Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pracowałam kiedys
Evelinka prawie się wstrzeliłaś w piątek mam, ale ja nie obchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurna nie ten nick to ja rzecz jasna roztrzepaniec :P Zawsze mam jakieś badziewia pozapamiętywanee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, to napewno dzidziuś jest, moje koleżanki też mi opowiadały, że najpierw takie łaskotanie czuły w brzuchu, więc możesz uznać moim zdaniem, że poczułaś ruchy. Niedługo kopniaczki maluszka będą coraz bardziej odczuwalne przez Ciebie i pewnie niebawem już mąż przez brzuszek wyczuje. A ja dostałam miesiączkę, więc jakby któraś mogła zmienić mnie w tabelce, to będę wdzięczna. Data kolejnej niech będzie 11.07.2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______15 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp;amp ; amp; lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran_______________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014 Momi zmieniłam cie w tabelce;) ale to cudowne uczucie zdarzyło sie moze 3 razy tak w sumie wczoraj poczułam pierwszy raz ale juz sie w takim razie nie mogę doczekac jak dzidzius bardziej da o sobie znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
jejku ja tez juz nie moge doczekac sie az poczuje pierwsze ruchy. dzis sprawdzalam w kalkulatorze tyg ciazy i zaraz wskakuje w 14tc , masakra jak ten czas szybko leci. w boze cialo wychodzi mi ze rozpoczynam drugi trymestr, chociaz na innej stronie wychodzi ze juz jestem w drugim trymestrze. podobno ciezko jest sprecyzowac ten moment. jutro zaczynam urlop:P w poniedzialek jade nad morze...bede zajadac sie rybami aby zbogacic sie w omege 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
juz ogarnieta wiec moge poczytac, co u was...:) Pesteczka a nie mozesz wniesc o zakaz zblizania sie? grozbwszelkie szantaze sa karalne- pamietaj o tym. widze, ze jestes twarda i nie dajesz sie, ale wiem ze to tylko skorupa i kiedys w koncu peknie...Pesteczko pytam o kwatere, bo okazuje sie, ze w jednym miejscu, jak dowiadywala sie moja mama, to rezerwacje trzeba robic juz w lutym na kolejny rok(!!) siechu warte doslownie...a moi rodzice planuja wyjechac w polowie lipca, wiec za miesiac. no i inna sprawa, ze jada tylko we dwoje i nie chca full kasy wydac za kwatere, bo i tak wiekszosc w domu ich nie bedzie, a po drugie jada we dwoje to wynajmowac mieszkanie troche mija sie z celem. ale dzieki za strone!:) Brzoskwinko dzisiaj bym moj pierwszy raz na silowni:) wytrzymalam 45min nabiezni i jakis masazer...cos jal a'la rowerek...fajnie bylo:) taka spocona bylam. mam male mieszkanie, wiec z cwiczen zostaja brzuszki albo cwiczenia z ciezarkami i nic wiecej. a na silownie mam dwa karnety i oplaca sie isc. jeden ma moja mama z pracy od siebie. miala do wyboru 150zl w gotowce, czy karnet na caly rok. wybrala karnet:) karnet obejmuje zumbe, aerobik i jakies inne cwiczenia w grupie, silownie i nawet do solarium mozesz isc. tylko z solarium jest tak ze wchodzisz na karnet i mozesz wejsc tylko na 8min/dzien i na silownie juz nie mozesz wchodzic i inne cwiczenia. a z silownia i reszta cwiczen to masz nieograniczony czas:) takze fajnie:) aaa i zapomnialam, ze na ten karnet mozna tez wchodzic na basen (ale karnet jest imienny wiec dowod trzeba miec) i jeszcze aerobik w wodzie:) a drugi karnet moja mama zalatwila od swojej siostry, wiec wchodzimy obie na te karnety i jak idziemy we dwie, to co drugi dzien mozemy wchodzic:) dzisiaj odkrylam partie miesni o ktorych zapomnialam albo nie wiedzialam, ze istnieja! tak ostro cwiczylam, ze w pewnym momencie zaczelo mnie bolec podbrzusze i pecherz...myslalam, ze za chwile okres dostane, ale jednak nie dostalam i tak jest do tej pory. Brzoskwinko nie testowalam jeszcze, bo nawet nie mam kiedy...pomysle nad tym jutro albo w piatek...najpozniej