Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość mikka0303
witajcie dziewczyny za parę dni mam 1 wizytę u lekarza odkąd wyszły mi 2 kreski . Okres miałam 6 tygodni temu a ponoć w tych tygodniach już może bić serduszko. Czy jednak jestem w 4 miesiącu bo gdzieś wyczytałam że odejmuje się 2 tygodnie .Ostatnią miesączkę miałam 19 kwietnia. W takim razie w 4 tygodniu nie usłyszała bym nic a nawet może i nie zobaczyła żadnej kropeczki, Jak to jest bo nie mogę nigdzie do tego dojść,Pomoże mi któraś z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikka tak 4tydzien powinien byc. A jak dlugie masz cykle?? Jak chcesz to opowiedz cos wiecej o sobie, swoich staraniach itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam strone http://www.mama zone.pl/kalendarz-ciaz y/pierwszy-tryme str/tydzien-6.aspx (dorzucilam gdzieniegdzie spacje) tam mikka masz wszystko ladnie opisane. Martucha no ja taki sluz mialam w 15 dc a kochalismy sie 11,13,14,15,17 dc ale wnioskuje ze owolucja byla wtedy bo bole na @ zaczely mi sie 14 dni pozniej :) Troche teraz boje sie pracowac dizewczyny, pacjenci juz zrobieni na dzisiaj(pracuje jako fizjoterapeutka) i niektorych trzeba nawet dzwignac zeby im pomoc wstac. Ogolnie praca spokojna bo czy cwiczenia czy marsz nie angazuje mnie az tak fizycznie, ale z niektorymi trzeba sie niestety posilowac:/ nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziewczyny mi juz na razie przeszedl zly humor...teraz mysle o zaliczeniach, ktore czekaja mnie w sobote:) Papi co studiujesz? Tez pisalas o sesji:) Ja sesje zaczynam jakos po 15 czerwca, bo do 15 czerwca mam semestr, ale czesc zaliczen juz mialam i w sumie zostaly mi 4 przedmioty, z czego na jeden oddaje tylko referat:) Mam wrazenie, ze w sesji bedzie mniej zaliczen niz z reguly, bo moze przez to, ze mam ostatni semestr studiow:) Papi nie ma Ciebie w tabelce!:) Taka tam dziewczyna ja w ciazy nigdy nie bylam, ale nie ma jakichs metod na mdlosci albo wlasnie, jak odpycha od jedzenia? Moze w ciazy delikatniej powinno sie jesc? Nie znam sie szczerze mowiac. Momi dzieki, ze mnie rozumiesz:) Brzoskwinko czytalam kiedys o jakichs ziolach itepe...kojarze wlasnie te ziola ojca sroki, ale skad wiadomo, czy to da rade?:( Z moim M jak rozmawialam, to mowil, ze czlowiek nie raz bierze mase lekow, a okazuje sie, ze nie sa potrzebne. Nie wiem, czy kiedys opowiadalam, ale moja babcia miala problemy z zajsciem w ciaze (moze po niej mam jakies problemy?). Moja babcia w pierwsza ciaze zaszla i poronila w ktoryms miesiacu, a w kolejna zaszla dopiero po 5 latach. W ciagu tych 5 lat brala bardzo duzo lekow, jakies zastrzyki hormonalne (wiem z opowiesci) i w koncu pewnego dnia powiedziala, ze dosyc tych lekow, bo nie pomagaja i odstawila. Wtedy zaczela zastanawiac sie nad adopcja. I co sie okazalo:) Pojawila sie ciaza- urodzila sie moja mama. Moja mama ma tez siostre 10 lat mlodsza, to tez babcia miala problem zeby zajsc w kolejna ciaze i w ogole urodzila siostre mojej mamy w wieku 37/38 lat i zaraz po tym dostala menopauze. Moja mama juz nie miala zadnych problemow z zajsciem w ciaze, a siostra mojej mamy slyszala, ze nie bedzie mogla miec dzieci, bo niby liczne pecherzyki miala na jajnikach (tak jakby pod pco podchodzilo) a w ciaze zaszla jak miala 19 lat...No nie ma reguly, jak widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werrona ja bym poszla na L4, ale to jest moje zdanie. Praca a praca to jest roznica, prawda? Fizjoterapeuta ma sporo pracy i tak, jak pisalas nie raz jest obciazajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werrrona gratulacje. Ja bym poszła najpierw do lekarza