Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinka ten gość to byłam ja, ale nie podpisałam się z pośpiechu. No bo to nie jest przecież niemożliwe? Ale byś była zaskoczona, co? Życzę ci tego zaskoczenia :-D:-D:-D. Infekcja pęcherza wyszłaby w badaniu moczu. Byłyby podwyższone leukocyty. Ale nie wiem, kiedy robiłaś to badanie i od kiedy tak sikasz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ale jeśli dopiero dziś sikasz, a w poniedziałek robiłaś badanie moczu, to tam mogło nie być widać infekcji jeszcze. Ale skoro bierzesz furaginę, to skąd to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Furaginę bierze się 7 dni. Mi zawsze lekarze mówią, że minimum 5 dni. A ty długo bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
To dobrze, że się uspokoiło. Ale ta krew to i tak dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziwna ;] ale się wystraszyłam...ale już ustaje ,teraz tylko od czasu do czasu na papierze jakaś niteczka czerwona się pojawia,ostatnio jak byłam to była już brązowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Kurczę może coś się tam działo? Może jednak jest szansa? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iooo
:ja tez czekam na pozytyw.. staralismy sie caly miesiac i to bardzo czesto w tym miesiacu;) co drugi, trzeci dzien.. juz powinnam miec okres ze trzy dni temu, ale wczoraj robilam test i wyszedl negatywny wiec pewnie nie;/ chociaz mam poranne mdlosci, sennosc itd ale to juz pewnie psychika. czekam na okres bo czuje sie w sumie tak jak co miesiac... mam chec na czekolade i urosly mi cycki. ale szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z Was pytała o długą fl. Długa faza lutealna również nie sprzyja zajściu w ciążę, już kiedyś chyba o tym pisałam. Objawia sie ona tym, ze nie dochodzi do @, wysoka tempka sie utrzymuje, a ciąży brak. Mogą to być problemy z tarczycą. A można mieć później owu i normalną fl. Żeby stwierdzić jaką długą ma się fl trzeba mierzyć temperatury skrupulatnie, byc moze do tego dorzucic monitoring by wiedziec kiedy i czy byla owu. Można miec też LUF - zespol niepekajacego pecherzyka, co jest czestym sygnalem o PCOS - policystyczne jajniki. Przy LUFie z cialka zóltego tworzy się torbielka, ktora zazwyczaj odchodzi wraz z @, ale mocno spoznioną. PIszę 'zazwyczaj' bo czasem ta torbiel nie znika, @ nadchodzi, a ona sobie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iooo
ale podobno test jest wiarygodny juz w czasie kiey powinien byc okres zwlaszcza z porannego moczu, atam nic nawet bladej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego 2 x w roku mozna miec niepekniety pecherzyk i jest to normalne zjawisko. Jednak jesli zdarza sie zbyt czesto to trzeba sprawdzic co sie dzieje. Ja dziewczyny wszystkie z Was zachecam bardzo mocno porobcie sobie chocby podstawowe badania hormonów. Bo tak bedziecie czekac i czekać byc moze (oczywiscie zycze Wam jak najszybszych ciaz) i potem dopiero lekarz Was skieruje na badania a tam sie okaze, ze jest gorzej niż źle. Szybciej podjete leczenie daje szybciej upragnione skutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcznyny, u mnie dzis mega dwie krechy na tescie owulacyjnym,. super, tak sie ciesze , bo juz myslalam ze te paski sa wadliwe albo ze owulacji nie bedzie. dzis obowiazkowy seksik:) dzis 15dc. wczoraj odwiedzila mnie kuzynka z 2 miesiecznym synkiem, taki maluch slodki az chcialo sie go zjesc!:) mowila , ze porod-koszmar ale maly jej wszystko wynagrodzil. Brzoskwinka krwawienie moglo byc przez zapalenie pecherza, chociaz dziwne ze cie nic nie bolalo ani nie pieklo bo krew pojawia sie juz w ostrym stadium zapalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie goalka ,dziwne to ;/ ale już nie sikam tak czesto ,więc z pęcherzem pewnie wszystko ok .Goalka ty masz testy z allegro tak ?jakie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, albo ze pokaza zblizajaca sie owulacje ale podczas niej nie dojdzie do pekniecia pecherzyka:( dla mnie to pierwsze dwie kreski na jakimkolwiek tescie wiec ciesze sie z nich jak glupia:) co bedzie jak ciazowy mi pokaze 2 krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabyś mi linka wysłać ?:) chce zobaczyc czy takie jak moje :) jeśli tak to sobie zamówię takie same,skoro wychodzą ci pozytywne czyli są dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki gość to ja pytalam... niestety ale wszystko mi sie zgadza. Nawet z ta tarczyca. miałam takie podejrzenia :( zrobiłam dzisiaj kollejny test i negatywny... wiec starania musze odłożyć w czasie. Do póki sie nie dowiem co i jak sie dzieje w moim organiźmie nie bede ryzykowac kolejnego rozczarowania, a tym bardziej problemów z utrzymaniem ciąży... pozostaje mi czekać na @ a wszystkim przyszłym mamusią życzę powodzenia w staraniach ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.-02.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka ? czemu ciągle wstawiasz tabelki a nic do nas nie piszesz ?:/ martucha jeszcze nie wiadomo czy masz jakiś problem z tarczycą .za dużo czytasz na internecie,ja tak siedziałam i czytalam i wynalazłam sobie tarczyce,cukrzyce,potem prolaktynę a wszystkie wyniki w normie :) bedzie dobrze :) możesz tam sobie gdzies w laboratorium oznaczyc poziom tsh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opakowanie takie samo :) a czemu zamówiłaś sobie tylko 10 ?:) ja jak zamawiałam to odrazu sobie ten zestaw 45+3 wziełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
sorki dziewczyny dużo problemów, wklejam tableki co jakiś czas żebyście pamiętały że jestem. musze sobie wszystko sama poukładac i się odezwę już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam nadzieje ze nie beda mi juz potrzebne, a jesli dostane okres to zamowie kolejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka no szkoda że nam nie napiszesz co się dzieje ;/ ale jesteśmy z Toba :) napisz do nas koniecznie jak juz sobie wszystko poukładasz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×