Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość nadzieja jest zawsze
momi86 dzieki za mile slowa w lipca jade na 1wsza wizyte i badania a potem kwalifikacja do rzadowego programu in vitro jesli sie uda to w tym roku jesli nie to przyszly dopiero czekam z utesknieniem na rozpoczecie kolejnej ostatniej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was dziewczyny;) jestem nowa i mam pytanie to jest moj 2 cykl staran i w tym cyklu postanowilam zakupic testy owulacyjne ostatni okres mialam 22maja dzis 9ty i ani jesden test nie pokazał owulacji dodam ze mam nieregularne miesiaczki co o tym myslicie? bardzo bym chciala byc w ciazy w tym cyklu seks oczywiscie co 2 dni :) ale co z tego jak testy nie pokazuja owu..jest tylko bledziutka kreseczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc mi test owulacyjny pozytywny wyszedl w 14 dc przy 29 cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
gosciu jak masz nieregularne cykle to trudno wcelowac w owulacje. ja np dopiero drugi cykl mam nieregularny, ale najlepiej chodzic na monitoringi. duzo razy czytalam na forum, ze te testy owu moga czesto sie mylic...zreszta Brzoskwinka chyba bardziej na tym sie znala, ale ostatnio nie zaglada tutaj. moze czasu nie ma:( nadzieja jest zawsze- to ze ty podchodzisz do in-vitro, a my w porownaniu do ciebie jestesmy na poczatku etapu staran, to tak naprawde laczy nas wspolny cel:) po prostu ty masz wiecej doswiadczen niz my i wiecej przezylas, ale to nie oznacza ze w zadna grupe nie mozesz sie wpasowac, czy jak...pamietaj, ze mamy wspolny cel- dziecko:) juz nie pisze ociazy, bo wazne jest to, co bedzie prezentem na samym koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka wspolczuje takiego klienta...musisz to jakos wyprostowac. rozumiem, ze na allegro sprzedawalas ta rzecz? sama mialam przygode z poczta, ale w innym miescie. facet chcial taki dokument miec ode mnie z pracy, bo potrzebowal do notariusza. pare dni wczesniej dzwoni, ze jeszcze nie ma, awizo nie bylo w skrzynce i do nas z pretensjami. a my mielismy dowod na to, ze list poszedl, bo w robocie mielismy takie miejsce, ktore nazywalismy "poczta" i tam kazdy list nawet taki zwykly wpisywany byl do zeszytu i potwierdzenie dostawalismy jeszcze na pismie (pieczatka), ze dokument poszedl...i facet mega wkurzony:/ a my dochodzenie robimy, dzwonimy na poczte, a tam na poczcie nawet nie odbieraja. co sie okazalo? po jakims czasie tego samego dnia dzwoni facet i okazalo sie, ze zgapili sie na poczcie i przetrzymali list i nawet listonosz awizo nie zostawil. ich pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi ja wlasnie tez tak mam, ze czasami ciagnie mnie cos w dole albo czuje jakby cos mialo zaraz ze mnie wyplynac, a okresu w ogole nie mam. co ciekawe to nawet nie mam jakichs zachcianek, ktore zawsze mialam przed okresem. poczekam jeszcze pare dni i bede robic test. bedzie negatywny, to bede musiala zajsc do mojego lekarza i poprosic o recepte na wywolanie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska nic nie mów bo ciśnienie mam z 300 przez to , aż mnie serce zabolało. Najgorzej że mi też listonosz nie zostawia awizo , to lezy od 28 maja jako zwrot, a mnie nie racza poinformować, chociaz na tej poczcie bywam codziennie. Odkad w kwietniu wrocilam do gdańska tak jest za kazdym razem, ani jednego awizo w skrzynce, a ja otwieram listonoszowi drzwi bo mieszkam na parterze, jestem codzinenie na poczcie. Więc nie wiem czy to jeszcze odbiorę jak lezy od 28 maja. Taka chyba ich metoda na zgarnianie paczek . I weź tu walcz z nerwicą po takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nawe nie samą sytuację sie wkurzyłam, ale ten babsztyl mi napisał że przeze mnie 3 letnie dziecko płakało i jak ona ma teraz dziecku ma wytlumaczyc ze Pani jest oszustka i okradla Ciebie dziecko, tak mi napisala . To że mnie wkurwila to jedno , ale ten tekst z dzieckiem tak mnie rozjebal ze sie cala trzese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska, to szansa jest, bo skoro cykl już masz dłuższy niż 28 