Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość gość
Jak poznac faceta, który a) jest kolega z bylej pracy mojego kumpla b) widziałam go tylko na facebooku (ale bardzo wpadł mi w oko, nie jest przystojny, ale coś mi się w nim cholernie podoba, no i ma fajne wpisy, widać że jest inteligentny) c) mieszka za granicą czy to jest realne? I czy to ma sens? Napisałabym do niego na fejsie, ale tak bez powodu to idiotyzm ( i nawet on pisał, że ktoś nieznajomy do niego pisał i że to jest niefajne, poza tym jak jechał z powrotem za granicę z PL to mówił że może kogoś zabrać, ale znajomego tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
ja nie zamierzam nic nikomu udawadniać ;-))..to nie ja tu mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmutniała
Myślę, że ocenianie kogoś przez pryzmat wykonywanego zawodu nie ma najmniejszego sensu. Każdy człowiek jest inny. To, że dla pilota kiedy prowadzi samolot ważniejsze jest 260 osób niż Ty, to jest chyba logiczne, nie rozumiem jakichkolwiek pretensji. Kiedy chirurg kroi na stole człowieka, to chyba też jest dla niego najważniejszy w danym momencie, nie uważasz? Trololol, za każdym razem jak zdradzałeś, to było to spowodowane tym, że kobieta zrobiła to samo Tobie? Czy odgrywałeś się w ten sposób za inne rzeczy, typu nieugotowany obiad?:D Jeśli chodzi o wygląd, to jedynie znaczenie dla mnie ma wzrost. Sama mam 173, więc facet powinien być odpowiednio wyższy, nie wyobrażam sobie spotykać się z niższym. Chyba dla faceta też nie jest komfortowe gdy spotyka się z wyższą dziewczyną od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie rzucasz się trochę na głęboką wodę? :) sama odpowiedz sobie na pytanie..on jest za granicą. jeśli faktycznie tak o nim myślisz to napisz na fb, od ciebie zależy czy zainteresujesz go tą wiadomością. najwyżej cię zignoruje i będziesz miała wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
posmutniała..masz racje..moja wypowiedz to był skrót myslowy...chodzi mi o to za jak masz faceta urzędnika to on codziennie o 16 jest w domu...jak masz chłopaka pilota to on raz na 4 dni jest w domu.a wtedy np. ja akurat w delegacji..tylko to miałam na mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.01.14 Ja za granicę i tak za pół roku wybywam... nie wiem jeszcze gdzie ;) poza tym z tego co widze to on bywa dosyć często w PL. Nie wiem dlaczego, ale mi się niewielu facetów podoba, a ten absolutnie od A do Z mi się spodobał. Nigdy tak nie miałam.. Ciekawe, czy w realu wrażenie byłoby takie same? I co ja mam mu napisać? mamy duużo wspólnego, więc z tematem nie byłoby problemu, ale to dalej dziwne że ni z gruchy ni z pietruchy nieznana dziewczyna wyskakuje z czymś takim. Myślałam też, żeby po prostu szczerze napisać, ale to też odpada. Napisałabym do kolegi o nim.. i pogadała ale jakoś mi głupio ;) ten mój kolega też się wyniósł za granicę już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nigdy nie złapałem jej na zdradzie ale wywinęła mi kilka numerów na tyle poważnych, że powinienem rozstać się z nią już wtedy i nie marnować kolejnego roku. niestety mądrość przychodzi po czasie. nie chce wdawać się tu w szczegóły. co do kolejnej częśc**pytania, to nie wiem jak to jest być z wyższą dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmutniała
Powiem Ci, że czasem takie przerwy są dobre dla związku. Np. trochę zazdroszczę żonom marynarzy, nie widzą się miesiącami, po powrocie jest zupełnie bardziej "elektryzująco" i nie nudzą się sobą na codzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
w takim razie pół roku to dobry okres na jakieś wstępne poznanie kogoś przez internet. oczywiście rzeczywistość szybko to zweryfikuje ale skoro ci zależy to nie rezygnuj. obstawiam na szczerość. do stracenia masz kilka chwil wstydu, do zyskania znacznie więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
posmutniała- wszytko w zyciu ma swoje plusy i minusy..mi bycie panią pilotową nie odpowiadało..te przerwy to tylko jeden z wielu minusów takiego związku. bo dla mnie to był minus ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posmutniala, to wszystko zależy od pary i charakteru ludzi. Od oczekiwań i potrzeb. Nie każdemu robi to dobrze. Sa takie zawody, ktore zabierają duzo czasu, albo dzialaja jak służba. Jesli jestes z innej branży i jestes pewna, ze udzwigniesz prace partnera, to bedzie udany związek. Jesli nie, to szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmutniała
Dla jednej minus, dla drugiej plus, jasne:) Autorze, ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.01.14 ja jestem bardzo szczera, ale tyle się mowi że faceci to zdobywcy blablabla. Także :) jak Ty byś zareagował gdyby dziewczyna tak do Ciebie napisała (jeśli byłaby całkiem fajna i w twoim typie - zakładam, że mu się spodobam, będę optymistką :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza sie i tak, ze komuś sie wydaje, ze udźwig nie. Ale z czasem przychodzi rozczarowanie. Ja to nazywam zawody podwyższonego ryzyka :) a jak ktos kocha swoja robotę, to nic i nikt tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
dlatego 90 % osób wykonujących takie zawody jest po rozwodzie , czesto wilekorotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
gdybym akurat był sam i odczuwał potrzebę rozmowy z drugą osobą to jasne :) a jeśli dodatkowo czujesz się pewna siebie to tym bardziej;) x pisałem już ile mam wzrostu, zwyczajnie nie lubię się powtarzać :) x lady, powiem ci że w pewnym momencie kiedy powiedziałaś, że poznałaś ich wszystkich bardzo dobrze, to pomyślałem dokładnie to samo co rokokowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
how dare you ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
taka moja bezczelna natura :) traktuję to jako odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
oczwiście musze tu wydac małe dementi.Nie poznałam ich wszystkich AŻ tak dobrze...;-) choć propozycje były.poznałam bliżej jednego,reszta to po prostu jego kumple którzy bywali póżniej w naszym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
więc propozycje od jego kolegów po fachu padały już w trakcie waszego związku?:) x nie zastanawiałem się nigdy nad zawodami zakazanymi. na pewno będą to oczywiste zajęcia jak tancerka erotyczna, generalnie każde miejsce w którym partnerka ma do czynienia z pijanymi mężczyznami i kończy pracę późno w nocy, nocne kluby, bary. zawody o podwyższonym ryzyku jak policjantka czy wojskowa. ciągłe konferencje czy wyjazdy służbowe też nie będą mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmutniała
Czy bardzo to Was boli kiedy kobieta zarabia więcej od faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
nie, padały wcześniej jak sie wszyscy poznaliśmy to sie przescigali w nomen omen startach do mnie...potem kiedy byłam już z tym jednym jego koledzy byli bardzo lojalni i juz dali mi spokój. i to ( lojalność ) jest ta cecha którą szczególnie cenie u meżczyzn bez względu na zawód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie łechce to naszego ego na pewno ale to jej pieniądze i nic mi do tego jak je wyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
lojalność..wymieniłem te cechę podczas opisu idealnej kobiety na samym początku :) to naprawdę istotna cecha. łatwiej jest być wtedy wobec takiej osoby w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady milady
ale moglam obserwować jak sie zachowują, szczególnie na imprezach bo dużo sie wtedy bawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×