Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Cześć :-). Laurka typowy ciążowy brzuch rośnie od dołu. Zresztą to logiczne, bo tam jest macica :-). Ale ja miałam płaski brzuch w pierwszej ciąży, też mi późno zaczął rosnąć i właśnie od dołu. Mam gdzieś nawet zdjęcia. Rybcia trzymam kciuki. Martucha chociaż wiesz na czym stoisz. Brzoskwinka dziś już się tak nie czuję jak wczoraj, ale przyjmuję tylko niektóre pokarmy... Momi może rzeczywiście szczury mają z tym coś wspólnego? Evilinka ty się chyba coraz lepiej czujesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch może rosnąć nie tylko od dołu :) jesli rośnie rozciągaja się wszystkie mięśnie i więzadła i rozrastają się też mieśnie przepony które przeciez sa na górze brzucha :) i niektórym bedzie ba początku rósł tylko na dole pączek a niektórym bedzie rósł od samego poczatku od góry.nie ma reguły :) taka tam dziewczyna mdłości nie masz już dziś ?:) laurka ale CI fajnie :) morze :**** mnie od rana dziś muli coś :/ dziwnie się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie koleżanki które znam i mojej siostrze rósł właśnie od góry od biustu i się zaokragłał do dołu i lekarz tez mi tak mówił wiec chyba nie zawsze od dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy czuję się coraz lepiej, po prostu chyba trochę się oswajam z tymi smrodami i mdłościami. Wczoraj, w moje urodziny, miałam okropny katar. Nos czerwony, kapała woda z kinola i urodziny miałam smarkastyczne :/ No masakra jakaś. Popłakałam się. Nie dość, że ciągle mi niedobrze albo głowa boli to w końcu w moje urodziny jak zaplanowaliśmy sobie wspólny dzień i mniej pracy to masz babo placek :/ Wysypują mnie teraz pryszcze bardzo. Mam nietypowy brzuch w takim razie, bo ja mam piłkę na dole. Śmiesznie to wygląda ;) Wczoraj kupiłam spodnie ciążowe ale jeszcze za duże, ta guma żyje swoim życiem ;). Te normalne zaczynają cisnąć, ciążowe typowe za wielkie. Za kilka tygodni albo mi brzuch urośnie albo nie wiem w czym będę śmigać ;) Nie mogę się oswoić, że mam "współlokatora" i tak się mną rządzi. Uwielbia truskawki. To mnie cieszy. Wczoraj miałam brzuchol jak balon - 8 miesiąc mi się zrobił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie macie rację :-). Ja się z tym nie spotkałam i nawet nie miałam zielonego pojęcia. Całe życie byłam przekonana, że od dołu rośnie. Wszystkim znajomym, mojej mamie w trzech ciążach zawsze brzuch rósł od dołu :-). Uważałam to za normę. Nawet się trochę dziwię, że od góry może rosnąć, to dla mnie jest niewyobrażalne, trochę jak magia. Muszę o tym poczytać, żeby to pojąć :-D:-D:-D. O 5 rano jeszcze mnie trochę ssało w żołądku i mdliło, więc poszłam jeszcze na godzinę spać ;-). Na razie jest ok. Ale nie tykam chleba, sera, wędliny. Nawet lodów, choć do wczoraj miałam ochotę. Tylko jabłka i truskawki jadłam dziś. A tobie Brzoskwinko co dolega? Mdli cię? Mnie to się wydawało zawsze, że skoro kobieta była już w ciąży i organizm zna ten stan, to druga powinna być łatwiejsza, bez wymiotów, skoro w pierwszej nie było itd. Ale wiem, że ile kobiet tyle przypadków i czytałam kiedyś na forach, że druga ciąża CZASEM była gorsza pod względem ilości objawów od pierwszej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, smarujcie brzuchy, pupę i uda - koniecznie. Żeby rozstępy się nie pojawiały mocne. Ja mam coś z Ziaji - śmierdzi mi, ale daję radę. Ćwiczycie sobie? Ja ciągle kilka razy w tyg po pół godzinki ćwiczę i spaceruję prawie codziennie. Teraz dużo mówi się o tym, że ruch jest bardzo potrzebny mamie i dziecku. Także pupki z kanapy i robimy przysiady :) Jeśli chodzi o staraczki - ruch umiarkowany też sprzyja! Mój lekarz mówił, że spacery pomagają ;) Może chodziło mu o spacery we dwoje po lesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyno - znajome i kobietki w rodzinie narzekały dopiero w drugiej ciąży na wszystko - mdłości, boleści itd.. nie ma chyba reguły. Ja drugiej ciąży bym już nie chciała. Ta mnie dosyć wykańcza. W życiu tak źle się nie czułam. Nie piję alkoholu a mam codziennie mega kaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę tylko czasem, mam strasznie mało czasu. Ale jeżdżę co dzień rowerem, spaceruję :-D. Evilinka jak urodzisz to zmienisz zdanie, może napragniesz rodzeństwa dla swojego dziecka :-D. Chciałabym, żeby już kopało :-D. Jak poczułam pierwszy raz to wpadłam w taką euforię :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____7 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________ 19.01.2015 AKTUALNE STARAJACE Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
hej dziewczyny. no ja dostałam @ więc będziemy działać dalej. CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____7 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________ 19.01.2015 AKTUALNE STARAJACE Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na sekunde tylko, z usg 5 tydzien i 1 dzien, szkoda tylko bo.nic nie bylo widac, ale pani doktor powiedziala ze wszystko w porzadku jest, pecherzyk dobrze umiejscowiony, nic sie nie odkleja :) troche ulzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia i super;) za wcześnie poszłaś i dlatego nic nie widać, kiedy nastepna wizyta? ja byłam w 7tc i było idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam test jestem w 5 tyg,. ale oprócz braku miesiączki nie mam zadnych objawów. to mój 2 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu są i ciężarówki i staraczki także zapraszamy gościu. nadaj sobie jakiś nick dopisz się do tablelki i opowiedz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna no nie wiem czy to mdłosći :) wiem durna jestem ale nie wiem :) po prostu mnie tak jakoś muli w środku,nyje,jak cos zjem to jest ok ale wraca to uczucie po kilkunastu minutach,teraz jest lepiej ale rano było gorzej :) byłam na zakupkach i nakupiłam sobie owoców :) wujek mi właśnie czereśnie przywiozł :) aj wszystkie chyba wciągne :) byłam też w przychodni po recepte na luteinę i lekarka kazała mi zwiększyc dawkę do 6 tabletek,jejku już mi ten smak obrzydł :) ale wolę taką niż dopochwowa :) i dostałam skierowanie na usg na nastepna srode dopiero i potem mi karte ciąży założa :) ale powiedziła mi że jak bardzo chce to moge w sobote zadzwonic i na odział przyjść zobaczyć jak ma się moja dzidzia :) no i wiadomko że pójde :) nie wytrzymam do środy :) oprócz tego mam juz skierowanie na badania,morfologie,mocz,toxo,grupa krwi,glukoza i takie pierdołki :) i zastanawiam się kiedy je zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko pewnie pisalas ale tego tyle tutaj, a mialas juz usg? Widzialas juz cos czy jeszcze nic? Bozee jaka wtope zalivzylam, zaslablam w pracy i to wtedy jak najwiecej ludzi bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia miałam w tamten czwartek :) moja fasolka ma prawie 7mm :) teraz bede serduszko oglądać :) wczoraj mi sie zaczał 7 tydzień,ale zmienię w tabelce po usg dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