dni, to owulacja jak była, to była później i lekarz mógł nic nie widzieć na usg. No ciekawe może akurat się udało? Nadzieja zawsze jest, ja myślałam, że może Wy już jesteście w tym programie rządowym 6 lat to mnóstwo czasu, a to chyba obejmuje pary starające się powyżej roku tak? Będzie dobrze, z tego, co pisałaś, to Ty nie masz żadnych problemów hormonalnych tak? Czy się mylę? Bo jak nie masz, to napewno są duże szanse, że invitro się powiedzie, że zarodeczek się zagnieździ tak mnie się wydaje chociaż lekarzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey Brzoskwinka,Evelinka,Gość_M,Taka tam dziewczyna co słychać? jak znosicie upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny poprostu boje sie ze moze mam cykle bezowulacyjne kazdy mowi zeby o tym nie myslec ale nie da sie :) a u was ktore cykle staran? Postanowilam co drugi dzien dzialac:) moze akurat zajde:) bardzo sie boje ze zobacze jedna kreske tym bardziej ze wczesniej bralam anty przez dlugi czas choc wiekszosc osob mowi ze nawet szybciej sie po nich zachodzi w ciaze mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gościu teraz to już 15tc ale jak się staraliśmy to też próbowaliśmy co 2 dzień i się nie udawało dopiero osttani cykl codziennie od 10 do 16 bo tak miałam owulacje i zaskoczyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam wszystkie nowe koleżanki. Ja już muszę zmykać, niestety, więc na minutkę tylko wpadłam. W upały o ile się daje kamufluję się w domu, bo tu chłodniej. Pamiętajcie, żeby PIĆ DUŻO! WSZYSTKIE! Evilinka się obraziła i pożegnała, a co u Brzoskwinki tego nikt nie wie. Dziewczyny kiedyś obiecywały, że nawet jak będą w ciąży, to nie odejdą z forum, a tu proszę. Ale każdy ma swoje życie, problemy itp., które być może nie pozwalają akurat na wizyty na forum. Ja sama jestem tu rzadziej, ale jest to spowodowane niemożnością pisania z telefonu. Przy laptopie to ja niestety nie mam czasu siedzieć... Odezwijcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja właśnie wróciłam z poczty i prawie mnie zlinczowali , raz że miałam dużo paczek, i chociaż sama ledwo na nogach stałam, przepuściłam babcię z niemowlakiem w wózku z jednym dosłownie przelewem, tłum za mną mnie dosłownie zjadł , i o dziwo było to kobiety nie faceci . Ale udawałam ,że nie widzę , i tak miałąm dzisiaj dość problemów na poczcie, kłocić się o to ze listonosz od 3 miesięcy nie zostawia awizo . Zresztą w dupie mam ludzie, tak jestem wychowana i trudno nic na to nie poradzę, zawsze przepuszczam . Gdyby mały jeszcze spał to inaczej może, ale też nie wypada. Kiedyś mnie tu na tej poczcie zagryzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena84
Hej dziewczynki, co tam u Was? Ja zaczynam pomału kolejne starania...dziś niestety czeka mnie usunięcie zęba, boję się, bo taki upał u mnie, że ledwo żyję...mam nadzieję, że nie będzie żadnych komplikacji. Dziewczynki mam do Was pytanie. Tak jak wcześniej Wam pisałam, moja pani ginekolog powiedziała, że mam się często kochać, nie licząc dni płodnych, bo jeśli współżycie będzie co dwa, trzy dni to nie ma to znaczenia...a dziś w pracy koleżanka powiedziała mi, że wczoraj ginekolog powiedział jej, że jeżeli chce się zajść, nie można kochać się codziennie lub co drugi dzień, bo plemnik musi mieć czas na przetrwanie i nie można go za często "atakować". Boże, ja już nic z tego seksu nie rozumiem! Same problemy:) Ja, tak jak pisałam, w tym miesiącu niczego nie liczę, idę na żywioł i zobaczymy. Nie będę się kalendarzem przejmowała:). Trzymajcie dziś za mnie kciuki, żebym nie zeszła na tym okropnym fotelu dentystycznym:):) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się kochać codziennie jeżeli macie taką ochotę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Trzymamy , powodzenia, aby dentysta sadysta miał dobrą klimę i dobre znieczulenie. ;) Nie daj się :P Ja dzisiaj chyba pierwszy raz poczułam upał bo u mnie w domu, to chłod jak na Syberii mury zimny a w sypalnii to chyba z 10 stopni , okien nie idzie otworzyć z tej strony bo blok budują, i hałas przy