Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
a czemu ser,musztarda i keczup nie?? wiem tylko ze serow z mleka niepasteryzowanego nie wolno, ale poza tym sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka a ja podejrzewam u siebie anemie. oprocz tych dolegliwosci o ktorych pisalam czuje sie zle sama ze soba. cera mi sie pogorszyla, jestem blada, wlosy matowe. patrze na siebie w lustrze to wygladam nieciekawie. czasami jak juz mnie dopada taka deprecha obiecuje sobie ze pojde do kosmetyczki i fryzjera cos ze soba zrobic ale boje sie ze jak tam bede siedziec to zaraz zwymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ginekolog powiedziala mi ze mam unikac surowego miesa typu tatar, serow plesniowych i sushi. reszte moge jesc ile chce i na ile mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam mdlosci rowne 6 tygodni od 8 do konca 14 tyg. schudlam wtedy 5kg.rowniez pamietam ten okres przez mgle.az trudno uwierzyc ale w 14 tyg nagle bylo pare dni lepszych,po czym 4 dni okropne i nagle po prostu sie skonczylo.glowa do gory.juz prawie prawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z ta wit.A wiedza od niedawna.nie wszystkie sery plesniowe sa z niepasteryzowanego mleka.wystarczy sklad przeczytac.tu chodzi o jakas bakterie.listerioze czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka ja tez czuje sie jakbym byla chora, jakbym miala grype zoladkowa. albo bylabym na jakims mega kacu. tez mnie to wkurza jak ktos sobie z tego zartuje albo mowi ze tak musi byc, noszzz kurde ale pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, Ewilinka, jak Was czytam, to jakbym moją siostrę słyszała. Wyszła dzisiaj ze szpitala i mówi, że czuje się znacznie lepiej, jakoś ją te kroplówki wzmocniły. Powiedziałam Jej, że jak ją znowu tak będzie męczyło, to niech idzie do lekarza i powie, że ona chce dwie kroplówki, bo jej ostatnio pomogły hehe. Ewilinka, jak tak bardzo źle się czujesz, to nie czekaj do poniedziałku, tylko choćby jutro zbierz się i jedź do szpitala, może trzeba krew i mocz zbadać, może trzeba Cię wzmocnić. Mówię poważnie. A Ty Goalka kiedy do lekarza teraz się wybierasz? Jak coś to dziewczyny może zróbcie sobie na własną rękę choćby morfologię, albo jak nie możecie do ginekologa to do lekarza pierwszego kontaktu jak Was coś niepokoi. Trzymam za Was kciuki i dawajcie znać na bierząco, co i jak u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi ja mam skierowanie na morfologie, mialam ja zrobic tuz przed sama wizyta 12.06 ale zrobie ja po niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______12tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____7 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______5 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015&amp ; lt; AKTUALNE STARAJACE Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 Kurde dziewczyny współczuje ja o 20 zjadłam kanapeczke i o 21 juz spałam i własnie sie przedchwila obudziłam. dzis piękna pogoda wiec jedziemy do rodzinki basenik caly dzien i spacery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____7 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______5 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp;amp ; lt; AKTUALNE STARAJACE Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde dziewczyny współczuje pijcie chociaż duzo żeby sie nie odwodnić.jak widać każda kobieta przechodzi ciąże inaczej, ja sie ciesze ze mnie mdłości mam nadzieje odpuściły bo musiałabym zrezygnować z pracy a tego nie chciałam. lada moment czerwiec wizyta u lelkarza potem długi weekend juz czekam na ten miesiąc;) u was tez taka pogoda?u mnie juz teraz 20 stopni a zapowiadają 30;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka,evilinka biedactwa nasze :*** trzymajcie sie tam jakoś :** może niedługo przejdzie :) chociaż evilinka wcale nie jest powiedziane ze mdłości Ci mina z I trymestrem.moja mama miała całą ciąże z moją siostrą,kilka