Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
Teranigma uważam że nic nie powinno się dziać. Martucha trzymam kciuki. Zrób test jutro czekamy z niecierpliwością. Ja byłam na przedstawieniu z okazji dnia matki i muszę wam powiedzieć że tak się wzruszyłam że aż mi się łzy pojawiły. ;) Co do opalania w solarium to niestety moja skóra zawsze opalała się na czerwono mimo bronzerów wchodziłem na 7-8 min. Tylko raz opaliłam się na brązowo w Egipcie tego roku i to tylko na zwykłym filtrze. Jeśli są jakieś literówki to przepraszam ale pisze na iPadzie. Co do zapisywańia mnie do listy myślę że się wstrzymamy do testu ponieważ się nie staram maleństwo, bo chyba że teraz zaskoczyłam wtedy z wami zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
Ps. Wcześniej to byłam ja Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, ale obstawiasz, że mogłaś zajść jeszcze przed tym krwawieniem tak? Brzoskwinka, ta lekarka ma nadzieję, że po tych 3-4 miesiącach luteina unormuje mi cykl i będzie można ją odstawić i mieć nadzieję na to, że potem cykle nie będą potrzebowały wspomagania i regulowania luteiną. A do lekarza chodzę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak momi. Nie wiem czy to możliwe ale mam jakieś dziwne przeczucie. Pewnie znowu się mylę ale sprawdzić muszę bo oszaleje z niepewności ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi wiem, ze to jest podle i na pewno czulabym to samo, co teraz ty tzn z ta antykoncepcja. moim zdaniem warto skonsultowac to z innym lekarzem, a nie od razu bawic sie w antykoncepcje. to prawda, ze zapisuje sie ja nie raz wlasnie na wyregulowanie cykli albo zeby owulacja ruszyla itp., ale to wez np. mnie- biore leki zeby zajsc w ciaze, a mimo to leki nie pomagaja i znowu mam brac anty? w tym jest troche sensu, a z drugiej strony nie ma i doskonale cie rozumiem, ze tutaj chodzi o starania i o to, ze jak zaczniesz brac anty, to nagle starania pojda na bok i mozesz teoretycznie po roku wziac sie znowu za starania, a ciaza przyjdzie kiedy?a jesli tabletki anty nic nie dadza?...dla mnie to sie mija z celem. niech pomysli o jakichs innych tabletkach. a najlepiej skonsultuj to z lekarzem prywatnie. popytaj kolezanek o jakiegos dobrego ginekologa albo wlasnie ginekologa ze specjalizacja endokrynologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi teraz przeczytalam, ze chodzisz prywatnie...to moze pomysl o innym ginekologu? Dziewczyny z moim M tez rozmawialam, ze na pewno daje sobie czas do konca roku, a po roku bedziemy myslec, co dalej, bo rozumiem jakby pecherzyki byly male, ale jednak efekty bylyby jakies, a nie ze tych pecherzykow w ogole nie ma:/ jak do 2 lat nic z tego nie wyjdzie, to chyba zostanie klinika:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko pco ma rozne stadium..niektore kobiety nie narzekaja na pco, a inne moga miec milion tych objawow a zajda w ciaze/lub nie, a jeszcze inne maja delikatne objawy a z ciaza bujaja sie nie wiadomo ile czasu:/ nie ma reguly:/ wlasnie pecherzyki polozone obwodowo czesto wskazuja na pco...na razie nie martw sie tym:) wazne, ze jestes juz w tej upragnionej ciazy, a reszta jest niewazna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha a kiedy masz miec @? oczywiscie nie zniechecam, ale mi tez czesto chce sie spac w trakcie dnia albo nie raz jakas drzemke robie, ale rzadko i jest to predzej spowodowane zmiana pogody, cisnieniem albo przeziebieniem. sprawdz dla swietego spokoju i kup test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska okres dopiero pod koniec czerwca albo w połowie. Nie wiem jak dam rade to zrobie. Ze spaniem u mnie to jest tak że zazwyczaj w dzien nie śpie. Chyba że już jestem chora a teraz mnie nic nie bierze. Tak jeszcze