Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
Dobrze się czuję :) robie sobie właśnie jajko na miękko, bo mam napad głodu. Odganiam złe myśli jak najdalej choć czasem zachodzą mnie od tyłu i kopną w tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Martucha hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Polecam czytanie jakieś przyjemniej książki. Akcja potrafi tak wciągnąć, że się zapomni o wszystkim innym. Ją jak czytam, to nawet nie odbieram telefonu, ha ha. Jak byłam w ciąży nie sprawdzałam nic w internecie, tylko rozwój ciąży. Fora omijałam, żeby jakiś temat nie przyciągnął mojej uwagi, żeby mnie nie skusił :-). Kupowałam sobie "Twoje 9 miesięcy" i "M jak mama", i bardzo wyczekiwałam właśnie tych gazet, a wychodzą co miesiąc :-D. Czytałam też poradniki dla kobiet w ciąży - takie co się dostaje w gabinecie czy od położnej. Tam nie było żadnych strasznych historii :-D. Tak mi płynął czas błogo :-). Polecam wszystkim :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
taka tam dziewczyna, w M jak mama nie przeczytałabym jak Martucha rozczarowała lekarzy brakiem dwóch macic z jedna szyjką macicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna to dokladnie tak jak ja. Fora dla mnie nie istnialy. Internet tylko do tego zeby zobaczyc co sie tam w środku dzieje w danym tygodniu, byle by jak najdalej od zlych informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewe gdzie ty nam uciekasz ?:) zostań :) ja miałam takie długie cykle kiedyś i prolaktynę miałam w normie:) ale każdy jest inny :) martucha a Tobie proponuję zacząc od nowego cyklu robić testy owulacyjne i bedziesz wiedziała czy masz owulacje :) o ile się nie okaze że to ciaza :) geny genami ale do lekarza trzeba iść :) bo co innego jak są długie cykle ale jest owulacja a co innego jak tej owulacji nie ma :) nie miałaś badań hormonów więc tak na prawde nie wiadomo :) no ale może się okaże że jesteś w ciąży jak nie ma @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość_M to forum to akurat jest ok :-D. I obyś miała rację z tymi przeczuciami dotyczącymi powiększenia się grona ciężarnych :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
A ja wręcz przeciwnie :-). Tzn. nie chciało mi się nic robić, w nocy się budziłam, więc już w ogóle ten dzień jest taki ciężki, ale wzięłam się za porządki od samego rana :-). I zamierzam to kontynuować jutro :-). Jak jest słońce to milej się porządki robi. Jutro może będzie cieplej. Bo dziś to nie wiedziałam, czy mam zimową kurtkę zakładać czy wiosenną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Kurczę dziewczyny weźcie z dobrymi nowinami tu zajrzyjcie :-D. Weźcie zajdźcie no :-D. Dajcie nadzieję innym :-D. Miło by było przeczytać, że którejś się udało :-). Trzymam kciuki mocno :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po spacerze... :/ ani cieplo ani zimno ale pospacerowac mozna. Z tym ze my do sklepu i z powrotem. Powoli zaczynam miec tego dosc. Moj mężu nie wie ze pisze z wami na forum. Specjalnie mu nie powiedzialam zeby mial troche do rozmyślania. Żeby był trochę zazdrosny. I niby jest ale nasze wolne dni wygladaja ostatnio tak ze on spedza je przed kompem a ja z dzieckiem albo na telefonie. :( ani zazdrość ani wypominanie ani cisza nie trafiaja do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Niestety, starania ciagle trwają. Ale już jestem umówiona na wizytę :( CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja nie pozwalam mojemu siedzieć przed komputerem jak już jest w domu. Musi z nami być, a nie obok. Mam dominujący charakter, on dosyć uległy, więc jest częściej po mojemu. Dziecko też za nim tęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowic tlumaczyc i dalej nie dochodzi :( dwa miesiące spokoju miesiac wyciety z życia. Oszaleje kiedys... dobra pomarudzila wygadala sie to wypad :p juz sie nie żale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Czasem pomaga usiądnięcie mężowi na kolanach i popatrzenie sobie głęboko w oczka i powiedzenie mu jak za starych dobrych czasów, jak bardzo się go kocha mimo, że jest gburem, który nie zwraca na nas uwagi :) Marta, nie licz na to, ze facet sie domyśli dlaczego sie nie odzywasz :) Dobrze jest zorganizować sobie choć jeden dzień w tygodniu bez komputera i telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z gościem M :) faceci nie są domyślni wgl :) mój jak wraca z pracy to też siedzi przy laptopie,ale mi to nie przeszkadza narazie,no bo nie siedzi długo :) i potem się poprzytula troche :) ale fakt faktem przed ślubem bardziej się starał :) wiec moze to prawda ze po slubie się wszystko zmienia :) ale jak pojawi się dziecko to też bedzie sie nim zajmował i poświecał mu czas :) wtedy to nie bedzie siedzenia na laptopie :)wiec niech teraz korzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czasu brzoskwinka do czasu. :P zobaczy ze dziecko potrafi sie zajac samo soba i znowu zacznie"siadywac" :p nie no nie generalizujmy... ;) kazdy jest inny ale maja wspolne cechy wiec uwazaj. ;) Ich trzeba wychowywac a ja chyba za lekka reką to zrobilam :p hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha oj... ja potrafię być taka upierdliwa jak czegoś ode niego chce że on mi ustępuje dla świętego spokoju.On jest bardziej taki uległy a ja uparta jak osioł i jak sobie coś do łba wbiję to nie ma bata ,na swoim postawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja mam łatwo, bo nie mam telewizora od kilku lat :) a mój mąż cały dzień w pracy przy laptopie i jak wraca to sam mówi, że ma dość komputera, niestety teraz rozgląda się za inną pracą więc musi trochę więcej wieczoru na to poświęcić. Za to weekendy są nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Nie, bo mam WAS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M ❤️ ja byłam przed chwilą w łazience na siusiu,a tam na papierze troszkę brązowego śluzu....kurde co się dzieje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
hormony Brzoskwinka hormony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość_M my też nie mamy tv. Z wyboru :-D. I nie zamierzamy mieć tego złodzieja czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tak na początku cyklu?hmm :) jeszcze nie miałam tak nigdy :) a może to dobry znak i jutro bedą dużeee pęcherzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak na poczatku cyklu?hmm :) jeszcze tak nie miałam :) ale może to dobry znak i jutro bede miała dużeee pęcherzyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu nie wyświetla moich wpisów :) nie miałam nigdy takiego plamienia na początku cyklu :) wiec nie wiem :) może to dobry znak i jutro na usg beda duże pęcherzyki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×