Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość olaipola
Hej wam! po pozytywnym teście ciążowym zaczęłam prowadzić bloga, zapraszam was bardzo serdecznie, dzielę się tam moimi odczuciami ale także po zbadaniu tematów staram się zamieścić to co wywnioskowałam. www.matkotymoja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie przypomniałam że lekarka powiedziała żebym kupiła sobie już coś na rozstępy, pamiętam że pisałyście o czymś z rossmanna, możecie podać nazwę? Evilinka, ja tą poduszkę tez mam zamiar kupić ale zaczekam moze do drugiego trymestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii - ja używam olejek z Tołpy. Kupiłam po promocji za niecałe 30 zł, teraz jest trochę droższy. Ale przestała mnie skóra swędzieć. Sporo dobrych opinii ma. Jeśli możesz sobie na niego pozwolić finansowo to naprawdę polecam. Koleżanka bardzo polecała Mustelę dla kobiet w ciąży - ale to już ok 60 zł kosztuje. Ktoś pisał też o takiej oliwce z Babydream dla mam. Może na początek wystarczy :) Ważne, aby natłuszczać ta skórę przynajmniej wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie za wczesno jeszcze n test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam zwyjkłej oliwki z Ziaji i jest ok;) chyba kupie tego rogala teraz do spania musze koldre zwijac albo poduszke, a wiem ze do karmienia mi się przyda, już mam wybrane butelki musze tylko się zastanawoic ile sztuk jakiego rozmiaryu i zamowic;) zastanawiam się nad laktatorem jeszcze wiem ze czasem się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
gosciu za wczesnie jest na test ciazowy. w ogole nawet na objawy jest za wczesnie...wmawiasz sobie je. zrob test w terminie miesiaczki albo najlepiej po. zajscie w ciaze nie jest takie hop-siup. co z tego, ze uprawialas seks w danych dniach, jak to moze nic nie oznaczac...a co do odpychania od fajek, alkoholu itp- tez tak mam, a mimo to w ciazy nie jestem. ba! nawet czasami robi mi sie nie dobrze od jedzenia i ciazy brak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki wielkie ;) Poczekam do okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego rogala [wiadomo specem nie jestem, bo nie jestem w ciazy], ale wiem, ze wszelkie takie poduchy, rogale przydaja sie...pamietam, ze siostra mojej mamy pod koniec ciazy od kogos pozyczyla, czy odkupila, bo nie mogla wyrobic na plecach...musiala miec podlozone cos pod plecami (na wysokosci nerek) albo jak na boku lezala, to tez taki rogal miedzy nogami przydaje sie, bo podobno jest wygodniej...do karmienia ciotka juz nie uzywala rogala, a na poczatku rozek ewentualnie brala zwykla mala poduszke i kladla na niej dziecko i tak karmila (doslownie chwile karmila piersia, a tak to butelka). pamietajcie, ze czasami niektore produkty mozna zastapic jakimis innymi rzeczami tzn takimi, ktore mamy w domu- jak np. wlasnie mala poduszeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka masz racje co do goscia_M...mi sie wydaje, ze nie wyrobila juz emocjonalnie tego wszystkiego:/ pamietam, ze raz byla w ciazy z blizniakami, pozniej kolejna ciaza...moze ta kolejna ciaza byla za szybko i organizm nie zdazyl odnowic sie:/ moze ogarnie sie z tym wszystkim i jeszcze wroci. moze jest nawet nadzieja, ze czasami podczytuje nas... dzisiaj na 18 ide do swojego ginekologa:/ wiecie co...ja mam przeczucie, ze znowu nic z tego albo monitoring jest za wczesnie. musze go podpytac o to, bo juz drugi cykl mialam dluzszy:/ w ogole wkurzona albo raczej bardzo zawiedziona chodze, bo myslalam, ze wiecej schudlam a tutaj kilkaset gram...mialam nadzieje, ze wiecej, bo mam wrazenie, ze z ciala schudlam i ubrania inaczej leza na mnie:/ nawet mama zauwazyla, ze inaczej wygladam, a tu zonk:/ ten Metformax, ktory biore to niby pomaga w schudnieciu i lipa...