Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Akurat jak byłam u mojej ginekolog to mówił że ostatnia często się zdarza , bo przede mną miała 3 laski w ciąży z tą samą wadą serca co ja, więc jeśli będę chodzić to tylko do niej , bo ma już doświadczenie w prowadzeniu. Muszę się dowiedzieć czy ona w jakimś szpitalu nie pracuje jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - nic tylko wciągnąć do firmy faceta swojego i zainwestować, aby się rozwijać. Wy to mieszkacie w jakimś eldorado chyba. Tutaj o pracy na etacie można pomarzyć bez znajomości. Jeśli już to na zlecenie za 900zł na rękę :/ A jak etat i po znajomości to za najniższą krajową. Mój mąż miał iść na przedstawiciela na Litwę i wschód z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego i z premią miał mieć do 2000 zł. Tyle chciał, ale pracodawca kręcił nosem i chciał negocjować. W takiej W-wie to nie do pomyślenia :/ Dlatego mamy swoja firmę. Jest różnie, ale za 2000 zł byśmy się nie utrzymali z kredytem, opłatami i dzieckiem...ja o pracy mogę zapomnieć - jestem kobietą, w Polsce nie pracowałam u nikogo, nie mam znajomości. Mam dobre papiery ze Stanów - ale tego pracodawcy tutaj się boją :/ Bo nikt mi nie da więcej niż 1600zł brutto. Ech, Ełk jest cudowny, ale biedny niestety :/ Swoje tu przeszliśmy. Jak Syzyf ;) Ostatnio słyszałam o kobiecie, która w 12 tygodniu trafiła w środku nocy z silnym krwawieniem do naszego szpitala. Wiecie co jej powiedzieli?! Kazali się kłaść, zgasić światło i iść spać, bo lekarz śpi!! No zgroza! O 9 rano ją zbadali...a myślała, że to poronienie. No dajcie spokój ludzie. Gdyby mnie to spotkało, napisałabym do TVN. Tajska - widzisz każdy mi mówi, że syna będę miała ;) ojej, kocica do mnie przyszła i się tuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie mój się w to nie wciągnie nie ma opcji. On pracuje fizycznie , i więcej nie ogarnie, zresztą powiedział że to lubi i chce to robić , jak mu mówiłam żeby zmienił pracę bo ciągle zmęczony jest. Poza tym wprowadzenie kogoś w to co robię to z rok by nie starczyło, ja nie pracuje sztampowo, nie magazynuje towaru, lawiruje z zamówieniami pomiędzy kilkoma , kilkunastomami dostawcami z całej europy na raz, to trzeba wiedzieć, gdzie co kiedy zamówić, zgrać na czas, czasem więcej zamówić, bo nie ma aż tylu zamówień od klientów. A do tego ogarniać na bieżąco to co leży i od diabła roboty papierowej ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
hej, ja juz po pracy, mdlosci wrocily...ale to chyba dlatego ze jak mialam wolne to caly czas cos podjadalam, a w pracy nie zawsze mam czas, poza tym nie zabieram ze soba calej lodowki:) co do badan prenatalnych to wszystko dobrze opisala olaipola. sa one bezinwazyje chyba ze wyniki sa kiepskie to wtedy kieruja na bardziej dokladne badania i wtedy sa one juz inwazyjne. ja na kolejne usg prenatalne mam przyjsc w 22tc a jeszcze kolejne w 32tc. Momi ja mialam tak samo jak ty , w owulacje bolal mnie prawy jajnik , duzo sluzu itp i sie udalo, Tobie tez musi:) Laurka czekam z niecierpliwoscia na twoje jutrzejsze usg, podejrzewam ze pierwsza sie dowiesz, tymbardziej ze masz miec 4d. ja jestem niecierpliwa, a to dlatego ze chcialabym juz powoli kupywac ubranka i inne drobiazgi. a nie chce wszystkiego w bezowych czy zoltych kolorach. wczoraj widzialam slicznego rozowego pajacyka ale tez i sliczne niebieskie body. od razu kupilabym ktores z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