razy w szpitalu była bo nie mogła jeść i rzygała cały czas. oczywiście nie cały czas były takie mocne,potem się troche osłabiły,ale były. ja sie zastanawiam czemu mnie nic nie dopada :) laurka u mnie też ciepło,dopiero ranek a już duszno :) ja wczoraj z wieczora przysnełam :) ale siostra mnie na film obudziła i poszłam spać koło północy,i tak dobrze mi się spało,ani razu się nie przekręciłam,gdzies tak do 3 ,potem mąż wrócił,przebudziłam sie do rana było ciut gorzej,teraz mnie trochę plecy bolą od tego kręcenia się :) w wgl to oglądaliśmy "jak urodzić i nie zwariować " polecam :) fajny film :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu :) nie wiem czy zajrze jeszcze dzisiaj bo muszę trochę posprzątać i nacieszyć sie mężem :) nie widziałam go aż dwa dni :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-). Goalka i Evilinka współczuję. Nie mam pojęcia co to mdłości. Nawet dziwne to jest, że się je ma. Zobaczymy, czy są one przede mną. Evilinka pomyślałam o tym samym co Brzoskwinka - mdłości nie muszą po 12 tygodniu zanikać, niestety. Karnataka ja bym już dawno u innego lekarza była. Co to za lekarz, który pacjenta nie słucha? Nonsens. Też mi się czasem wydaje, że faceci to lepsi ginekolodzy. Przede wszystkim każdy z nich badał delikatniej od kobiet, z którymi miałam do czynienia. I oni muszą słuchać pacjentki, bo tak naprawdę nigdy nie mieli owulacji. Dziewczyny ja wpadłam się przywitać, bo nie będę miała czasu. U nas też upał, NIESTETY. Roztopię się :-(. Nie lubię takiej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodsze ciezarowki mi mdlosci zaczely sie w ok 6 tc. nie zycze Wam tego ale jak bylam w 5-6 i jeszcze nic sie nie dzialo to kazdy sie dziwil ze mi nic nie dolega. a niestety jak sie zaczely to trwaja i trwaja. teraz jak wstalam jest ok. zobaczymy co bedzie w poludnie i pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka 000
Hej to znowu ja,miałam pisać gdy czegoś nie bede wiedziała. Przez cały tydzień miałam takie bule w podbrzuszu jakieś skurcze,od wczoraj nic nie czuje nie boli mnie brzuch w ogóle i martwię się czy wszystko w porządku:( Mam lekko taki nabrzmiały brzuch ,trochę zgagę i lekko bolą mnie piersi i tyle, czy może coś źle znaczyć jak tak nagle przestaje? do lekarza 2 czerwca a to jeszcze sporo czasu więc chciałam się zapytać tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też tylko na chwilę. Widzę że dzisiaj jakiś szalony dzień. U mnie pochmurnie i zapowiadało sie z rana na deszcz ale widzę że sie przejaśnia. Wczoraj chciałam zrobic sobie paznokcie. Zrobiłam lewą rękę i zasnęłam na sofie... :P Dzisiaj muszę prawą dokończyć. 3 dzień je robie i skończyc nie mogę. W dodatku pod obrączką mi skóra schodzi z palca i strasznie swędzi. Mam nadzieje że to nie żaden grzyb :/ Śmieszka okres jednak nie przyszedł?? Powtarzałaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka 000
No okresu nie mam. Latam do kibla jak szalona,mam zgagę i bóle piersi i jakieś takie żyły mi wyszły w koło brodawek zauważyłam też śluz taki biały czasem wodnisty ale nie wiem co z tym brzuchem miałam takie bóle od poniedziałku do czwartku a od wczoraj nic mnie nie boli dziś miałam kilka lekkich skurczów no tam na dole. Nie wiem czy tak powinno być czy nie a chciałabym by było wszystko dobrze. Wiem że to lekarz mi wszystko powie ale jak mówiłam musze jeszcze ponad tydzień czekać na wizytę. Mam jeszcze pytanie odnośnie wieku ciąży, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam.Ostatnią miesiączkę miałam 20 kwietnia i od tej daty liczy się w którym tygodniu ciąży jestem? Cykle mam 29 dniowe. Czyli wychodzi na to że to 5 tydzień.Przepraszam że tak się pytam i może dla niektórych to głupie pytania ale wole się spytać tutaj niż szukać na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poroniłaś pewnie i dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka a dlaczego nie robisz testu? on ci odpowie na Twoje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszka moim zdaniem to kończy ci się 3 tydzień tj od owu mniej więcej. wg ostatniej miesiączki to byłby chyba 4 tydz. ale nie jestem pewna bo nie pamiętam jak to lekarz oblicza ;) 12.05 powinnaś mieć okres czyli dwa tyg wcześniej zaszłaś w ciąże. (28.04) te bóle to mogły być od zagnieżdżania się zarodka. Zrób jeszcze jeden test dla pewności i czekaj na wizytę u gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka 000
