Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupić telewizor 3D czy poczekać aż zrobią 4D

Polecane posty

Gość gość
Literatura fachowa przeczytana ;-) Zdanie podtrzymane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu wyżej bo to oczywiście indywidualny wybór w zależności od potrzeb ;) tu nie ma "lepsze, gorsze", bo np dla mnie gorsza byłaby aktywna, bo nie mogłabym jej oglądać ;) więc trzeba się zaznajomić i podjąć decyzję samodzielnie, lepiej się nie sugerować opiniami co lepsze tylko co właściwe dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18:43 - popieram ;-) Ale widzisz nie wytlumaczysz . Ja tez mam samsunga ;-). A porownywanie lepsze czy gorsze jest wazne . Technologia pasywna w jakosci obrazu nie doscignie aktywnej . Nie ma na razie takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Wy nie rozumiecie, ze bardzo wiele osób boli głowa po aktywnej? wmawiacie autorce, że jest lepsza, wyda 4tys i nie będzie mogła oglądać :/ głupota - nie lepiej zamiast wygłaszać swoje mądrości to napisać prawdę: czyli, że dla każdego co innego jest odpowiednie, takie i takie są wady i zalety danej technologii i niech sama podejmie decyzję, może mieliście jakieś najtańsze tv za 1500zł z technologią pasywną i porównujecie z najdroższymi z aktywną, a ja przy zakupie właśnie samsunga rozważałam, ale zrozumcie, że dla mnie aktywna jest beznadziejna, bo od baterii boli głowa... a skąd wiecie czy autorkę również by nie bolała? musiałaby przetestować na sobie a nie wywalać kasę w błoto, bo bardzo dużo osób narzeka na tę aktywną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat oczy nie bola . Okulary spelniaja wszelkie normy bezpieczenstwa, bo inaczej nie zostalyby dopuszczone do uzytku .Bol moze byc spowodowany migotaniem szkiel w tanszych lub starszych modelach , a nie od baterii. Malutka plaska bateria jest tak zalozona ,ze nie dotyka ciala . Poza tym wielu ludzi boli glowa zwyklym po seansie 3d w kinie ,bo tak dzialaja okulary i ogladanie w formacie 3d. Bola oczy , boli glowa. Nieleczone wady wzroku i rozne problemy z oczami tez czesto sa przyczyna bolow glowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie GLOWA mnie nie boli, wiec prosze mi tu nie wmawiac . Testowanie jest potrzebne i dobre dla potencjalnego klienta , ale prosze sie nie wypowiadac w temacie , jezeli sie nie uzywalo tego formatu . Moge pisac za siebie , mnie glowa nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś Ci coś wmawia gościu? To, ze głowa MOŻE boleć to fakt, jakbyś cokolwiek poczytał na pierwszej lepszej stronce to byś o tym wiedział ;) co nie oznacza, że będzie boleć każdego. Dlatego przed zakupem trzeba się upewnić czy akurat ta konkretna osoba będzie miała z tym problem. W kinie głowa boli też bardzo niewiele osób co nie oznacza, że się to nie zdarza (mimo stosowania tam pasywnej technologii). Z resztą, każda inteligentna osoba zorientuje się przed zakupem co chce kupić, tylko idiota wyda 4-5 tys na sprzęt nie wiedząc co kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idiota wydaje pieniadze na polsrodki czyli telewizor , ktory tylko w polowie daje dobra jakosc ogldania . Jak lizanie lizaka przez szybe. Wielu ludzi nie lubi 3D ,bo maja bole glowy czy to w domu czy w kinie i nie ma to zwiazku z fomatem . Wielu ludzi nie lubi ogladania 3D w kine i woli isc na normalny film , bo ma wlasnie bol glowy i oczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi, ze telewizor za 4 czy 5 tysiecy nie jest byle jaki i jezeli ktos sie na taki decyduje to wie co kupuje i zdaje sobie sprawe co moze oczekiwac. Kupiulas telewizor w sredniej cenie z tanszym formatem pasywnym i probujesz wszystkim wmowic ,ze jest lepszy od telewizora z formatem aktywnym za 5.000. Chyba oszalas kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam bole glowy sa zwiazane z migotaniem szkiel niektorych modeli. Ale rozumiem ,ze ktos woli kupic pasywny format z okularami za 20 -30 zl niz aktywny gdzie okulary kosztuja do 350 zl za sztuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak z telefonem, ktory wymieniam raz na jakis czas. Kupic nowy czy poczekac jak zrobia nowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byście sie nie posrały z podniecenia,lepiej byściezadoopczyly biologicznie to by wam przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że ludzie tu to mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale cóż - do idioty nic nie dotrze... gdzie ja napisałam, że pasywne jest lepsze? napisałam, ze dla każdego będzie lepsze co innego, bo mają różne priorytety a Wy możecie się nawet posikać za tymi swoimi aktywnymi, ja mam znajomych, którzy narzekają na aktywne i bzdura, że w lepszych modelach nie ma prawa boleć głowa - doucz się a potem wypowiadaj ;) widać, że same młodziki co srają za sprzętem jakby to było najważniejsze w życiu i nic innego się nie liczyło, ale nie jesteś niestety pępkiem świata i to, ze coś DLA CIEBIE jest lepsze nie znaczy, że dla każdego będzie, ale trzeba mieć trochę rozumu, zeby to pojąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotajka
szczerze to wybierz telewizor 3D, w sumie jak bym miał polecać firmę to wybrałbym telewizory LG , które bazują na technologii 4K. Przykładowo ten model telewizora http://matrixmedia.pl/telewizor-3d-lg-84lm960v.html ową technologię posiada, a to się znacznie przekłada na jakość obrazu. Przy czym 84 calowy ekran i technologia 3D sprawią, że się poczujesz jak w kinie. Jakość dźwięku przestrzennego tylko przemawia na jego korzyść. No i oczywiście możesz odtwarzać filmy przez USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa i takie 84 calowe pudło pewnie ciągnie 200W prądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3D Smart TV LG kupiony 2m temu, Efekt 3D identyczny jak w kinie nie ma róznicy jedynie jaka jest to wielkość ekranu efekty 3D rewelacyjne jeżeli ktoś nie wie jak dobrze wl 3D i kupuje tv do bani z funkcją pseudo 3d to niech sie nie wypowiada... (Kabelek 2.0Hdmi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hen
A Panasonic 3d? Np. model 48AX630 warto? Mam ich plazmę u rodziców i obraz jest genialny. Mówicie, że filmów mało, no niby, ale będzie coraz więcej. Ja akurat oglądam dużo przyrodniczych, zależy mi na dobrej jakości. Moim marzeniem jest obejrzeć w 3d film "Biebrza - między jawa a snem", coś magicznego. A jeszcze jakby w 3d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystalsa
@henco do panasonica ja mam od nich ten VIERA i jeśli chodzi o rozdzielczość jest KOZACKI- jak lubisz przyrodnicze to absolutnie przy jakości tych filmów się sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hen
@ crystalsa a jaki konkretnie model Panasonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hen
@ crystalsa a jaki konkretnie model Panasonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopernik987
Nie wiem, jaki ma crystalsa, ale ja mam Panasonic 48AS640E. Niezły sprzęt. Nie ma problemów z płynnością obrazu ani z kontrastem. Do tego ma równomierne podświetlenie obrazu i niezłe kolory nawet na trybach fabrycznych no i wbudowane wi-fi. Wahałem się długo zanim go kupiłem, ale widzę, ze nie było się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na telewizory 7D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×