zamkniętych oknach takich że zwariować można i kurz, jakbym otworzyła to bym pewnie jak bałwanek bouli wyglądała, bo ściany tynkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę...u mnie w pracy mega upał, w domu mega upał, w komunikacji miejskiej śmierdzący mega upał no i na zewnątrz mega upał- żyć nie umierać :):):):) mam nadzieję, że dentysta to jednak nie będzie sadysta :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja się chętnie zamienię , zawsze w domu latalam w koszulce na ramiączka, a teraz to najchetniej ciuchy na to szlafrok i dwie kołdry i zakopać się w łożku :/ wyziębiło się to mieszkanie przez rok nie mieszkania , a do tego z tej strony od sypialni i kuchni nigdy nie ma słońca , jeszcze pod oknem se świerczek czy jakąś inną choinke posadzili wiec teraz wogole ciemnica, a okna są tez nisko 1,5 metra nad ziemia zrobione, wiec chlod ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena84
Koniecznie musimy się zamienić! Ja jestem fanką jesieni i zimy, kocham czapki, szale, śnieg. Nie znoszę lata, ciepła, a o upale nawet nie wspomnę, fuj! Także możemy zrobić zamianę, jak w filmie "Holiday" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
przeczytalam wypowiedz takiej tam dziewczyny...matko to evilinka obrazila sie na nas?:/ evilinko, jak czytasz to, to wracaj tutaj do nas. przeciez nikt kompletnie niczego ci nie wmawial, ani nikt nie mial niczego zlego na mysli. po prostu czlowiek piszac posty musi naprodukowac sie czasami, a i tak zawsze znajdzie sie cos, ze dane wyrazy ktos przeinaczy inaczej...niestety co innego rozmawiac w realu, a co innego pisac. pewnie czasami czyjes smsy tez rozumiesz inaczej, a osoba piszaca je tez miala cos jeszcze innego na mysli. wracaj tutaj do nas:) a z Brzoskwinka ma ktos kontakt?? nie widuje jej na fb wtedy kiedy ja wchodze. momi calkiem mozliwe, ze mozesz miec racje, ze lekarz mogl nie widziec owu, bo jeszcze nic we mnie nie roslo;) dzisiaj 35 dzien cyklu, wiec potencjalnie mam jeszcze 2 dni czekania, bo ostatni cykl trwal 37 dni. Pesteczka rozumiem cie. jak prowadzi sie firme, to wiadomo, ze chcesz zeby ludzie mieli o niej dobre zdanie, a pomylka poczty i nieuzasadnione pretensje tej kobity moga troche odbic sie na fimie...ja to jak kupuje od kogos przez allegro, to oczywiscie patrze ile jest negatywnych komentarzy, ale jak jest ich kilka a wiekszosc sa to pozytywne komen tarze, to nie zwracam uwagi na te negatywne:) jak masz takie nieliczne przypadki, to spokojnie nie przejmuj sie na zapas... magdalena84 fajnie, ze sie odezwalas:) martucha a u ciebie jak?? okres idzie, czy jest juz? laurkachmurka i taka tam dziewczyna dajcie znac, czy to bedzie chlopiec, czy dziewczynka:) fajnie takie rzeczy poczytac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
przeczytalam wypowiedz takiej tam dziewczyny...matko to evilinka obrazila sie na nas?:/ evilinko, jak czytasz to, to wracaj tutaj do nas. przeciez nikt kompletnie niczego ci nie wmawial, ani nikt nie mial niczego zlego na mysli. po prostu czlowiek piszac posty musi naprodukowac sie czasami, a i tak zawsze znajdzie sie cos, ze dane wyrazy ktos przeinaczy inaczej...niestety co innego rozmawiac w realu, a co innego pisac. pewnie czasami czyjes smsy tez rozumiesz inaczej, a osoba piszaca je tez miala cos jeszcze innego na mysli. wracaj tutaj do nas:) a z Brzoskwinka ma ktos kontakt?? nie widuje jej na fb wtedy kiedy ja wchodze. momi calkiem mozliwe, ze mozesz miec racje, ze lekarz mogl nie widziec owu, bo jeszcze nic we mnie nie roslo;) dzisiaj 35 dzien cyklu, wiec potencjalnie mam jeszcze 2 dni czekania, bo ostatni cykl trwal 37 dni. Pesteczka rozumiem cie. jak prowadzi sie firme, to wiadomo, ze chcesz zeby ludzie mieli o niej dobre zdanie, a pomylka poczty i nieuzasadnione pretensje tej kobity moga troche odbic sie na fimie...ja to jak kupuje od kogos przez allegro, to oczywiscie patrze ile jest negatywnych komentarzy, ale jak jest ich kilka a wiekszosc sa to pozytywne komen tarze, to nie zwracam uwagi na te negatywne:) jak masz takie nieliczne przypadki, to