i jeśli potwierdzi ciążę to bym się zastanawiała nad zwolnieniem. Tajska nie mam mdłości :-). Tylko niechęć do niektórych pokarmów, a to normalne. I się nawet z tego cieszę. Wcześniej jadłam dużo i nawet niezdrowe jedzenie. Pizzę raz jadłam, frytki. Miałam potem brzuch jak balon. Teraz mam mniejszy. Jem truskawki i jabłka głównie. Nie głoduję :-). Co do twojej babci - myślę, że ona zwyczajnie odpuściła. I wtedy w ciążę zaszła. Dużo się słyszy teraz o homeopatach, ale nie wiem czy pomagają zajść w ciążę. Tajska ty chyba krótko bierzesz te leki? Może musisz je pobrać przez dłuższy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakis niedorobiony enter :p w html' u powinno byc a tam chyba spacja sie wkradla. Trzeba to skasowac i znowu wcisnać enter. Ale jestem mądra :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie napisalam bez spacji i przenioslo mi do drugiej linijki. :P doobrze myślałam ;) < br/ > bez zadnej spacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha gdzie napisałaś? Wiecie co dziewczyny. Rodzice jednego dziecka z mojej córeczki grupy nie przyszli. Wystarczyłaby sama mama lub tata, lub ktokolwiek, jakaś ciocia czy babcia. Jeśli wiedzieli, że nie dadzą rady, to mogli poprosić kogokolwiek z rodziny, żeby to biedne dziecko miało do kogo podejść... To było takie smutne, gdy ta mała chciała wręczyć mamie prezent na dzień matki, nauczycielka to dostrzegła, bo wszystkie dzieci wystartowały do swoich rodziców, a ta mała stała i się rozglądała... Pani zapytała, czy są rodzice tej dziewczynki. Nikt się nie odezwał. To takie smutne :-(. Serce aż boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikka ciąże raczej liczy sie od OM.rzadko który lekarz liczy od momentu zapłodnienia,czy owulacji.ja miałam ostatni okres 14 kwietnia i w tamten czwartek widziałam już pęcherzyk ciążowy i taką kropę w srodku :) więc juz coś powinno być widać :) tajska czasami tak jest że jak się bierze leki i stymuluje się organizm,to czesto jest tak ze po odstawieniu leków zachodzi się w ciąze . a zwłaszcza po zastrzykach.bo uwierz mi takie clo np to przy zastrzykach jest pikuś.zastrzyki to już są bardzo silnie stymulujące środki.i drogie cholernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądaliście wczoraj sprawe dla reportera ? było o takiej matce która zabiła swoje dzieci,najprawdopodobniej czwórkę,jedno zakopała z innymi coś jeszcze zrobiła.to były niemowlęta.i rodzina niby nie zauważyła że kobieta była w ciązy tyle razy.a pokazywali tą matkę to taka szczupła była więc mi się wydaje że no brzuch w zawansowanej ciązy to chyba widać i to bardzo.a oprócz tej czwórki ma chyba jeszcze córkę,i jak ta córka była niemowlęciem to wyniosła ją w rekalmówce na smietnik,ale ktoś ją znalazł przemarzniętą i wziął do domu,rozgrzał itp i potem opieka to dziecko znowu matce oddała.boziuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży tym bardziej unikam takich historii. To nie na moje nerwy. I tak śnią mi się ciągle jakieś trupy, morderstwa i różne inne straszne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna wpisując bez żadnej spacji znika ten napis i wychodzi jako enter. Smutne to co mówisz. Ja nie potrafiłabym tak zrobic. Co takie dziecko musi czuc :( naprawde przykre. Brzoskwinka nie widzialam tego programu ale przypomniala mi sie sytuacja jak ja rodziłam syna to babke przywieźli do szpitala z krwotokiem. Okazalo sie że urodzila pare dni wczesniej dziecko w domu i z matka wsadziły je albo do worka albo do walizki i schowaly w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______11tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______6 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14_________21lat______6tc______19.01.