Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość niffi32
Korzystam teraz z długiego weekendu i troche nadrobię z pisaniem. Podsumuje za moment poprzdnie dwa tygodnie. na razie jeszcze szału nie ma ale juz zaczełam chodzic na cwiczenia wiec zle tez nie jest. Mam nadzieje ze nowy miesiac to i nowe siły i jakoś to bedzie. Na razie waga troche na plusie a co do pmiaró to na razie nie robiłam. Ponizej mozecie poczytac jak mi szło jak mnie tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Tydzień nr 16 - podsumowanie: 1) głodówka 0% normy 2) ćwiczenia 0% normy 3) słodycze 50% normy Średnio 17% wykonania planu - buuuuuuu Waga: 68,5kg - (-3,7kg od początku roku). Kolejny lekki wzrost wagi (+0,5kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Miało być: (-3,2kg od początku roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Tydzień nr 17 - podsumowanie: 1) głodówka 0% normy 2) ćwiczenia 50% normy 3) słodycze 0% normy - to był tydzień poświąteczny więc proszę mnie źle nie osądzać :P Średnio 17% wykonania planu - buuuuuuu Waga: 68,5kg - (-3,2kg od początku roku). Waga stanęła na szczęście w miejscu od poprzedniego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Teraz mamy tydzień 18 i jestem w trakcie walki o to ciało, które chyba na zawsze pozostanie już tylko moim marzeniem :P Jakie będą efekty tego tygodnia okaże się w poniedziałek. Cieszę się że wróciłam do ćwiczeń, bo się od razu człowiek lepiej czuje jak coś ze sobą konkretnego zrobi. Dzisiaj w planie mam jeszcze wypad do kosmetyczki. Jeśli pogoda się utrzyma to pojedziemy z córeczką na rower a wieczorem planujemy rozpalić ognisko i posiedzieć ze znajomymi przy piwku. Jeszcze gdzieś muszę wcisnąć 45minut ćwiczeń. Dobra ja zmykam, a wy piszcie jak spędzacie długi majowy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka babuszki, poćwiczyłam po południu i czuję się znakomicie. Teraz położyłam dziecko spać i za moment zmykam na piwko i kiełbaskę z ogniska. Piszcie co wy porabiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo witam nasza zgube NIFFI super ze wrocilas:) wiecie co ja wlasnie ogladam film i brzuszek peka ,dzis zrobilam wieczorem po pracy odpuste na wszystko iii zjadlam na to co mialam ochote czyli wszystko heheh iii PIWOOO haha zaspokoilam sie na tydzien:) ale sie iesze ze jestescie ziewczyny jeszcze czekam na jedna zgube ZDETERMINOWANA pani gdzie sie podziewasz?//???? jezeli odpuscilas na jakis czas diete to ok kazda z nas miala takie dni ale jestesmy i czekamy teraz na iebie ,zalozylas to forum i tesknimy za toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ican a ty gdzie myszko jesteś? jak tam wasze dzieci? u mnie ok choc maly ostatnio zarobil kare i przez tydzien zero dworu :0 i wiecie co nie moge sie doczekac wylotu do polski ,,,moj mąż jednak leci ze mna dokupil sobie dzis bilet ,,bedzie ciekawie ,wiecie moje zycie jest baardzo skomplikowane hehe moj maż nie byl jeszcze nigdy w moim rodzinnym miescie i teraz bedzie tam z wizyta pierwszy raz ,mame moja zna bo ona tu u nas czesto bywala ale taty nie zna hehe bedzie to naprawde super wyprawa :) bardzo to wszystko ekscytujace :) beddzie super jak w dwa tygodnie schudne 1kg trzymajcie kciuki;) bede wygladac juz prawie idealnie :) wieci kuilam sobie do pracy spodnie o rozmiar mniejsze ;) ok rozpisalam sie a tu trza isc spac bo jutro ide na rano do pracki :) dobra moje slonca ide nyny ,jestem szczesliwa ze jestescie naprawde teraz bedzie nam jeszcze prosciej ,razem mamy wieksza sile pozbyc sie kilosow ;) do dziela dziewczyny;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Pusia super ze mezus poleci z toba do PL. Z tego co tu poczytalam to chyba macie fajnie udane malzenstwo.Zycze wam udanego