pomyslalam... kwas foliowy daje jakies objawy niepożądane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mówię wam jak się wieczorem okropnie czułam. Nie wiem czy to przez te burze, czy przez bułkę, którą zjadłam, choć mi nie smakowała (zwykła bułka z masłem, ale była z innej piekarni i była ohydna). Chciało mi się wymiotować i myślałam, że jak się położę to się bardziej będzie chciało, ale nie. Poszłam spać razem z dzieckiem o 20. Ja tylko drzemkę zrobiłam godzinną. Teraz będę w nocy grasować. Teraz się zastanawiam, czy mi jakieś objawy dochodzą czy to od pogody/bułki. Martucha zrób ten test jutro. Czy jesteś w ciąży, czy nie, musisz o tym wiedzieć. Bo teraz się będziesz głowić czy to ciąża, czy cukrzyca, czy inne. Ja mając takie cykle bym chyba co tydzień testowała. Jak się najem słodyczy za dużo to mi się spać chce, bo poziom cukru podnosi się we krwi. Jesz słodycze? Nowe dziewczyny - miło was poznać. Widzę, że już uzyskałyście odpowiedzi od innych, to nie będę się powtarzać. Brzoskwinko Sherlock Holmes z ciebie :-). Najważniejsze, że jesteś w ciąży. Momi ja kiedyś brałam luteinę, ale krótko i nic to nie dało. Potem przez 2 cykle anty. Bardzo nie chciałam, ale że pani doktor chciała wydłużyć cykle, to jednak brałam. Sama odstawiłam, bez konsultacji z lekarzem - wiem, bardzo mądre... Byłam po anty podła dla otoczenia... Teraz sobie myślę po co było majstrować przy moich cyklach? Bo książkowy to 28 dni? Teraz jestem mądrzejsza i na pewno bym nie zdecydowała się na anty bez wyraźnego powodu. Tajska i Momi rozumiem wasze dylematy. Momi na twoim miejscu chodziłabym na monitoring, żeby wiedzieć czy i kiedy masz owulację. Teraz będziesz pod presją, bo już piszesz, że w ciągu pół roku chcesz zajść w ciążę. Taka presja nie jest dobra. Jeśli chodzi o współżycie to nie wiem jak jest u ciebie, ale może warto spróbować się co dzień kochać, gdy zaobserwujesz śluz itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werrrona u niektórych dziewczyn z naszego forum (i nie tylko) dopiero codzienne starania w dni płodne dały rezultaty :-). Karola ty kiedyś pisałaś, że masz PCO?! Któraś z was chyba. Chodzisz na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przeczytałam Was i już mi się pomieszało ;) Martucha - kwas raczej nie ma skutków ubocznych. Senność to ciąża ale też anemia, cukrzyca i po prostu przemeczenie. Ale Twój ostatni okres był dziwny... Teranigma - myślę że nic się nie stało złego. Spokojnie. Przecież nie trwało to długo, prawda? Co do opalania - Wy łapiecie opaleniznę przy faktorze 30 albo 50? Przecież to bloker. Mnie przy 15 słonko nie chwyta. Też jestem biała. Nie mam piegów - zazdroszczę! Piegi są śliczne :) i potem będziecie miały małe córeczki z piegami, loczkami, och! :D Staraczki - zobaczyć te dwie kreski to piękny moment. Robisz siusiu a potem euforia. Taka łazienkowa magiczna chwila na kibelku bo czasem nawet nie zdążysz z niego zejść a już są 2 ;) Później dopiero zaczyna się stres i pierwsza wizyta...bajecznie mdłości i wzdecia ;) Nie chciałabym jeszcze raz tego przeżywać ale Wam tego życzę na Dzień Matki. Co macie mieć lżej ;) Ja już trochę dalej i trochę mniej przede mną tych mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe :) Martucha ja bylam uzalezniona od slodyczy a teraz od czasu do czasu moze jeden kawalek czekolady zjem a tak to odtraca :) wiec.moze. u Ciebie a noz widelec ciaza :) trzymam kciuki za pozytywny wynik A pytanie do mam troche przy kosci, (ale bez przesady) o ile sa tu jakies, jesli tak to czy jak bylyscie w ciazy to brzuch mialyscie taki fajny twardy czy bardziej to wygladalo jakbyscie przytyly? Wiem ze glupie pytanie ale jestem teraz na etapie takich i ciekawa jestem jak to moze u mnie wygladac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Rybcia ja przed ciążą ważyłam jakieś 60kg a w ciąży przytylaaam 20kilo. Tak po calosci że dlugo nie bylo widac ze to ciaza. Póżniej brzuch mi wypchalo :p twardy bywal jak dziecko sie stawialo. Ogolnie brzuch w ciaży nie powinien byc bardzo twardy caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rybcia co zrobilas ze juz cie nie ciagnie do slodyczy?? ja mam z tym problem bo mam takie ataki. Moge miesiac nie jesc a jak mnie napadnie ochota to jem tydzien... