Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

hej laski :0 wczoraj wrocilam po pracy i bylo mysiu mysiu ,papu i nyny ,caly dzien bolal mnie brzuch ,dawno tak nie mialam ;( dzis i jutro robie dzien bialkowy i duzo piciu ;0 moze waga ruszy sie choc do 60kg ,,,,dobra jestem po sniadanku ,spadam zaraz sprzatac ,a pozniej nauka bo w srode test z angielskiego z polowy ksiazki trza kuc kuc kuc hehe milego dnia buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek w niedzielny poranek:) cwiczenia zaliczone dzis z jilian jest MOC!!:) nie mniej jednak wciaz walcze ze soba ,staram sie od paru dniu utrzymac diete nie skazitelnie i wciaz mi to nie wychodzi;( nie wiem co sie dzieje ,czy to przez to przeziebienie i @ ktory mam :( ta bitwe ciagle na wieczor przegrywam :( chyba potrzebuje waszego wsparcia ,tyle juz osiagnelam i nie chce sie cofAC ,dzis wtalam z lepszym JA musi sie UDAC :0 juz za 6 dni lece i nie ma co no nie?dobra zmykam pod prysznic ,na sniadanie tylko 2 jaja ,pozniej kefir ,obiad bialkowy czyli ale spagetti dukanowe ,kiedys bylam na dukanie i robilam takie obiadki wiec dzis sie na jeden skusilam aby przetrwac tyle godzin w pracy na samym bialku,,,,jutro wracam juz do 1400-1500 kal i basta :) nie poddam sie nie chce miec znowu 101 w biodrach precz odemnie zle emocje ,JESTEM SILNA JEST MOC WE MNIE I NIE PODDAM SIE :):):)!!!!! milego dnia laski i meldowac sie co u was ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hej Pusia, fajnie ze sie tak dobrze trzymasz z tylu treningami. Przydalabys mi sie tutaj to bys mnie motywowala. Ostatni tydzien cwiczeniowo poszedl mi calkiem dobrze - zrobilam planowe 4 treningi. Powiem Ci tez ze kusi mnie to Insanity. Kiedys jak zaczynalam przygode z treningami (nazwijmy to) domowymi, to sobie sporo filmikow poszukalam. Miedzy innymi wlasnie Insanity, ale stwierdzilam ze to za trudne dla mnie jak na poczatek. Potem zakochalam sie w Jillian, ktora ma mase tych treningow i juz tak przy niej zostalam. Teraz jednak czuje ze chyba trzeba cos zmienic, urozmaicic. Moze sie do ciebie przylacze??? Musze pomyslec nas tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Pusia dobrze Cie tu miec. Motywacja z zewnatrz zawsze sie przydaje. Bez tego to bym juz pewnie 80kg teraz wazyla ;) Teraz sie ucz pilnie do tego testu co Cie czeka, a potem sobie wypocznij w Polsce. Po @ waga na pewno bedzie dla ciebie laskawsza :) i wszystkich w Polsce zachwycisz swoim wygladem :) Do jutra Pusia i inne dziewczynki. Napiszcie tez cos od siebie leniuszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Zdeterminowana dzisiaj mija miesiac od twojego ostattniego prostu..... Oj oj oj.... Jezeli jeszcze tu zagladasz to daj chociaz znak zycia. Martwie sie... I Can jak samopoczucie? Hulasz jeszcze czasem koleczkiem? Ja dzisiaj 45minut pokrecilam. Po tych kilku tygodniach obijania sie znowu czuje jakis taki przyplyw nowej energii. Mam chec cos porobic. Super. Ciesze sie ze sa checi i juz sie nie moge doczekac jutrzejszego treningu. Dobra, teraz juz naprawde spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI:)wczoraj sie juz nie odezwalam bo mialam zwariowany dzien;) dalam rade nie zgrzeszyc wiec git:) caly dzien w pracy a wieczorem szkola wiec wrocilam okolo 23 ;) z nowych wiadomosci to nie wiem czy maz ze mna pojedzie do polski ;( wczoraj dostal tel i dzis idzie 1 dzien do nowej pracy ,zobaczymy czy gosciu sie zgodzi poczekac az maz wroci z polski ,a jak nie to niestety bilet przepadnie i lece sama z malym:( nie wiem czy sie cieszyc czy nie ,od dwoch tygodni szukal nowej pracy ,wiec to plus ze znalazl nowa ale tez cieszyla sie ze poleci ze mna ii teraz wielki znak zapytania??