Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Rybcia jak bedziesz na kafe to napisz w wolnej chwili, jak test:) ale moim zdaniem ta kreska nie byla do konca az tak slaba. bedzie ok;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko trzeba byc dobrej mysli... Ja uciekam i milego dnia rowniez zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja też jestem w stanie zrozumieć wiele a w artykule jest napisane,że ta kobieta mogła wziąć tabletki w 1 trymestrze(gdy dziecko było zarodkiem) a nie zrobiła tego świadomie i dobrowolnie, ponieważ chciała zabić już wykształcony płód. I to właśnie ta premedytacja w połączeniu z jej "lekkim" podejściem do tego jest najbardziej przerażająca i makabryczna. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt,że nie stosowała ona antykoncepcji wiedząc,ze nie chce mieć dziecka. Nie oceniam kobiet, które dokonały aborcji,bo wiem jak ciężkie sytuacje zdarzają się w życiu, jak mężczyźni potrafią być nieodpowiedzialni i pozostawiają kobiety same sobie w takich sytuacjach. Współczuję takim kobietom, bo myślę,że nie ma większej tragedii dla kobiety niż zabicie własnego dziecka, a konsekwencje takich decyzji często pozostają w psychice do końca życia. Sama bym nigdy nie dokonała aborcji, ale absolutnie nie mam zamiaru wpajać nikomu mojej ideologii. Aborcja byłą, jest i niestety będzie. Przede wszystkim uważam,że powinno się to robić w sposób jak najbardziej humanitarny.Troche zdenerwowała mnie treść tego artykułu, bo ile kobiet stara sie ,my same jesteśmy tego przykładem a jakaś inna wiedząc że nie chce dzieci szalała jak ta lala a potem sobie usunęła i zadowolona.... Ja jutro testuje ale nie wiem właśnie. Może poczekać do wtorku??mam regularny okres zawsze tak z rana i nie wiem czy czekać czy nie. Mam ten śluz biały on nie wychodzi mi na bieliznę ale jest go dużo i samego wejścia i w środku..Ale zobaczymy co bedzie jutro. A ty brzoskwinko jak się odnajdujesz w tej sytuacji?Trzymam kciuki za ciebie:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) niedawno wstalam, i jest ta druga kreska, delikatna ale jest, ale jak robilam to jak pasek sie rozowil to tylko jedna byla, po jakichs dwoch-trzech minutach dopiero druga sie pojawila, A jesli o prace chodzi to zalezy mi na etacie, gdyz po 1. Dom chcemy kupic albo budowac po 2. Nie po to przechodzilam 3 miesiace szkolenia, uczylam sie cholernego prawa ktorego nie znosze, stresowalam sie egzaminem zeby teraz nie miec etatu, na prawde duzo wysilku wlozylam zeby sie dostac Brzoskwinko ja obstawiam ze ktos wyniki pomylil w laboratorium, trzymam jutro kciuki kochana :) Papi jutro moze byc Twoj szczesliwy dzien :) A powiedzxie kiedy najlepiej isc do ginekologa? Z kalendarza mojego wychodzi mi ze to 6 tydzien, a ginekolodzy jacys niedostepni u mnie w lux medzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
jeżeli to 6 tydzień to śmiało możesz isc do lekarza.powinien już coś zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-D. To jak kobieta wygląda w ciąży nie ma żadnego wpływu na płeć. To wszystko hormony dziewczyny. Ja mam krosty na ramionach, ale w ciąży mi poznikały. Wyglądałam ładnie, a mam córkę. Niektóre znajome mówiły mi, że mam brzuch jak na synka. To też jakieś zabobony dziwne. Przecież kształt brzucha nie ma nic wspólnego z tym, co dziecko ma między nóżkami :-D. Ja nie wierzę w takie rzeczy :-). Momi ja się czuję dobrze, ale jutro jest moja chwila prawdy, kiedy odbiorę betę. Lekarz będzie we wtorek dopiero i wtedy idę na wizytę. Tajska super pomysł z tą stopką. O której godzinie masz wizytę? Rybcia jakoś wybrniesz z sytuacji. Rybcia ty w 6 tygodniu jak ja byś była, a dopiero się dowiedziałaś :-). Ja mam krótkie cykle i mam wszystko w cały świat :-). Brzoskwinko dużo