Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zycie jako konkubina

Polecane posty

Gość gość
LEd, ROR, LADY , psychiczna i ujadają 4 suki na zmiane jedna przez drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, jeszcze pees. Nie uważam, że cokolwiek mi się należy tylko w związku z tym, że jestem z facetem. Taka postawa to sponsoring - daleko mi od tego ;) Jestem kowalem własnego losu, mam wykształcenie, świetną pracę, własne pieniądze, którymi dzielę się oczywiście z partnerem. Polecam, na pewno by Ci się spodobało :) Uciekam do mojego słodkiego bękarcika, bo właśnie wstała :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam męża i za swoje zycie, dzieci, majatek odpowiadamy solidarnie wraz ze wszystkimi tego konsekwencjami. Tak zachowują się ludzie dorośli i odpowiedzialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż by chciał taką sukę w łóżku jak jedna z nas, ale cóż... pambuk nie zadbał o niego pod tym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ty w życiu w nic nie wierzysz nie oznacza że masz obrażać mojego Pana Boga, szacunku matka cię nie nauczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żony to wyrachowane i sprzedajne kooorewki, ktore daja dooopy wzamian za zastawe stolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ja obrażam pana Boga? dlaczego uważasz, że nie wierzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalas juz dzisiaj d***la mezowi? nie? to daj zaraz, bo waza ci w spadku po nim przepadnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna, wzielas slub dla tej zastawy widze. myślałaś, że te złote paski na obwodzie są 24k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udajesz głupią?************ [zgłoś do usunięcia] Led Zeppelin Twój mąż by chciał taką sukę w łóżku jak jedna z nas, ale cóż... pambuk nie zadbał o niego pod tym względem usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadek po nas otrzymają nasze dzieci :) nie będę musiała się wycierać z cała rodziną po sądach żeby go dostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo ja tu obraziłam oprócz tego lachona spod 'gościa'? to nie Ty subtelna białogłowo przypadkiem obrażałaś się kiedyś za zwrot 'zabierać d**ę w troki' i życzyłas mi biczowania na Syberii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość ROR dla ciebie powinno założyć się oddzielny dział..."jak to jest mieć mózg" pani wszystko wiedząca na każdy temat..specjalizacja wychowanie, poród , macierzyństwo.... ale sama bezdzietna smiech.gif a oczy tęskniące za rozumem" hehehehehehheheh rozbawił mnie ten tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18;14 skąd mamy wziąć zastawe, slubu nie było to kiedy bysmy miały czas wysępić od kogoś? jak się nie chce pracować, i się żyje z wypłatki męża to fakt można nawet i bez zastawy zostac :D ja sobie tam na swoje przyjemności sama zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się zastanawiam dlaczego konkubiny wiecznie podkreśla to ze pracują ? czy to naprawdę jakiś wyczyn chodzić do pracy i zarabiać ? Wszystkie mężatki jakie znam pracują wiec nie bardzo rozumiem o co wam chodzi z ta praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu wy dalej szczekacie?!? I ktoś jak napisał o tych 4 sukach..to zgadzam się w zupełności. Kolejna sprawa:to,że temat o konkubinach ,nie znaczy,że mężatki nie mogą się wypowiadać :/ jakieś ograniczone jesteście?jak jest o alkoholikach..to tylko alkoholicy mogą dyskutować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie ma czym pochwalić to chociaż praca pozostaje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarinkaa
Ja też nie rozumiem dlaczego konkubiny podkreślają,że pracują. Ja też pracuję i wszystkie moje koleżanki mężatki również.. więc co z tego?to chyba normalne w dzisiejszych czasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
led,lady i psychiczna powinniscie sobie zalozyc oddzielny temat i kolko wzajemnej adroracji,was nie idzie czytac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyście królewny przeczytały CAŁĄ dyskusję, wiedziałybyście czemu to właśnie jest podkreślane - każdy zarzut w strone kobiet żyjących beż sakramentu ślubu opiera się na tym, że to meliniarstwo, bez pracy, pieniędzy, alkoholizowanie się i bicie po mordach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wątek jest nasz, zalozycielka się zgodziła. s********j :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatkaapropos
Hej. Chętnie wypowiem się w temacie.Ja akurat znam tylko jedną konkubinę, która nie opuszcza swojego konkubenta (a mojego szwagra)na krok :/ nie wiem co za typ,mega zazdrosna,mega zaborcza..boi się,że jak nie będzie przy nim,to ją zdradzi/oszuka czy co? Jak szwagier był u mnie i mojego męża raz bez niej,to cały czas wypisywała esy i wydzwaniała. Dodam,że ona nie pracuje. Innych konkubin nie znam,same mężatki,więc nie wiem jak wygląda ich życie. Jednak ta chyba szczęśliwa nie jest. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam , że nie znam żadnego tego typu związku, tyle co tu czytam i w TVN oglądam. Jednakże, tylko co czytam to ciągłe powtarzanie konkubin że ktoś tam na którejś stronie nazwał je materacem i że któraś tam zbiera rachunki coby po rozstaniu z materacem do spania nie zostać.AAA no i jeszcze mega wyczyn praca i ślub jest zły ale batman chrzci im na prośbe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×