pobytu i trzymam kciuki za ostatni kg. Na Ile tu przylatujecie? Pytalas o dzieciaczki, to sie pochwale ze moja coreczka sie dostala do przedszkola!!!!!! Super, bardzo sie ciesze :) Pomoglo mam to ze w Polsce teraz juz 6latki moga isc do szkoly i dzieki temu troche miejsc sie zwolnilo w przedszkolach. Poza tym mam nowy projekt. Otoz musze a wlasciwie to chce sobie podszlifowac moj niemiecki. Poszukalam sobie seriale z niemieckim dubbingiem i bede ogladac w wolnych chwilach. I Can ty mieszkasz w Niemczech jezeli mozesz polecic jakas stronke gdzie moge ogladac albo sciagac filmy po niemiecku to pisz, chetnie skorzystam z takich podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja już w domciu ;)mamy w pracy ser przeceniony i skupiłam się i kupiłam i ukrecilam serniczek,siedzi wlasnie w piecu;) jutro jeden kawałek wszamie na drugie śniadanko hehe chyba zaraz wezmę męża i małego no i oczywiście nasza panie i pójdziemy na spacer bo mnie normalnie nosi dziś;) Niffi moja kochana bardzo się cieszę ze twoja dzidzia dostała się do przedszkola ;) jeden problem z głowy ;) co do mojego M no u nas to rożnie jest hehe ale nie ma ci narzekać ;) nie pij za dużo na tym grillu hehe bo głowa będzie bolała ;) u nas pogoda do bani ,mam niedziele wolna i poniedziałek wiec przydało by się słońce ;) I Can a panna gdzie jest? OK zmykam do zaś papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no to dzis sprobuje f25 cwiczen ,za godzine dam znac co i jak i czy dalam rade:) trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry mam takie pytanie czy jak zjem troche makaronu z pszenicy durum z sosem fix knorr i plastrem sera zoltego , ( nieduzo ) to moze byc czy to juz raczej nie jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to co do cwiczen Zaliczone moje pierwsze 25 min hehe dalam rade choc wymiekalam i mieszalam czasem z wolnieszymmi cwiczeniami ,,,bo sa dwie opcje pokazuja szybkie i wolniejsze cwiczenia :) po 25 poszlam jeszcze na bieznie na 20min aby miec 45min cwiczen bylo super:) 5 dni w tygodniu kazdy dzien inne cwiczenia zobaczymy ,dzis rospisalam sobie jedzonko na ok 1450 kal ,wczoraj przez ten placek mialam troche ponad 2000 kal wiec dzis odpuszczam placek hehe :)ok spadam poogarniac domek i robie wypad na miasto ,potrzebuje bluzeczki 2 do polski hehe aha GOSC co do twojego jedzonka mysle ze ok mozesz zjesc tylko nie duzo ,widzis ja staram sie ograniczac kal nie do 1000 aby moj metabolizm pracowal ok tylko 1400-1500 i jadam wszystko :) milego dnia kobity papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki . :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babulki ja nadal niedomagam..czyli jestem chora :/ niiiiffiiiiii jak fajnie, ze znow przybylas! :) jasne, ze tesknilysmy! obiecuje, ze za dwa tygodnie bede tu regularnie..poki co mam tyle zajec, ze nie wiem w co mam rece wlozyc :/ Pusiu, na szczescie mojego dziecka zadna chorobka nie wziela.....ODPUKAC.. ;) pusiu oczywiscie, ze bedziemy trzymac kciuki... hm.. mimo, ze chora..to caly czas bym jadla. dziwne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski ;) no i wypiłam wczoraj 2 lampki wina i ululalam sie pierwszy raz od hmmm bardzo długiego czasu;) a z tym idzie ze zjadłam trochę więcej hehe ale cóż dziś wstałam i kolejny dzień focusa t 25 zaliczony ,wszystko boli są zakwasy ale jest ok a u was jak tam? Ican niedługa ładnie cię trzyma choróbsko ;( wykuruj sie i zalicz wszystko i wracaj do nas i daj nam sił i chęci do dalszej walki;) po takim czasie pewnie będziesz miała więcej siły i motywacji i zarazisz nas hehe dobra zmykam sie pouczyć bo dziś sprawdzian a ja niepouczglam sie nic a nic buu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej łaski ;) no i rozliczyło