Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Komu brakowało mdłości? :P brzoskwinka :P ja gratis oddam objawy ciążowe bez ciąży zjadłam koktajl truskawkowy i zapalilam papierosa i tak mnie zemdliło że mdłości ciażowe się chowają :P i spanie dorzucę gratis jak dobrze wychowane niemowlę 3/4 doby przesypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Pesteczka szkoda zycia na spanie zwłaszcza w taką piękna pogode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taa ja zasypiam nawet na siedząco. Za oknem mam plac budowy, trzy bloki stawiają hałas w ciul, a ja zasnęłam na krześle w kuchni . Nic mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
nie myslalas ze masz cukrzyce? mój tata tak miał fakt jest starszy od ciebie ale mógł spac wszędzie i nic mu nie przeszkadzalo i okazało się ze cukrzyca, zrób badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie mam cukrzycy, w kwietniu na początku byłam w szpitalu na badaniach kontrolnych przy okazji kontroli serca i nic nie stwierdzili, no chyba że przez miesiąc jej dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Pierun wie co mam , właśnie nie wiem miesiąc temu byłam na badaniach i było ok jak na moje choroby . A w tym miesiącu takie jazdy, albo nie wiem dostałam nagłego napadu jakiejś choroby albo czegoś nie dopatrzyli się w badaniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka miże przemęczenie? sama mówisz że latasz załatwiasz. Sto tysięcy spraw i plqnów na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Teraz aż tak dużo nie latam, bardziej żyje w permanentnym stresie , nerwach i codziennych użeraniem się z klientami i kurierami, ale to gorsze niż latanie chyba. Dobrze,że mój facet znormalniał chociaż teraz , bo już bym całkiem ześwirowała , i mnie uspakaja wieczorem chociaż rozmową , bo bym chyba wybuchła i parę osób zadusiła, mam nadzieję że jak się przeprowadzi to jego nie zaduszę hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jeszcze z miesiąc takiego mam luzu, jazda się zaczyna od lipca, wtedy pracuje nie rzadko i po 20 godzin dziennie żeby wszystko ogarnąć na czas. I tak będzie do 24 grudnia do południa. I kiedy wszyscy zaczynają święta ja mam wyjepane i idę spać do 2 stycznia . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczkazzz wszystko wskawuje ze jestes w ciazy!!!!! zrob test ciazowy jeszcze raz!! ja mialam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gość jakiej ciąży ? przecież robiłam betę i nie wykazała ciąży chyba niewidzialnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Beta się przecież nie myli, i miałam 3 dni plamienia w zeszłym tygodniu żywej krwi, nie okresu wprawdzie bo bez bóli i skrzepów, więc nie ma opcji ... . Robiłąm betę tydzień po terminie okresu , 13 maja, czyli to byłby normalny 27 dzien cyklu, a ja mam 21 dniowe cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi mam nadzieje ze z siostra wszystko w porzadku bedzie, moze slabo sie czuje przez te upaly? gosc_m domyslam sie ze milo jej sie zrobilo :) a kiedy planujesz rodzicom powiedziec? my tesciom pewnie za tydzien powiemy, najpierw chce uslyszec serduszko, a mamie musze juz teraz bo bardzo jej potrzebuje i ciagle gadamy przez tel i mecze sie, zwlaszcza teraz jak jestem chora i ciagle mi kaze brac wit C itd :P balam sie ze przyjedzie dzisiaj z siatka lekarstw i bedzie kazala mi je brac :D poza tym ja taka coreczka mamusi jestem :P pesteczka a kiedy idziesz do lekarza z tymi dolegliwosciami swoimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jutro o 9.40 mam wizytę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wiesz pesteczk Twoje objawy podchodzą też pod anemię, te słabe krwawienie, przemęczenie i marznięcie. Kup sobie jakiś dobry suplement witaminy B6, ale i tak skoro masz tak blisko przychodnię to podejdź rano na czczo i zrób morfologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