w ndz. chociaz wolalabym wczesniej zrobic bo w sobote szykuje mi sie impreza- grill z okazji zakonczenia studiow i idziemy paczka na dzialke opijac studia:) dobrze w sumie wiedziec wczesniej, czy jest sie w ciazy, to wiedzialabym czy pic, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko wysyla za pierwszym razem na pomaranczowo, bo pewnie bierzesz tak jak ja" odpowiedz" i piszesz tekst w polu tekstowym i pod tym wpisujesz dopiero login i haslo:) jakbys logowala sie u gory, to moze byloby inaczej. zauwaz, ze moj kolejny post bedzie juz z moim nickiem niebieskiem:) Evilinka znam dwoch Tobiaszy i wcale nie jest to imie egzotyczne:) normalne imie, jak kazde:) bardziej Konstancja jest oryginalnym imieniem:) sasiadka mojej babci dala corce na imie Nel:) a Gniewko chodzil ze mna do LO...Ziemka mam wujka:) w ogole moja ciocia miala hopla na punkcie ciekawych imion historycznych i tak dala swoim synom na imie: Ziemowit, Piast, Leszek i Mieszko:) blizniacy- Piast i Leszek:) Rolanda tez kojarze!! jakis czas temu dluzszy udzielal wywiadu w jakims programie, to chwalil sie, ze wiersze pisze i jest poeta:)!!! a w ogole w jakim programie byl Roland, ze nagle zrobil sie taki slawny?? pamieta ktoras? co do kotow, to jak mieszkala obok mnie jeszcze moja sasiadka (teraz ex-sasiadka bo wyprowadzila sie), to miala kota i ten kot w ogole nie wchodzil do lozeczka dziecka. jedynie na Mala pozniej musieli uwazac, bo chciala wkladac rece do kuwety:D wszystkiego byla ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka i goalka niebawem bedziecie chwalic sie silnymi kopniakami:) niech dziecko kopie mocno!;) bedziecie mialy co opowiadac i co wspominac na stare lata...:) moja kolezanka jak byla w ciazy to zanim zaszla to takie chuchro byla...ze 165cm wzrostu i doslownie 40 pare kg...to mowila, ze jak juz byla zaawansowana ciaza, to dziecko strasznie obijalo jej zebra i czesto kopalo, czy raczkami walilo w zoladek i z tego powodu bardzo zle sie czula. ale nie wiem, czy to powod tego, ze taka chudzina byla i w ciazy to dostala tylko wielki brzuch i piersi i wszystko bardziej odczuwala przez swoja drobna sylwetke. tak gdybam;) momi86 nie zalamuj sie okresem, bo po tym zabiegu wazne, ze w ogole dostalas. jak tylko skonczy ci sie, to bedziesz mogla starac sie:) ciekawe kiedy do mnie przyjdzie @...oby nie w sobote, jak bede na tej imprezie (chyba, ze impreza nie wypali i bede musiala wrocic do domu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle litanie napisalam...:D zajrze jutro!:) milych snow i do zobaczenia:) ps. evilinka jak wpadnie mi jakies oryginalne imie i takie, co nie jest obciachowe, to napisze ci:) widze, ze szukasz takiego nietypowego...(spotkalam sie tez z Oktawianem). pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj coś czuję że szykuje się następna ciąża ;) dawno nikt nie wskoczył z dołu tabelki :) Te stare imiona fajne. Mieszko przyjemne. Ale żeby też potem dziecko nie miało przechlapane :/ Dzieci są teraz wredne. W sumie zawsze były.. I tak Gwidon, Zyraf i Wacek wymiatają :P A jakich imion nie dałybyście swoim dzieciom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska na ostatnią chwilę ciężko coś wynająć, wtedy masakrycznie ceny rosną, a dwa w lipcu jest Opener jak pamiętam i wtedy windują ceny masakrycznie. Ale tak na ostatnią chwilę warto popatrzyć na oferty na gruponie albo gruprze, moja mama tak była w świnouściu w zimę, za 7 dni zapłacili nie pamietam coś koło 2 tysięcy, a było ich 5 osób z pełnym wyżywieniem, pakietem spa w hotelu na słowackiego w świnouściu , to wyszło mi coś koło 50 zł za dzień z pełnym wyżywieniem i noclegiem, plus zabiegi spa w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie, nie jestem twarda tajska, jestem tak rozsypana, że działam tylko odruchem Pawłowa, i tym że mój jest obok jeszcze, bo zaczyna mnie wkurzać tym