mnie ,gardło mnie boli jak bym kolce miała i trzęsie mnie zimno;( zaraz zmykam do pracy , wczorajszy dzień udany zero grzeszków;) ZycE wam miłego dnia i trzymajcie kciuki za mnie aby mnie choróbsko nie wzięło papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie kolezanki:) wczoraj wrocilam z pracy i zaraz poszlam do lozka ,goraca herbata z miodem i cytryna zaczela dzialac ,mialam goraczke ale dzis rano juz lepiej ,jeszcze oslabiona i gardlo boli ale goraczki niema ,zaraz zmykam do pracy ,cwiczenia wczoraj i dzis odpuszczam bo nie dam rady:( jutro do fryzjera ,no bo kobity ja juz za 10 dni leeece do POLSKI juppi ;) i musze jakos wygladac :) nie bylam w polsce ponad 4 lata ,,,pewnie duzo sie zmienilo:) dzis mam pyszny obiadek ,kasza gryczana 100g gotowanej i piers z kurczaka z pomiodorami papruka cukinia ok 300g ,pychotka mam nadzieje ze jakos to przelkne:) mimo bolacego gardla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie wy sa? dzis dalam rADE POCWICZYC ALE NIE DALAM Z SIEBIE 100 procent na inseanity bo jednak jeszcze mnie trzyma choroba ,ale wypocilam sie ze szok hehe dzis zmykam do fryzjera zrobic sie na cacy cacy dzis zrobilam salatke na obiad czyli -salata,papryka avokado,feta,lyzeczka slonecznika luskanego,lyzeczka oliwy i sos ziolowy z knora ,mam nadzieje ze bedzie smaczna :) musze wszystko z rana przyszykowac bo jak wroce od fryzjera to zaraz do pracy wiec salatke chwile przed praca wtrybie bo mam na 14 :) na drugie sniadanie mam batonika z musli i jablko rano zjadlam dwie kromki chleba razowego z serkiem philadelphia i ogorkiem i mala parowe hmmm niemoglam sie opszec tak mi sie jej chcialo ;0 kolo 16.30 zjem pomidorki koktailowe i 100 gr chudej szynki i kolacja kolo 20.00 koktail bialkowy ,dzis zamkne sie w okolo 1500kal ,mamy dzis towar w sklepie wiec ranne cwiczenia i ruch w pracy to da mi dzis spalic sporo kal :) dobra zmykam wypic kawe buzile i milego dnia laski:) ppaapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szkoda ze was tu niema :( nie ma do kogo sie odezwać:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Czesc Pusia. Pedze sie przywitac zeby Ci nie bylo tu samej smutno. Jak bede miala wiecej czasu to cos wiecej napisze. Ostatnio niestety mam bardzo malo czasu. W pracy sajgon, po pracy szybko do domu, a w domu spedzic troche czasu z dzieckiem i porobic rzeczy do obiadu itp. i tak mi mija dzien za dniem. Wczoraj padlam juz o 20.30 i tym sposobem teraz juz nie spie (bo Ile tez mozna). Widze ze sobie cwiczysz insanity. To jest to co taki czarnoskory chlopak prowadzi? Jesli tak to szacun. Kiedys to ogladalam tylko i to niezly hardcore jest. Ja pozostaje przy mojej ukochanej Jillian. Teraz cwicze Six weeks six pack. Podoba mi sie. Dla mnie to tez ciezkie ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Czesc Pusia. Pedze sie przywitac zeby Ci nie bylo tu samej smutno. Jak bede miala wiecej czasu to cos wiecej napisze. Ostatnio niestety mam bardzo malo czasu. W pracy sajgon, po pracy szybko do domu, a w domu spedzic troche czasu z dzieckiem i porobic rzeczy do obiadu itp. i tak mi mija dzien za dniem. Wczoraj padlam juz o 20.30 i tym sposobem teraz juz nie spie (bo Ile tez mozna). Widze ze sobie cwiczysz insanity. To jest to co taki czarnoskory chlopak prowadzi? Jesli tak to szacun. Kiedys to ogladalam tylko i to niezly hardcore jest. Ja pozostaje przy mojej ukochanej Jillian. Teraz cwicze Six weeks six pack. Podoba mi sie. Dla mnie to tez ciezkie ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Czesc Pusia. Pedze sie przywitac zeby Ci nie bylo tu samej smutno. Jak bede miala wiecej czasu to cos wiecej napisze. Ostatnio niestety mam bardzo malo czasu. W pracy sajgon, po pracy szybko do domu, a