cierpliwości życzę. Nie chciałabym być na twoim miejscu... Kiedyś cię pytałam, w którym tygodniu byś była, a raczej jesteś? Licząc od ostatniej miesiączki miałam na myśli. Nie z bety :-). Goście cię uwielbiają... Papi ja bym poczekała i testowała dzień później. Skoro mówisz, że okres dostać powinnaś rano to nie poczekaj, jeśli masz cierpliwość. Ta historia naprawdę straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia nie "byś była", tylko JESTEŚ :-). Co ja wypisuję :-). Ty się dziewczyna ciesz, bo mnóstwo kobiet chciałoby być na twoim miejscu. Momi kiedyś pisałaś, że trochę ci smutno, że nie jesteś w ciąży, a siostra jest. Wiem o co chodzi. Kiedyś pisałam, że dziewczyny mimo, że się cieszą z ciąży koleżanki, to czują lekki smutek i myślą sobie: KIEDY MOJA KOLEJ? To naturalne :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrroc, pokiełbasiło mi sie :P oczywiście 5 a nie 6 tydzien :P idę jutro na betę i w srodę do ginekologa, mam nadzieje ze utrzymam tym razem ciaze :) ale jestem dobrej mysli, jak ostatnio bylam to sie stresowalam ze to moze byc biochemiczna a teraz jakis taki spokoj, brzuch tylko mega obolaly jest i wrazenie jakby ktos mnie od srodka podszczypywał :) a jesli o plec chodzi to chcialabym teraz chlopaka, ale jak patrzylam na kalendarzyk to przewaga dziewczynki by byla, bo damskie plemniki dluzej chyba zyja a do zblizenia doszlo w pierwszy dzien dni plodnych Czesc mintaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, nie było mnie dosyć skoro tyle do czytania wow:-)ale same dobre wieści dookoła więc liczę że i ja się zarażę i też będę mogła się pochwalic:-D narazie to mi się słabo zrobiło w markecie ale to pewnie wina antybiotyku ostatnią tablete wzięłam a zresztą zobaczymy do @, co jest najśmiesznniejsze mojej szwagierce i koleżance śniło się ze zajdę we wrześniu, kurka to termin dla mnie odległy:-D wierzę że będzie to szybciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ważne jest,abyśmy zbytnio nie brały do siebie zmian jakie zauważymy,ja np,przy pierwszym cyklu starań na samym początku tego forum wypisywałam że pojawiły mi się żyłki na piersiach a nigdy ich nie miałam co najlepsze mój mąż też je zauważył i to dało mi pewność że jestem w ciąży,jak się można domyśleć nic z tych rzeczy ! okazuje się że teraz przed każdym okresem wychodzą mi takie żyłki a wcześniej nie zwracałam na to uwagi.wszystko jest przez to że ciągle czytamy o objawach, czytamy jakie ktoś miał objawy i potem zauważamy je u nas.Ja pamiętam moje początki współżycia i pierwsze obawy że jestem w ciąży ,co mój obecny mąż przekonywał mnie do tego że nie dało rady na wpadkę.Ja zdesperowana wyczytałam że między innymi zgaga jest takim objawem.i co ??Następnego dnia mnie ona dopadła,a ja nigdy nie miałam zgagi. I jak tu psychika działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinko ale przeciez Tobie beta nie rosnie praktycznie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
karola mam nadzieję że pojawią się u ciebie wymarzone 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja mam żyłki stale widocznie , każdy kto je widzi pyta od razu czy w ciąży jestem, te żyłki nie znaczą kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą zgagą to sobie wmówiłam ostatnio hehehe:-D racja racja nie ma co przesadzać dziewczyny a co byście powiedziały, na podróż za granicę w ciaży początkowej odwarzyłybyście, bo wiadomo wakacje tuż tuż i co gdyby coś tam się zadziało i gdzie można szukać pomocy....czekam na jakieś wypowiedzi...wiem że rybcia planowałaś wyjazd i co teraz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja idę w piątek do lekarza , bo czuje się kijowo :/ Źle że zrezygnowałam miałam termin na 20 i już nie ma miejsc , dopiero na 23 , i tak idę w ciemno