aaa przegapiłam wcześniej, że masz już zaklepaną wizytę u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi trzymam kciuki za siostrę. Moja pracuje w takiej firmie, że każdy ma swoje stanowisko i ona musi zrobić to co ma przydzielone, nikt jej nie pomoże, bo każdy musi się wyrobić ze swoją pracą. A skoro ona nie da rady wykonać swojej pracy to jest zbędna, więc lepiej niech na zwolnieniu siedzi. Mnóstwo osób czyha na jej stanowisko, taka jest prawda. Pesteczka już jutro masz lekarza, oby było ok. Rybcia powiedz mamie, nie bądź taka! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gość_M no chyba z ciekawości zrobię nawet krew, bo przecież 1,5 miesiąca temu robiłam badania, byłam 3 dni w szpitalu i mówili że jest ok, a po miesiącu ja chodzę po ścianach i ledwo żyję, paranoja jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Też bym chciała bo nakręciłam mojego już na starania od lipca , a to nie było łatwe hehe ale dobiłam go argumentem że stara już jestem i czas mi ucieka , on się zawsze wkurza jak tak o sobie mówię i wtedy robi co chce ( jest młodszy co prawda o 1,5 roku tylko ode mnie , ale i tak jak dla mnie dużo, bo zawsze byłam ze starszymi o co najmniej 10 lat), jak się teraz rozchoruje to się z deka wkurzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam jutro mowie :) mama juz wie ze wpadamy jutro z okazji dnia mamy i taty bo mamy wspolny prezent :) dzisiaj wzielam dosyc spore pudelko, wylozylam jakimis dekoracyjnymi trocinami, po srodku polozylam smoczek i na to jeszcze te trociny zeby nie zauwazyli od razu, i jutro pojedziemy na obiad i damy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny a mi tak pamięć szwankuje że szok. Przeczytałam post pesteczki i musiałam wrócić do poczatku bo zapomniałam kiedy ma zamiar zacząć się starać. Przecież ten post jest przeciętnej długości a ja takiej info nie daje rady zapamiętać. Albo ostatnio tez nad czymś myślałam nagle wpadł mi do głowy drugi genialny pomysł i zapomnialam o tym pierwszym. Jak zaczełam sobie przypominać o tym wcześniejszym to ten drugi tez zapomniałam. I za cholere do dzisiaj nie wiem co to bylo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dobra idę w kimę , kurier był, drugi z dostawą nie , chyba umarł z gorąca po drodze,bo od 7.30 rano w doręczeniu paczka , najwyżej mnie z łożka wyciągnie :P trza się wyspać przed wizytą u lekarza, jak ja kocham lekarzy jak psy dziada w ciemnej ulicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha luz ja tak samo robię, zaczynam coś i za godzinę sobie przypominam że robiłam bo zapomniałam i zajęłam drugim. Przelewy ostatnio robię pół dnia, bo zanim sms dojdzie to ja już skaczę gdzie indziej i zapomnę albo mnie wyloguje hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja właśnie z konsultantką dpd pisze na czacie i też zapomniałam że rozmawiam :P . Kurier był i znikł telefon ma wyłączony , no jaja sobie robią, nie wiedzą gdzie jest kurier z paczkami. :/ I jeszcze mi się konsultantka w pol rozmowy wylaczyla :/ no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
I oczywiscie pewnie przyjedzie jutro jak bede u lekartza o tak se moge zaplanowac swoje prywatne s[prawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczka przebadaj sie :) moge troche tych objawów przejąć :*** jestem dziewczyny :) ach :) moj bąbelek ma prawie 7 mm :) serduszka jeszcze nie ma :) ale widać taką czarną kropeckę w pęcherzyku :) boziuuu :** to moje bobo :) jaka ja jestem szczęśliwa :) nastepne usg mam za tydzień :) z OM to 6 tydzień :) i z miesiączki data porodu 19.01.2015. a według usg,może przy nast.wizycie się dowiem.nie mam jeszcze zdjątka bo na oddziale bardzo stary sprzęt jest :) i teraz oficjalnie wskakuje do góry :) CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka_______26 lat______12tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______11 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____7 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______5 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015 AKTUALNE STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×