Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małe pytanko Dlaczego wszyscy pchacie sie do Londynu

Polecane posty

Gość gość
I tylko czynsz, jedzenie i dojazdy do pracy to są Wasze wydatki ? Innych nie ma… Spoko…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cpo to jest 300f ? cale nic. my mieszkamy w Bristolu pokochalam ,wrocilam i tu zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, ze macie w Londynie 1 bed ze wszystkim za 1100 f , takich cen nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy czy to do kina czy czasem na obiad jakis.Ost wrocilismy z Hiszpani a w tamtym roku bylismy 2 tyg na florydzie.Sa wydatki czasem mniejsze czasem wieksze ale zawsze pod koniec miesiaca mamy oszczednosci rzedu conajmniej 2 tys £ . Zyjemy normalnie na luzie ale pracowac trzeba czasami sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam Za 2000 w Londynie na parę nie da się dobrze żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, co do mieszkan to sie zgodze 1 bedroom flata mozna za tys wynajac calkiem fajne to akurat prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierz w co chcesz ja tylko napisałam jak my mamy i żyjemy.Każdy sobie rzepke skrobie.Życze wszystkim powodzenia i żebyście sie przekonali że w Londynie zyje sie bardzo fajnie jeśli sie ogarnie porzadnie wszystko. Dla nas Londyn - miasto nuner jeden na świecie.Żegnam :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z rachunkami to jest wiece, 1000 to jest na sam czynsz tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarka :D Czynsz 1000 czy tam 1100, dojazdy 300, rachunki, jedzenie i to już jest ponad 2000, a to tylko podstawowe wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc Polakow zyje jak rumuni, dlatego im na wszystko starcza. Ich jedyne wydatki to mieszkanie, najtansze zarcie, ewentualnie raz w tygodniu najtansza knajpa i jakis ciuch z sieciowek, no i jeszcze iphone, zeby w polsce moc sie lansowac. I to jest wlasnie ten high-life emigrantow z uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie mieszkanie, a pokój tak żyją emigranci w większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno lepiej zyja niz rodacy w Pl hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie ja jestem w to wstanie uwierzyc , skad tyle zawisci u rodakow haha , Wy zazdrosnicy wy! a fuj! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom życia w Uk jest o niebo wyższy niż w Polsce to bez dwóch zdań.Ale Eldorado to to nie jest.Ja Byłam w Londynie tydzień u znajomych, chwalili sobie i żyło im sie całkiem fajnie, wiele rzeczy do robienia a i na zarobki nie narzekali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, życie w pokoju w uk to praktycznie to samo co życie z teściami w PL Faktycznie lepiej :D Ciekawe jak długo dadzą rade dzielić kuchnie, łazienkę z innymi, zero prywatności ani nic, "raj"normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy zyje w pokoju.wynajmują domki z ogródkami czy tam mieszkania.Wiem bo bylam i widziałam.Polacy wszedzie sobie radę dają.Wielu sie udało a to powód do dumy za naszych Polaków.Niech im się tam żyje jak najlepiej, Brawo za odwage i checi do zrobienia czegos w zyciu a nie siedzeniu w zapyziałej Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnieliscie o jednym....BENEFITY xD chodz przyznam ze w Polsce tez by mogly takie byc heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wynajmują domy z ogródkami w szczególności w Londynie :D W 5 osób, bo na pewno nie sami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, zwykla rodzina 2+2 i jakies benefity i dadza rade wynajac dom czy mieszkanie.Tu tak mozna w Polsce zdychac tylko w takim przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy ! :p Ja mieszkam w Skandynawii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 plus 2 w Londynie Kurwa a Ty wiesz ile kosztuje wynajem w Londynie i jeszcze dla tylu osób ? Benefity, tak tylko na to potraficie liczyć, bo sami nie zarobicie nawet na czynsz ! Ciekawe co będzie jak państwo przestanie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy nie mieszkaja w Londynie od roku czy dwoch. Ja z mezem mieszkam juz ponad 11 lat i zyje nam sie dobrze, od 8 lat splacamy dom takze mozna. Mamy dziecko, chodzi do przedszkola prywatnego, obydowje pracujemy. Benefitow nigdy nie bralismy. I mamy sporo znajomych, ktorzy sa w bardzo podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze sie da zyc w Londynie na poziome.Ja sam wynajmuje pokoj coprawda u angielskiej rodziny ale po 4 latach pracy kupilem w polsce mieszkanie we wroclawiu.Teraz zbieram na swoj maly biznes zeby otworzyc w Polsce to zajmie mi jakies 2-3 lat max .Dzieki Londynowi żyje ze tak powiem.Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś nikt nie mówi, ze się nie da, ale trzeba miedz świetną prace i zarobki a sorry, życie w pokoju nie jest życiem na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ja za 3 lata wroce do polski i bede mogl spokojnie zyc i bedzie mnie stac na godne zycie kiedy ty bedziesz biedowac do konca swoich dni :) ot taka mala roznica hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, T y lepiej wiesz :D Wrócisz do Pl, a potem będziesz beczał, ze trzeba było w UK zostawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ja za 3 lata wroce do polski i bede mogl spokojnie zyc i bedzie mnie stac na godne zycie kiedy ty bedziesz biedowac do konca swoich dni xxx a skąd ty wiedz czy się pisowczyki wpuszczą do Polski? przecież wszędzie tacy jak ty piszą, że dziadostwa i zdrajców co opuścili swój kraj dla funtów nie wpuszczą, a jak wpuszczą to zabiją - więc uważaj z tym powrotem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest krajem 2 kategori ale spoko inwestowac tam kase i potem najmowac i gonic takich parobow jak wy hehehehe:D pozdro z New york!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie! uważajcie z tymi powrotami do Polski - bo się już bojówki na was zbierają! będą wam niszczyć samochody i bić was na ulicach - mają was za zdrajców co sprzedali się za parę funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba te mietki spod sklepów uchlane w 4 du*y xD hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×