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie. W pierwszej sytuacji ok mogę zrozumieć że praca, że można nie mieć nikogo w pobliżu. żadnej babci cioci itd. No ale przecież to można zgrać. Zamienic się na zmiany w pracy, poinformować chociażby nauczycielkę że nas nie będzie i żeby jakoś zajęła się dzieckiem żeby nie czuło się samotne... a w drugiej sytuacji domy dziecka są, na cholerę od razu zabijać. No ale tak to jest. Dorosłego nie dałaby rady zabić ale bezbronnego noworodka już łatwiej :/ szkoda słów na takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Hej dziewczyny, powiedzcie mi czy przed @ skacze temperaturka do gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mierzyć co dzień rano o tej samej porze i najlepiej mieć porównanie z temperaturami, jakie były w innych cyklach. Bo jak się mierzy dopiero pierwszy cykl to może nam to za dużo nie powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
No mi wlasnie podskoczyla o klilka stopni a za 3 dni miesiaczka . Nie wiem czy mam szanse czy nie , a nie chce robic ponownie testu z blada kreska bo jest tak widoczna ze prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha zgadzam się. Też masz dziecko to akurat rozumiesz doskonale te sprawy. Inne mamy powiedziały otwarcie, że wolne wzięły w pracy, żeby godzinę z dzieckiem spędzić w przedszkolu, bo chciały być obecne w tak ważnym dniu. Moja mama też pracuje w firmie, gdzie ciężko o wolne, ale jak był dzień babci to powiedziała, że chce wolne i koniec. I co jej mogli zrobić - skoro ma urlop to ma prawo wolne wziąć. Dla takich maluchów to bardzo ważne wydarzenie, one się starają, uczą piosenek i wierszy miesiąc, a może i dużej! W każdym wierszyku była wzmianka o mamie, tacie. To było naprawdę urocze :-). Jeśli chodzi o tę kobietę, o której piszesz - nigdy nie zrozumiem co taką osobą kieruje! Czy depresja czy coś innego? A najbardziej nie rozumiem tego, że jak ktoś nie chce dziecka, to uprawia ryzykowny seks!!! To dla mnie debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Ja to bym chciala taka lada jak przy perwszej ciazy wterzy bym uwierzyla. Moze ja sobie wmowilam ,ze jest a nie ma. Dodaje link do podgladu tesciku http://pokazywarka.pl/3hgx6i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam przez 15 min to co piszecie a i tak pomieszało mi się wszystko ;) Gratulacje nowe ciężarówki! :) Życzę mało mdłości, a najlepiej wcale. Werona - musisz spytać lekarza, ale lepiej nie dźwigać w ciąży. Jeśli to zakupy 2kg to nic się nie dzieje, ale przy terapii to wiem, że nieraz musisz pewnie komuś pomóc, dźwignąć i to już nie są 2,3 kg :/ Spytaj lekarza. Mnie lekarz 2 razy pytał jak pracuję po to aby wiedzieć czy potrzebne mi zwolnienie. LAski, ale truskawki wcinam, kilogram dziennie chyba :/ Nie mogę się opanować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj mam problem z netem prez tą pogode i dletego pisze tak jakbym chciala a nie mogła :p Kniaas ciemny ten test wiec ja tam nic nie widze... :( jeśli mówisz że są dwie to nie ważne czy delikatne czy jakieś rozmazane. Wazne że widac. Jescze 3dni i bedziesz mialavpewność ;) Ja mam tak wzdęty brzuch że się zgiąć dzisiaj nie mogę :/ wkurza mnie takie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście wredne z tymi truskawkami. Tutaj pędzone takie bycze jak ręka ale smak nie taki jak polskie... :( w tym roku mnie ominie obrzeranie się truskawkami... chociaż dzissiaj zjedliśmy na obiad makaron z truskawkami :D na pierogi mam jeszcze ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×