w domu spedzic troche czasu z dzieckiem i porobic rzeczy do obiadu itp. i tak mi mija dzien za dniem. Wczoraj padlam juz o 20.30 i tym sposobem teraz juz nie spie (bo Ile tez mozna). Widze ze sobie cwiczysz insanity. To jest to co taki czarnoskory chlopak prowadzi? Jesli tak to szacun. Kiedys to ogladalam tylko i to niezly hardcore jest. Ja pozostaje przy mojej ukochanej Jillian. Teraz cwicze Six weeks six pack. Podoba mi sie. Dla mnie to tez ciezkie ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Pusia a jak fryzurka? Zrobilas sie na bostwo? No i jak u ciebie z waga? Bo u mnie niestety kiepsko. Przybylo mi kolejne 0,5kg :( Ale za to dzielnie sie trzymam z cwiczeniami. Jak bede miala chwilke przy kompie to podsumuje poprzedni tydzien. Teraz stukam z komorki i za chwile mi chyba palec odleci :P Dobra, zmykam. Moze jeszcze sie uda zasnac. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
WTF? Dlaczego trzy razy to wskoczylo? Pusia a jak fryzurka? Zrobilas sie na bostwo? No i jak u ciebie z waga? Bo u mnie niestety kiepsko. Przybylo mi kolejne 0,5kg :( Ale za to dzielnie sie trzymam z cwiczeniami. Jak bede miala chwilke przy kompie to podsumuje poprzedni tydzien. Teraz stukam z komorki i za chwile mi chyba palec odleci :P Dobra, zmykam. Moze jeszcze sie uda zasnac. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffi hejka a jednak ktoś czyta to co pisze;) u fryzjera super;) ale wczoraj w pracy dostałam okres ,mezus wieczoram kupił pizzę i mówi zjedz to nie słodkie wiec możesz a ja co mi tam pewnie i zjadłam chyba ze 4 kawałki i cała noc ból brzucha od okresu i do tego od przejedzenia:( nadal czuje ze jestem zamieniona ,gardło prRzeszlo a katar dostałam;( dziś pocwicE po pracy bo choć wstałam wcześnie to niema mail po takiej nocy :( dopiero teraz wzięłam tabletkę:( dzień prZed @ warzyłam 60,70 a wczoraj rano już 61,20 ale to pewnie prEz okres, teraz zwiąże sie po ,w biodrach mam 96 cm jak dobrze pamietam to w grudniu po świętach miałam 101cm muszę jeszcze sprawdzić:) małymi krokami ale idzie w dół :) dziś będę ćwiczyć. Jilian bo przy moim babskim dniu to inseaniti odpada ,może jutro 4 dzień Zalicze:) super ze sie odezwalas zaraz mi lepiej i proszę wyzywać mnie ze odpusCzam czasem dietę bo takim sposobem już nie schudne do wylotu a to już za tydzień;) dobra zmykam dziś mam 11 godz w pracy buu długi dzień pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Heja, ja juz w lozeczku. Cwiczenia zaliczylam. Dzisiaj kolejny dzien z Jillian i jej Six weeeis six pack. Spodobalo mi sie. Trening trwa 35 minut ale ja sobie wydluzam do 45. Pusia moze tez sie kiedys na to skusisz. Mysle ze jest dostepne na YouTube. Co do grzeszkow to z pizzy Cie rozgrzeszam, ale tylko ten jeden raz-teraz to sie juz pilnuj. Ja zgrxeszylam w oststnim tygodniu kilkoma poteznymi kawalkami ciasta. I jak tu potem mam chudnac skoro ciagle tylko kalorie i kalorie. Pusia jak ci sie udalo przezyc ten dlugi dzien w pracy? Ja ledwo 8 godzin wytrzymalam, do tego dojad ok.2x30minut i wrocilam do domu padnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
I Can i Zdeterminowana!!! Zyjecie jeszcze? Inne koleżanki jeszcze tu zagladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Tydzień nr 18 - podsumowanie: 1) głodówka 50% normy 2) ćwiczenia 50% normy 3) słodycze 33% normy Średnio 44% wykonania planu - moglo byc lepiej, moglo byc gorzej..... Waga: 69,0kg - (-2,7kg od początku roku). Kolejny wzrost wagi - ups ;) Trzeba sie zaczac pilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
To bylo zalegle podsumowanie, ktore mialam zrobic z poczatkiem tygodnia. Kolejne wazenie i moze jeszcze jakies pomiary w poniedzialek. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×