Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
U mnie w łazience kamienia nie ma odpukać , ale za to jest wilgoć , teraz już nie czuć ale jak wróciłam po roku nie mieszkania to jedna wielka stęchlizna. Ogólnie czuć wilgoć w domu. Malowanie mnie czeka od nowa, bo ściany dopiero osiadły wszystko popękane, ale może tak cichaczem poczekam aż mój się zdecyduje przeprowadzić :P w końcu w tym pracuje to co się będę męczyć sama :P Na dzień dobry zacznie od remontu żeby mu głupoty we łbie nie chodziły :P I może przestawimy szafę w sypialni a łozko na środek bo coś źle mi się w tej wnęce śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mi się taki marzy wózek ale to nierealne , po pierwsze niepraktyczne, po drugie ciężkie, i cena nie akceptowalnna :/ www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1531&osCsid=8r6q39b2dogrhfge5qtc4pkf66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ewentualnie z takich ale to już nie jest to do konca co mi się podonba ale cena już lepsza www.retrowozki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tez piękne :) Ale 5000 to może jakbym zarabiała z 20 klocków miesięcznie ;) Choć to cena jak za używany samochód ;) Ciekawe czy ma czujniki parkowania, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
evilinka - dawka 10 wiec jakos mało. Mysle zeby wziąć w tym cyklu po 2 dziennie. Najwyzej do rodzinnej pojde po przedłuzenie. Ona dała mi na wydłużenie fazy lutealnej, ale nie wiem czy robic po swojemu czy sie posłuchać gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mnie nawet jak bym 50 klocków zarabiała było by szkoda tyle kasy na wózek, ale fakt moje marzenie :P Na FB akurat reklamę piotra i pawła rzucili muszę się jutro kopsnąć, reklamują soki naturalnie tłoczone jabłko z truskawką , w tych kartonach po 5 litrów, muszę je wypróbować czy mi się uda zastąpić czymś pepsi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karnataka - dawka 10 to mało, ale skoro lekarka tak przepisała to wie co robi. Wydłuży się na pewno. Nie słyszałam, żeby któraś dziewczyna dostała okres podczas brania luteiny. A jak bierzesz? Od 16 do 25 dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
karnatka ale jaka jest jednostka napisana przy dawce ? mg ? 10 mg to faktycznie mała,ale może twój progesteron jest ok i uznała że nie trzeba ci więcej.ja ci powiem tak,na początku zanim wróciła mi owulacja to okres zawsze dostawałam tak 3 -4dni po odstawieniu,a potem jak już owu była to okres zawsze przychodził te 12 dni po owu,bo ostatnio tyle moja faza lutealna trwała i czasami było tak że jak miałam wcześniejsza owu to przychodził tez przy braniu luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajsonek
Hejka :) my się staramy dopiero drugi cykl usmiech.gif co sądzicie o tym spadku, a później skoku temp.? ovufriend.pl/wykres,2bc5f43b826e178769859189f3ce7e26.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinja to miałas obiadek hehe ja dzis nalesniki i bułeczki na kolacje nie miałam dzis siły wrocilam po 19 dopiero do domu od 7 rano.Evelinka mój mąż marzy żeby jezdzic rózowym wózeczkiem z mała niunia;) a co do jazdy wózkiem sa sytuacje w których z mezem nie bede jak bede chciała do sklepu jechac czy do ammy czy kolezanki i dlatego chce lekki wózek bo wtedy mąz mi nie pomoze, a wiaodmo ze nie bee go wszedzie ciagac za soba,zreszta w ciagu dnia pracuje to nie chce siedziec w domu zamknieta i czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Hej dziewczyny zazdroszcze wam wybierania wozeczkow. Ja jeszcze musze poczekac na to . Chociaz calymi dniami mysle czy sie udalo czy nie . zastanawiam sie nad nickiem Robilas tescik moze? Bo mialas dzis dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinias spokojnie ja tez jeszcze na poczatku roku myslalam ze kiedy w koncu ja bede w ciazy wszyscy sa a ja nie i widzisz udało sie;) polecam monitoring u lekarza i staranka codziennie w czasie owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka Wlasnie pilnowalam owulacji i wspomagalam sie tescikami owulacyjnymi , ale u mnie to ciezko z hormonami niestety. Pani ginekolog-endokrynolog dala zielone swiatlo wiec sie okaze. Poprzedniej ciazy nie zauwazylam na czas a teraz kazala pilnowac ,zeby nie stracic. Ogolnie dziwnie brzuch mnie pobolewa ale to po owulce moze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkachmurka Wtedy bralam luteine ,ale nie pomogla. A teraz jak juz bede wiedziala to biegusiem na tsh i na zwiekszenie lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Zajsonek ładny wykres... powodzenia. Kniaas jeszcze troszkę. Ja też chciałabym już. A ja sie dzisiaj dowiedzialam że mój wujek jest w szpitalu z krwiakiem mózgu. :( Dzisiaj nie mam już siły na nic... poprostu mnie to rozwaliło...eh... jakie to wszystko jest porąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a objawy to zawsze takie same sa na ciaze czy zazwyczaj kazda inaczej sie przechodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
