Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

goalka dobrze że chociaż w ciągu dnia trochę odpoczęłaś od mdłośći :) śmieszka nie martw się na zapas :) zrób bete i czekaj na wizyte :) po co się niepotrzebnie stresować :) martucha skóra schodzi C***ewnie od tych upałów:) masz soczewkę na obrączce ?:) jesli nie to zrób sobie :) polecam :) to takie coś,że w środku obrączkę tak ci zaokrąglą i nie bedzie Cię uwierać,obcierać,podrażniać i skóra tez Ci nie bedzie schodzić :) kurcze 3 dni robisz paznokcie ?:)zasnełaś ?:) martucha wiesz o czym mysle ?:) Elwa idz na bete :) może testy Ci nie wychodzą.a ty też masz stwierdzone PCO.nie martw się .lekarz napewno jakoś zaradzi :) my wczoraj grila sobie zrobiliśmy :) rybcia gdzie ty te gwiazdy miałaś kobieto ?:) u mnie ani jednej nie było :) wczoraj jak mąż sie obudził i siedzieliśmy na łóżku to mąż dotknął mojego brzucha i zapytał jak sie mamy :) to było urocze :) jak ja go kocham :*** miłego dnia wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka u mnie tez podobnie, maz przytula sie do brzucha albo glaska go i mowi do niego ze juz tu czeka na niego:-) juz nie moge doczekac sie jak bede czula ruchy. Troche zaczelam sie martwic bo wczoraj caly dzien nie czulam mdlosci, dopiero cos wieczorem, a dzis wstalam rano a piersi bola duzo duzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalko - u Ciebie książkowo przechodzi :) Teraz będziesz cieszyć się ciążą pełną parą :) Zazdroszczę. U mnie ból głowy okazał się być wynikiem niskiego ciśnienia. Nie wiem ile było w pt jak zdychałam ale wczoraj rano 88/58 :/ kawę wypiłam i przestało być słabo. Czytałam na necie i często się to zdarza. Lepsze to niż wysokie. Pogoda piękna. Opalać się chce a nie bardzo można :/. Moze znacie dobry samoopalacz?;) Jutro kończę 30tke, ojej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka w sumie romantyczny :) ale od dawna mi się chciało położyć na lezaku i patrzeć w gwiazdy i o niczym nie myśleć, nawet dwie gwiazdy spadały :) Brzoskwinka kochana na niebie, pięknie było i cieplutko, do nas deszcz na razie nie dochodzi dzięki bogu Fajnie macie ze mężowie gadają już do brzucha, mój na razie głaszcze i głowę kładzie ale zapewne kwestia czasu tylko:) w takich chwilach na prawdę doceniam swojego męża :) i wiem ze dobrze wybrałam :) Evilinka jakby co wszystkiego najlepszego kochana :) :*:* bo jutro mogę zapomnieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Cześć dziewczynki, nie czytałam wpisów tylko chcę powiedzieć, że powtarzałam test ciążowy co 2 dzień i kreska była coraz słabsza i dzisiaj rano nie wyszła już...zarodek przestał się rozwijać, objawy ciążowe ustępują bardzo szybko... Zrobiło się bardzo smutno i poważnie, bo to oznacza jedno: dużo badań przede mną w kierunku czynniki autoimmunologiczne, zespół antyfosfolipidowy W środę będę u lekarza więc będe mogła Wam więcej coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ja ogólnie mam zaokrągloną i gładziutką obrączkę. Sama ja projektowałam i robiliśmy ze swojego złota od podstaw więc wydaje mi sie ze to nie w tym probem. Raczej przez ten pył od tarcie drewna albo farby i płyny do czyszczenia, bo ostatnio to robiłam. Dziaiaj sucha skura i złuszcza się. Smaruje jakąś maścią ale boję się żeby sie nie ppwiększało ani żeby to nic zaraźliwego nie bylo bo i obiad robię i dziecko dotykam. Co do tego o czym myślisz to juz sama nie wiem. Boję się że sobie wmawiam jakieś objawy... mąż mnie namawia żebym test zrobiła ale przecież temp niską mam. A właśnie mam takie pytanie bo mówiłyscie ze skoro wczesniejszy cykl miałam bezowulacyjny to w tym mogęmieć dwie. Zazwyczaj owu ma ok 30-40dc. Zakładając że w tym cyklu też tak będzie to kiedy może być ta druga?? na początku tego cyklu czy w granicach tej prawidłowej owulacji?? Diewczyny wspaniałe uczucie jak facet przytula albo głaszcze brzuch. Też tak juz chcę :p Evilinka ja też ci życzę wszystliego najlepszego!! Dużo zdrówla dla ciebie o maluszka ;) :* co do kremów do