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Evilinka ja biore Femibion Natal 2, zawiera on DHA , kwas foliowy, jon i inne. mam nadzieje ze z tymi mdlosciami macie racje dziewczyny. dzis o 17stej ide na usg, udalo mi sie zapisac na wizyte:))) maz idzie ze mna...juz nie moge sie doczekac!! anii ja na rozstepy kupilam sobie Palmers'a, ale smaruje sie nim od wczoraj , wczesniej smarowalam sie zwykla oliwka bambino. jakbys sie zdecydowala na palmersa to uwazaj bo niektore sa bez certyfikatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajska Ale powiem Ci ze nigdy tak jeszcze nie miałam. Pale papierosy juz 5 lat i nigdy mnie jeszcze od nich nie odrzucilo aż do wczoraj i ten brzuch też mi się nie podoba. Od 5 miesięcy staram się o dziecko i nic z podobnych problemów nie miałam. A wtedy czekałam spokojnie bo nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska badz dobrej mysli, pamietaj, ze psychika jest bardzo wazna w staraniach, owulacji itp. kazda z nas chyba nawet doswiadczyla przesuniecia okresu przez stres, wiec mysl pozytywnie i nie poddawaj sie nawet jesli lekarz nie bedzie mial dobrych wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka wlasnie ogladam na allegro te kojce rogale, wyglada , ze jest to bardzi fajna sprawa. nie slyszalam o tym wczesniej, cena nieska wiec chyba sie tez na to skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no właśnie cena jest dobra, a zawsze potem można sprz4edac czy dac komus, a fajna sprawa tez jak dziecko zaczyna siadac ale nie stabilnie można mu podłozyc na boki:) Goalka zazdroszczę tego usg czekamy na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Evilinka dopiero zobaczyłam Twój post o tych preparatach na rozstępy :) dzięki Goalka ale fajnie z tym USG, ciekawe czy płeć poznasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
gosciu moze bierzesz dodatkowo jakies leki? ja nie doszukuje sie nigdy niczego, bo wiele razy przejechalam sie na tym...i teraz twierdze, ze trzeba bylo miec dziecko z wpadki!:/ kiedys czlowiek mniej uwazal z zabezpieczeniem i ciazy brak, a teraz kompletnie nic nie stosujemy i ciazy tez brak...moze jakbym pare lat wczesniej miala dziecko, to nie martwilabym sie, ze jest cos nie tak. gosciu ja nigdy nie palilam, a papierosy zawsze mnie odrzucaly. np. dzis mam 12dc i czuje ciagniecie w podbrzuszu takie charakterystyczne, jak na okres, a przeciez na okres za wczesnie, a po drugie biore clostilbegyt, wiec wywoluje owulacje...ale skad ja to moge wiedziec?? dzis okaze sie na monitoringu. rownie dobrze moge sobie wmowic, ze po wczorajszym kochaniu dochodzi do zaplodnienia... ciagle tylko ...gdyby...gdyby... dlatego gosciu wyluzuj, bo nie warto nakrecac sie. ciaza kiedys przyjdzie...kiedys...a jakby co to zrob test w terminie miesiaczki (o ile masz regularne) i bedziesz wiedziala na czym stoisz. jak chcesz to mozesz dolaczyc do nas i wpisac sie do tabelki, to bedziesz na biezaco z informacjami, co i jak...czesc z znas stara sie, a czesc zaszla juz w upragniona ciaze...w kupie razniej...;) goalka dzieki;* oczywiscie napisz, co na usg:) mam nadzieje, ze dzidzia ladnie rozkraczy sie i pokaze, co ma miedzy nozkami;) a co do tego rogala...po co wydawac komus to?!:) wejdzcie sobie w google i zobaczcie, ze nawet mniejsze dzieci uzywaja tego. takie cos zawsze przyda sie w domu;) nawet do ogladania tv ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Tajska - to woda się zatrzymuje :/ Ja też tak mam. Wcześniej tak często się nie ważyłam. Ale waga potrafi wahać się 2kg. Jak mniej sikam to widzę, że 1kg więcej, na drugi dzień znowu ten 1kg mniej. To na pewno od wody, skoro mówisz, że masz luźniejsze ciuchy i mama Ci mówi, że schudłaś. A jeśli ćwiczysz to już w ogóle. Powiem Ci tak. Jak rok temu zaczęłam ćwiczyć, to ważyłam jakieś mniej więcej 54 kg. Po roku ćwiczeń też różnie, ale średnio 55 kg. Niby ok 1kg więcej i wydawało mi się, że mi się utyło mimo wszystko. A każdy mówił, że ja jakaś chuda. Ale wyciągnęłam spodenki sprzed roku i mogę je sobie przez pupę lekko przełożyć bez rozpinania :) Mięśnie ważą więcej. Ciało mimo wagi większej lub takiej samej się kurczy :D Polub profil Ewy Ch. Tam jest sporo fajnych zdjęć, motywacji i opisów. Kurcze - Laurka. Pokaż jakie butelki kupujesz albo opisz jak wiesz na co zwracać uwagę ;) Ja nie wiem jak spać z tą poduchą. Może jeszcze na nią za wcześnie dla mnie. Dzisiaj to prawie wcale brzucha nie mam :/ Ale waga mi już nie spada. Teraz mam 57,3 i rośnie cały czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laukrahcmurka
