Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Ja jak coś robię to dzwonię do mojej mamy ,i ona mi punkt po punkcie dyktuje co robić, mam stosy takich kartek już zbieram sobie . Martucha teraz wstawiłam foty babeczek czekoladowych z truskawką i masą bananową :P Ja kopytka robiłam i mi wyszły, tylko że dla samej siebie to ja wolę sobie iść do piotra i pawła kupić gotowe na jeden obiad . Pierogów nigdy żadnych nie robiłam żadnych. Mięsa lubię robić ale nietypowe jakieś wynalazki naprzykład szaszłyki z piersi kurczaka w sosie truskawkowym polewane gorącą czekoladą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - a co Tobie tak się ręka trzęsie? Foty masz poruszone babo ;) Ale jak nie jem ciast to kopiec kreta bym sobie zjadła. Skończyliśmy pracę dopiero i pogoda uciekła, kto ma wolne to ma wolne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka no jakoś tak czasem mam , po tym ciągłym dźwiganiu kartonów , paczek, ręce mam strasznie osłabione czasem nawet kubek mi cieżko utrzymać. Aparat też nie szałowy jest . Dobra można zaczynać weekend , ciasta upieczone, podłoga w kuchni wreszcie zmyta . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde zimno na dworzu jak w psiarni , mam nadzieję że chociaż padać nie bedzie. Wyszłam na chwilę w krótkim rekawku to masakra. Trza bluze wciągać i lekka kurtke bryyy. A nastawiłam się na ten aqupark w sobotę echh ,trza będzie zmienić plany. JUtro na pewno jedziemy do Elbląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety pogoda od jutra pozostawi wiele do życzenia :/ Mam nadzieję, że reszta dziewczyn do nas wróci. Może zakłady porobimy kto następny do ciąży? ;) Ja obstawiam Kniaas potem Martucha i Tajska. Pestka jeszcze się nie stara to na wrzesień ;) Ale pamiętajcie kobietki o kwasie foliowym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad nickiem... Oczywiście, konieczne jest produkty mleczna zjadać w ciąży. To bardzo ważne! http://www.imid.med.pl/klient1/uploads/aktualnosci/poradnik_zywienia/poradnik_zywienia_kobiety_w_ciazy.pdf Tu jeszcze raz poradnik, robię się nudna z tym, ale wiem, że posty szybko chowają się w kupie innych wypowiedzi ;) Nawet tam jest wpisany ów kefir. Wspomniany wcześniej bób też tam opisują - to kopalnia dobroci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Evilinka wklejaj wklejaj co jakis czas... to zawsze sie przyda. Pesteczka babeczki też pyszniaste. Ja myślę że momi zaraz wróci i oznajmi nam że test pozytywny ;) ja to najszybciej na lipiec dopiero. Jak mąż się zmobilizuje :p U mnie deszcz kropi. Taka kaszka wstrętna która bardziej moczy niż normalny deszcz. 5Min do sklepu i z powrotem i wlosy jakbym przed wyjściem umyła... kupiłam truskaweczki znowu ;) i sok bo mam cos z jelitami i gazowane musze odpuścic... Okres się kończy i za parę dni do dzieła :D mój mężu ostatnio sie zastanawial co nam wyjdzie. Mowił ze fajnie by bylo jakby byla dziewczynka ;) ale kto to wie jakie my tam geny mamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No ja tak na wrzesień myślę żeby jeszcze ten sezon do grudnia popracować na pełnych obrotach , to termin byłby na czerwiec, moglo by być ,m czerwcowy blizniaczek tak jak ja, o masakrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kwas foliowy biorę. Ale nerwicę jeszcze mam fest :/ Ale muszę się tak wstrzelić żeby nie przerwać pracy w ogóle. Oczywiście o ile będę w stanie pracować, bo nie wiem jak to będzie jak ja tyle dźwigam. Ale mi za wolne nikt nie zapłaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny , nie obraziłam sie nie jestem dzieckiem :) nie mam czasu siedzieć przy komputerze.Zaraz też zmykam bo rodzinka przyjechała, sesja obowiązki i praca.Ciągle coś. Ale jestem z myślami z wami , inne dziewczyny pewnie też nie mają czasu a nie zawarłyśmy tu paktu że mamy regularnie zaglądać, tylko w miarę możliwości jak każda ma czas:) U mnie wszystko jak w najlepszym porządku. Byłam u lekarza , serduszko bije jak młot:) Objawów nie mam żadnych , tylko piersi ciągle rosną:( mam troszkę brzuszek i lekarz powiedział że to przez bardzo szczupły