujesz ruchy .Zastanow sie ! Ruchy sie odczuwa wtedy, kiedy macica sie rozrasta dosyc mocno w brzuchu a maluch nabiera masy i sily, dlatego zazwyczaj jest to okolo 18-20 tygodnia. Lekarka Cie nie sprostowala, bo pewnie nie raz slyszala takie brednie i nie chce sie jej tego tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak pisze pani wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie lekarz powiedział ze ruchy bede czuc ok 20 tc. czułam w 19. 12 tydzien to troche wczesnie mi sie wydaje no ale moze... ja prócz ruchów dziecka przez cała ciąże żadnych innych ruchów nie czułam wiec to chyba nie jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciązy byłam bardzo szczuplutka (jak palec) nie to co teraz :D i powiem że jak na pierwiastkę dość wcześnie poczułam ruchy malca bo już w 15 tygodniu ciąży a odczuwalne i zauważalne było to w Taki sposób że leżąc na wznak widziałam jak delikatnie przesuwa mi się w podbrzuszu kulka wielkości dwóch centymetrów i raz się chowała a raz wychodziła i wędrowała sobie. Wspaniały widok . Wyobrażałam sobie jedynie co to może być, czy maleńska stópka czy głowa :D. Nie wiem do tej pory . Acha, musze dodać że odczuwalne było to prawnie znikomo , to był bardziej widok dla oka. Żeby było jasne, jelita w tym czasie miała sporo wyżej i one nigdy nie wędrowały w formie kulistej po brzuchu, raczej uwypuklały się większą masą i to tylko po posiłku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssia
Jasne JELITA ! Pewnie połowa z wypowiadających się jest w pierwszej ciązy ! Ja nie pisze,że te ruchy są jakieś mocne ! Nie czuję ich gdy położe rękę tylko czuje je w środku ! Jakoś mój lekarz powiedział,że to możliwe tym bardziej że to moja druga ciąża i że jestem osobą szczupłą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssia
Jasne JELITA ! Pewnie połowa z wypowiadających się jest w pierwszej ciązy ! Ja nie pisze,że te ruchy są jakieś mocne ! Nie czuję ich gdy położe rękę tylko czuje je w środku ! Jakoś mój lekarz powiedział,że to możliwe tym bardziej że to moja druga ciąża i że jestem osobą szczupłą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 tyg,,, ty nie jesteś normalna, lekarz padłby ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ruchy mózgu czujesz? :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssia
Jasne JELITA ! Pewnie połowa z wypowiadających się jest w pierwszej ciązy ! Ja nie pisze,że te ruchy są jakieś mocne ! Nie czuję ich gdy położe rękę tylko czuje je w środku ! Jakoś mój lekarz powiedział,że to możliwe tym bardziej że to moja druga ciąża i że jestem osobą szczupłą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozczarowana jesteś, że nie ekscytujemy się z ruchów twoich jelit w 12 tc?Dlatego odrazu snujesz domysły, że większość jest w 1 ciąży bądź tylko jedną ma za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssia
Aj jak wam żal d**ę ściska ! Aż miło popatrzec ! Skoro na USG mój maluch fika,że nie da się zmierzyc to dlaczego nie moge czuc ruchów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat bylam 3 razy w ciazy i Cie wyśmiewam z tymi Twoimi teoriamni:D Pewnie, ze czujesz jelita, kobieto TY masz mózg ? Dziecko jest takie malutkie, ze kopac to moze siebie a nie Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodziewała się że powiemy że ma geniusza w brzuchu :-D a tu zonk, nikt nie kupił bajki o *****ch co najwyżej *****ch JELIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W GŁOWIE MASZ NAFIKANE :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czułam od 14 tyg. i to z całą pewnością jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 tydzień i dziecko fika na USG? serio serio? nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gljfgcdsjc
ja czułam od 14 tyg. i to z całą pewnością jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×