Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość kniaas
Hej dziewczynki Jeeeeny jak ciezko sie tu przebic przez to mleko . martucha020290 przykro mi z negatywa , ale moze poczekaj jeszcze kilka dni i zrob tescik ponownie. Ja sie wczoraj tak naprzytulalam , a dzis normalnie eksplozje mam w jajnikach , tak mnie bola. Z ciekawosci zrobilam dzis test owu i normalnie piekniutkie dwie mocne wiec jak sie nie uda to zamkne sie w szafie i bede tam siedziala do kolejnej owu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... knias poprawiłaś mi humor :p ty sie nie zamykaj w szafie tylko działaj jeszcze dzisiaj dla pewności. A duzo testow zrobiłaś zanim ci ten pozytywny wyszedł?? Kasiek nie zwracaj uwagi nie warto. Rzeczywiście ciężko sie to wszystko ostatnio czyta i ciężko się przebic, ale mimo wszystko nie uciekaj. Może za parę dni emocje opadną i będzie jak kiedyś... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczkazzz Po pierwsze nie nazywaj mnie dzieckiem, mam chyba troszkę więcej lat od Ciebie... i to chyba ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ja nie zarzuciłam Ci żadnej konkretnej wypowiedzi do nikogo, chodziło mi tylko o to że od pewnego czasu są tu jakieś kłótnie, niedomówienia itp. i właśnie z Twoim udziałem. to właśnie napisałam a ty od razu się rzucasz i wyzywasz... Każdy może mieć swoje zdanie i dorosłość polega na szanowaniu zdania innych.... Tobie do tego daleko. i to właśnie dzięki tobie nie chce mi się tu nawet wchodzić... a szkoda bo było fajnie i ten temat miał połączyć dziewczyny mające taki sam problem a stał się twoim forum i miejscem kłótni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha020290 Naprawdę żal, bo wydawało mi się jak tu wchodziłam że to miejsce gdzie można spokojnie pogadać, powymieniać doświadczenia a teraz jak wyrazi się swoje zdanie jest się nazwany pustakiem i dzieckiem.... porażka i nie chce mi się brać w tym udziału. powinno się chyba zmienić temat na " kółko uwielbienia pesteczki" wtedy byłaby zadowolona a nie wyzywała ludzi... i teraz mi chodzi o to jak nazwała mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jeśli będą ataki na moją osobę to ja też będę atakować, nie odpuszczę , nie licz na to . Atakujecie to dostajecie to samo z podwójną siłę, każdy ćwierć mózg wie że to jedna z was celowo robi z gościa nikt obcy . Ja się obrażać i atakować nie pozwolę, odpowiem trzy razy mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kasiek we ź przeczytaj jeszcze 100 razy mój post może zrozumiesz że to było do gościa o nicku ela frela, jeśli uważasz że to do CIebie to znaczy że nim jesteś , skoro się tak upierasz że słowa skierowane do tej osoby są do Ciebie .. no cycki opadają, co za ciemnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nazwalam Cię dzieckiem bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy ty nie widzisz że ten post nie był do Ciebie !!!!!!!! to po co na niego odpowiadasz i robisz sztuczny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana wiem... też mi się to nie podoba ale jaaak to któraś napisała nie warto czytac wszystkich bzdurnych postó tylko wybierać te które nas interesują. Poczekaj jeszcze chwilę. Jeśli nic się nie zmieni to uwierz że ja też zmienie topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczkazzz dziewczyno przystopuj bo na za wiele sobie pozwalasz... zresztą twoje wypowiedzi świadczą tylko o tobie... to chyba ty nie wiesz co piszesz bo traktujesz jak wroga każdego kto ma inne zdanie od ciebie. z tego forum zrobiłaś sobie ring na bluzgi?? jak tak to gratuluje. Wypij lepiej melise i ochłoń troszkę... w jednej z wypowiedzi napisałaś ze tutaj każdy może pisać co chce... tak też zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Pisz