/?/ buuu dobra dzidzi wyszykowane ,ja zjadlam sniadanie i spadam cwizyc z jilian ,buziole na 14 do 20 ide do pracy ,musze sie jeszcze pouczyc bo jutro sprawdzian ,mlodego po szkole musze podrzucic niani ,ooj szalony dzien hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hej Pusia. Fajnie ze twoj chopek dostal nowa prace. Nawet nie wiedziałam ze szukal, ale fajnie ze jestes zadowolona. Jak sie wam uda pojechac do Polski we dwojke to super a jak sama pojedziesz to przeciez tez dasz rade i na pewno tez wypoczniesz. Trzymam kciuki za twój sprawdzian. Ja ostatnio szukalam dla siebie jakiejs odmiany w treningach. Probowalam treningu Focus T25 ale jak dla mnie to za duzo cardio a za malo silowych cwiczen no i cwiczenia zmieniaja sie chyba co pol minuty, to dla mnie za czesto. Jednak zostane z Jillian, z tym ze dorwalam inny trening. Nazywa sie Hard Body i to sa dwie czesci po 45 minut. Jak dla mnie idealny czas na trening. Na razie tylko spojrzalam co to jest i mysle ze mi sie spodoba. Jutro zamierzam wyprobowac pierwszy level. Dzisiaj mam dzien glodówki. Już tak restrykcyjnie nie podchodze do liczenia kcal jak na poczatku, ale jadlam zdecydowanie malutko i zadnych slodkosci oczywiscie. Ponizej zobaczcie jak mi poszedł poprzedni tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Tydzień nr 19 - podsumowanie: 1) głodówka 25% normy 2) ćwiczenia 100% normy 3) słodycze 0% normy Średnio 42% wykonania planu - oj oj oj, jakoś marnie te moje statystyki wychodzą :( Waga: 68,8kg - (-2,9kg od początku roku). Waga troszkę mniejsza niż tydzień temu, ale ciągle to 1kg więcej niż już było kilka tygodni temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorenit
Weźcie się za siebie na serio i w realu, a nie głupoty tu wypisujecie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
W każdym tygodniu jem zazwyczaj ok.2000kcal (lub więcej :P ) w samych słodyczach. Jeżeli by mi się udało to wyeliminować to bym już dawno miała wymarzoną wagę (1kg tłuszczu to ok 7000kcal które należy spalić lub po prostu ich nie jeść :) ). Może mi ktoś da jakiś niezawodny sposób na wyeliminowanie słodyczy z mojego życia? Tylko czy ja tego naprawdę chcę? To mój jedyny nałóg....... Jak macie jakieś sugestie to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niffi kochana ;) no dałam dziś radę , MierYlam sie dziś III - pAs 73 cm zeszło 6 cm - udo 57 w najgrubszym miejscu a było 61 cm -biodra 96 cm a było 101 - waga 61kg a było kiedyś:) około 66 No to tyle;) Co do ćwiczeń to ja właśnie ten fokus ćwiczyłem pare dni ale dałam spokój sobie bo lecę do polski wiec jak wrócę to zacznę na nowo zobaczymy jak mi pójdzie;) muszę na brzuch więcej ćwiczeń Robic:) ogólnie myśle ze nie jest zle w końcu nie odmawiam sobie wsYstkiego a powoli chudnę;) Maz jedzie ze mną , dostał prace i zgodzili sie aby leciał, jutro tez idzie do pracy:) I am happy ;) buziole papa. Gdzie reszta naszych dziewczyn sie podziewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Docieram dziewczynki :( Dieta poszła w odstawke .... zaliczyłam dwa pogrzeby , do tego chorobe Astora ;/ ehhh jestem załamana ;/ Dieta poszla w odstawke a dzisiaj postaram sie wrocic na wlasciwe tory ;/ Cały kwiecien to poza połowa pogrzebow wyjazdow dodatkowe 3 tygodnie mojego chorowania :( Jest mi tak smutno , ze chyba nie chce mi sie nic ale wiecie co? Megaaaa teskniłam i jakos wstyd mi było tu wracac ze moze nie zrozumiecie ale rozsypałam sie mega i te wszystkie stresy tylko zajadałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki widzę , ze zamiesciłyscie jakies pomiary ---- ja chyba nie powinnam sie mierzyc ---> wczoraj stanelam przed lustrem i powiem WAm ze lato sie zbliza a tu nic. Tak jak pisalam uprzednio 3 tyg choroby wiec siłowni nie widzialam chyba z dwa m-ce no i te pobrzeby a rodzina daleko bo 400 km ode mnie wiec nawet nie bylo kiedy odpoczac czy sie ogarnac:) A Wy dzielnie sie trzymacie??? Jestem nie na biezaco zapewne ale witam przede wszystkim moje Gwiazdy Ciebie NIfffiii boi pamietasz jak sama Cie zapraszałam na ten moj topik?I chwala bo jestes jego ostoja i z Pusia widze ze wiedziecie prym :) I can Ty takze walczysz jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilaaaaam na stale! :P ;) w koncu troche stresu minelo..egzaminy popisane..teraz tylko trzeba sie przygotowac do ustnych :) a ja zaczynam diete..MZ od jutra :) i zaczynam cwiczyc co drugi dzien. Nie ma bata. Kupilam sobie wczoraj czarna sukienke do pol lydki...taka rozkloszowana....u gory dosc obcisla... teraz juz wyglada calkiem calkiem..ale jak zlece ze 3 cm z bioder to bedzie superanko :D w sobote zmierze sie, chce zobaczyc..czy coc przytylam :P pusiu gratuluje super wyniki :) tez takie chce! a teraz juz polowa maja, jesli teraz nie zrzucimy jeszcze pare centymetrow...to juz do lata nic nie zejdzie :) musimy sie pilnowac dziewczyny :) zdeterminowana, nie ma sie co smutac ..ciesze sie ze wrocilas, bo jednak nasza "paka" jest fajna :) i nigdzie takiej innej nie znajdziemy :) prawda laski ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
No no no, ale tu dzisiaj pelno. Zdeterminowana i I Can ciesze sie ze wrocilyscie :) Pusia super ze mezusia zabierasz ze soba na urlop. Gratuluje ubytku centymetrow!!! Tak trzymac. Jak chcesz brzuch pocwiczyc to ja ci polecam 6 weeks 6 pack autorstwa naszej kochanej Jillian. Ja dzisiaj pocwiczylam z Jillian Hard Body level 1 i musze powiedziec ze bardzo mi przypadl do gustu ten trening. Jak ktoras ma ochote to polecam. Dziewczyny ktore mialy przerwe od cwiczen goraco zachecam do wysilku fizycznego. Sama mialam przerwe kilka tygodni a teraz sie dziwie jak moglam bez tych endorfin wytrzymac. Dobranoc babulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ponownie :) Docieram przed smem bo jutro pobudka juz po 5 niestety i z pracy ... do pracy wiec jutro wolne od cwiczen ---> dzisiaj zaliczyłam 50 min arobow , streching i jakos smigly 2 godziny :) Do figury sprzed lat nadal mi daleko i moje ngi niestety wolaja o pomse podobnie jak zatłuszczony brzuch ale dam rade choc chyba jakos psychicznie .. kiepsko mi :( Tym bardziej wiec dziękuje NIffi za miłe przyjecie :) Mam nadzieje ze wyczerpalam juz limit nieszczesc na ten rok i bedzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie łaski:) jupi juppi nareszcie cała ekipa razem:) zdeterminowana Ican Niffi a w szczególności dwie kobietki pierwsze w końcu boi strasznie sie za wami stesknilysmy z Niffi:) Współczuje zdeterminowana tyle stresu choroby ale teraz już będzie lepiej ,powoli małymi krokami a damy radę;) najważniejsze ćwiczyć aby endorfiny napędzały nas do dobrego myślenia ;) ii dieta ,jeść wszystko ale z głowa ,wtedy nie rzucimy sie na jedzenie jak wilki,jeden dzień odpustu na wszystko a reszta pilnowania i tyle:) Ican th kochana no wreszcie masz egzaminy za sobą ,teraz trochę odetchnij i nabierz sił do ustnych;) dasz radę ;) a jak dzidzia? Zdeterminowana jak tam spsiaczek? Niffi kochana na jak wrócę z polski postaram sie przyłożyć do Fokusa z murzynkiem hehe może wtedy tez brzuszek sie wygladzi ,dobrx zmykam nyny bo jutro rano ćwiczenia obiad pakowanie i do pracy;) chyba zaliczyłam sprawdzian ale to okaże sie po powrocie z polski ;) dobra dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki :-) Pusiu dziekuje milo przeczytac takie slowa :-) Moja dzidzia zdrowa..tylko ostatnio cos nie za bardzo chce mnie sluchac i postanowic chce na swoim... hm.. no coz..nie dam sie hehe ;-) Zdeterminowana nie ma sie co poddawac..ja w sumie tez zaczynam od poczatku... musimy sie postarac zrzucic pare centymetrow :-) Niffi ja sprobuje cwiczyc jillian na zmiane z chodakowska i troche krecic hula hopem..zobaczymy czy jakis efekt po 3 tygodniach bedzie.. dlatego zmierze sie w sobote z rana przed sniadaniem. Na wage juz nie zwracam uwagi .. Dobra ide sie uczyc... Ps.ale Fajnie, ze znow tu jestesmy wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ,witam w ten piekny dzionek :) ja juz po cwiczeniach ,przeszlam ponad 5 kilosow tempem 8.1 i stracilam 500kal ;) sniadanko zjedzone dzis platki owsiane z kepirem siemie lniane banan i miod mniam:) dzieci odstawione do szkoly a ja zabieram sie za sprzatanie domku i robienie obiadku,na 14 mam do pracy i musze sie wyrobic,dzis posprzatam bo jutro w pracy spedze 11 godzin ,wieczorem sie spakuje a w sobote rano o 7 jedziemy juz na lotnisko :) crazy dni przedemną ale dam rade hehe MĄŻ MI DZIS POWIEDZIAŁ CHUDZINKO !!! haha wkoncu uslyszalam to ,to jednak cosik widac ze schudłam ,kupilam do pracy spodnie 10 a robia sie juz luzne :) dobra dziewuszki buziole i życze wam wytrwalosci i sil i oczywiscie milego i cieplego dnia papapa ( wiecie ze juz praktycznie 5 miesiecy piszemy ze sobą ,,ale superowo ,bez was bylo by mi ciezko a ze mam was daje mi to sile bo moge z siebie wyzucic wszystko hehe buzile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Cześć dziewczyny, fajnie sie tu ostatnio zrobiło tłoczno i przytulnie. Cieszy nie też ze każda zaliczuyła po drodze jakies wpadki bo to znaczy ze nie tylko ja i ze kazdy moze miec słabsze chwile. Teraz razem znowu bedzie łatwiej walczyć. Pusia ty juz spakowana? Zazdroszcze ci tego urlopu. tez by mi sie kilka dni wolnych przydało. I can kiedy wreszcie Ci sie te egzaminy pokonczą? Ciagle tylko nauka i nauka... Przypomnij w jakim wieku jest ta twoja pociecha. Moja córka ma 2,5roku i tez czasami obserwuje bunt, ale na razie daje sobie z tym rade. Zdeterminowana jak u Ciebie z basenem? Będziesz znowu chodziła czy dajesz sobie spokój? *** Ja dzisiaj mam głodówke i super na razie sie czuje, ale jeszcze jestem w pracy. W domu bedzie ciężej sie opanowac. Mam nadzieje ze kilogramy znowu zaczna leciec w dół i co dla mnie najwazniesze --> bede sie trzymac regularnych cwiczen. Bo to jest moim zdaniem podstawa. Jak cwicze to sie czuje lepiej fizycznie i psychicznie. Miłego popołudnia laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity;) leżę w łóżku padnieta,w połowie już spakowana;) dzień udany ogólnie wiec super;) a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane :) Dzięki ze Was mam :) Dzisiaj znow jestem na nogach od 5.30 ;/ od 7 do 14 w jedej pracy a od 15 do 20.00 w drugiej i na biezni od 21.00 do 21.45 praktycznie ... jestem padnieta ale zadowolona .... jakis sajgon a teraz z kolei stoje w garach bo skoro dieta to musze sie ogarnac i i widze zejuz niestety jestem za stara na małe kroczki .... Jutro obiecuje napisac wiecej bo dzisiaj to wpadam sie przywitac wiec BUZIAKUJE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki U mnie dzis wyszlo piekne sloneczko. ..w koncu..bo juz maj a tak zimno..brr..ale przynajmniej tluszczyk mozna schowac pod kurtka ;-) Niffi..egzaminy pisemne juz sie skonczyly.teraz zostal jeszcze jeden- ustny. Jesli bede miala szczescie to bede go zdawac w czerwcu..a jesli pecha to moze sie zdarzyc ze bede zdawac pod koniec lipca. Ale 30 lipiec to ostatni