Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

trzymam brzoskwinka :) u mnie dziś 32 dc... testowałam z rana (niestety) i znów jedna krecha... już powoli straciłam nadzieję, że się uda. No nic, jutro powinna być @, więc zobaczymy co będzie... Zupełnie mi to humor popsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - no właśnie się zastanawiam jak to jest przy krótkiej fazie lutealnej (10 dni). Czy to możliwe, że dzisiaj test wyszedłby pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Może jeszcze za wcześnie na pozytywny właśnie? Może za kilka dni... Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ale nie muszą występować, więc spokojnie. Zawsze jest szansa :-D. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owulke mialas 10 dni temu?? jestes tego pewna?? moze ci sie cos poprzesówało? a test ten najczulszy mialas?? bo bety nie masz jak zrobic tak?? Jeszcze nic straconego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta pewna nie jestem. To są moje przypuszczenia tylko. Właśnie na teście nie pisze jaką ma czułość... Bety nie mam jak zrobić, więc muszę czekać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, z drugiej str tetaz tak pomyslalam ze mimo ze test wykrywa ciaze 10 dniowa np to nie znaczy ze 10 dni po owulacji tylko od zagnieżdżenia wiec moze byc jeszcze za wczesnie... zarodek zagniezdza sie po +/-7 Dniach wiec wychodzi ze po 17 dniach od owulki... tak na logike biorac. Jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam, że te najczulsze wykrywają 6 dniową ciążę. Ale nie wiem jakiej czułości był ten co go kupiłam. No nic czekam dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie masz wyboru ;) Bo tak jeszcze mysle ze zazwyczaj fl trwa 14dni okres ma prawo spoznic sie ok 3dni wiec tez wychodzi 17 od owulki. Jakbym miala regularne to bym pewnie tak zrobila test ;) wkońcu musi sie udac. Ja znowu mam uczucie jakby mnie cos kopalo. Mialam ochote dzisiaj zrobic test ale sie jeszcze powstrzymam... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka życzę Ci na usg widoku dorodnych jajeczek :) Beata, trzymam kciuki za Twoją wizytę, może będzie coś widać przynajmniej to, że na okres się nie zapowiada :) Tajska_ idź z tym do lekarza kochana, bo jak już nerki Cie bolą przy zapaleniu pęcherza, to może być juz niebezpiecznie, wiem co mówię, bo przeszłam przez to i to był największy ból w całym moim życiu.... Taka tam dziewczyna, wczoraj był chyba jakiś czas zwątpienia, bo jak do mnie dotarło, że mogę mieć dwoje wcześniaków i byc zdana tylko na siebie, po cesarce, to mnie panika ogarnęła, mam kochanego męża na którego moge liczyc, ale on wróci w koncu do pracy a ja zostanę na 13 god. sama. z dwójką niemowlaków....bardzo tego chcę, aby były, ale to nie zmienia faktu, że mam świadomość jak cholernie ciężkie to może być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość_M właśnie mam tak samo. Chcę bardzo, ale czasem mnie dopadają wątpliwości. Dziś już znowu jestem pewniejsza, że dam radę :-D. A ty to już w ogóle z dwójką noworodków będziesz miała wesolutko :-D. Dobrze, że masz możliwość w ciąży oszczędzać się, nie forsować i naprawdę porządnie o siebie dbać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra co to tych testów które wykrywają 6 dniową ciążę to chodzi o 6 dni od zagnieżdzenia :) bo dopóki zarodek się nie zacznie zagnieżdzać organizm nie wie że jest w ciąży :) zarodek zaczyna wytwarzać hormon ciążowy do 48 godzin od rozpoczęcia procesu zagnieżdzania. Twoja faza lutealna trwa 10 dni tak ? no załóżmy że zarodek wędruje do macicy te 7 dni i zaczyna się zagnieżdzać 7 dnia po owulacji,produkcja hormonu ciążowego zacznie się więc dopiero 9 dnia .więc 10 dni po owulacji test jeszcze nie pokaże ciąży.ja bym czekała z testem do około 14 dnia po owulacji. bo wcześniej to tylko beta coś może pokazać :) więc jeszcze nic straconego kochana :) gość M nie martw sie na zapas :) nie musi byc wcale ciężko :) znam takie dzieciaczki co naprawde były spokojne i cichutkie,ich mama jak ich usypiała to wystarczyło zeby cos do nich mówiła albo śpiewała i oni odrazu usypiali,i jak zaczynały płakać to tez jak zaczęła do nich mówić to się uspakajały,lubiały jej głos po prostu :) na początku może być cięzko,ale potem to już z górki :) martucha trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :) ja wróciłam do domu niedawno,ale nie miałam usg,okazało sie że moja pani doktor na zwolnieniu i dupaaa ;/ mam w poniedziałek iść a to bedzie już 15 dc więc raczej już