brzuch i szybciej bedzie widać a tak to mam dużo energii:) Trzymajcie się ciepło kochane mam nadzieję że juz nie długo bede miała wolny czas żeby przysiąść poczytać i popisać z wami :) trzymam kciuki za staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam problem. Ostatnią miesiaczke mialam 12 maja i od tego czasu nic. Pol roku temu bylam w ciazy, ale ciaza obumarla. Teraz mam takie same objawy jak wtedy, to znaczy piersi bola mnie charakterystycznie. Robilam kilka testow ale sa negatywne. Chcialam poczekac jeszcze z tydzien z wizyta u lekarza. Ale od wczoraj mam male krwawienia i nie wiem co to jest. Sa skape w porownaniu do miesiaczki ale jest to krew czerwona. Zglupialam juz. Czy to ciaza pomimo tego ze testy wychodza negatywne. Okres spoznia sie juz ponad tydzien. Moze to glupie pytac na forum ale moze sa tu bardziej doswiadczone kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi fajnie że się odezwałaś... ;) co do kwasu to też biorę. Znalazlam w końcu tutaj i kupiłam sobie dwa opakowania. Powiedzcie mi... on raczej nie miał żadnego wpływu na moje cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są dwie opcje.. albo @ się rozkręca albo to plamienie które u części kobiet występują w terminie spodziewanego okresu. Długo plamisz?? to jest sama krew czy skrzepy też są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamię od wczoraj. Po kilka kropel. Sama krew. Wczoraj była brązowa. Dziś czerwone plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Witam, ja tylko na sekundę :-). Evilinko pisałaś, że masz obawy, że nie zapewnisz dziecku ładnych ubrań, więc ja napisałam o tych sieciówkach tak przy okazji, bo chciałam się podzielić z wami tym, co zauważyłam po powiedzmy dwóch latach kupowania większości ubrań poza sieciówkami (daleko miałam do sieciówek) :-). A nie, że ty w sieciówkach nie będziesz kupować. Na rynku (zależy też co kto rozumie przez to słowo, u nas rynek to nie jest syf), są droższe ciuchy dla dzieci niż w sieciówkach, a często krzywo zszyte, schodzą nadruki, ubrania są rozwleczone po kilku praniach itd. I to tuniczki po 60 zł. To już wolę sieciówki i innym polecam :-). Póki dziecko małe, to nie trzeba mieć dziesiątek bluzek, ale takiemu przedszkolakowi nie założysz co drugi dzień tej samej bluzki/tuniki itd. Poza tym może mieć swojego ulubionego bohatera i z nim ubranka będzie wybierać :-). Ale spokojnie, to dopiero za kila lat :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam racja sieciówki mają lepsze ceny , bo duży może więcej. Też jestem za unikanie tandety chociaż nie lubię wydawać kasy. Nie mam zaufania do tych rynkowych bo to nie wiadomo co w tym jest. Niby chińszczyzna wszędzie ta sama, ale chińszczyzna z metką trochę jednak bezpieczniejsza. A przedszkolaki to już inna bajka, jak zaczną rodziców naciagać na te z ulubionym bohaterem to wtedy worek kasy rzeczywiście można stracić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Zastanawiam sie nad nikiem gratuluje. oij i jedz wszystko normalnie. u mnie cudowna pogoda takie gorąco cały dzien na polku 3 km spacerek cudo;) a co do objawów mdłosci itd to ja tez ich nie miałam nie przejmuj sie, czasem brzuch zakuł i to tyle z objawów spokojnie ciesz sie ze ich nie masz i korzystaj z tego;) a mąż juz wie? aco do ubran dla dizecka to ja bede kupowac gdzie mi sie cos spodoba czy to trag czy to sieciwóka tanszaz czy drozsza marka nie wazna byle mi sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie teraz 15 stopni i wiatr paskudnie jest. Ale może wyskoczymy jeszcze gdzieś za chwilę. Bo siorka bedzie za jakieś 10 minut. A w sumie jeszcze wcześnie i jasno jest na dworzu, to na lepszy sen tzreba towarzystwo przegonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Pesteczka racja. Na szczęście moja córka póki co jest zadowolona z każdego ubranka. Laurka też kupuję gdzie mi się podoba :-). Nie zawsze pędzę po np. cztery ubranka do galerii :-). Ale na miejscowych sklepikach z ubrankami się już kilka razy przejechałam. Raz kupiłam z dziurą (nie zauważyłam, a już metkę w domu urwałam), innym