Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

No i jestem :) stek pyszny z salatka i frytkami ,czekolada zjedzona :) jeszcze wino i lody:) Rano zaliczylam spacer 9.5 km spalone 800kal Z tacji ze wczoraj nie cwiczylam trzeba bylo dzos pocwiczyc :) 5 dzien zaliczulam:) A wy jak ? Ciagla sama na polj ealki ;) szkoda ale coz zawsze bylam i jestem taka ze jak sie do kogos przyzwyxzaje to nie poddaje sie i jestem ciahle z nim lub z nia :) wiec czekam tu na moje stare kolezanki :) mysle ze dotra wkoncu :) i can wracaj zdetermonowana dotrzymoj mi towarzystwa prosze :) buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Hej kobity :) Co tam u was? Ja rano zaliczylam 7km marszu i 30 przysiadow :) Jedzonko ok i mam wielka nadzieje ze w sobote nastepne cm spadna:) I can gdzue jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
hej laski :) jak tam u was , ja zaraz zmykam dzieci do szkoly odstawic a pozniej pcwiczyc:) szkoda ze juz pisze sama ze soba:( kiedys pistalam dlugie posty a teraz nie ma dla kogo :( ja powoli do przodu choc wczora zjadlam nadprogramowo kromke chleba i mielone buuuu ahhh coodezwe sie wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam prawie 1,5 roku temu. Do dziś utrzymuję wagę i trzymam się diety .Bardzo pomogły mi dziewczyny tu na forum kafeterii. Jakiś czas temu założyłam swoja stronę społecznościową na FB w której motywuję innych do zrzucenia wagi i aktywności fizycznej bo na prawdę warto. Jeśli chcecie to zapraszam, zajrzyjcie, polubcie stronę a otrzymacie codziennie garść motywacji do walki ze zbędnymi kilogramami . Nie wciskam nikomu żadnych produktów i usług. Po prostu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Sprawdźcie sami https://www.facebook.com/schudnij.taaak.szczecin?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski:) Witam kolezank! Faktycznie weszlam na stronke i pelno ciekawostek tam jest nawet chleb z kalafiora hmmm moze wyprobuke przepis:) A co do mnie cm nie spadly a waga pokazala 59.60 kg wiec luz :) Jutro odpust:) dzis zrobilam 9.5 km z psem i daje mi to w kosc:) Jutto mam zamiar zjesc spagetti wino biale wypic czekolade hmmm i nie wiem co jeszcze haha :) A u was jak ? Postepy sa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem a tu ciagle cisza :( Ja dzis powracam na dobra droge , po wczorajszym szalenstwie ma.sie chec na zdrowe jedzonko:) Rano przebieglam 7km 40 przysiadow i wieczorem czeka mnie spacer z klubem :) Xzymam sie xietki i tak trzymac :) zmykam ogarnac kuchnie a poz iej do sasiadki.na herbatke :) Milego wieczorku.zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusiu widze ze Ty jestes niezwyciazona :p O ile bieg byłabym w stanie ogarnac o tyle nie widze jakos ych 40 przysiadow . zawsze niby miałam umiesnione nogi ale jak robiłam na treningu 3 x po 25 specerku ze sztangielkami to miałam dosc :p No chyba ze zrobic taki spacerek a potem pobiec.... no i jakos do domu wtdy takze pasuje wrocic:) Ja poki co ...w wyrze ;/ szyjka skrocila sie na tyle ze na ostatniej wizycie moj gin chciał mnie juz do szpitala wyslac ale moj man w delegacji kilkudniowej wiec ja sama jak palec nie chcialabym gnic w szpitalu wiec wybieram sie tam po jego powrocie :) No a potem .... odleze tam zapewne swoje .. potem ta cesarka :p no i to karmienie ktore mam nadzieje mnie uratuje od obzarstwa bo teraz to akurat paluszki wcinam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzsiaj ja widze nie ma Ciebie tutaj Pusiu ale zakładam ze nie pauzujesz tylko jakis plan na dzis takze sie pojawil . Mnie odwiedzila mama ,,,, ucieszyłam sie jak nie wiem bo nie dosc