Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Myślisz że ze mną debilko wygrasz, nie rozśmieszaj mnie ja nigdy nie odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
To zuch z ciebie dziewoja. Pilnuj się co by ci tylko te wrzody nie pękły bo będzie na mnie a tego bym nie chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dziecino nie mają o czego na razie pęknąć na takie jak ty to ja mam wyjepane i na zimno zamiatam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Ale mu teraz dowaliłaś normalnie siedzę oczarowana twoimi zdolnościami pisarskimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Żeby Cię tak na amen oczarowało i ręce powykręcało ,żebyś pisać nie mogła to byłoby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Ale ty nie ładnie życzysz ludziom oj nie ładnie :( Uważaj żeby to się nie odwróciło w twoją stronę :( pozdrawiam cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ludziom nie życzę tylko Tobie, tu nie ludz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Widać że kto nie zgadza się z twoim zdaniem wpadasz we wściekłość to źle o tobie świadczy to znaczy że ty taka jesteś wredna dla innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dziecino ty mnie jeszcze nie widziałaś wściekłej , ja jestem totalnie wyluzowana jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
To dlaczego tak źle życzysz komuś? ps.idę sobie nalać szklankę zimnego mleka z/w :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Część dziewczyny robiłam test niestety nie udało się znowu już trzy podejścia i nic ale mi przykro okropnie ale cóż tak widocznie miało być. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
zastanawiam się nad nickiem hej, nie mogę znaleźć Twojeo wpisu wcześniejszego ale kiedy powinna dostać @? Bo jeśli dziś to proponuje test ponowić za kilka dni. Jeśli natomiast jesteś juz pewna że sie nie udało to przykro mu, aż za dobrze znam uczucie kiedy z nadzieja robi sie test a tu 1 kreska. Wiem że to banał ale trzymam kciuki za kolejny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Tak naprawdę okres mam dostać we wrotek robiłam test dziś dlatego że sugerowałam się tym kalendarzem netmama tam pisze że dziś możliwy test z moczu no to zrobiłam :( ale coś ja tak czuję że dostanę ten okres bo mnie tak bardzo piersi bolą że aż strach. No trudno w końcu to dopiero trzeci raz czytałam że czasami dziewczyny się starają o swoje upragnione dziecko kilka dobrych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad nickiem to jeszcze roznie moze być, my sie staramy 2 lata, po drodze była ciąża z pustym jajem więc z tej perspektywy 2-3 cykle to moze nie długo ale tak naprawdę każdy jak już zacznie to chciałby już i rozczarowanie nie jest mniejsze. Moze jednak sie udało a test robiony za wcześnie? Jak @ nie przyjdzie to koniecznie powtarzaj :) Martucha w takim razie pełną mobilizacja w kolejnym cyklu i mam nadzieje ze będzie on ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Hej, zastanawiam sie nad nickiem jeszcze nic straconego :) Trzymajcie kciuki, jedziemy dzisiaj dogadac sie z kupnem domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
zastanawiam sie nad nickiem Tak jak dziewczyny mowia NIC STRACONEGO JESZCZE :) poczekaj do wtorku , bo mnie tez piersi bolaly w pierwszej ciazy i bylam pewna ze przyjdzie @ a nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
No właśnie to jest tak że chciałoby się już i jest kolejne rozczarowanie ale co zrobić trudno.Dwa lata się starasz z mężem o jejku przykro mi bardzo ale uda się na pewno. To takie niesprawiedliwe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Ale dziewczyny ten test co robiłam żadnej kreski ani nawet cienia kreski nie zrobił mi a wy mnie pocieszacie piszecie nie trać nadziei bardzo wam dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad nickiem, chodzi o to, że nie raz zdaża się tak, że przed terminem miesiączki nie ma w ogóle drugiej kreski, a za 2-3 dni się pojawia, więc dlatego jeszcze nic straconego. Martucha, a Ty co, dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Bardzo bym chciała. A jeszcze chciałbym zapytać czy wy korzystacie z takich internetowych stron jak kalendarz owulacji lub netmama ? Czy warto się sugerować tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
