Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pękata jak jabłko

Chcę zgubić brzuch

Polecane posty

Gość pękata jak jabłko

Hej, chcę zgubić brzuch. Podstawą jest dieta, wiem, już pracuję nad zdrowym menu, a właściwie już je wdrażam. Polećcie jakieś ćwiczenia na brzuch, na początek takie nie za ciężkie, żebym się nie zarżnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej żryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ruszaj tylek. jestes tak leniwa ze nawet nie poszukasz w internecie (gdzie internet az kipi od takiech informacji) tylko "podajcie mi cwiczenia" jak na tacy najlepiej? jasne, juz podaje a ty pozerajac czipsy siedzisz przed kompem i kilka dodatkowych klikniec to dla ciebie za duzy wysilek? tacy jak ty nigdy nie schudna wiec pogodz sie ze swoim sadlem. ile ja widzialam takich osob jak ty to nawet nie masz pojecia, znam je wiele lat i zadna nie schudla. i ty tez nie schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pękata jak jabłko... Gość napisał/a ostro ale... prawdziwie:) Cwiczeń jest w necie mnóstwo a nawet jeszcze WIĘCEJ! Odpal obojętnie co (ale coś co Ci się spodoba) i zacznij się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoczerwona
zalezy ile tego tam masz i ile masz lat. zaczyna sie od szybkich dlugich spacerow (duzo pod gorke), jesc zdrowo, nic nie jesc wieczorem, najlepiej isc spac glodnym i zjesc dobre sniadanie. efekty widac z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivetkaa
Tylko przez trening i dobrze zbilansowaną dietę można dokonać dobrej transformacji. Od siebie polecam zajrzeć na https://adamed.expert/category/dieta-i-styl-zycia/fitness/ sporo fajnych pomysłów na trening zastosowałam się, dietę stosuję też ponad 3 miesiące i efekty są bardzo widoczne, mąż zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simoni
ja miałam niezłą oponkę:/ zaczełam chodzić do studio figura. mam tam: rolki ujedrniające , limfodrenaż, bieznię z podcisnieniem. Jem mniej piję węcej wody . Widać efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simoni
ja chodziłam do takiego salonu.. Tam na wizycie mialam kilka zabiegów. Jednak to kosztowne było. Przyznam efekty były widoczne ,ale i w kieszeni też to odczułam:/ Teraz wspomagam się zamiennikami, które mogę w domu sama stosować. W studio masowałam się takim sprzetem" rolki" z podczerwienią .Kupiłam masażer w sklepie internetowym.On ma fajną nakładkę z kulkami i też podczerwień. Chodziłam na masaż próżniowy , też świetne efekty rewelacyjne na boczki, zwlaczały brzuch czy wiotkie nogi..Ale koszt też drogi. Chińska bańka rewelacyjna . W studio też miałam zabieg body wraping. Mocny koncentrat wyszczuplający nakładane na partie z którymi miałam problem tj brzuch i nogi. Również extra!! Masaż ujęrniający z podczerwienią, masaz próżniowy chińską bańką i koncentrat. NAPRAWDĘ EFEKTY S Ą! Tylko trzeba pamiętać ,że dieta to połowa sukcesu. Ja już stosowałam wiele diet wszystkie się konczyly efektem jojo. Teraz stosuje te specyfiki i nie mówię ,że mam diete- poprostu staram się jesc regularnie i bardziej patrze by był to zrowy piłek a nie kebab;p Zdarza mi się zjesc cos słodkiego , zabronionego.. Ale nie załamuję się jak kiedyś ze jak zjadłam słodkie to już koniec diety ...ze sobie nie poradziłam. Poprostu nie ma tych nerwów. Luz,,, dziś gorszy dzień, zjadłam co zjadłam trudno.. ale jutro znów dbam o siebie i diete. I wiecie co?? Takie nastawienie naprawdę POMAGA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simoni
produkty , których teraz używam o których wspominałam wczesniej kupiłam w sklepie http://zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×