ja uwielbiałam spac na brzuchu teraz nie da radyu brzuch już jest za duzy i musze na boku ale wtedy musze włozyc kolre pomiędzy nogi bo inaczej bez szans i dziś się tak meczylm 2 godz w nocy żeby zasnąć.ja kupuje butelki Tommee Tippee jest ich dużo na allegro moja siostra ich używała,bratowa,koleznaki i ą i były zadowlone jedna z aventa się na tomme przezucila i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
była dużo bardziej zadowolna z nich. ja tez chce tym bardziej ze teraz sa nowe kolorowe fajnie np. na herbatke i sa antykolkowe pogoladaj sobie i poczytaj;) mysle ze kupoie 2 większe 360mc i 2 mniejsze na herbatke czy na mniejsza ilsoc jedzenia na pcozatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Dzięki :D Ale mamy roboty. Już mnie tyłek boli od siedzenia przy kompie :/ I tak zimno jest, że aż mieszkanie nam się wychłodziło :( Ponarzekać mi się chciało trochę ;) A Ty Laurka już na zwolnieniu? Ja planuję od października chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
nadal w pracy;) tez planuje październik listopad zobaczymy, dziś mnie tak pachwiny rwią ale jeszcze godzinka dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
ja tez planuje od pazdziernika isc na zwolnienie. Laurka i evilinka macie cos takiego, ze jak nagle wstaniecie albo kichniecie albo przerzucacie sie podczas spania z boku na bok to zlapie was skurcz w brzuchu? ja mialam tak kilka razy i nie wiem czy mam sie niepokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
tak Goalka tak mam zwykle przy kichaniu trwa kilka sekund i mija podobno to normalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny. dzisiaj jest moj 32dc.Moj ostatni cykl trwal 30dni. 13,14 i 18 dc kochalam sie z narzeczonym. Piersi bola mnie od czwartku, okresu nie dostalam.Chwilami pobolewa mnie brzuch. Jak myslicie, czekac jeszcze na okres czy moge zrobic juz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu możesz zrobić już test,nawet teraz powinien już wyjść pozytywny jeśli jesteś w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zrobic lepiej bete czy zwykly test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to i to powinno już wyjść;) zróbdzisiaj test a jutro rano możesz isc na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Evilinka ja akurat staram sie rzadko wazyc...ale nie ukrywam, ze dobilo mnie to:( myslalam,ze waga troche bardziej w dol zeszla:( moze powinnam jeszcze bardziej ograniczyc jakies produkty spozywcze:/ zauwazylam tez, ze jak mam dostac okres i w trakcie okresu moja waga rosnie o 2kg!:D ostatnio wazylam sie z miesiac temu, wiec moim zdaniem kilkaset gram to jest bardzo, bardzo malo, bo potrafilam chudnac po 3/4 kg na miesiac:/ juz zastanawiam sie, czy nie wrocic do wazenia jedzenia i liczenia kalorii, jak mnie kiedys dietetyczka uczyla:/ w ogole jakas podw****iona chodze:/ nie dosc, ze waga, to lekarz bo efektow brak, a kase wydaje...tak samo wkurza mnie to, ze nie moge w koncu czegos znalezc w swoim zawodzie i zebym mogla zostac w tej pracy:/ wszedzie tylko znajomosci, plecy, uklady...albo ide na rozmowe i pytaja mnie, czy mam dzieci, meza jak juz nie powinni pytac o takie rzeczy:/ wy tutaj gadu gadu o bobasach itp a kurcze czlowiek wali glowa w mur, bo nic nie idzie po mysli:/ ale fajnie, ze chociaz mam jakas odskocznie i poczytam, co u Was i jak Wasze przygotowania ida...ten czas tak szybko zapiernicza...niedlugo 5 miesiac ciazy zacznie sie u Was:) az nadziwic nie moge sie, ze tak szybko to zlecialo:) polmetek macie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×