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia ja tez jestem przy kości i mam brzuszek ale już na początku 3 miesiąca było widać ze jestem w ciązy, nie ze przytylam, bo brzuszek się zrobił od razu od biustu tak jka typowo ciązowy. nie jest duzy ale widoczny i najlepsze sa sukienki odcinane pod biustem musze się właśnie jutro wybrać na miasto w poszukiwaniu takich. Martucha czekamy na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, no to jednak może dzidziuś, mówiłaś, że ten okres jakiś mniej obfity był. Tajska, taka tam dziewczyna, brzoskwinka dzięki za porady, byćmoże skonsultuję to jeszcze z innym lekarzem, wolałabym już zostać przy jednym. Mam na to jeszcze czas, bo i tak teraz mam Luteinę na 3 miesiące wypisaną, wyniki wczoraj przyszły z materiału pobranego przy usunięciu polipa i raczyska nie mam i napisali, że to od nierególarnej drugiej fazy cyklu. Po tych trzech miesiącach pójdę do tej lekarki i zobaczymy, co powie. W tym czasie będę obserwowała cykl i się starała no i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Tajska, a u Ciebie nie ma możliwości, żeby było tak, że za szybko chodzisz na monitoring, po ilu dniach dostajesz miesiączkę? Może ten lek na owulację jeszcze nie zdążył pomóc? Trzymam kciuki kochana, niech się nareszcie uda. Taka tam dziewczyna, może dopadają Cię mdłości ciążowe. Apropo słodyczy, to moja siostra zawsze bardzo lubiła, a teraz w ciąży ją odpycha, chociaż czasami ma napad ochoty na batony bajeczne, albo serek waniliowy. Właśnie, dziewczyny, powiedzcie mi co to za zjawisko może być. Moja siostra od 1,5 tygodnia ma te mdłośc****isałam Wam, że w niedzielę jej przeszły? ale okazało się, że nie miała ich tylko w naszym domu, bo wczoraj jak już była u siebie, to znowu się pojawiły. Nocowała u nas z soboty na niedzielę, i w niedzielę czuła się w miarę ok, nawet normalnie jadła, a wczoraj znów u siebie spała i mdłości powróciły, czy to przypadek, czy może u niej są jakieś bardziej intensywne zapachy, które ją przymulają? Ona ma szczury takie w klatce, może to od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
Cześć dziewczynki z was to istne ranne ptaszki! Ja w 1 ciąźy przy wadze 74 kg przytyłam 8 kg i brzuchom był widoczny dopiero koło 5-6 m-ca przy 2 ciąży przytyłam tylko 6kg a brzuch wywaliło mi już w 3 m-cu a na koniec brzuch miałam tak wielki że na porodówce śmiały się że to przynajmniej bliźniaki;) zamykam do pracy jak będę miała chwile wolną w przychodni to do was zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) kurcze dzisiaj pierwsze usg i juz spac nie koge z nerwow :) Momi bardzo mozliwe ze te szczury tak wplywaja, moze wydalaja odchody jakies trujace czy cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia zazdroszczę usg ja jeszcze tydzień, ale tez się denerwuje przed kazda wizyta to normalne;) już bym chciała żeby dzidziuś kopał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja Ci zazdroszcze juz tego 2 trymestru :) przynajmniej mozesz odetchnac troche juz A usg sie boje troche, ale mam nadzieje ze sie "spotkam" jednak z tic tackiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) rybcia napisz koniecznie po wizycie :) momi życze Ci szybkiego zaciążenia :* laurka już