Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

a ja wchodzę na fejsa a tam wpis dodała mama tego dzieciątka które umarło na sepse , " Jest 4.15., a ja nadal nie umiem zebrać myśli. Jego obecność wypełnia mnie w każdej komórce ciała. Odwracam głowę a Jego zwyczajnie nie ma. A jeszcze niedawno mogłam budzić Go w nocy gadac do Niego nieustannie całując i mocno przytulając. K." i siedze i łzy mi się w oczach kręcą ,mimo że jej za bardzo nie znam,nie znałam jej dziecka,ale jest mi jej tak cholernie szkoda ;/ miała na imię Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
hej byłam u ginekologa myslałam ze cos sie dowiem test nie wykazuje bo fakt za wczesnie ale myslałam ze jak pujde do ginekologa to cos powie a on co na to!!!!!! ze to za wczesnie i tak nic nie pokaze ze to nie ma sensu nie bedzie nic robił tylko powiedział ze mam suche rece!!!! mówie ze cykle mam nieregularne to dał tylko na badania i mówi ze prosze przyjsc w 12 dniu cyklu ze teraz za pozno mówie mu ze mam co 35 dni a on ze w 12 dni w połowie liczyc nie umie!!!!! wstretny dziad i to na dodatek prywatna przychodnia wiecej tam nie pujde idiota tylko mnie wkurzył aaaaaaaaa wrrr no nic czekam zrobie za jakis czas test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
tzn zadnego usg nic kompletnie!!!! czy wgl ze mna ok nic kompletnie czub idiota poszłam do dyrekcjii złoże skarge niestety dzis juz ich nie było w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
dosc ze weszłam 20 min po czasie a za to płace to jeszcze spojrzał na mnie i pytam "moge mówic" a lekarz co na to : ale ja niewiem czy ja Pania przyjme czy Pani nie jest niebezpieczna a za chwile lekarz nie no zartuje!!!!!!! cisnienie mi podniosł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabeata już spokojnie ;] no źle że nie zrobił Ci żadnego usg...a chodziłaś do niego wcześniej.może wie co robi,no nie wiem co Ci powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
nie 1 raz u niego byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
tak ale narazie przeczekam przed spodziewana miesiączką zrobie test jak wyjdzie pozytywny pujde do swojego rejonu do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Beata...i to była prywatna wizyta...chyba żartujesz...co za dziad.... A do mnie przed chwilą dzwoniła lekarka i pytała co u mnie, powiedziałam, ze plamienia ustały to powiedziała, że to bardzo dobra wiadomość, ale niestety miała dla mnie złą informacje...mam jakieś bakterie w pochwie, których nie powinnam mieć i będę musiała wziąć antybiotyk, który jest na szczęście bezpieczny w ciąży...uff... Myślałam, że cytologia wszystko pokaże, ale okazuje się, że nie, należy również robić posiew z pochwy. Te bakterie co mam mogą być przyczyną krwotoków, problemów z zajściem w ciążę i poronień.. Najlepsze, że ja absolutnie nie mam żadnych odczuwalnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabeata spokojnie. W ktorym ty jestes dniu cyklu?? kiedy sie kochaliście z mezem? Brzoskwinka przykre... nie chcialabym nigdy czegos takiego przeżyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis jest mój 22 dzien cyklu ostatnio kochalismy sie w sobote- niedziele a od poczatku codziennie lub co 2 dzien ;Da w zeszłym tygodniu 18.03 byłam u ginekologa swojej była owulacja mówiła ze u mnie owulacja jest miedzy 18-19 dniem cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
MARTUCHA:) dzis jest mój 22 dzien cyklu ostatnio kochalismy sie w sobote- niedziele a od poczatku codziennie lub co 2 dzien ;Da w zeszłym tygodniu 18.03 byłam u ginekologa swojej była owulacja mówiła ze u mnie owulacja jest miedzy 18-19 dniem cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
bo ostatnia mczke miałam 5 marca a cykl u mnie trwa miedzy 34-35 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabeata Jeśli dobrze licze to jestes w 22dc masz jeszcze 14dni do@ wiec dzisiaj mniej wiecej powinnas miec owulacje. Co za tym idzie jeszcze ciazy nie ma. To co on miał ci potwierdzic?? moglas powiedziec żeby sprawdzil czy widać jakieś pecherzyki. Lekarz nie jest jasnowidzem jak nie przyjdziesz do niego przygotowana bo nie wiesz na jakim etapie cyklu jestes i co chcesz wiedziec to usg bez powodu nie musi ci robic. Wystarczy zwykle badanie. Ty kobieto dzialaj dzisiaj jeśli chcesz mieć dziecko bo inaczej na chybil trafil to nawet w totka nie wygrasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