na śląsku się rozowe zakłada chłopcom ;) to kupuj który ładniejszy i ci sie bardziej podoba , dziecku przecież i tak żadna róznica jaki kolor ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Pesteczka ma racje z tymi ubraniami :) Każdy wie ze male dziewczynki przesłodko wyglądają w różowym i ciężko sie oprzeć kupowaniu różowych ubranek czy rzeczy dla malej księżniczki :) Ja jednak wiem ze różowe ubranka będą stanowiły tylko ułamek szafy. Okno w kuchni wychodzi mi na skwerek i plac zabaw dla dzieci wiec jak gotuje to często wygladam i widuje takiego ojca, który wychodzi z córeczka - teraz jakieś 4 latka mała ma. Ta dziewczynka ma zawsze cale różowe ubranko od czubka głowy po buty, wszystkie różowe zabawki - mis, wózek z lalka, rowerek - szczerze uważam ze to przesada i myślę ze takie dziecko nabawi się raczej wstrętu do różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Poza różem to każdy kolor można założyć wg mnie. Zresztą tak jak piszesz róż w nadmiarze to też można oczopląsu dostać, ale niebieski, pomarańczowy, zielony, fiolet, beże , czerwienie, jest cała gama neutralnych kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momi86
Goalka, no mnie też właśnie prawy bolał. A że tak się zapytam staraliście się wtedy co dziennie czy jakoś spontanicznie bez żadnej regły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
to bylo tak, ze ja korzystalam z testow owulacyjnych, jak wyszedl pozytywnie w czwartek to kochalismy sie w czwartek, piatek(wtedy czulam bol prawego jajnika), w sobote i niedziele:) wlasnie Laurka ty mialas cykl w ktorym zaszlas w ciaze monitorowany. na ile dni przed owulacja sie kochaliscie? bo wiesz ze wieksze prawdopodobienstwo jest na 2 dni przed owulacja na dziewczynke? a im blizej tym na chlopczyka? w moim przypadku jesli mialabym sie kierowac ta metoda to u mnie powinien wyjsc synek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja tam uwielbiam róz od stóp do głow dziewczynkom wszystko "wolno" wózek tez zamierzam miec dla dziewczynki rózowo grafitowy.a co do owulacji w kochalismy sie w poniedziałek wtorek, w srode monitoring pecharzyk 17mm i dalej starania sroda,czwartek,piatek sobota i tyle i sie udało;) ale które plemniki dotarły to nie mam pojecia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka no to masz szanse na wymarzona coreczke. co do rozu to ja tez bym ubierala mala w tym kolorze. ale podobaja mi sie u dziewczynki tez granat z bialym. ja sama ma swira na pukcie ciuchow wiec podejrzewam ze moje dziecko bedzie mialo calkiem pokazna garderobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka mam to samo ehhe;) ogólnie biel z różem bardzo mi sie podoba wiec takich zestawów mysle ze tez bedziemy miecx troche;) mam kolezanke co np ubiera czewona sukienke i córa tez strasznie fajnie to wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie dominuje czerwień i mam świra na punkcie czerwieni więc wszystko planuje w czerwień iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dziewczyny badania prenatalne mogą byc inwazyjne i nieinwazyjne.wklejam wam fragmenty artykułu : Standardowe badanie USG USG genetyczne USG 4D Test NIFTY Test PAPP-A Test potrójny i podwójny Test zintegrowany Badanie przepływu w przewodzie żylnym Przepływ przez zastawkę trójdzielną Z kolei inwazyjne badania prenatalne polegają na pobraniu materiału, który zawiera komórki płodu, który następnie poddaje się szczegółowej analizie. Podstawową zaletą inwazyjnych badań prenatalnych jest możliwość precyzyjnego zdiagnozowania szerokiego spektrum zaburzeń rozwoju płodu. Niestety inwazyjny charakter tych badań niesie ze sobą także pewne ryzyko ( u 0,5%-1% przypadków występują poważne komplikacje dla ciąży) dlatego też przeprowadza się je tylko w uzasadnionych przypadkach. Do inwazyjnych badań prenatalnych zaliczamy: Amniopunkcja Biopsja trofoblastu Kordocenteza Fetoskopia Biopsja tkanek płodu Diagnostyka przedimplantacyjna i właśnie te inwazyjne są obarczone ryzykiem poronienia. tajska więc może twoja znajoma mówiła włąsnie o tych inwazyjnych .a jeszcze tak dzisiaj myślałam o tym clo,bo pisałaś że masz dużo śluzu po tym clo,wiesz co może to nie koniecznie po tym,bo mi lekarka mówiła że clo własnie dlatego nie można brac długo i trzeba robic przerwy bo clo strasznie wyniszcza śluzówkę macicy a bez śluzówki