więc już się nie chce mi szukać innego lekarza, chociaż blisko mam. 2 dni plamienia tylko było i to nie był na bank okres, ciążą też nie bo beta wyszła negatywnie, więc coś innego musi być, że brak normalnego okresu, i do tego mam koszmarne bóle głowy dawno już nie pamiętam takich , zimno mi jak diabli, i tylko bym spała. Tak jak zawsze latałam w koszulce po domu, tak teraz szlafrok, dwie kołdry i się trzesę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybisa juz 6tc jak to mozliwe tak szybko? Takla tam dziewczyna moja siostra nop strasznie "zbrzydła" w ciazy miała oplamny na twarzy syfki ,wqłosy jej sie zrobiły matowe i wszyscy mówili ze dziewczynka będzie nawet jej lekarka jeszcze przed poznaniem płci mówiła ze widzi po wyglądzie ammy ze będzie dziewczyna bo odebrała urode i okazało sie to prawdą, bratowa miała to samo tylko bez plam ciemniejszych wiec coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam dwie kolezanki w rownoleglej ciazy , obie szcxuple. Jedna miala brzuch pileczke, ze patrzac na nia z tylu nie byli widac ze jest w ciazy, urodzila synka, natomiast druga koleznks miala szeroki i rozlazly brzuch i ma corke. Ja tam w takie zabobony wierze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka w 5, cos pokielbasilo mi sie, i 5 tydzien liczac od dnia ost miesiaczki oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja byłam w 7 był dzidzius i serduszko biło mysle ze to byl dobry czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie wierzę, cm byłam ładna - tak mi mówiono i brzuch jak na chłopca, a córkę mam :-). Myślę, że to zbiegi okoliczności :-D. Co do płci - lekarz w 18 tygodniu powiedział mi, że będzie dziewczynka. Drugą też bym chciała córkę :-). Czytałam okropne rzeczy o wzroście, spadku i ponownym wzroście bety. Niestety nic optymistycznego tam nie było. Zawsze się źle kończyło - niektóre dziewczyny miały puste jajo płodowe, inne ciąże biochemiczne. Kobiety te pisały, że miały objawy ciążowe, nie miały plamień. Brzoskwinko ty jesteś mądrą kobietą, znasz się na przyrostach bety. W którym tygodniu licząc od ostatniego okresu byłabyś teraz, w 5? Mam nadzieję, że okaże się, że BYŁY 2 ZARODKI i że jeden został, i stąd te wahania bety. Trzyma za ciebie kciuki. Żebyś tu wpadła jutro z dobrymi wiadomościami. Nie chciałam za bardzo już drążyć tego tematu, ale gość jakiś napisał coś o twoje becie i pomyślałam, że napiszę. Ja sama jeszcze nie wiem co z moją ciążą. Może się jutro nieźle zdziwię, ale takie jest życie, nie przeskoczę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak by byla ciąża biochemiczna to by dostala okresu, w terminie kiedy powinna mieć okres, znaczy nie okresu ale pseudo okresu, bo ciażą biochemiczna sie wchłania, i potem na becie ona nie wychodzi , Jak jest beta to coś jest na rzeczy, tylko jak spada, to nie za dobrze, ale czytałam na necie też ze czasem wychodziła beta negatywna a za tydzień beta na poziomie 5-6 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a czemu masz sie zdziwic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja chyba swojego organizmu przestałam ogarniać, takie odpały teraz robi... Wlanie zaczął lecieć ze mnie wodnisty przezroczysty śluz jak woda ... :/ normalnie aż pływa . Nie miałam nigdy takich objawów jak w tym miesiącu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty piszę :-). Miałam na myśli POZAMACICZNĄ. Wiem co to ciąża biochemiczna, ale nie wiem dlaczego napisałam właśnie to słowo mając na myśli coś innego. Laurka bo może nie jestem w ciąży, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozamaciczna też nie bo by miala plamienie, bóla brzucha i inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Co miałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×