razem kurteczkę źle uszytą i niby się ogląda, i dziecko przymierzało, a i tak się wszystkiego nie zauważy. Evilinka, Laurka - JA TEŻ CHCĘ JUŻ MIEĆ BRZUCH!!! Fajnie macie :-). Martucha nie dziwię się, że się złościsz na tatę... A raczej nie rozumiesz jego postawy. Jeszcze mu się wyjazd odwidział... :-/ Kniass też polecam czekanie do okresu :-). Zastanawiam się nad nickiem - kochana ale ty spanikowałaś, hi hi hi :-D. Lekarz mi mówił, żeby nie zmieniać radykalnie trybu życia jak się w ciążę zajdzie. Oczywiście papierosy i alkohol zakazane - to trzeba zmienić, jeśli się wcześniej często piło czy paliło ;-). Sama zresztą wiesz :-D. No, znalazłam jeszcze chwilę czasu :-). Ale już spadam teraz :-). Ps. NIE PISZCIE TYLE O JEDZENIU, BO SIĘ ŚLINIĘ!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem i nie zamierzam Was odpuszczać. U mnie okres się skończył więc my do dzieła. Teraz jesteśmy u moich rodziców, przyjechaliśmy na długi weekend, więc jestem pochłonięta spotkaniami rodzinnymi. Zastanawiam się nad nickiem, gratuluję i spokojnej ciąży życzę. Pesteczka, to może te soki o których ja kiedyś pisałam, co są na bazie jabłek i albo z innymi owocami albo z ważywamy. Zaintrygowałaś mnie tą roladą bezową, ja bezy bardzo lubię i podziwiam, że umiesz bezę w ogóle zawinąć. A co do środka dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Zawijam jak się da jak wyjdzie to wyjdzie :P jak nie to się uklepie. Dzisiaj nawet ładnie się zwinęła. Rolada właśnie zostałą pożarta zresztą w cąłośc :P Ja do srodka daje śmietanę ( kupuje 36% , i 2 śmietanfixy ) i truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Taka tam dziewczyna dośc spory brzuch;) dzis na procesji byłam to kawał go jest juz odstaje ładnie od samej góry, wiem ze niektóre dziewczyny z takim do porodu ida jak ja mam teraz (np moja przyjaciółka) ale kazdy ma inna urode:)doczekasz sie swojego spokojnie nastąpi to z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Taka tam dziewczyna no już nie mam do niego sily. Ale już się zmieniło w sobote jedziemy. Ogłaszam wszem i wobec że zostałaaaam starszą siostrzyczką jakieś poł godz temu :/ minęło 9mies a ja nie mogę sie nadal przyzwyczaić :/ momi to razem zaczynamy... mi też sie okres kończy właśnie. Mam nadzieję że zdąże kupić testy przed owulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 Lat.. nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Wiem tylko że poród szybki bo dzwoniła że się zaczyna a po 15 moze 20 min że juz po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Hej, pisze do was znad morza:-) pogoda sie dzis zepsula ale zdazylam sie ladnie opalic, oczywiscie brzuch blady bo caly czas go zakrywalam. U mnie brzuch widac przy obcislych ubraniach. I oczywiscie wielkosc dalej rozni sie od rana i wieczoa. Gratuluje nowej ciezarowce:-) super uczucie jak sie zobaczy te dwie kreski na tescie, az sie wierzyc nie chce:-) Na urlopie jem tyle ze az czekam jak wejde na wage. Na plazy jest tyle maluchow az sie rozmarzylam, ze za rok tez tak bede:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Witam!!!:) Martucha moja ciotka ma corke 28/29 lat i syna 9 lat...ale akurat kompletnie nadaja na innych falach zreszta co sie dziwic przy takiej roznicy wieku:/ Jeszcze ciotka specjalnie pozbywa sie syna z domu bo nie ma juz takiej cierpliwosci. Ciotka ma okolo 50 lat...Gratuluje pewnie cieszysz sie z rodzenstwa?;):P W ogole chlopiec/dziewczynka i imie wybrane?? Tata cieszy sie?? Wiesz dziecko niczemu nie jest winne...eh...ale niech chowa sie zdrowo!:) Momi tez jestem po okresie i zaczelismy dzialac:) Goalka chyba Twoje foto widzialam w bialej sukience?? Dobrze kojarze??Na fb?? Swietnie ze wypad Wam sie podoba. A brzuszek faktycznie zaczyna sie troszke wyrozniac:) Zastanawiam sie nad nickiem...gratuluje i dbaj o siebie. Jedz wszystko ale przede wszystkim odzywiaj sie zdrowo. Pesteczka narzekasz ze tyle szykowania, sprzatania i planowania wspolych wypadow z dziecmi a miedzy wierszami widac radoche ze dzieci przyjezdzaja do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×