hej dziewczyny, widze ze sie troche uspokoilo to napisze bo wczoraj to mialam ochote sie z wami pozegnac i poszukac innego tematu na forum. znam to uczucie kiedy test wychodzi negtywnie...pamietam jak okres mialam jak w zegarku a tu nagle 4 dni spoznienia , nadzieja urosla do 99% a test wyszedl negatywnie, okropne uczucie. ale cierpliwosci dziewczyny, po okresie zaczną sie zaraz dni plodne wiec do roboty:) u mnie mdlosci minely, ale apetyt mam przyslowiowo za dwoje:) jem i jem a jak sie najem to brzuch mam tak ogromny ze nawet moje legginsy mnie uciskaja. piersi tez juz nie bola, jedynie sutki wrazliwe ze nie da sie ich dotknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad nickiem, ja korzystalam z kalkulatorow dni plodnych. ale to sie sprawdza tylko przy regularnych cyklach, kiedy u mnie cykl sie spoznil postanowilam kupic testy owulacyjne i wiedzialam kiedy mniej wiecej wystapi owulacja. i faktycznie, testy pomogly i zaszlam w ciaze. ja osobiscie je polecam jesli szybko chcesz zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Ten test owulacyjny to ja pierwszy raz kupiłam nie uwierzycie jaka głupia sytuacja za czytanie ulotki zabrał się mój mąż i mówi od którego dnia trzeba go zacząć robić i czekać tam było 7 pasków. Mówi do mnie że jak się pojawi buzia dziecka uśmiechnięta to znak że to już. Jak poradził tak zrobiliśmy któregoś dnia na pasku pojawiła się owa buzia :) więc w tym dniu my do dzieła a potem już nic od tego dnia bo byliśmy pewni że to się stało już i nie chcielibyśmy nic tam uszkodzić po :D czekając w napięciu na efekty. Ale podobno to nie jest tak że jak test wyjdzie pozytywnie to już jest owulacja tylko ona do iluś tam godzin jest tego to już mój mąż nie wyczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
A regularna miesiączka to taka która jest np. równo co 28 dni czy można do takowej też zaliczyć taką co np. Zawsze mam okres co 29 dni ale 1-2 razy zdążyło się co 27? Bo już sama nie wiem mylę się w tym przepraszam że zawracam głowę. Ponieważ ja zawsze mam co 29 dni a tu 2 razy zdążyło się że miesiączka przyszła po 27 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
zastanawiam się nad nickiem ja juz nie pamiętam dokładnie ale przy tej pierwszej ciąży chyba 2 dni po spodziewanej wyszła tylko bladziutka kreska, a raczej jej cien, kolejne 2 dni później kreska mocniejsza. Teraz test robiłam tydzień po spodziewanej @ i praktycznie od razu pojawiała sie druga mocna krecha. Testów owulacyjnych nie stosowalam, raz probowalam nic nie pokazały, ale moim koleżankom sie sprawdziły. A co do sytuacji która opisalas to jak test wyszedł ok to ja bym nie raz a przez kilka dni próbowała :) chociaż czasem raz starczy - podalam juz, my sie kochalismy raz w ciągu 6 tygodni i wszystko wygląda na to że sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka martucha pisała ze niestety przyszła, ja mam takie uczucie pelnego , wypchanego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad nickiem, testy owulacyjne wykonuje sie od ok 11 dc az do dnia w ktorym wyjdzie pozytywnie. w dniu kiedy wychodzi pozytywnie i przy kolejnych 3-4 powinno sie wspolzyc. ja tak zrobilam, ze w dniu pozytywnym wspolzylam , na nastepny dzien i jeszcze dwa kolejne. bo test owulacyjny pozytywny oznacza ze w ciazu 24-72 godzi moze wystapic owulacja. regularne cykle to takie ktore trwaja tyle samo dni czyli np z miesiaca na miesiac okres dostajemy co 28 lub 30 lub 34 dni z mozliwoscia przesuniecia do jednego dnia. wtedy latwo jest okreslic dni plodne. anii84 nabrzmialy brzuch zazwyczaj ja mialam przed okresem ale kazda z nas jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×