Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość evilinka
Hej! Ale piękna pogoda dzisiaj u mnie, na Mazurach :D Byliśmy na działeczce posprzątać, wodę podłączyć, wywietrzyć, domek cały w muchach itd. Masakrycznie się nadźwigałam. Ja to mam odwrotnie niż Wy - muszę się pilnować, aby nie zapomnieć, że mogę być w ciąży. Rano prawie zemdlałam...choć nie, mam oznaki okresu :/ Za słabo się staraliśmy teraz, chyba nie "wstrzeliliśmy" się w owu :/ Hej! popatrzcie sobie na zdjęcia pani Anny Łosak - bajeczne są! Ja tak od miesiąca oglądam :) Też kiedyś się nauczę takie robić, a co! :P Na swoim bajtlu będę trenować niemowlaki. Naoglądam się tych piękności to może i mi uda się urodzić małą piękną Polcię, mmm, ale byłaby śliczniusia. Dzisiaj z mężem rozmawialiśmy i stwierdził, że wszystkie bobasy są śliczne, a dla swoich rodziców są najpiękniejsze na świecie. Mój mąż będzie takim cudownym tatą, oczy mu się świecą, tak pragnie dzidziusia, nawet bardziej niż ja. A też tak macie, że łzy Wam się cisną w sklepie przy ciuszkach albo jak zobaczycie pieknego malucha? Ja czasem płaczę, bo nie umiem się powstrzymać ;) Apropos bliźniaków, ja tak bardzo nie chce ich mieć, a w rodzinie mojej są - mój tata jest z bliźniaków i jego siostry też bliźniaczki :/ Masakra, chętnie oddałabym Wam to genetyczne uwarunkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka ja też tak mam czasami jak widze jakieś takie malutkie ubranka a nie mogę ich kupić ;/ albo jak siedze na poczekalni do lekarza i same ciężarne a ja jak jakiś głupek się czuję ;/ i mam wrażenie jakby one wiedziały że mam trudności i się tak patrza na mnie dziwnie :) ech ;/ ostatnio koło mnie siedziała kobieta w zaawansowanej ciąży i jej dzidziuś tak mocno kopał że było widać jak jej się brzuszek rusza.w takich chwilach ogarnia mnie uczucie żalu i smutku ;/ czasami mam takie dni że wszystko się we mnie skumuluje i łzy też popłyną ;( ale potem wstaje nowy dzień i nowa nadzieja :) i wiara że nadejdzie mój czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Nadejdzie, nadejdzie. Jesteś młodziutka, możesz się starać długo i nikt tak nie pomyśli, tylko Ty tak pewnie myślisz ;) Ja mam prawie 30chę i każdy się zastanawia i większość w rodzinie gada: a kiedy, a co jeszcze nic, najwyższy czas....ludzie tak czasem plotą. A gdybym naprawdę nie mogła mieć dzieci, nikt nad tym się nie zastanawia. Przecież to może naprawdę zaboleć i zranić. A takie naciski z zewnątrz też dodają stresu. Nie powinien nikt się wtrącać. Ja długo nie chciałam mieć dzieci - to był mój wybór, nie ten czas - po co sie zmuszać. Każdy ma prawo do swojego życia po swojemu. A z tym patrzeniem i ocenianiem - mam wrażenie że Polacy to taki hejterski naród niestety...kosę w plecy by wbił jeden drugiemu bo ma lepszy samochód :P Będziesz siedziała sobie kiedyś ze swoim wielkim brzuchem i nieraz będziesz sobie narzekać,: "o matko jak mnie ciśnie w pęcherz, o matko jak mi się wymiotować chce" a przy porodzie będziesz sobie kląć :P hehehe. Nie martw się! Kobietki - a jeśli w rodzinie rodzi się dużo dzieci to tylko się cieszyć - będziecie mieć sporo ciuszków i zabawek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka nie przejmuj sie gadaniem :) każda przez to przechodzi :) ty tez jesteś młoda :) no prosze się tu nie smucić :)bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
A mnie dzisiaj cholernie coś boli w podbrzuszu...Czasem mam wrażenie, że jajnik i tak jakby na owulacje chociaż już dawno powinnam być po ale w sumie mogła się przesunąć a momentami czuję taki ból jak przed okresem. Sama już nie wiem. A wczoraj się dowiedziałam, że od połowy czerwcA zmienia mi się kierownik w pracy a że mam z tym gościem trochę napięte relacje to mówiłam do męża że od kwietnia staramy się co dwa dni i spierdzielam z pracy bo czuje że koleś będzie mnie tyrał..Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama staraj się staraj a napewno coś z tego bedzie :) taka mała piękna kruszynka :* czemu dzisiaj się gość M nie odzywa ?hmm? gościu M co się dzieje ?daj znać cio u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiska
