Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

dziewczyny załózcie sobie osobny temat i rozmawiajcie nas naprawde to nie interesuje a napewno nie ma to nic wspolnego z ciaza staraniami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska to normalny odruch w kołko różancowym gdzie nie dopuszcza się poglądów odmiennych od osób dominujących i uzurpujących sobie przewodnictwo na forum, przewodnik stada nie pozwala na pojawienie się poglądów odmiennych od ogółu i norm uznanych przez niego za właściwe . Ogół ma zawsze rację , i nie ma prawa się pojawić jednostka myśląca samodzielnie i odmiennie .w żadnym temacie. Taka specyfika tego wątku jak i innych for.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
pesteczko załóż nowy temat tam będziemy sobie same pisały :D nie rozwalajmy dziewczynom topiku . Idę po popcorn i szklankę mleka :D daj znać jaki temat naszego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Frela ty nie jetseś partnerem do rozmów ze mną , nie ten poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurkachmurka ale problem z moim facetem nie wypisywalam na kilka stron, a tak naprawde to bylo kilka postow, a w sumie pozniej o Pesteczce pisalo sie naj najwiecej. W sumie moge tez napisac, ze Twoja ciaza mnie nie interesuje i tez czasami rzuce okiem na Twoje posty. Nie interesuje mnie, czy bedziesz miec chlopca, czy dziewczynke, bo to Twoje dziecko, a nie moje. Ale czy o to w tym wszystkim chodzi? A dla mnie znowu jest denne pisanie ciagle o tym samym...Czasami chcialabym poczytac np. gdzie wyjezdzacie na wakacje albo co gotujecie na obiad, czy znacie jakies fajne przepisy...Lubie czasami taka odskocznie od moich, czy Waszych staran. Po prostu nie moge czytac ciagle tego samego w kolko, bo w kazdym miesiacu czytam doslownie to samo, ze sluz taki, ze piersi bola...a ktora kobieta tego nie ma? Pomijam juz, ze mi tez nie podoba sie taka wymiana zdan miedzy Pestka, a jakims debilem, ale jak czytam ciagle to samo, to dziwic sie, ze w glowach staraczek robi sie jakas blokada psychiczna i nie moga zajsc w ciaze skoro temat ciagle tego samego dotyczy...I ta ciagla analiza, czy uplawy takie, czy inne. Nie chce zyc zyciem innym, ale jestem osoba ktora robi rozne rzeczy i nie robie ciagle tego samego...tak samo nie potrafie ciagle pisac o moich, czy Waszych staraniach. Pisze to wszystko na marginesie. Znamy sie nie od dzisiaj, wiec na inne tematy tez mozemy sobie pogadac. Nie mowe, ze jakies maksymalne zwierzenia, ale na JAKIES inne, luzne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
jezuuuuu i znowu w kolko to samo, wezcie sie dziewczyny ogarnijcie bo tego nie da sie czytac, macie cos do siebie, to utworzcie nowy watek pesteczka&ela frela czy jak jej tam!!!! naprawde zaczynam sie zastanawiac czy nie opuscic tego forum bo szkoda moich nerwow!! ja tu chce normalnie pogadac i podzielic sie doswiadczeniami a nie wysluchiwac dziecinnych klotni....ile wy macie lat!!?? Martucha ja w dniu spodziewanego okresu tez czulam ze on lada moment przyjdzie i myslalam ze mnie zaleje przeokrutnie ale nie przyszla franca:) oby i tak samo bylo u ciebie:) no Laurka juz definitywnie mdlosci sobie poszly:) jutro urlop i piekny baltyk...ech zyc nie umierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Pesteczko w każdym razie ja jestem otwarta na propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam, ze przez te idiotyczne wymiany zdan za chwile wszystkie sklocimy sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasjka ciebie moze nie obchodzic ale taki jest temat najpierw starania potem ciaza!!!! wiec sory po co jest tu ktos kogo to nie interesuje skoro 90% z nas o tym pisze>?bo teraz nie rozumiem do czego dazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pestka widzisz co narobiłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam cie tajska ale nikt cie nie zmusza do czytania , jesli mnie jakis temat nie interesuje o go nie czytam szukam innego wiec moze to jest wyjscie dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Pisanie w temacie to jedno a opluwanie to drugie, ja na opluwanie się nie pozwolę, przez jakaś trollicę Apropo tematu to naczytałam się poradnika evelinki i teraz mam mętlik w głowie. Nie wiem czy połowę lodówki już wyrzucićczy za chwilę. Głównie mnie nurtują feta i sery pleśniowe, czy przed ciążą lepiej od razu odstawić czy w ciąży ich nie powinno się jeść . Bo tego jem więcej niż fastfoodów . Kupiłam sobie dzisiaj witaminy. Zostaje jeszcze 2,5 litra pepsi dziennie bez której nie fukncjonuje i za diabła nie wiem czym to zastąpić , bo ja bez pepsi zapadam w śpiączkę jak miś na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie , moze poprostu my utworzymy sobie nowy watek a jesli na nim beda kolejne klotnie to bedzie szczyt bezszczelnosci ze strony pesteczki i tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gość odwal się ode mnie raz a porżądnie, albo napisz ze swojego nicka bo to przestaje być zabawne , a mój poziom