opalania to może spróbuj 50+ pewnie jakiś dla bobasów tyle ma. Z ziaji są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_M no co ty?? nie ma już nadzieji?? Brzoskwinka też myślała że już wszystko stracone a jednak. Może test się pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc m, moze to tylko falszywy alarm, tak jak brzoskwinka miala.ze.niskie beta bylo a mimo wszystko jest ok, daj znac po lekarzu, trzymam kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wątpię Martucha...czułam, ze moje ciało się nie zachowuje na ciążę i objawy wszystkie sie wycofują i dlatego zaczęłam robić testy. Dzisiaj ponad tydzień po dacie miesiączki test z porannego moczu nie wyszedł...nie mam złudzeń :( Wcześniej wyszedł w południe od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde!! ale to wszystko jest niesprawiedliwe!! :/ człowiek chucha dmucha a i tak traci to czego bardzo pragnie. Inne maja gdzies czy kruszynce sie cos stanie czy nie a po porodzie zabijaja maltretują albo głodza :/ daj znać kochana co lekarka powie. W głębi duszy mam nadzieje że to fałszywy alarm i fasolka robi cie w jajo :* A jutro z rana nie mogłabyś iść do niej sprawdzic co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Gość_M, a nie masz możliwości udać się do lekarza jeszcze dzisiaj? Ja wiem, że tam nie ratują tak wczesnej ciąży, ale w Twoim przypadku może byłoby inaczej, przecież to już kolejna ciąża, która się nie utrzymuje. A może jeszcze nic straconego, kurde no brałaś luteinę i czemu to tak. Trzymaj się my tu o Tobie wszystkie będziemy myślały ciepło i trzymały kciuki, a Ty dawaj znać na bierząco, co i jak, ale krwawienia nie miałaś? To tego może się trzymajmy, no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc m, nie wiem co powiedziec, robilas testy tych samych firm? Dziwne bo beta chyba dluzej spada. Temp tez zmierz jak pisze momi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_M ale po co robiłaś te testy? moze jest wszystko ok a to tylko twoje domysły. Evelinka mozesz sie poopalac moze nie lezac ale spacerujac to spokojnie. znam wiele kjobiet które w ciazy nad morzem były ,albo za granica na wakacjach opalały sie i ok wszytsko. nie ma co tez przesadzac i sie chowac przed słoncem bo witamina D tez jest bardzo potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka, właśnie wszystkiego najlepszego, zdrówka dla Ciebie i maleństwa, obyś ciążę znosiła lepiej od jutra, może taki prezent na urodziny. Moja siostra ma dzisiaj urodziny i właśnie dzisiaj był pierwszy dzień od 10 dni, który był dobry jeśli chodzi o samopoczucie. Pierwszy raz nie męczyły ją dzisiaj mdłości. Powiedziałam jej, że to chyba dla niej najlepszy prezent urodzinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękują Wam za miłe życzenia. Dziś jest dopiero niedziela i wszyscy sprawiają, że czuję się urodzinowo. Nawet zapomniałam, że to już 30tka. Gość M, bardzo mi przykro. Moja znajoma ma chorobę autoimmunologiczną - coś z tarczycą. I też reagował jej organizm tak samo na ciążę. Może to sprawdź. Szybko do endokrynologa. Jeśli chcesz, spytam ją dokładnie co to ma za dziadostwo. Wiele kobiet ma problemy, a przecież rodzą dzieci. Wracasz do PL na badania? Może to też tarczyca i dlatego taki wynik na teście..nie krwawisz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny - temperatura nie musi być podwyższona u każdej kobiety. Któraś z Was pisała, że miała normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam normalną temperature pratktycznie od początku, kolezanka tez tak miała , więc to nie jest wyznacznik. Gość_m TY WE WTOREK LECISZ DO Polski? leć idz do lekarza moze to fałszywy alarm a jesli nie to porób wszystkie mozliwe badania siedz tutaj ile sie da i niech cie zbADAJA na wszystkie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______12tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____7 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015 AKTUALNE STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____7 