co chcesz, ale na temat, i z sensem, bo odnosiłaś się do posta który nie był o Tobie, i na Twój temat . Więc zejdź ze mnie, bo ten post był adresowany do eli freli jak nią nie jesteś to nie odpowiadaj za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha020290 Ciesze sie, ze poprawilam Ci humor :) Testow zrobilam 5 bo tak w komplecie jest.Dzis jak w pracy siedzialam wyslalam mame aby kupila mi komplecik, bo bylam ciekawa jak to dzis bedzie i wystarczyl jeden i wyszlo pieknie . Dziewczyny moze przestancie sie juz obrazac wzajemnie . Bo to ,ze ktos komus 3 razy bardziej dopiecze to nie znaczy , ze bedzie jego na wierzchu. Co to a sens wchodzic na forum i sie wyzywac. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i do wyrazania go , ale ile mozna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha020290 tyle że wydaje mi się że ten topik zmienił się na jej wyłączność i nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie że 90% dotyczy właśnie kłótni z pesteczką a ja tak nie chce... chyba mamy ważniejsze problemy i na tym wszyscy powinni się skupić ale się nie da :( przykro mi że wdałam się z nią w tą głupią dyskusję ale myślałam że można zwrócić uwagę na coś co się nie podoba i wyrazić swoją opinie, pomyliłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ty nie zwróciłaś uwagi oburzyłaś że się do Ciebie tak napisałam, nie dociera do Ciebie że to nie był post do Ciebie a do innego użytkownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka to jest właśnie to o czym pisałam. Trzeba sie trzymac pewnych norm społecznych, pewnych zasad. Każda z nas potrafi na początku każdego zdania napisać nik osoby do której sie zwraca tylko ty słabo soę do tego stosujesz. później właśnie takie niejasne sytuacje wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kniaas ja wyraziłam tylko swoja opinie to nie był żaden atak na pesteczke broń boże... tyle że od pewnego czasu jest tu jak jest i tylko to napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Napisałam pod postem tamtej osoby od razu niestety u mnie kafe tak działa że nie które posty wychodzą po kilku , kilkunastu minutach., Nie widziałam że są inne posty, bo mój się wysyłał w tym czasie tak długo , nic na to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Wyraziłąś swoją opinię ? To przeczytaj cóżeś napisała , zaatakowałaś mnie za post nie skierowany do Ciebie ? Kiedy do Ciebie to w końcu dotrze, że nie pisałam tego do Ciebie, kasiek3082 dziś pesteczkazzz Nie będę odpowiadać w twój sposób bo nie będę się zniżać do twojego poziomu, ja dziewczyno nie chce się z tobą kłócić ani nic w tym stylu po prostu wyraziłam swoje zdanie a mam takie prawo jakbyś zapomniała... Masz chyba straszny problem z przyjmowaniem krytyki, ja się pod nikogo nie podszywam mam na tyle godności i odwagi że piszę ze swojego loginu, gdybym chciała zjeździłabym Cię jako gość ale po co ??? nie obrażam cię wiec i ty nie obrażaj mnie... kasiek3082 dziś i gdybyś zwracała uwagę na innych nie tylko na siebie wiedziałabyś kiedy pierwszy raz tu napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego napisalam , ze kazdy ma prawo do wyrzania wlasnego zdania . Jedni przyjmuja to z pokora , a jedni sie zlosliwie awanturuja . Jezeli pesteczka ma ochote sie klocic to powinna trafic na inne forum , bo tu zdaje mi sie sens jest taki aby dzielic sie informacjami o staraniach, ciazy by komus dopowiedziec to czego jeszcze nie wie . A to ze kazdy zapyta co slychac jak sie czuje to chyba normalne grzecznosciowe zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczkazzz dla mnie temat jest zakończony. nie mam zamiaru siłować się z tobą bo i tak do niczego to nie prowadzi... to by trwało wieki a mnie nie chce się na to tracić czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha020290 Ja mam cykle 28 dniowe . W necie znalazlam kalkulator niby owu i dni plodnych , ale ja ogolnie czuje ze owu mam bo mnie brzuch boli zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