ze moj na tej delegacji to przez ta ciaze ogolnie mało bywam wsrode ludzi - tyle co lekarz i wista wio do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jak u was cwixzenia kak dieta ?:) Ja ide do przodu jezeli powinie sie noha trza wstac i dalej do przodu:) Wlasnie przeszlam 5 km i teraz krece hula hopem :) 30min i na fzis starczy :) Zdeterminoana super ze sie oojawilas :) Trzymajcie sie kobotki juz nie dlugo bedziesz tulic mala a ja prosze o foty haha :) Dbaj o siebie i kedz co chcesz bo juz nie dlugo dieta tzn pilnowanie w miare mozliwosci bo jal bedziesz karmila to hmmm no wiesz :) Ale bedzi3 dobrze ja ci to mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pusiu bo raczej nie przypuszczam bym zastała tu kogos poza Tobą:p mamy juz 12 więc zakładam ze poranny trening zaliczony :) Ja zasnełam o 2 nad ranem i miałam ambitny plan pospac do 9/10 ale gdzie tam ;/ po7 juz miałam oko jak 5 złoty ;/ No wiec skoro juz byłam na nogach to pojechałam na badania na ktore i tak wlasciwie mialam zamiar dotrzec w poniedziałek . Nic szałowego mi nie wykonano , jedynie morfologia i mocz no ale to co istotniejsze to udało mi sie odebrac wyniki na takiego paciorkowca- jest to mea cholerstwo czesto powodujace powazne powiklania w czasie porodu nie tyle u atki co u malca i nic na szczescie nie wyhodowano a skoro tak tam pisze to zakładam ze jest ok :) W sumie .. jakos nastawiona byłam pozytywnie bo jak zawsze bardziej przeraza mnie moja szyjka :) To tyle nwesow ... mała cisnie wiec dzisiaj na serio zajełam się pakowaniem torby choc gdyby tak patrzec na termin porodu wedle okresu to troche czasu mam bo to dopiero 34 tydzien usmiech.gif z reszty newsow to chyba nic ... kołyska i łózeczko przyszły wczoraj ... z posciela... i nic tylko się cieszyc . Dla małej mam chyba wszytsko tylko tego laktatora dla siebie jeszcez nie mam , podpasek ... a no i pampersow ale to to luz bo w kazdym sklepie sie kupi i zamierzam Lukasza do Rosmanna wysłac bo tam w najrozsadniejszych cenach :) Kolezanka ktora starała sie zajsc w ciaze i w koncu dzieki in vitro udało sie jej -> jest w ciazy , ma juz pecherzyk 4 tydzien i juz ogłosiła to wszem i wobec na facebooku usmiech.gif Nie chce jej pozbawiac tej radosci ale ja przez ten szpital , przez te wszytkie fora o porodach , martwych płodach itp chyba zrobiłam sie jak stara baba bo juz nie umiałabym sie tak jak ona cieszyc... strach byłby ze mna chyba cały czas a odpuscil dopiero po tym 32 tygodnu jak juz mozg wykształcony u Bobasa j No wiec siedze chicho i sie nie odzywam i oby jej ciaza na serio była ta z cyklu nudnych , ksiazkowych :) No a po porodzie masz racje .... o ile bede karmiła piersia to powinno mi byc teoretycznie łatwiej z pilowaniem sie ... jak tak podczytywałam z ciekawosci w ile wraca sie do formy to roznie ... mnie sie przytyło na chwile obecna 23 kilo wiec pewnie do jakichs 26 dobije :) i potem z taka nadwaga to nie wiem czy tak raz dwa ... optymistyczna byłaby dla mnie wersja 4 m-cy chocby zeby to cielsko zrzucic a potem wiesz... ujedrniac sie :p szkoda tylko ze juz tak sobie beztrosko nie wybiegne na miasto pobiegac :) tylko bede musiała logistycznie stalac to pod mała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Hej kobity docieram po kilku dniach przerwy:) 2 dni mialam odpustu dostalam babskie dni i poprostu nie umualam sie opanowac :( Ale jak to sie mowi potknelam sie ale podnioslam i jestem i wracam na dobre tory o to chodzi aby nie zalamywac sie tylko podniesc i walczyc dalej:) Wczoraj mialam szalony dzien tano 1.30 godz cwiczen , wieczorem walking z grupa i zaxzelam z corka 6W