Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gosczula
jest na co czekac ;] no ja tez probowalam lezec z nogami do gory. Jeszcze sie podlamalam bo tesciowa przywiozla od siostry mojego mezczyzny 2 worki ciuszkow i zabawek zebysmy poprzebierali co zostawiamy a co oddac;] ma juz dla nas posciele pozostawiane, ciuszki, zabawki itd ;] a dzidzi nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy laski. Ide spac... Już nic nie rozmyślam, niczego nie kombinuje. Bedzie co bedzie. Czasu do poprzedniej owulki nie cofniemy niestety. Miłych snów. Uciekam pa... ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
ja tez spadam moze jutro zrobie test;/ 27 dzien cyklu moze cos wykaze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po sexie z mężem wogóle nie wstaję do łazienki,tylko idziemy spać grzecznie :) a rano lece do łazienki się ogarnąć :) nie wiem co oznacza wodnisty śluz po owulacji :) ale jeśli macie go w okresie owulacji to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ja tak czytam o tych uplawach i inne te przerozne rzeczy, a ja nic takiego nie mam :P w tym miesiacu cos mialam, a jak poszlam w 14dc na to usg, to zadnego pecherzyka nie bylo...naczytalam sie tez w necie na temat tego metformaxu , ze pomoga zaciazyc i rozbudza jajnika rzekomo szybko. w wiekszosci przypadkow, to zadzialo to szybko u dziewczyn albo czekaly doslownie kilka miesiecy...chociaz byly przypadki, ze dziewczyny rok, 2 lata czekaly:/ ehhh....ja to bym chciala w przyszlym roku juz urodzic;) pomarzyc sobie mozna ;) gosc M ale zobacz, jak masz super...dwojka dzieci za jednym zamachem i bedziesz miala z glowy starania o kolejne dziecko;) chyba, ze planujesz wiecej dzieci, to inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ja wstaje do laznieki dopiero po jakichs 30min, bo lubimy sobie polezec po calej akcji...i poprzytulac sie;) przemyslalam sobie ten kwas foliowy...jak pojde w przyszlym cyklu to zapytam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
a u was wie rodzina czy np znajomi,. ze staracie sie o potomka?? u nas nikt nie wie :P zostawiam ich w nieswiadomosci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wszyscy wiedza :) kwas foliowy Ci nie zaszkodzi :) nawet na ulotce pisze że min trzy miesiące przed planowaniem ciąży trzeba zacząć go brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie fajnie mam gosć M :) potem starania o drugie ma z głowy :) ja chce mieć trójkę :) ale nie wiem jak mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko moze jeszcze nam sie zmieni, jak da nam popalic pierwsze dziecko, to stwierdzimy, ze dwojka to max;) moj chce 2 max, ale mowi, ze nigdy nie wiadomo, co wyjdzie...;) tez chcialabym trojke, ale trzeci to juz w takim wiekszym odstepie czasu (moze to 3 odwidzi mi sie). w ogole pomiedzy pierwszym a drugim chcialabym zeby byla roznica 6-7 lat najlepiej. u mnie nikt nie wie, ze myslimy o ciazy...no i jakies kroki sa podjete w tym kierunku, bo stwierdzam, ze to nasza sprawa i nie chcialabym glupich komentarzy typu: " to kiedy sie doczekamy" albo jeszcze inne teksty...:/ nikt nie wie i dla nas tak jest wygodniej:) zapytam o ten kwas foliowy:) i tak ten cykl jest u mnie bezowulacyjny, to nic mi to nie da...wole wszystko skonsultowac, bo u mnie z tymi hormonami roznie jest:/ i nie wiadomo, czy ten metformax podziala na owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
taaak...tez bym chciala od razu blizniaki, bo ma sie z glowy;) co z tego, ze 2x wiecej roboty, ale raz przechodzi sie przez pieluchy:) moja kolezanka ze studiow ma blizniaki -parke, to dala rade ze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też nikt nie wie. Jak się uda to dopiero sie dowiedzą... ;) Dzisiaj temp mi sie podniosła 36.66' juz myślałam że okres w terminie dostane a wychodzi na to że jeszcze sobie poczekam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey dziewczyny takie pytanko, w piątek miałam potwierdzoną przez lekarza owulacje,wczoraj pobolewał mnie dół brzucha ,ogólnie byłam senna i kiepsko się czułam. podejrzeam ze mogło być to zgnieżdżanie się zarodka stąd moje pytanie bo różne sa odpowiedzi w internecie Kchać się teraz w tych dniach czy odpuścić? jeśli tak to na ile? az do terminu @??? to ze wczoraj to mogło być zagniezdzanie to moje podejrzenia pewności nie mam minelo 6 dni od owulacji,ale nie chciałabym zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mogło być zagnieżdzenie gościu :) ale tak naprawdę nie wiadomo :) komórka wedruje do macicy od 6-do 8 dni więc by się zgadzało :) sex Ci nie zaszkodzi moim zdaniem tylko nie jakiś "ostry " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska zobaczymy co przyniesie przyszłość :) bliźniaki są fajne :) najgorsze jest podobno kilka pierwszych miesięcy a potem to już z górki :) ja zawsze planowałam trójkę:) ogólnie to chciałam mieć dużo dzieci :) ale mój mąż więcej jak troje nie chce :) ale jak wyszło że mam problemy i tyle czasu się staramy więc najpierw to aby się z pierwszym dzieckiem udało zajść potem bede mysleć :) najgorzej sie boje trojaczków itp. bo nie dośc że w rodzinie u męża są ciąże mnogie to jeszcze clo też daje duże szanse na ciąże mnogie.moja lekarka miała dziewczynę która po clo miała trojaczki :) wtedy to nie wiem jak bym sobie rade dała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz coraz wiecej bliźbiąt sie robi więc całkiem możliwe dziewczyny. Moja mama miała pierwsze bliźniaczki ale niestety mieli z ojcem konflikt sereologiczny czy jak to sie tam nazywa i nie przezyly :( z meza str tez chyba sa jakies blizniaki wiec kto to wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) z tymi objawami to różnie bywa u każdej kobiety. Ja też się już nie nakręcam, bo nie chcę się znów rozczarować. U nas też nikt nie wie. I póki co chcemy to zostawić w tajemnicy aż się uda :) u mnie dziś 26 dc, czyli testowanie tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Czesc dziewczyny;) juz od rana dzialacie. Ja po seksie z moim facetem tez lubie sobie polezec i sie poprzytulac. I zazwyczaj rano wstaje do lazienki bo wydaje mi sie ze jak pojde zrobic siku to wszystko wyleci co wpadlo;) ja do jutra czekam ale mam przeczucie ze przyjdzie. Ale wiecie co obiecalam sobie ze nie bede sie spinac bo to bez sensu. Wlasnie dlatego ze sie przejmuje chyba nie wychodzi. A u mnie w rodzinie wiedza ze.cos.dzialamy ale obiecalam sobie ze jak zajde w ciaze to powiem dopiero ok 3 miesiaca jak wszystko bedzie pewne, bo przy pierwszej ciazy powiedzialam po zrobieniu 4 testow a potem byl placz jak nie wyszlo:( jesusie ja tez chcialabym juz w przyszlym roku urodzic;) a roznice u dzieci bym chciala tak 2-3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Martucha020290 a ty sie urodzilas 2 lutego1990 bo jezeli tak to ja jestem 010290:) ale powiem ci ze 5 lat tez nie jest zla roznica chociaz starsze pojdzie do szkoly bedzie bardziej samodzielne a ty bedziesz miala wiecej czasu dla mniejszego bobka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja się tymi bliźniakami zaraziłam, pamiętacie jak Wam pisałam o tym, że mojemu kuzynowi urodziły się w zeszłym miesiącu bliźniaczki? Przez cały czas starania codziennie, szukałam w mojej okolicy dla nich wózka, bo u mnie jest większy wybór niż w pl i jak się tak napatrzyłam na te gadżety dla bliźniaków to coś się musiało tam zadziać. Ale pamiętajcie dziewczyny, ze nie wiadomo czy będą te bliźniaki bo lekarka wyraźnie mi dała do zrozumienia, że nie wiadomo co będzie z tym mniejszym, bo nie mogła dopatrzeć sie ciałka żółtego, ale zabroniła mi się tym martwić, bo jest jeszcze wcześnie. Też zawsze marzyłam o dużej rodzinie, bo w takiej się wychowywałam, ale mój mąż jest z tych co uważa, ze dziecku trzeba wszystko zapewnić i przeliczył nasze siły na dwójkę. Ja uważam, że jak dostanie połowę na mieszkanie a nie mieszkanie to też powinno być szczęśliwe a przynajmniej nie rozpuszczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem z 2. lutego 1990 :p no niby masz racje ale pozniej to przepasc pomiedzy rodzenstwem. Pomiedzy mna a bratem jest 6 lat.. ale to zależy tez od rodzicow. ;) Byle by sie w tym roku udało zajśc w ta ciążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między mną a moją siostrą jest 5 lat. Ale ja wolałabym trochę mniej między moimi dziećmi tak z trzy byłoby ok. Ale to żaden koncert życzeń, więc nie będę wybrzydzać :) Kurcze ale bym chciała poczuć jakieś objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Dziewczyny umieram. 32 dc i brak @ a jajnik od wczoraj okropnie piecze i boli. Nie moglam spac i rano wstac. Leze w lozku caly czas. Kazdy ruch to przeszywajacy bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
A dlaczego testu jeszcze nie zrobiłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Zrobilam. Negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
hmmm no to nie wiem....a cykle masz regularne i 28 dniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Cykle mam srednio 35 dni.ale nigdy sie tak nie czulsm, nigdy nie mialam plamien w polowie cyklu, 2 dni temu mialam tepy bol podbrzusza i przestalo. Od wczoraj ten jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
To jesteś 3 dni przed spodziewaną datą @, no to jeszcze wszystko sie może zdarzyć :) jeżeli bardzo Cie boli możesz wziąć nospe, lekarka mi powiedziała, ze to w żaden sposób nie zaszkodzi ewentualnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×