spokojnie nie przejmuj sie na zapas... magdalena84 fajnie, ze sie odezwalas:) martucha a u ciebie jak?? okres idzie, czy jest juz? laurkachmurka i taka tam dziewczyna dajcie znac, czy to bedzie chlopiec, czy dziewczynka:) fajnie takie rzeczy poczytac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nam sie forum delikatnie zaczyna sypac albo tylko mi sie wydaje...pouciekaly niektore dziewczyny...:( moze w sezonie zimowym wiecej by nas pisalo tutaj, a w letnim to kazdy moze ma cos do zrobienia i dlatego malo sie udziela...sama nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska właśnie się spotkałam z tą Panią . Była milutka i słodziutka , ale nawet słowa przepraszam i pocałuj w dupę nie usłyszałam za wyzwiska, no cóż ludzie jak mają kasę i kupują to wydaje się im że sprzedawcą może pomiatać jak szmatą, tak Polacy myślą w większości , mam kasę to pokażę kto rządzi, w 90 procentach niestety takich klientów mam. I pomyśleć że ci ludzie mają dzieci Już nawet nie chciałam tych 7,5 zeta za zwrotną przesyłkę aby tylko mi z oczu zeszła w cholera, bo wykończyła mnie totalnie. Jestem chyba nienormalna, ale jak mi ktoś zarzuca kłamstwo to dostaje normalnej szału i piany na ustach jeśli to kłamstwo jest nienormalne i mnie aż roznosi. Ciekawe jak mam nerwicę wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nic na odstresowanie sobie kupiłam lody milka i dwie gazety z przepisami do gotowania :P hehe 86 przepisów na ciasta z truskawkami i 101 przepisów mięsnych :P w końcu trzeba będzie zaczać gotować :P to się przyda, lubię rózne wynalazki robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska u mnie @ jeszcze nie ma... dzisiaj 30dc i tak ten teraz będzie bardzo krótki jak na moje możliwości... U mnie duszno ale deszcz kropi. Kupiłam dziecku basen i nawet nie ma go gdzie postawić bo deszcz. Pesteczka ludzie to mają tupet. Bliżej jej było na policję niż na pocztę widocznie. :/ madalena powodzenia u dentysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha no najwidoczniej tak, ale wiele osób tak robi. Drą się, robią aferę, a potem się okazuje że kurier klamkę pocałował bo nie raczyli być w domu, i lataj za wszystkimi pilnuj, czy paczkę odebrali, kurdę to bym musiała osobno osobę zatrudnić do tego , żeby sprawdzać czy każdy paczkę łaskawie odebrał albo nie leży na poczcie. Teraz to może nie problem jak mam 10 paczek dziennie, ale jak przychodzą święta i mam ich 200 dziennie, to choćbym na głowie stanęła nie sprawdzę każdej czy odebrana , bo nie miałabym nawet kiedy, a nawet jakbym miała kiedy to wtedy to ja wolę odpocząć niż paść na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka, to faktycznie nieprzyjemna sytuacja, ale za co Cię ludzie ochrzaniali, za to że kogoś przepuściłaś? Madalena, ja myślę, że z tym seksem to nie ma złotej reguły, chyba jedyną radą jest kochać się wtedy, kiedy ma się na to ochotę i tyle. Daj znać jak usunięcie zęba. Tajska, to jak ten cykl miałby też być tak długi, to całkiem możliwe, że lekarz nic nie widział na usg, nawet jak zaczęło coś rosnąć, to może było jeszcze zbyt mało widoczne. A ja dzisiaj zadzwoniłam do lekarki i powiedziałam o tym moim okresie, że go tyle nie ma i powiedziała, że to tak może być po tym zabiegu i żeby spokojnie czekać, że może jeszcze śluzówka się nie odbudowała po zabiegu na tyle, żeby była miesiączka, więc spokojniejsza jestem. W ogóle jestem zadowolona z tej lekarki, bo mogłam do niej zadzwonić, wytłumaczyła mi przez telefon wszystko i nie zbyła mnie, a co najfajniejsze, to poznała mnie jak się przedstawiłam, chociaż przecież nie jestem Jej pacjentką od dawna, bo byłam raz u niej w gabinecie, a potem na tym zabiegu, super. Evilinka jak nas czytasz, to nie wygłupiaj się kobieto i pisz dalej z nami. To że dziewczyny niektóre miały inne zdanie od Ciebie, czy ktoś Cię do końca nie zrozumiał, to przecież miał prawo, poza tym też pisałyśmy, że rozumiemy Twoje obawy, chyba nie ma powodu, żebyś musiała przestawać całkiem z nami pisać. Brzoskwinka, a Ty co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×