i uda sie i dam rade 2 kilo zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na sniadanko owsianka :) 2 sjiadanko kromka chleba z szynka serem pomidorem i szpinakiem:) Obiad 80gr fileta warzywa i 40 gr ryzu podwiexzorek placki z odzywka bialkowa i warzywa Kolacja 3 jaja salata pomodor ogorek papryka i 5 gr oliwy tyle n dzis :) zmykam sie ubierac bo dzieci do szkoly odstawic i ja dzis mam ostatni dzien angielskiego wiec party:) A wieczorem wybiorw sie na spacer 9km i zrobie kilka pompek bo czas wziasc sie za raczki i 2 dnien 6w buzka znikam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobity jak u was ? Ja dzis trening zaliczylam :) rano 8km 20 przysiadow i 20 pompek a wieczorem 5 km spaceru :) jest moc:) z jedzeniem roznie ale nie tragicznie tzn dzis podjadlam buuuu ale od 6 juz nic noe rusYlam , zgrzeszylam jednym posilkiem wiec git") Mam nadzieje ze u was tez ok Aa teraz ogladam Titanika ahhhh kiedy to bylo bylam na nom w kinoe kiedy lata lata temu wszedl na ekrany to byli przezycie :) dzis z checia znowu go ogladam :) zmykam do jutra jutri rownoez dzien cwiczen a sobota niedziela wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka czy ktoras z was robila sekret ewy chodakowskiej hmmm zastanawiam sie czy dam rade to takie cwiczenia w parterze hmmm chce sprobowsc od ponoedzialku 2 dni sekret plus 40 min spacer i dwa dni bieg 1.5 godz 40 przysiadow i pompki !!!!:):):) Moze waga lub cm zaczna spadac :) i zgubie te dwa kilo:) Od poniedzialku tez bede pisala co jem wiec po 2 tyg sprawdzimy efekty!!:) Trzymam kciuki za was i za sieboie i za moja psiapsiole ktora za nie dlugo sie rozsypie i bedzie MARTUSIA :) i bedzimy mogly pomoc jej stracic kilosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:) ja dzis jak w niedzirle odpust :) planujemy grila mniam mniam mam taka chec ze szom:) dzis kolejny dzien bez cwiczen a od jutra walka o 58 kilo :) Na sniadanie dzis byl koktajl szpinak kiwi pol banana mleko miod troszke orzechow wloskich pestki dyni :) nie bylo zle haha u mnie 12 godz a ja nadal pelna po koktajlu :) wstalam o 8.30 wiec wszystko dzis poprzestawialo sie z jedzonkiem :) jutro juz pobudka 7 tano i normalny tryb wroci :) milej niedzieli zycze i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusiu super ten Twoj plan . O Sekrescie Chodakowskiej to przyznam sie ze nie slyszalam i ogolnie ... Choc mam nawet jej kalendarz jakos nie przypadla mi ona do gustu ;) aczkolwiek moja kumpela z pracy jest wielka jej fanka ;p Jestem juz na oddziale i jesli chciałabys zgubic zbedne kilogramy to mysle ze to miejsce jest idealnym dla Ciebie . sniadanie bulka z plasterkiem sera , obiad jakas zupa a kolacja bulka ale juz bez sera za to z kawalkiem masla wiec chocbys nie wiem jak chciala no nie jestes w stanie sie utuczyc. A6W robilam, nie dotarlam jednakze do konca ze względu na kregoslup i pewnie po trosze lenistwo i chyba juz do niej nie wroce, a co do wzięcia sie za siebie to termin tak jak przupuszczalam gdzies na polowe czerwca ;(Tyle na teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Czekam tu na ciebie i dobrr wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Witam :)powracam do was ale i tak trzymalam.sie swoich zasad wiec waga ta sama ") Wlasnie zaczynam.tr3nimg 8km biegu i 40 prYsiadow i 40 papek :) Owsianka zaliczona :) waga na dzis 60.20kg Cel 58kg Milego dnia :)do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w noedziele :) Ja o 9 wybralam.sie ma 9km walking z psem :) ok700kl poszlo:) Wczoraj dzien bez wtopy:) A dzis z.racji ze to niedziela to odpuszczamy i jemy na co.mamy ochote,ja