po owu bedzie,bedzie mi mogła tylko potwierdzić czy była :) no nic w ty cyklu muszę się zadowolić testami owu i wykresem :) ach to zycie :) dzięki wszystkim za kciuki :) co u Was ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Gosc M dzieki troche sie denerwuje co mi powie ale ...no nic jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Aleksandra 1906 ja robiłam duzo testów mc temu i mówie szkoda kasy a i tak nic albo zrobic badanie z krwi sprawdzic jak juz dosc trzeba czekac moja siostra robila testy wychodziły negatywnie i dop po miesiacu wyszedł jej pozytywny test ze nie wykryje ciazy wczesniejszej niz 4 tygodniowa ciąże Prubuje se tez odpuscic trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Ja se przypominam bo mam synka i byłam w domu mczki nie mam a brzuch boli maz chodz jedziemy na domki odpoczac pojechalismy tez ciagle mczki nie ma wrucilismy do Gdanska mczki nie ma i dop po mc jakos wyszedł test pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Musze się pochwalić, że od wczoraj rana nie mam plamień :D Mdli mnie jak...nie powiem co ;) Jajnik mnie boli (nie wiem czemu) i macica rozpiera się na boki :) Ciąża pełną gębą :) A co do martwienia na zapas...to ja Brzoskwinka się nie martwię, tylko mam duże doświadczenie z dziećmi i wiem jak bardzo absorbujące są, szczególnie jak karmi się piersią. Ja po prostu jestem świadoma, że to nie jest mały rozkoszny bobasek, który tylko guga, ale wiem, że to też diabeł wcielony który nie pozwala ci zejść z jego pola widzenia, po to, abyś mogła zrobić siku :) Ale mam swoje lata i z pełną premedytacją w to weszłam wiec wiem, że dam radę i nie narzekam nawet na mdłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Gosc M super zazdroszcze Ci powiem tez juz bym chciała by sie udało długo staraliscie sie o dziecko? jak dowiedziałas sie ze jestes w ciazy który to był tydzień? zdrówka zycze dla mamy i maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
synus bardzo chce miec braciszka a mówie a jak by była siostrzyczka mówi" no dobra";D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Test mi wyszedł dość szybko, bo ok 2-3 dni przed datą miesiączki. Teraz zaszłam w 3 cyklu, w zeszłym roku też mniej więcej w 3 cyklu się udało, ale poroniłam w 10tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc_M to teraz juz z gorki... ;) super ze plamienia sie uspokoily. Byle by nie powrocily. Nie wyskakuj od razu z łużka :p a co do dzieci to w karmieniu znajdziesz sobie sposob zeby dla was wszystkich bylo wygodnie. Kazde dziecko jest inne. Ja tez sie nastawilam na pierwsze trzy miesiace meki placzu i zloscu :p naszczescie bylo inaczej. Wszystko moglam zrobic. Lezal w lozeczku i ogladal swiat. Nawet jak sie przebudzil to nie ze od razu z placzem tylko obserwowal. Niekiedy nawet nie wiedzielismy ze wstal ;) albo ze mna w nosidle siedzial jak obiad robilam albo pranie wstawialam. Zawsze go mialam na oku. Życze ci takich spokojnych dzieciaczków żebyś mogła sie milo zaskoczyc. Bedziesz jeszcze otwierala oczy ze zdziwienia jak mozna tyle spac albo zajmowac sie lezacym obok rodzeństwem i nawet mmama do szczescia wtedy nie jest potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
12 i 13 dzień od zapłodnienia test mi pokazał ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No własnie Marta, ja tak sobie wyobrażam, ze jak bliźniaki są obok siebie, to nie czują się takie samotne i może też przez to są bardziej spokojne :) strasznie chcę mieć taką dwójkę, choćbym miała sie rzęsami podpierać potem :) Beata, a ile Twój synek ma lat, pisałaś gdzieś, ale ja nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Gosc M synus ma 6 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na zakupkach troszkę :) nie ma nic ciekawego :) fajne buty widziałam :) kupiłam sobie trochę nowych kosmetyków :) właśnie gość M dobrze że plamienia ustały :) jest jeden zasadniczy powód czemu szybko wyszedł Ci test pozytywny :) przecież to bliźniaki :) więc jest szybszy i większy przyrost bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Beatko ja mam siostrę 5 lat starszą i 5lat młodszą i z jedną i z drugą mam dobry kontakt :) Brzoskwinko to prawda, że bliźniaki powodują podwójne stężenie hcg, ale one wcale wybitnie wcześnie się nie ujawniły :) bo robiłam tym najczulszym testem i na dodatek wyszedł cień cienia kreski :P Mam sposób na mdłości! Herbata bez kofeiny z wkrojonymi plastrami imbiru :) życie znowu jest piękne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×