Witam jestem już mamusia, ale myślimy nad kolejnym dzidziusiem. Pierwsza ciąże przeszłam wzorowo. Miesiączki mam nieregularne ale bardzo obfite. W tym miesiącu dostałam okres bardzo skąpy, praktycznie znikomy. Dlatego się zastanawiamy czy możemy się już cieszyć. Oczywiście test zrobię za parę dni, bo teraz jest za wcześnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
w ciagu dnia plamienia osłabły zaczęłam byc spokojna i dobrej myśli a teraz poszłam do łazienki ;( coraz bardziej z różowego przechodzi w czerwień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camiska no podobno może być tak że w terminie miesiączki pojawia się skąpe krwawienie :) zobaczymy co pokazę test :) trzymam kciuki :) zostań z nami :)dopisz się do tabelki :) data na końcu to data miesiączki :) jak sie okaże że to ciąża to bedziesz ciężarówką :) CIĘŻARÓWKI 🌼 Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI 🌼 brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014 karnataka_________27lat________5 cykl staran________23.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M spokojnie .weź nospe,nawet jak Cię brzuch nie boli,ona działa rozkurczająco i może pomoc,marsz do łóżka leżeć.!to rozkaz :) nie wiem czy czytałaś ale obiecałam że się pomodlę za Ciebie i tak zrobiłam.Będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiska
Dziękuje za dobre słowo, tez mamy nadzieje na 2 cud i na chłopczyka :) Ale co do tego krwawienia to mam wiele obawa i złudnych nadziei. Zobaczy co czas pokaże . Jeszcze jedno pytanko kiedy najszybciej mogę zrobić test bo mojej niby miesiączce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Coraz więcej nas tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014 karnataka_________27lat________5 cykl staran________23.03.2014 camiska_______24lat______2 cykl starań______17.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_M a dzwonila do ciebie ta twoja lekarka? Albo ty do niej?? Witam nową staraczkę albo już ciężarówkę ;) wydaje mi sie ze skoro mialas to plamienie w terminie miesiaczki i juz sie skonczylo to test powinien juz cos pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ca-miska test już powinien być pozytywny :) więc śmiało testuj,albo leć na bete :) trzymam kciuki :)Co tam u Was dziewczynki z rana ?:) wstajemy wstajemy :) ale u mnie słoneczko :)cudowna pogoda kocham wiosne :* u mnie dziś dopiero 6 dc ;/ jeszcze tyle starań i czekania ;/ Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dalej cisza, ale niestety @ ma prawo sie przesunąć. Dzisiaj mam rozmowe kwalifikacyjna wiec straszne nerwy. :( Pewnie jak skoncze to dostane. Trzymajcie kciuki od 9.30!!! ;) po południu jeszcze sie odezwe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Przypominam o kwasie foliowym! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja też trzymam kciuki :) zwłaszcza, że wiem jak ciężko dostać fajną pracę za granicą. Pamiętamy, pamietamy :) ja biorę zawsze przed pójściem spać. U mnie dziś leje i szaro, buro... Brrryyy... Dziś 28 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka - najwcześniej wtorek :) @ powinnam dostać w czwartek, więc myślę, że we wtorek może juz coś być wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie udalo sie. Nie dość że czekalam na nia ponad pol godz to sie tak zestresowalam ze nie poszlo. Wyslala mi wczoraj maila zamiast zadzwonic (bo nie zapisala mojego numeru :/) zeby przelozyc spotkanie na nastepny tydzien, a ja go nie odebralam. Moze i dobrze bo tak to bym sie do nastepnej soboty denerwowala. Za bardzo sie nastawilam, bo myslalam ze skoro juz pare lat z żelem pracuje to głupie malowanie mnie przeciez nie przerosnie, ale no niestety przeliczylam sie. Babka miala duze wymagania, no ale nie dziwie sie. To jej interes i ona musi dbac o wysoki standard.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×