zaraz zmykam do znajomych na ciasto carotka Mniam mniam :) Nastepne wazenie za.tydzien albo dluz3j bo jestem 5 dni przed babskimi dniqmi :)wiec waga nie bedzie laskawa:) A u was jak minely ostatnoe dwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Witam kochanq z podkulonym ogonkiem tak to sie pisze haha wracam na nasxe forum walki o lepsze ja:) Od wczoraj zaczelam wprowadzac zdrowe nawyki tzn bardziej zdrowe niz wczesniej ,okres letni bylo folgowanie a od wczoraj na nowo aby pocUc sie bardziej piekna :) Tak wiec wczoraj bieg8km 140 przysiadow i 20 pompek:) Dzis 1godz rowerek 120 przysiadow i 20 pompek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzonko ok Dzis rano owsianka na snoadanie 2sniad kromka chleba z szynka serem salata i ogorkiem obiad ryz filet i warzywa Podwiexzorek nalesnik z pelnoziarnistej maki i mleku kokosowym z twarogiem Kolacja 3 jaja sadzone i warzywa :) 1500kal jak nic:) zdrowo i duzo:) Dzis na wadze 62.20kg buuuuuuu Tydzien temu bylo 60.50 wiec podejzewam ze przez podjadanie tygodniowe doszly te kilosy choc to wiecej woda ale coz jest tyle na wadze wiedz trza dzialac cel 59 :) 58 jak bedzie to sie nie obraze hihi Od dzis zdaje relacje z calego dnia i xxekam na wasze wpisy:) ZACZYNAMY ZMIANY NA LEPSZE !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik reaktywacja? :D witaj po przerwie kochanie :D Ja tez zaczelam wczoraj od nowa.. tzn. moze nie tak do konca od nowa...bo u mnie to ostatnio bylo: raz cwiczenia przez dwa tygodnie, potem 2 tygodnie nic (bo albo mialam lenia, albo nie mialam czasu :P) no i pare dni odzywialam sie zdrowo..a od piaku do niedzieli..no.. hm...jakby to powiedziec..zywienie weendowe :D Postanawiam poprawe :) Sport bede probowala tak czesto robic, jak tylko sie da. Dwa razy w tyg. basen... dzis zjadlam jakies 1500 kcal...hm...w sumie chyba powinnam troszke mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawalcze najpierw o 58 kg ;) no ale w sumie..bardziej cm sie dla mnie licza...jak te beda lecialy, to nie bede patrzec za bardzo na wage. Ah..i przebieglam sie w sobote po raz pierwszy...4km ..bardzo wolnym truchtem ;) bez przerwy :D moze jutro znow wskocze w adidaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :P melduje sie, ze wskoczylam w adidaski...zegarek pokazal 600 kcal spalonych :D trzeci dzien sportu zaliczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam kochana spowrotem !!!!!! Nooo i nie jestem sama :) Ja dzis jeszcze nie pocwiczylam ale za godzinke wskoxze n bieznie :) Od rana ciagle cos dopiero dotarlam do domu i zjadlam podwiexzorek ,troche pozno wiec dzis bez kolacji bede bo na nia juz bedzie za pozno Sniadanie odzywka mleko banan i orzechy 2sniadanie kromka chleba mozarella szpinak pomodor obiad watrobka droviowa 10dkg 180dkg ziemniakow i warzywa Podwiexzorek tortilla 80dkg fileta warzywa i tortilla z 50dkg maki pelnoziarniste a kolacja miala byc serek wiejski ale juz po bieganiu nie bede nic jadla.tylko wosa albo meliska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ican jak pisalam wxzoraj waga pewnie wzrosla.przez wode wiec dzis mialam juz 61.5 wiec woda zchodzi :):) Cm nie miezone bo musze zakupic miare bo dzieci wyniosly gdzies:) Moze jutro kupie wiec w piatek sie pomiarkuje:):) Ok.zmykam odsapnac bo za godzinke na bieznie wskocxe :) jutri bedzie odpust od xwiczen i niedziele tez chociaz hmmm jak nie bedzie padax moze rower hmmmm obaczymy:) a u was jak??:) Ican ty jak bedziesz wazyla 58 to szczypior bedziesz:) Moze nam.sie uds zaprosic zdeterminowana do powrotu hihihi pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×