agresji zaczyna naprawdę rosnąć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utworzymy nowy wątek spoko a co jesli te dziewcyzny które jakies ale teraz maja tez sie dołacza? bedziemy tak uciekac? sory ale to my piszemy od dawna i to na temat dotyczacy wątku, a jesli ktos nie jest w temacie i go to nie interesuje to moze te osoby niech poszukaja innych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Goalka szczyt bezczelności to jest przypisywanie tego mi , bo ja się nie kłócę tylko bronię przed opluwaniem. Jak ty lubisz jak na ciebie ktoś pluje to twoja sprawa, gratuluje podejścia do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka owszem czytam to, ale jak Ty omijasz moje posty, to wiadomo, ze ja rownez omijam Twoje. Proste. Zerkne, co ktora napisze o swojej ciazy, ale w sumie to bardziej patrze na posty staraczek niz ciezarne. Jest roznica, jak klepiesz ciagle o tym samym, a co innego jak piszesz o staraniach, ciazy, a przy okazji napisze sie tez o czyms innym tak dla rozluznienia. Mi np bardzo milo czytalo sie posty na fejsie, jak kiedys z Pestka pisalam cos o gotowaniu...Albo temat imon dla dzieci, jakis watek byl kiedys wakacji, diet. Chodzi mi o odskocznie od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajak ja nie omijam WSZYSTKICH twoich wpisów tylko te np o facetach które mnie nie interesowały, jak piszerz o staranaich lekarzach itd to czytam i nie psize ze mnie to nie interesuje tbo interesuje !!! ale te tematy dotycza wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
pesteczka do tego cola :( Mój Boże toć to profanacja całego organizmu do tego dziennie :( Czy wy to czytacie co ta dziewczyna pisze :( Jesteś tym co jesz znasz takie hasło? Twój organizm to jeden wielki śmietnik!!! Weź się dziewczyno ogarnij i to szybko bo naprawdę biedny ten mały człowiek w twoim brzuchu będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i temat wakacji i imion tez tutaj byl wiec chyba cos ominełas, a przeciez nie ebdziemy co 2 dzien pisac o wakacjach i imionach nie sadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Pestka i ty śmiesz się o witaminy jakieś pytać? A po co ci one ? Twój organizm jest już tak chemią oraz glutaminianem sodu zepsuty że jeszcze mu tylko sztucznych witamin dodaj :( A myślałaś o owocach,warzywach np. A nie o chemii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje a to czy sobie na to pozwalam czy nie to jest MOJA SPRAWA i nic ci do tego....nie bede z toba dyskutowac bo nie chce znizac sie do twojego poziomu ! szkoda moich nerwow do takich osob jak ty, nikt cie tu nie chce a ty dalej na chama cisniesz kolejna klotnie. sloma z butow musi ci wystwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka jakies 2/3 lata temu bylam na forum prywatnym, to oprocz tego, ze mala czesc dziewczyn zaszla w ciaze, to drugie opisywaly swoje problemy hormonalne. Dzielilysmy sie wszystkim:) Byly nawet dwie dziewczyny, ktore przechodzily przez in-vitro...Inna miala pco, jak ja, jeszcze inna zaszla w ciaze z jednym jajnikiem. Dlatego milo jest poczytac czasami o czyms innym. Pamietam, ze doradzalysmy tez w sprawach sercowych...W kazdym razie bylo calkiem inaczej niz jak jestem tutaj na forum, bo tutaj jest temat tylko jeden- ciaza i starania. Tobie nie jest milo poczytac np o jakims prostym przepisie sprawdzonym przez jedna z naszych dziewczyn? Chyba mnie zmeczyly juz te glupie dialogi miedzy Pestka, a gosciem i chyba po prostu chwilowo nie chce mi sie czytac o staraniach, ciazach itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja nic nie cisnę ja się bronię , i mam do tego prawo , nie pozwolę się znieważać i opluwać przez kogokolwiek i gdziekolwiek obojętnie gdzie to ma miejsce. Jak tego nie rozumiesz to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Teraz latem tyle owoców,warzyw jest kwas foliowy bierz regularnie brokuły kup zajadaj na parze rób pole do popisu masz duże teraz dziewczyno herbatę zieloną pij cole odstaw definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama napisałas forum zamkniete czyli była ograniczona ilosc osób mozna było pisac i wiedziec ze nikt inny z "obcych" tego nie przeczyta nie dopisze głupoot itd... to chyba co innego u nas moze napisac kazdy kto zobaczy nasz temat na liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Ty masz planach dziecko pod sercem nosić :( doprowadź swój organizm do porządku a potem o potomku myśl dziewczyno bo to aż wstyd :( Sera pleśniowego ona się boi jeść a coli i chemicznego jedzenia się nie boi :( Ludzie ten świat schodzi na psy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka tak byly takie tematy...Ale kiedy to bylo? ;) Jakis czas temu juz;) Wiesz co...moze juz nie drazmy tego tematu, bo za chwile ja, czy Ty dodatkowo cos napiszemy, pojawi sie miedzy nami niepotrzebny kwas i po co to wszystko...Wydaje mi sie, ze jestem zmeczona czytaniem powyzszych wypocin:/ Wrzucmy na luz i piszmy co u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×