swoim niezdecydowaniem i brakiem ogarnięcia, ale jak jeszcze jego się pozbędę to się całkiem załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka ale zazdroszcze morza ci co są teraz mają cudowna pogode codziennie obserwuje kamerki i cudowna pogoda ludzie sie opalaja spacerują;) a z tymi trymsetrami to ciezko stwierdzic, tak samo jak dopasowac tygodnie do miesiecy co informacja w necie to inne daty ze niby 4 miesiac trwa w jednym do 16, w innym 17 a jeszcze innym 18 tc, moze ktos sie orientuje? ja w sobote wskakuje w 16tc juz;) czekam na te Mikołajki w tym roku jak nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Laurka Ty na mikolajki , a ja prawie na wigilie:) tak czy siak tu i tu dostaje sie prezenty:) ja standardowo rano przywitalam sie kibelkiem. ech niby minely mi te mdlosci popoludniowe ale rano to koszmar. dawno nie pojawila sie u nas nowa ciezarna ! pewnie znowu jak sie wyloni jedna to zaraz za nia kolejna i kolejna:) sluchajcie wiem ze do porodu jeszcze bardzo daleko ale jednak zastanawiam sie nad cesarka... tyle tylko ze na zyczenie nie jest latwo sobie ja zalatwic, kolezanka zalatwila sobie zaswiadczenie ze ma jakis problem z kregoslupem i miala zalecenie do cc, ja powiem szczerze ze nie lubie kombinowac ale moze w tym przypadku warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Się rozpisałyście znowu... ja wczoraj w dzien padłam. Przysnęło mi się na godz... później mnie mąż wysłał po jakieś sprzęty do kompa z kilometr od domu i i tak nie zdążyłam bo zamknięte juz o 17. dzisiaj mam znowu tam iść... a wieczorem mąż mnie tak wymęczył ze padłam. :P A właśnie laski, test może wyjść jakiś zakłamany jeśli się wczoraj kochaliśmy i 4h temu byłam siusiu...??? evilinka pytasz co ze mną no właśnie nie wiem. Parę dni temu robilam test i teraz boję się zrobić drugi, a okresu jak nie ma tak nie ma i temp nie spada na @. zobaczymy może w połowie albo na koniec następmego tyg zatestuję, jeśli ta cholera do mnie nie zawita :p A ciężarówki jaj tam? w nocy w jakiej pozycji śpicie? próbowałyście z poduszką pomiędzy nogami? albo jak jest tak gorąco to zwinąć możecie sobie koudre i też si przytulić jak do takiego wałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka jka tez nad tym mysle co tu zrobić i mam ciagle nadzieje ze może samo wyniknie dzidziuś się nie obróci czy cos. a to będziesz miała swieta z dzidzia w domu;) ja mam nadzieje ze w święta już wyruszymy do rodzinki;) zresztą wigilie na pewno u rodziców mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marucha ja tak spie teraz właśnie bo ciepło ale co z tego ledwo zassne a tu jak w zegarku co 3h siku;P:P:P i nie ma szans przetrzymać ze jeszcze chwilke musi być już. i jak to z tymi miesiacmi jest?? Przyjmuje się, że: - 1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia, - 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia, - 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia, - 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia, - 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia, - 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia, - 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia, - 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia, - 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wolałam cc. Bo to dziecko się nie udusi, nie polamie..matka też nie pocięta w kroku, z całym pęcherzem, a wiadomo...boję się porodu strasznie i wypieram myśli o nim :/ Kilka kobiet z porownaniem po naturalnym i cc mówiło ze szybciej i mniej bólu mimo wszystko przy naturalnym. I nie wiem teraz kogo słuchać. Też chciałam iść do psychiatry po zaświadczenie. U nas cc nie robią ani na żądanie ani jak źle się dzieje :/ nie daj Boże coś złego by się działo to i tak czekają. Tną jak dziecko nie ma pulsu. Serio. Znam dziewczynę która tak miała. Zrobili cc dopiero jak sama straciła przytomność :( Dzidziuś bardzo cierpi. Non stop operacje, zabiegi..do końca życia w łóżku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