nie wiem coś nie miło się tu robi,ciągle kłótnie i jakieś spory może wejdę tu za jakiś czas kiedy niektóre ochłoną bo na prawdę kiedyś wchodziłam tutaj z przyjemnością a teraz wyzwiska obelgi. Jesteśmy dorosłymi kobietami. Powstrzymujmy się trochę. Dziękuje za odpisanie co do mleka choć nie chciałam wywołać przez to kłótni, martucha przykro mi , mam nadzieję że w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Takj będę się kłocić aż zrozumiesz że ten post nie był do Ciebie i nie miałąś prawa się oburzyć ze do Ciebie tak napisałam., bo nie napisałam tego do Ciebie tylo do gościa o innym nicku. Nadal nie potrafisz tego zrozumieć ? Jaśniej się chyba nie da napisać. Że przyjęłaś słowa moje skierowane do zupełnie innej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki ja Wam zazdroszczę tyle seksu ;) Ja jakoś nie mam ochoty teraz wcale, albo było mi niedobrze ciągle i na wymioty ciągało, albo zgaga...aż zapomniałam jak to jest ;) A jak u Was z seksem ciężarówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka U mnie nie ma czego zazdroscic, bo przez hormony ,ktore biore wcale mi sie nie chce, a teraz musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pestka jest uparta i nie odpuści, nawet na to nie liczcie, więc najlepiej będzie jej nie odpisywać. Napisałyśmy, że nam się nie podoba, że ciągle pisze o sobie i w ogóle, ale ona nie ma zamiaru się z tym liczyć, więc trudno, najlepiej będzie ją ignorować. Poprostu jak będzie nadawała tylko o sobie, jak przesadnie będzie pisała nie na temat, to jej nie odpisujmy i tyle, skupmy się na sensie tego tematu i koniec. Ona nie przestanie, aż dziwię się jak to chore serce wytrzymuje te spory. Ja to chyba z szacunku do swojego zdrowia już dałabym spokój, a ta mówi, że będzie atakować trzy razy mocniej, więc niech czuje się górą i ma ostatnie słowo, a nam zostaje ignorować i tyle, to może jej się odechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, faktycznie tak jest, że niektóre hormony trzeba zbadać po owulacji. To może zaopatrz się w testy co taniej by było. Ale patrz Martucha, u Ciebie chyba jest dłuższa ta druga faza skoro wyższa temperatura się utrzymuje. No ciekawe to wszystko jest, bo pamiętam, jak chyba w kwietniu czy kiedyś, co miałaś taki długi cykl pisałaś, że wyższa temperatura utrzymywała się o wiele dłużej niż te 14-16 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Momi dziękuje moje serce ma się dobrze, a chamstwo i agresję w moją stronę, będę tępić do śmierci i z trzy razy mocniejszą siłą zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryta78
pasteczka czy jak ci tam sory bardzo jesteś po 30 a mam wrażenie że pisze to jakaś nastka, kobieto ile w tobie agresji!!! ochłoń bo tworzysz tu ciągłe bójki wyzywasz . Przestań bo to jest nie miłe. Chce się tu dołączyć ale nie wiem czy jest sens. To razi w jaki sposób reagujesz na zwrócenie ci uwagi. Na prawdę popracuj nad sobą bo zostaniesz kiedyś sama z takich charakterem. I nie chce żebyś mnie zwyzywała, ja tylko piszę to co mi się nie spodobało. To wygląda tak że szukasz zaczepki, Inne dziewczyny też trochę się ogarnijcie, Któraś z was mówiła że nie ma nowych staraczek. Pewnie by były tylko sposób w jaki zaczęłyście prowadzić to forum jest przykre,a było na prawdę fajnie i miło się was czytało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczka idź zjedz fast fooda może ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×