Termin ;-) pusiu...spakowane juz wszystko? Mam nadzieje ze bedziesz tu troche zagladac "na wyjezdzie" ;-) Zdeterminowana, najwazniejsze ze sie zabierasz za siebie i nie poddajesz sie. Niedlugo zrzucimy nasze centymetry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kolezanki:) ja wlasnie skonczylam cwiczyc z jilian i spadam budzic dzieci do szkoly ,i szykowac sie do pracy;0 zdeterminowa brawo super ze humor dopisuje ,pamietaj po mimo tego ze mamy tyle na glowie zalatane jestesmy to cwiczenia sa wazne dzieki nim jest samopoczucie 100procent lepsze :) ja oczywiscie wczorja po napisaniu do was postu zjadlam kilka kostek ptasiego mleczka ,maż przyszedl do łózka i i i no zachcialo mi sie lodow na ochode aale okazalo sie ze dzieci wszystko zjadly i zjadlam ptasie mleczko hmmmm ale coz spalone juz to jest hehehehe Ican trzymam kciuki za to aby wszystko ładnie do glowki wchodzilo:) no a tak wogole dzieci moje nadal kaszla ,zrobilam i syrop z cebuli mam nadzieje ze pomoze ;) dobra spadam bo mam 1 godz na ogarniecie wszystkiego i wyjscie do szkoly i pracy ,maż dzis w pracy wiec musze na nogach naginac buziole wieczorem chyba sie jeszcze odezwe papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka, szybciutko sie tylko melduje i za moment zmykam pocwiczyc, a wieczorkiem planujemy wyskok z mezem na balety :) Potancze to bedzie i dobra zabawa i ruch w jednym. Trzymcie sie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Gosciu :) *** Pozostale dziewczyny: Ja juz pocwiczylam i szykuje sie na tance, a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) w koncu mam czas na odpoczynek :P niffi, milego tancowania..ja dzis siedze w domu..ale jutro ide na balety :P no pusiu..z ciebie to trzeba brac przyklad..cwiczysz i cwiczysz... :) a ja jakos zawsze znajde jakas wymowke.. :/ ale przynajmniej nie jadlam dzis bardzo duzo :P ide zaraz spac, bo jutro bede caly dzien w drodze :) zycze wam milego weekendu! a zdeterminowana gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) juz po pracy buuu ale mi sie juz nie chce,z jedzonkiem dzis ok praktycznie spakowana juz jestem ,rano wstane o 5 dopakuje kosmetyki i tyle ;) jestem zryta jak pies ,dzis byl moj 6 dzien pracy i juz mi sie naprAWDE nie chce ,maly juz spi przez dwa dni nie bede cwiczyla ale w poniedzialek pocwicze hehe polska polska ale cwiczyc trza hehe ok ide mysiu mysiu i spac ,no jeszcze kanapki na droge trza zabrac hehe dobra jak co odezwe sie moooooze jutro jak bedzie czas ,buziole i pilnowac mi sie tu :) niffi Ican balety to super sprawa przy tancu kalooorie leca ,sama bym potancowala hehe dobra znikam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doby dzien ;) spakowana i zaraz wyjezdzamy ;) aleee mi sie nie chce ,,,,, chyba dopiero tam poczuje ekscytacje hehe dobra zycze wam udanego dzionka ,pogoda u mnie w irl piekna ciekawe jaka u was ??/ buziole kobity papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Czesc,wlasnie dochodzimy do siebie razem z moim chopkiem po wczorajszej imprezie. Bylo super, wybawilismy sie za wszystkie czasy. I can ty sie dzisiaj wyszalej na tych twoich baletach tylko nie przesadzaj z alkoholem zebys potem nie zdychala cala niedziele :P Pusiu zycze milego pobytu w ojczyznie :) Niestety musze Cie zmartwic u nas ostatnie dni jest pora deszczowa i zagrozenie powodziami wiec raczej z pogody tu w najblizszym czasie nie skorzystasz. Tak czy siak baw sie dobrze i korzystaj z wolnego, no i oczywiscie melduj sie codziennie :) Zdeterminowana pojawilas sie na chwile i znowu Cie gdzies wcielo. Pisz co porabiasz. Milej soboty kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×