niedługo:) jeszcze troszkę i bedziesz czuła pierwsze ruchy :) taka tam dziewczyna może zaczynaja Ci się mdłości ?:) ja codziennie rano wożę mame do pracy i potem ją odbieram i dziś w samochodzie też mi trochę niedobrze było. martucha jak test ?:) pisz nam tu szybko bo ciekawe wszystkie jesteśmy :) dzisiaj jade na zakupy i do ginki po recepty :) miłego dzionka wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, może tak jest z tymi szczurami jak mówisz, kurcze, żeby Jej one nie zaszkodziły. Apropo nadwagi i ciąży, to podobno jest tak, że u tych kobiet później widać brzuszek, ale jak widać z tego, co pisze Laurka tak nie zawsze musi być. Ale ja też się nad tym zastanawiam, bo do szczypiorków nie należę. Mam troszkę brzuszka, ale u mnie to bardziej w biodra i nogi poszło, więc ciekawe jak w ciąży będę wyglądać. Jednak brzuch ciążowy inaczej wygląda niż ten u kobiet przy kości. A nie wiecie, czy to tak faktycznie jest, że na początku ciąży nawet trochę można schudnąć, bo dziecko ma z czego ciągnąć? Mam koleżankę, która zaszła w ciążę z wagą 80 kg i długo nic nie tyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny test negatywny tak jak czułam, ale dobrze że zrobiłam bo mam lżejszą głowę ;) szczerze to jakoś tak po mnie spłynęło. Może dlatego że to już połowa kolejnego cyklu i bliżej do kolejnych starań i testowania ;) Jednak kobieca intuicja nie zawodzi. Momi nie wiem czy dziecko ma z czego "ciągnąć" jak kobieta jest przy kości ale wiem że wymioty powodują to że kobieta na początku ciąży chudnie a później dopiero przybiera na wadze. Rybcia czekamy na wiadomości ;) :* Brzoskwinka tobie też miłego dnia i oszczędzaj się cholero!! ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do Was i mnie wywaliło :/ Momi - mam tak samo jak Twoja siostra. Teraz wiem, że chodzi o zapachy. Mam w domu kota, ale mąż codziennie jej sprząta, więc to nie to. Poza tym u rodziców nie ma zwierząt, a mega mdłości u nich miałam. Po prostu - niektóre zapachy są w pewnych miejscach. Proszki do prania, odświeżacze itd. Nawet mąż mi przeszkadza wieczorem :/ Wczoraj nie miałam mdłości bo i nic nie czułam, miałam mega katar i zatkany nos :P Co do tycia - można schudnąć kilka kg. Moja koleżanka schudła do 3go miesiąca 5kg. Jeśli ma się nadwagę to nie tyje się książkowo - można np 4 kg. Pisałam o tym tutaj niedawno. Ja mam inny brzuch - płaski na górze i piłka na dole. Póki co :P, nie mam sadełka i wczoraj coś odkryłam :) Jak leżę na brzuchu to czuję centralnie na dole brzucha pod pępkiem piłkę wielkości dużej pomarańczy :) Okrąglutka piłka, moja piłeczka :) Hehe, mąż też sobie podotykał. To taki kolejny etap naszej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tam u testujących? Co się nie odzywacie?? Ciekawe jak Pestka. Rybcia - powodzenia! Oby Wam się wszystko dobrze rozwijało - początki są najbardziej stresujące chyba. Bo to człowiek nie czuje dzidziusia i się zastanawia czy żyje. To groźnie brzmi, ale podejrzewam, że tak macie czasem. Jak tylko mniej mnie mdli to od razu tak myślę :/ Po dwóch kreskach babki nie zaznają już nigdy spokoju ;) Bycie matką jest bardzo stresujące :) Martucha - pod prysznic i do dzieła, hehehe! Tajska - poczytaj coś o ziołach na owulację. Czytałam ostatnio o cynamonie na pco. Badania zrobili i podobno bardzo dobrze działał na wywołanie owulacji. Nie wiem czy o tym pisałam tutaj...może warto spróbować. W końcu to sama natura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi to prawda z tym chudnięciem :) znam jedną osobę taka przy kości,i ona do 5 miesiąca chudła,schudła chyba 9 albo 10 kg,a potem przytyła tylko 6 i suma sumarów przed porodem była jeszcze lżejsza niż przed zajściem w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×