Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pary na erotycznym

Polecane posty

Gosciu no dobra niech stracę😴 podejdź bliżej szepnę Ci na uszko :D kiedyś latałam za Szybkim znaczy Najszybszym w miescie aleee on mnie ignorował totalnie 😭 tylko wiesz... nie mów mu tego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę sie dziś logować
Wino i czekoladki??? ożesz Ty pffff...(foch) Di 🖐️ a może piwko wolałabyś ? ;) buziam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naubizalas mi kiedys panno z gor mieszkajaca ze wzgledu na prace w warszafce(tez jej nie lubie) bez powodu, tylko dlatego, iz twoj gadzi mozg(podswiadomosc) uznala mnie za osobnika o slabszym DNA. Wiec nie udawaj teraz uprzejmosci i dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diabliczka a kogoś bardziej...hmmm ogarniętego w tematach erotycznych?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo bez logowania:D 👄 buziam i ja ;) a dziś wyjątkowo wino nawiedziły mnie znajome i tak się łopiłam deko😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu możesz rozwinąć swoja myśl? ''ogarniętego w tematach erotycznych'' wiesz... myślenie nie jest moją mocną stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaki sie pamietliwy osobnik znalazl. Po pierwsze uwielbiam Warszawę. Po drugie, nie chcialam ublizac, ale zawsze pisze co mysle. Po trzecie, w jakim temacie? Dalej chodzi o słowo "samiec"? Po czwarte, nie zbyt osobiście odebrales moje posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę sie dziś logować
Aśśśśśś.... na wino zejszłaś?:D źleeee, oj źle ;) aleeee..... temat o parach kafe... sama chętnie poczytam kto z kim lub kto na kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zresztą nieważne, sama sobie znajdę kogos:P Szybki jest za nudny dla mnie,przecież on nic erotycznego nigdy nie napisal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę sie dziś logować
Di, na kim siedzieć będziesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie nie diabliczko, ja mam takiego ogiera że nie daję rady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diabliczko ni chu chu :D I znalazłam go tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę sie dziś logować
Siedź maleńka :classic_cool: na tej kanapie, fakt wygodna ona jest, ta kanapa :D ja idę "użyć" sprzętu :classic_cool: dobranoc wszystkim, erotycznych snów życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem panno o tym tylko nie chciałem Cie tym zamartwiać a sadziłem,ze bedzie pomidor na tyle inteligentny i pociagnie.Niestety jest z pokolenia młodych wściekłych wilczków i pójdzie po trupach aby osiągnac zemste w/g niego.Smutne te cafe dziś ale prawdziwe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze mam doskonala pamiec panno. A ty powinnas uwazac na slowa i pod jakim adresem je kierujesz. Mozesz sobie jezdzic po facetach tylko dlatego,ze nie dymali i sa spokojni, ale wystarczy,ze jeden ci nie odpusci bo mogla mu sie cierpliwosc skonczyc ktora ma swoje granice. Dobrze sie chociaz n*******la ten twoj facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby prawiki zagościli dziś??Cholera panno gdzie Ty tam szalałaś w ich jaskini lwa?Przecież sie nawzajem uskarzają biadolą jak te kobiety są złe i nie dobre OOOOOOOOOO ja pitolę haha :DA oni muszą trzepać stale swoje pikusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×