Cześć dziewczyny, Evelinka ja pierwszą ciążę z Kubą przeszłam bez przeszkód nic się nie działo, w drugiej z martynką miałam wymioty do 5 mies. Ciąźy masakra wszystko mi śmierdziało i draźniło. Od wczoraj dostałam dużo białego śluzu, brzuch nawala i dziś piersi zaczęły mrowić, kurczę jakieś takie mam przeczucie że jestem w tej ciąży... Na test poczekam chociaż do niedzieli. Gość gartulacje!!! Rybcia na następnym usg będziesz widzieć już dużo więcej Brzoskwinka kurczę szybko te wszystkie badania. W ost. Ciąży lekarz skierował mnie dopiero przed 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Oj Brzoskwinko co ja bym dala zeby moc zobaczyc juz moja fasolke. Gosciu gratulacje;)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od razu po pierwszej wizycie w 7 tc miałam wszystkie badania zrobić i jak przyszłam z badaniami to lekarz załozyl karte ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny 1 cykl starań bez rezultatu przyszła @ dostalam w 33 dniu przy braniu luteiny, zatem skróciło mi sięz 36 dni, ciekawe co będzie za miesiac, nie poddaje się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczyny? Rybcia to super że wszystko dobrze. ;) Odpoczywajcie. Mam nadzieje ze to jednorazowe omdlenie. Gość gratuluję. Brzoskwinka czekamy na relacje z badania ;) Właśnie gość_M co u ciebie?? pesteczka wracaj? co z tobą?? martwimy sie... Tajska jak sie czujesz?? aleksandry malinki gosczuli mamybeaty, nemesisowej i czekającejnacud juz chyba nie zobaczymy tutaj. Karnataka, margaret, ryba jak tam staranka?? ;) momi jak dzień mija?? ;) papi, czarnula, werona, miranda, karola testujecie?? Ciężarówki jak dzisiaj z mdłościami?? dalej to samo?? kiedy następna wizyta?? ja dzisiaj umieram. Czuje sie jakbym miała okres dostać. Plecy mnie bolą i brzuch. Mam nadzieje że to owu ale jakoś za szybko bo to dopiero 16dc. (cykl sie raczej magicznie nie skrócił i nie unormował :p) Dziewcyny kiedy moge podejrzewac owulacje? po 3dniach wyższych temp? a jak mam 3-4wyższe a śluz niepłodny to mogę miec podejrzenie że owu nie było?? W takim razie co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Czytałam Was cały czas ale tak dużo pisałyście że zanim wszystko wieczorem przeczytałam musiałam już iść spać, a czasem to nawet nie zdążyłam wszystkiego przeczytać :D Tyle się tu dzieję że się pogubułam... Gratulację dla nowych ciężarówek :) Bardzo się cieszę. Starającym się dziewczynom zyczę powodzenia, trzymajmy za siebie kciuki, kiedyś i nam się uda! Martucha a jak sie wyznacza z wykresu owulację? Ona nie jest przed skokiem temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret chyba owu moze wystapic jakis czas przed albo po skoku. Ale żeby ją potwierdzic trzeba chyba trzech wyższych temp. Chodzi mi o to że jak np mam 4wyzsze ale śluz nieplodny to owu nie bylo? albo jak mam 4wyższe i nagle mi spadną a śluz był płodny to owu byla czy nie? Wlaśnie nad tym sie zastanawiam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie były ładne starania ale ostatnie były parę dni przed owu, niestety mieliśmy z mężem osobne wyjazdy:( poczekam jeszcze trochę i zobaczymy czy coś z tego wyszło. Przecież taka tam dziewczyna zaszła zaraz na samym początku dni płodnych - możliwe jest wszystko:) W tabeli wpisałam spodziewaną @ na 01.06 licząc cykl 29 dniowy, a ostatni cykl miałam jakiś wydłużony więc tak naprawdę nie wiem kiedy mam testowac? Dziewczyny czy od skoku temperatury dodaje się 14 dni i wtedy powinna być książkowo @??? Ostatnio jak się udzielałąm pisałam ze idę do lekarza żeby skierował mnie na jakieś dodtakowe badania hormony itd. No i poszłam, lekarka nie dała mi żadnego skierowania, nawet nie pytała o nic, kazała tylko łykac kwas foliowy i się starać... Poczułam sie jakbym była szalona i nawiedzona że po ponad pół roku starań chce zrobić badania... Teraz jest ok, najwyżej kiedyś zrobie sobie prywatnie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj martucha niestety nie znam się na tym, jestem początkująca jeśli chodzi o temperatury śluzy i wykres. Dziewczyny na pewno coś podpowiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mam taka nadzieje. ;) Jeśli chodzi o twoje pytanie to "książkowo" powinno tak byc ze po 14 dniach od owu powinna przyjsc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×