nie wiem właśnie jak mój lekarz się na to zapatruje ale jeszcze z nim nie chce twego tematu poruszać za wcześnie, a co do dojścia do siebie jedna kolezanka miała cc i ciężko dochodziła do siebie mdlała potem itd. ale ogólenie jest panikara a druga kilka dni po niej rodziła sn i po 4 godzinaqch już chodziła miała dzidziusia itd., ale ja i tak wole cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość moich znajomych po nat biegała właśnie tak jak piszesz. Cała nadzieja w szerokich biodrach ;) Moja kuzynka jest drobna, wąska i po pierwszym porodzie była cała rozerwana. Dziecko jej wypychali na siłę :/ Przy 2 dziecku prywatnie miała cc. I i tak powiedziała nigdy cesarki. Pytanko mam - możecie polecić coś zapobiegawczo dla ciężarówki na infekcje? Brałam pimafucin znowu. Chcę uniknąć w przyszłości grzybka. Masakra z tym. Bardzo dbam o siebie, bawełniana bielizna, szare mydło, unikam cukru ale boję się ze znowu wróci. Mój lekarz jest z tych szczerych i "pocieszył" że już tak będzie do grudnia. Ale wolę coś próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos tego częstego sikania. Przypomniało mi się jak ciężko było mocz do badania zrobić :) Jak to w ciąży - wstajesz, pęcherz cię rozsadza a tu trzeba się podmyć ;) wchodzisz pod prysznic i jeszcze bardziej chce ci się siku :P Co więcej mój mocz był kilkugodzinny bo chyba o 3 w nocy się nie dało. A Wy dalyscie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz polecił na zapobieganie infekcjom i infekcje Multigyn actigel. W 100% bezpieczny dla kobiet w ciąży. Troche kosztuje ale jest dobry i wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
z pobieraniem moczu nie ma problemu:) a na infekcje ja mam nawiekszy problem z pęcherzem wiec biore Zuravit codziennie zapobiegawczo i szare ydło. ale znam takie dziewczyny które miały wlansie skłonności i faktycznie cała ciaze miały infekcje lub zapalenie pecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpukać, zapalenia pęcherza nie miałam teraz. Kiedyś miałam często i to przez lata. W Stanach dostałam u lekarza super antybiotyk i od tamtej pory cicho sza. Mam nadzieję, że mnie ominie. Na to jem żurawinę. Piekę nawet chleb z żurawiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Dziewczyny a co sądzicie o chodzeniu w stringach? bo spotakalam się już z dwoma opiniami ze nie wolno bo to powoduje częstsze infekcje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - no też to słyszałam :/ Że niby nawet jak nie jesteś w ciąży to nie jest to wskazane. Ale mi nigdy nic się nie działo a nosiłam. Infekcja w ciąży to kwestia zachwiania czegoś wewnątrz. Ja widzisz dbam o wszystko, bieliznę noszę bawełnianą, "pełną", a już 2 razy miałam :/ Więc nie ma na to zasady. Bardziej chodzi o to, aby ta bielizna nie była ze sztucznego materiału, a przewiewnego. Tak samo wkładki - jak używasz to często zmieniaj i żadnych zapachowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka to dobrze że co trzy godz. Będzie ci łatwiej do dzidzi wspawać ;) Co do cesarki ja mam to szczęście że chodzę do lekarza który nie ma problemu żeby ją zrobić więc tylko jedno słowo i na pewno by coś wymyślił... Ze stringami to jest tak że jeśli ktoś ma skłonność do infekcji to czy chodzi w nich czy nie to i tak złapie. Tak jak evilinka pisze najważniejsze żeby były jakieś bawełniane ale wiadomo że takie bawełniane raczej są mniej seksi niż te koronkowo- pierdolnikowe :P Dziołchy jak z tym testem bo mi nie odpowiedziałyście... Wiecie może czy przytulanki wieczór wcześniej może mieć jakiś wpływ na test? Tak na przyszłość pytam bo i tak dzisiaj nie zrobiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie ma wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×