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________ 19.01.2015 AKTUALNE STARAJACE Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_M, tak czytam tabelkę i z niej wynika, że termin miesiączki masz na 01 czerwca, a dzisiaj pisałaś, że jesteś tydzień po terminie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Witam was dziewczyny :) Jestem tu nowa i postanowilam sie troszke poudzielac, wymienic doswiadczeniami. Odrobine tego doswiadczenia ciazowego i starania o wymarzonego dzidziusia jest za mna .Staranka trwaly dluzszy czas,ale nic nie wychodzilo. Z czasem okazalo sie, ze choruje na tarczyce i przy tym mam hashimoto co nie pozwalalo zajsc w upragniona ciaze, ale po unormowaniu hormonkow udalo sie . Taka bylam szczesliwa ,ze wiecznie spogladalam na usg tej malutkiej fasoleczki. Niestety w 8 tyg poronilam pomimo podtrzymania luteina. W tym cyklu staralam sie ponownie o dzidzie ,bo wyniki juz wrocily do normy i z tego pospiechu zrobilam tescik w 7 dniu od zaplodnienia i pojawila sie blada i slabiutenka druga kreseczka. Polecialam po drugi tescik zeby z rana zrobic i bach to samo . Naczytalam sie na tych forach, ze taki wynik to negatywny i sama juz nie wiem jak to odbierac, bo fakt wtedy mialam dwie czerwone mocne kreski ,ale test robilam po 10 dnia spozniajacej sie miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Miałam bardzo napięty grafik w weekend. Imieniny (nie moje), gril, basen, wizyta u teściowej również. Jestem padnięta. Czytałam i zaraz nie wiedziałam, co która z was napisała. Ale widzę wyraźnie, że u GośćM nie jest za dobrze. Mam nadzieję, że to fałszywy alarm. Nie rezygnuj tylko z przyjazdu po Polski. Goalka fajnie, że chociaż chwilę odetchnęłaś od mdłości. Dziewczyny - mam nadzieję, że weekend był przyjemny. Mi strasznie szybko zleciały te dni. Kończę kochane, bo padam. Nie gniewajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knias - jeśli jest druga kreska to i ciąża jest. Twoja choroba natomiast jest niebezpieczna dla ciąży z tego co wiem. Chyba musisz szybko trafić do lekarza. Najlepiej specjalisty ginekologa-endokrynologa. Powodzenia! Gość M - coś mi się wydaje, że u Ciebie może być podobny problem co u koleżanki. To straszne że czasem nasze ciało zwalcza swoje własne komórki i nawet ciążę niszczy :( Mam nadzieję ze znajdziesz przyczynę szybko. Z hormonami na szczęście da się wygrać. Z Pestką chyba też niedobrze bo w szpitalu i nie odzywa się. W takiej chwili moje mega mdłości to nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evilinka Ja wlasnie lecze sie u endokrynologa-ginekologa i co dwa tyg mam wizyte . Teraz jak bylam w tym miesiacu to podniosla mi specjalnie dawke abym utrzymala w razie co do kolejnej wizyty. Dziewczyny a jakie testy polecacie? Bo ja zrobilam pre-test a wycztalam ze ona sa przeklamane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde testy działają tak samo :) gosc M myśl pozytywnie .może wszystko jest ok,może beta znów zacznie rosnąc.idz do lekarza może z usg Ci powie co się dzieje :) nie krwawisz prawda ?kurcze trzymam za Ciebie kciuki i modlę się żeby to był tylko fałszywy alarm. :** w tamtym cyklu ja tez miałam bardzo niską temperaturę,jakbym patrząc na wykres to tak jakby owu nie było,i nie było tego skoku po owu,a owulacje miałam,i do zapłodnienia i zagnieżdzenia doszło,więc róznie jest z tą temperatura . miłego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Wszystkiego najlepszego evilinka :) to dzis masz urodziny tak ?:) żeby Ci się te mdłości skończyły raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jeszcze raz. Mam nadzieję, że usłyszę tu dzisiaj coś fajnego od Was. Odzywajcie się laski, co tam u Was?? Balsam brązujący albo samoopalacz polećcie dobry, bo ja opalam się bardzo wolno i jak mam posmarować się 50 czy nawet 30 to równie dobrze mogę nie wychodzić na słońce. Mam pajączki na nogach i nie lubię jak są białe, bo wyglądają jak mozaika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×