Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość gość
No bo żałuję, jesteśmy ze sobą już prawie 8 lat i zalezy mi na nim o caly czas o nim myślę, wolałabym żeby zachował się normalnie przeprosił i ogarnął tą sytuację no ale potoczło się jak się potoczyło aaa ja jak na razie mam związane ręcę bo się do niego nei odezwę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
interesowały cię książki o śmierci, wampirach..? mroczne :) x dlatego właśnie poradziłem abyś pozostała konsekwentna. jeśli zechce to naprawić, wrócić, to na twoich zasadach :) jest też ryzyko że ujmie się honorem i go stracisz, ale wtedy to będzie jednoznaczne z nieszczerym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
wg mnie powinniście dać sobie trochę czasu, niech każde z Was ochłonie. Wydaje mi się, że ośmioletnich związków nie kończy się z dnia na dzień. Zaznaczam: tylko mi się wydaje, nigdy nie byłam w ośmioletnim związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie brałem pod uwagę informacji dotyczącej długości waszego związku. przyjaciółka dobrze ci radzi, podpisuję się pod tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
jako nastolatka czytałam naprawdę dziwne rzeczy. Kilka lat później przeczytałam kilka częśc**przygód Conana z Cymerii, by zaimponować facetowi, który był pasjonatem serii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
ciekawe..udało ci się go poderwać na Conana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
spotkaliśmy się kilka razy, ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że to "to nie to". Nie utrzymuję z nim kontaktu, ale zawsze składamy sobie życzenia na Nowy Rok i urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
można i tak..ja nie dbam o byłe dziewczyny, o życzenia świąteczne czy noworoczne również. wolę zapomnieć o nich, zostawić daleko w tyle i nie wracać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
wydaje mi się, że wiele zależy od tego, w jakiej atmosferze rozstajesz się z dziewczyną/chłopakiem. O niektórych po prostu lepiej jak najszybciej zapomnieć. A może pamięta o moich urodzinach, bo liczy na coś w przyszłości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie wszyscy palą mosty, możliwe że on woli utrzymywać choćby ten nikły kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
rokokowa.. :) masz pewną kłopotliwą umiejętność która sprawia, że ciężko odpowiada mi się na twoje posty, wiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
przyłącz się do rozmowy, przecież to otwarty temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
tak, wprawiająca w zakłopotanie jeśli wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
a ja muszę wyrwać z sesji jeden dzień na przeczytanie "Ulicy marzycieli". To książka, której nauczyłam się nigdy nikomu nie pożyczać, zawsze miałam problem z odzyskaniem jej. I jest absolutnie wspaniała. Szczególnie w trudnych okresach życia ;) Rokokowa, co czytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie doszukuj się złośliwości tam gdzie jej nie ma. sama rano zauważyłaś że odpowiedzi na twoje pytania sprawiały mi trudność, prawda? :) x jak zaliczenia? :) nie chciałoby mi się czytać tej samej książki kilka razy, choćby nie wiem jak dobrej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
chyba w porządku, pochwalę się: mam na semestr 5 z angielskiego, pierwszy raz od czasów gimnazjum :D Teraz drżę przed filmem polskim. Co do wracania -- niektóre książki lubię czytać kilka razy, w kolejnych latach zmienia się nieco mój odbiór, szczególnie że jako nastolatka miałam w zwyczaju sięgać po książki "dla dorosłych". Do filmów zresztą też wracam, ale aktualnie jest to raczej konieczność związana ze studiami: pisanie analiz itp. Rokokowa: nie moje klimaty. Może polecisz coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie Twoje klimaty, to nie polece. Bo jesli rzuce hasła Fallaci czy Kapuściński, to i tak Cie nie przekona. Film polski? Co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
gratuluję:) chociaż rozumiem co masz na myśli pisząc o innej perspektywie..to i tak nie wracałbym to przeczytanych tytułów:) x francuskie babskie..nie mam zielonego pojęcia o czym mówisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
najlepszy kierunek świata, czyli filmoznawstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
co do polecania: jak uważasz, ja akurat jestem wszystkoczytelna (słabo znoszę tylko Żeromskiego i Joyce'a). Mój problem polega na tym, że nie mam czasu, by czytać dla przyjemności. Ale nadrobię wszystko w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
kiedyś chciałem obejrzeć ten film ale odłożyłem go na później ..i zapomniałem. samej książki jak się domyślasz nie czytałem:) dobranoc****owodzenia :) x do wakacji jeszcze trochę czasu :) czytanie jest czasochłonne, nie odbierałem cię jako domatorki..a może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
widać nieźle stwarzam pozory, bo zdecydowanie jestem domatorką :) Jest bardzo wiele adaptacji "Niebezpiecznych związków", może jednak którąś widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
poważnie nie odbierałem cię do tej pory w ten sposób a co do filmu to możliwe, że obejrzę jedną z nich choćby dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×