brzoskwinka14, dawka w mg. Progesteron robilam w zeszlym cyklu w 22 dc, 14,37 mg/ml (?). Wydawało sie ze ok. Gin robila mi usg cialka żółtego w 22 dc kolejnego cyklu i mówiła ze wszystko ok, a za dwa dni dostalam @, wiec nie ok bo 10 dpo. Dlatego dała mi duphaston. Sama nie wiem jak zrobic, a mam brac od 16-25 dc. Boje sie ze znowu moge miec racje, ale na lekarzu nie moge wymusic wiekszej dawki no bo na jakiej podstawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kniaas, obserwuj ciało. Ja sporo oznak pewnie przegapiłam, bo ciąży się nie spodziewałam wcale. 3 dni przed spodziewaną @ miałam bardzo silne bóle brzucha, jajniki jakby miały pęknąć. Tak samo jak w owulację i już się denerwowałam, że coś niedobrego się dzieje albo jakimś cudem mam owulację drugą ;) Zajsonek - nie znam się niestety, ale jak Martucha mówi że Twój jest dobry to powodzenia :) Ona też ciągle robi wykresiki. U mnie na pewno po zagnieżdżeniu (po tych bólach) pojawiła się wyższa temperatura - 37,3 i czułam się jakbym miała mieć grypę. Na szczęście nic nie łykałam. Cud, bo byłam przekonana, że ciąży nie będzie. A temp taka utrzymała się kilka tygodni, z 2 na pewno, potem nie sprawdzałam. Pestka a Ty co - kupiłaś sok i sie opiłaś, że tak cicho? ;) No i gdzie jesteś Momi? Tak się starasz kobietko? Ciekawe co tam u GościaM :/ Ona miała takie przejścia, że aż mi szkoda dziewczyny :( Można by popaść w depresję...Mam nadzieję, że już lepiej. Odezwij się do nas! Kniaas - każda ma inne objawy, ale co zaobserwowałam, to większość kobiet czuje się "jak na okres" (ból brzucha, piersi) ;), więc nie tak łatwo zgadnąć czy to ciąża czy nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
a właśnie dzisiaj te ćwiczenia oglądałam :) kurcze głowa mnie boli... na to chyba ciepłe okłady mi nie pomogą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka hehe nie jutro idę do sklepu dopiero . Spałam chwilę, a teraz znów mnie męczą bóle głowy i kręgosłupa, bez 2-3 silnych przeciwbólowych wieczór stracony , a potem noc i tak nie przespana. Siadł mi całkiem znów kręgosłup. A na weekend dzieciaki będą nie wiem jak ja się ruszę,a mamy w planch Elbląg i Nową Holandię i jak bedzie cieplo Aqupark we Władysławowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, na głowę to chyba nic nie pomaga :/ Jutro jedziemy na cały dzień na zdjęcia leśne, ech, jak mi się nie chce wcześnie wstawać. W dodatku tak daleko - jakieś 140km w jedną stronę. A jeszcze się nie wyszykowałam i naczynia w zlewie czekają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci Pesteczka zazdroszczę tego weekendu :) Tyle atrakcji. Teraz mąż ma kupę roboty i ja się nudzę. Za to od jutra będę miała nawał roboty - kopa zdjęć do przerobienia i panoram do poskładania i w dodatku w sobotę kolejne zdjęcia - do lipca się z tego nie wygrzebię. Ale będzie czas na forum, hehe. Bo panoramy zapisują się z godzinkę każda :) Idę te gary pozmywać. U Was też tak zimno w mieszkaniach? Kurcze niby nowe mury a jak w starych domach - przeszywający ziąb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie zimno , mieszkanie wychłodzone a od strony sypialni i kuchni zero słońca więc nigdy się nie nagrzewa praktycznie, a że rok nie ogrzewane więc w sypialni mróz. Do tego sciana od lozka przylega do sciany klatki sasiedniej, nie dosc ze zimno to jeszcze od 6 wysłuchuje latania po schodach . Dlatego muszę przesstaeić szafę na te ścianą, tylko ro wymaga grubszek operaci logistycznej bo to jest taka 5 drzwiowa kobyla na cala sciane . Mnie się nie chce weekendu. Cienko z kasą , kryzys pełną gębą jak pomyslę o kolejnych wydatkach to siwieje a przy dzieciakach kasa leci moment/ Chociaz udalo mi sie upolowac na gruponie bilety do Nowej Holandii 4 osoby za 45 zł, i calodzienny pobyt w Aquaparku za 119 zł za 4 osoby, przyzoite ceny. Ale do tego jeszcze nakarmić, napoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Rano muszę zakupy zrobić bo towarzystwo sobie rolady bezowej zażyczyło się mi chce :P Nie wklejam już fot żarcia na fb bo potem się nie opędzę heheh od gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Pestka dawaj foty to sie troche poślinimy :p evilinka gary o 12?? jedyna czynność której nienawidze a jeszcze zmywarki nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha zastanowię się :P Bez zmywarki nie ma życia . Ja bym zginęła w brudzie jakbym nie miała zmywarki, przez rok w wawie nie miałam to myślałam że ze szczęscia ucałuję swoją jak wróciłam . Zresztą nie tylko z lenistwa ale od zmywania dostaje uczulenia na łapach, robią mi się bąble i skóra z rąk złazi, mogę zmywać tylko w rękawiczkach a i to nie zawsze chroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ostatnia beza nie wyszła :/ Śmietana z biedronki ja zabiła, musze jutro porządną kremówkę kupić i krócej suszyć bezę za kr**** była i się łamała przy zwijaniu . I widziałam u Nas już truskakwi kaszubskie mówią że lepsze niż polskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×