Okres miałam dostać 19 maja w poniedziałek we wtorek zrobiłam test wyszła blada kreska choć dobrze widoczna .No i chyba zrobię ten test, ale wydaje mi sie że jeśli na teście wyszły 2 kreski to ciaża jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszciee
Witam,wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży .Powiem tak, nie sugeruj się kolorem drugiej kreski absolutnie, ona ma sie po prostu pojawić, jaka by nie była. Nawet na ulotce jest taka informacja. Ja zrobiłam z 10 testów, wszystkie miały ledwo widoczne linie,a wczoraj odebrałam wynik bhcg i był powyżej 100mlu. Dodam, że test wykonany 2 godziny przed pobraniem krwi też był ledwo widoczny. Wydaje mi sie że nie musisz robić kolejnego testu. A to ze brzuch przestał cię boleć to nie znaczy że coś sie stało. Kiedy byłam w 1 ciąży to w ogóle nie czułam żadnych bólów brzucha nic.Więc nie martw sie głowa do góry. Jeśli ostatni okres miałaś 20 kwietnia to zależy jak lekarz bedzie liczył . niektórzy obliczją właśnie od 1 dnia okresu czyli 20 kwiecień -była byś w 5 tygodniu ale niektórzy odejmują 2 tyg czyli zaczyna ci sie 4. Dowiesz się na wizycie, nawet sama zobacz jaka ta ciaża jest wczesna więc nie bedziesz miała od razu wszystkich objawów poczekaj jeszcze:) Uważaj na siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak tam się czujecie? Ewilinka, Goalka jak Wasze mdłości? Śmieszka, jak chcesz mieć pewność, to może zrób sobie w poniedziałek betę, a brakiem objawów się nie martw, pewnie jeszcze się doczekasz ciążowych mdłości. Moja siostra do niedawna też nie miała objawów, a od tygodnia mdli ją i jest słaba. Jutro chyba karola ma termin miesiączki, odezwij się kochana jak tam u Ciebie. Testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi u mnie dzis wyjatkowo ok, zero mdlosci. nawet przy myciu zebow nic sie nie dzialo. dobrze ze piersi bola bo gdyby tez przestaly to zaczelabym sie martwic o malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka to super dzien;) ja calutki dzien na zewnątrz właśnie weszlismy do domu przedchwilą, cudowna pogoda ;) i w drodze powrtnej wzieło mnie na kfc i wstąpilismy na kurczaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, Pestka chyba w szpitalu ze się nie odzywa :( Dzisiaj cudny wieczór, rozstawilismy z mężem lezaki w ogródku i lezelismy i w gwiazdy patrzylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis cisza, wszystkie weekendujecie, u mnie caly dzien padalo. Mdlosci powrocily wieczorem. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwa2106
Hejka dziewczyny. U mnie sytuacja przedstawia się następująco. Moje cykle są nieregularne. Z narzeczonym kochaliśmy się około 2 tyg. po miesiączce. Od tamtego stosunku minęły już 4 tygodnie (narzeczony przebywa za granicą) a miesiączki brak. Robiłam testy dwa tygodnie po stosunku w odstępach dwu dniowych z porannego moczu i wyszły negatywne. Dzisiaj robiłam kolejny i również negatyw:/ Ostatnio zrobiłam się bardziej senna i często boli mnie głowa. Mam też czasami kłucia na zmianę w prawym i lewym jajniku (wcześniej się to nie zdarzało) Do ginekologa jestem umówiona dopiero na 9.06. Wcześniej byłam leczona na podwyższoną prolaktynę, brałam tabletki antykoncepcyjne, które rok temu odstawiłam. Chciałabym mieć dzidzię, ale przy moich nieregularnych miesiączkach obawiam się, że to nie będzie takie proste:( Siostra ma PCO i nie może zajść w drugą ciążę. Martwię się, że i mnie to spotka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×