byłam 18.03 marca u ginekolga robiła usg i pokazała mi ze jest pecherzyk o wymiarach 16 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
trzeba działąc ale nic z tego nie rozumiem byłam u lekarza mówi owulacja jest a to na teraz wychodzi musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 18marca mialas 13dc. 23, 24 Mialas 18i19dc. Ja nie wiem jak ona to wyliczyla. Faza lutearna (nie wiem czy dobrze to napisalam) trwa Przecietnie 14dni czyli przy twoich 35dniowych cyklach owulacja przypada na 26marca. Nawet jesliby lekarka wypatrzyła ta owulacje 18 to jeszcze za wczesnie zeby cos zobaczyc. Ja bylam u lekarza okolo 2miesiace po zaplodnieniu i powiedzial ze nic nie widzi. Ale byl stary i mogl miec problem ze wzrokiem :p Poprzytulac sie dzisiaj nie zaszkodzi. A wrecz przeciwnie zwiększasz swoje jszanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
martucha taaa mezowi powiedziałam co i jak i o forum dziecko uspac i do dzieła;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Mi tez sie wydawało no ze to cos nie tak bo czułam ze płodnych dni niemam ale no kurcze był ten pecherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
martucha ;) hehehe ;p dzieki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
O, pousypialy dziewczyny :-). Ale jestem zmęczona :-). Dużo pracy miałam. Brzoskwinko to naprawdę smutna historia, a takich jest wiele :-(. Ja nie oglądam wiadomości, nie czytam w internecie, bo bym chyba płakała co minutę. Też tak mam, że nawet jak kogoś nie znam, to mi bardzo szkoda, jak się coś złego wydarzy. Martucha ta faza lutealna zawsze jest 14 dni przed okresem? Chyba nie u każdej kobiety, co? Pytam, bo się nie znam :-). Jakby u mnie była 14 dni przed okresem, to wypadałaby mi owulacja przy np. 22 dniowym cyklu w 8 dniu cyklu? A 5 dni mam okres... Coś czuję, że ja mogę wcale owulacji nie mieć... Nawet gdyby ta faza była krótsza, np. 11 dni, to i tak niewiele zostaje dni na fazę folikularną. Muszę się chyba tym zainteresować bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna faza lutalana waha się między 12-16 dni :) sa dziewczyny u których faza lutealna trwa krócej czyli 11 lub 10 dni.i uznaje się że to jest ok,ale nie może trwać poniżej 10 dni,bo zarodek musi mieć czas żeby zaczac się zagnieżdzać i produkowac hcg bo inaczej dochodzi do złuszczenia endometrium czyli @ . gość M może właśnie te bakterie były przyczyną tych plamień :) dobrze że zrobiła Ci ten posiew,im szybciej pozbędziesz się tych paskud tym lepiej :) Owocnych starań dziewczyny i miłego wieczoru;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej wiecej chyba tak powinno być. Wydaje mi sie że chybba aleksandra pisala tu ze ma 10dni. Przy twoich krotkich cyklach masz wieksza szanse zajsc w ciaże zarraz po albo i w czasie @ ja np nie wiem ile u mnie trwa fl bo mam bardzo nieregularne cykle. Jesli dostane teraz okres to mniej wiecej bede wiedziala jak to u mnie wyglada... wiec czekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dzięki dziewczyny :-D. Jak dobrze, że jesteście, zdobywam cenną wiedzę :-). Ja taka stara, a nic nie wiem. Ale dlatego, że nie zależało mi, nie miałam potrzeby :-). Trzymam za was kciuki jak zawsze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha a może NIE dostaniesz tego okresu :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Wg moich obserwacji ja mam faze lutealna 10-11 dni (jak nie krócej). Wiec te 14 raczej sie nie zgadza bo owulacje testami potwierdzam w 14-15 dc, ale to tez ni w kijek bo uwazam ze powinna byc zdecydowanie dluzsza. Za to juz 23 dc juz odczuwam spadek progesteronu :/ i jak tu cokolwiek ma sie zagnieździc? :/ Jedyny plus - szybciej mozna zaczac kolejne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×