Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati33

Mop H2O x5 jak rozpoznać oryginał od podróbki

Polecane posty

Gość Pati33

Jak rozpoznać podróbkę mopa parowa? Rozważam zakup mopa H2O x5 jednak jest ich bardzo dużo i ich cena też się znacznie różni. Na stronie topshop.pl jest mop za 350 zł. Jednak tutaj zauważyłam, że ma tylko 1 końcówkę tą okrągłą do czyszczenia np. piekarnika (gdzie indziej są 2 końcówki). Na stronie arcotech.pl jest informacja, że "Kupując MOP X5 u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny, na 24 miesięcznej gwarancji . Posiadamy własny serwis dla mopów X5 co wiąże się z błyskawicznym procesem reklamacyjnym." Znalazłam jeszcze ofertę mopa na tvshop24h.com Nie wiem na który się zdecydować, czy ktoś z was kupował może w którymś z tych miejsc? Jak jest z reklamacją, wytrzymałością sprzętu itp.? Każdy z nich różni się od pozostałych (np. w pierwszym przypadku nie ma hologramu, w 2 i 3 przypadku są te duże naklejki H2O, ale ten znaczek poniżej u jednego sprzedawcy jest czarny, a u drugiego zielony). Możecie coś doradzić? Jak rozpoznać oryginał od podróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj mi mamo
zabytaj dziadka co mu grozi wpadka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewne jest to, że oryginalny kupisz na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ w interesujących cenach bo to fajna porównywarka cen, pokaże oferty z różnych sklepów i wskaże gdzie kupisz najtaniej :) fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×