Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małaMIA

Zgodzić się na pracę przez łóżko mając kochanego męża i malutkie dziecko

Polecane posty

"Honor" pozwala mężczyznom na o wiele więcej, jedynie kobieta powinna się..."szanować". A iluż to panów stosuje brudne zagrywki, żeby dojść do swego, ile "trupów" mają za sobą, ile rodzin pozbawili jadła... Trudno zliczyć. :) Praca przez łóżko to chyba najmniejsze zmartwienie, jeśli ktoś ma nie dojadać. Radzę robić tak, jak uważa się samemu za słuszne, bo dbanie o własne interesy to kwestia przetrwania, a jednocześnie brania z życia, bo jest tylko jedno. Nie chcesz - nie robisz, czujesz, że to dobre - robisz, czujesz, że się w ten sposób zbrukasz - nie robisz, kropka amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c**ką nie c**ką ale pracować trzeba, jak kto może tak zarabia na życie, to jest stare jak świat i nikt tego nie zmieni, jak się daje tak się kraje, a żyć trzeba mówił Czereśniak więc dziewczyno do pracy i mocherów nie słuchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja,gościu wyżej ! Ja pracuję za 1700 ,ale mogę spojrzeć w lustro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób tego, bo są rzeczy ważniejsze od pieniędzy. Miłość do twojego męża, przysięga małżeńska, twoja wartość, twoja rodzina to są skarby bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dzifka nie ma wartości,więc do niej takie argumenty nie trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dzifka nie ma wartości,więc do niej takie argumenty nie trafią. - ale za to twoja wartość jest z******ta, jesteś wart tyle co zeszłoroczne g***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nüpröca
prosze mnie od dziek nie wyzywac..bylam po studiach pracowalam wyszlam za maz dziecko urodzilam,z pracy mnie zwolili bo byly grupowe zwolnienia,za to ze dziecko urodzilam to sie meza pozbylam bo on nie chcial dzieci,zostatam sama z dzieckiem i bez pracy, poznalam faceta ktory mi powiedzial ale chce sie ze mna pokochac,nie mialam innego wyjscia na nogi stanelam ta prace jeszcze mam a tej czesci ciala co temu facetowi przez chwile do dyspozycji dalam to jej nic nie ubylo a ja i roskoszy duzo przy tym mialam i dzis nie musze zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest winą tego co daje tylko tego co bierze ze wykorzystuje swoja sytuację aby odnieść korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie w końcu szukać sobie usprawiedliwienia dla swojego charakteru.ja tez pracuję za najniższa krajową,pomimo studiów,mam rodzinę i dziecko i kredyty.I jakoś się za kasę nie puszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czas zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda jest taką dzifką jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem swiezo po studiach, szukam pracy ale niestety bezskutecznie, mam do splaty spory kredyt ktorego moja mama na pewno nie splaci gdyz zarabia bardzo malo ale nawet na mysl mi nie przychodzi zeby krasc, szukac sobie sponsorow czy innych tego typu rozwiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co z ciebie za facet, staraj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie ale u nas w miescie znalezc prace bez znajomosci graniczy z cudem a trzeba jeszcze pogodzic to z innymi studiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysty facet bez jaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi byloby wsty d przed wlasnym dzieckiem potem. sa inne wyjscia bez przesady tamto to ostatecznosc a duzo osob robi to z latwizny poza tym takie cos moze pokrzyzowac ci zycie wiec czy warto sie sk***ic dla kasy ? pomysl sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nüpröco
moj rzoladek i moje dziecko sie mnie nie pyta jak ja te forse zarobila.a jesli glopi facet daje to co kobieta potrzebuje a do tego jeszcze placi to lepij jak maz bo maz da czasem na majtki a caly miesiac by chcial bo mysli ze kobiety szparka to jest wiadro na jego sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basas
Do nüpröco....kurfa....takiej kretynki jak Ty, jeszcze tu nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna dziewczyna jest, czego się czepiasz, a ile jest takich które dają d**y tylko za świecidełka bo męża nie stać a mają wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basas
No tak ona doopy daje za michę...bo "rzoladek"jej się odzywa...to zupełnie zmienia postać rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkata
Staram sie ale u nas w miescie znalezc prace bez znajomosci graniczy z cudem a trzeba jeszcze pogodzic to z innymi studiami. -Dziewczyny mają jednak lepiej zawsze mają co dać choćby je rozebrać do naga i łatwiej znaleźć prace bo faceci to świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basas --jak by takich kretynek nie bylo to walilbycs konia az uszy by c***odskakiwaly a ta co ja za lyszke zupy w domu posuwasz to jest najwiekszy bezmuzgowiec z wiadrem miedzy nogami na twoja sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basas
Wybacz...ale jestem kobietą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziewczyny tak z drugiej strony nie o******elybyscie szefowi fajnej paly za awans? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bez jaj bo koncze jedne studia,od razu koncze drugie i chce znalezc prace ? Hehehe poprawiles/las mi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basas to za ile ty duupy dajesz za jakies swiecidelko z przeceny, jeszcze sie nie urodzilas a juz swoje przeznaczenie na tej ziemi mialas bo jak bylas mamla to pokazywalas ,a jak nie dasz teraz chlopakom to pozniej dasz chrobakom cichodajka sie urodzilas i cichodajka w domu sie duupcczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basas
Gościu---tak tu jest na tym forume...lepiej dać doopy, niż zbrukać się uczciwą pracą za najniższą krajową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basas
Tępa/y jesteś strasznie i wkórfiony,że inni potrafią pracować głową, rękami, a nie doopą.Wal się ośla pauko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basas
I naucz się pisać poprawnie...rozłóż choć raz słownik, zamiast nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basas--- ty juz wyliczylas ile razy nogi rozkladalas ,bo ja to tylko moge wkladac ale takiej Polskiej szmacie co na tym forum grasuje to nawet splunac nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×