nie dojdzie do zagniezdzenia się ciązy .więc nie wiem czy miałabyś go wiecej po clo,chyba że to wyniszczanie tak działa. właśnie evilinka dobrze pisze :)kurcze macie szczeście że nie mieszkacie tu na wschodzie,bez znajomości pracy nieznajdziesz nawet po najlepszych studiach. mojego męza siostra ma magistra z rachunkowości oprócz tego ma jeszcze 2 kierunki inne skończone,i nawet nigdzie na głupią fakturzystkę jej nie chcieli,tylko przyjaciółka ją wciągnęła do biedronki na kase. więc u nas jak ktoś ma możliwośc jakiś swoj interes prowadzic to nie ma się co zastanawiac.my z mezem tez chcemy miec jakąs własną działalnosc i planujemy zacząc coś działac i zakładac za jakieś 1,5 roku lub 2 lata. teoretycznie jest tak że plemniki na dziewczynkę żyją trochę dłużej ale to wcale nie oznacza że nie dotarł ten na chłopca :) taka tam dziewczyna może byc i chłopak :) oby zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Rachunkowość to mało daje, jakby zrobiła kurs na księgową samodzielną to tak. I wtedy zlecenia robić internetowo można. Ja mam księgową która mi sprawdza papiery po mnie, ze Szczecina, a jej biuro jest z Legnicy. W sumie mogę robić to sama, ale wolę jak ktoś fachowy okiem zerknie, stówę miesięcznie jej płacę bo drugą firmę mi rozlicza już i mam spokój, bo od razu elektronicznie dokumenty do skarbówki wysyła. Kurs się robi internetowo, tylko na jeden egzamin się jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomozcie mi bo dzisiaj od tego wszystkiego to prawie plytki garczkami potuklam a gardlo mnie boli od darcia na wszystkich:) otoz mam problem staramy sie z mezem o dziecko to nasz drugi cykl miesiaczki mam nieregularne w tamtym miesiacu mialam 22 maja owulacje podejrzewam ze mialam 14 czerwca dzis robilam test i negatywny przez ostatnie dni pobolewal mnie brzuch jak na @ a zawsze jak tak bolal za pare minut pojawial sie@ pomozcie czy to moze byc za wczesnie na test? Czy ktoras juz tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\jeszcze jedno dzisiaj pare razy zdarzyly mi sie takie motylki w brzuchu dziwne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki to zwykły przypadek napewno, a ile dni trwa twój cykl? wydaje mi sie ze test powinien juz wyjsc chyba ze masz długie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Cześć Dziewczyny! Od jakiegoś czasu śledzę różne fora dotyczące staraczek, dziś postanowiłam dołączyć do Was. Jestem w trakcie drugiego cyklu starań. Jednak nie myślę, że pójdzie łatwo, bo jestem na lekach (glucophage na powrót owulacji, mam pco) i miałam dopiero drugą miesiączkę po roku przerwy (mam nadzieje, że cykle są owulacyjne, bo już 18 dc a temp bez zmian, śluzu płodnego też nie widać, ale staramy się z mężem już od 19 czerwca, co dwa dni). Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieregularne i dlugie:) i wyszedl by jak zauwazylam u siebie sluz plodny 10 dni temu? Staralismy sie od zakonczenia miesiaczki co drugi dzien wlaczajac ten 14 czerwiec w ktorym notabene byla owulacja ja juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieregularne i dlugie:) i wyszedl by jak zauwazylam u siebie sluz plodny 10 dni temu? Staralismy sie od zakonczenia miesiaczki co drugi dzien wlaczajac ten 14 czerwiec w ktorym notabene byla owulacja ja juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
ma7usia witamy, witamy tu tez kilka z nas miala problemym lub nadal je ma z zajsciem w ciaze, wiec dolaczajac bedzie dodatkowa grupa wsparcia:) gosc jesli podejrzewasz owulacje na 14 czerwca to jeszcze za wczesnie na test z moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Od 14 czerwca 10 dni minęło. Na test może być za wcześnie, nie wiem jak z betą - badanie z krwi. To chyba po 7 dniach od owulacji wychodzi. Ale to już większy wydatek - ponad 30 zł. A kiedy okres ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzieki a kiedy zrobic najlepiej ten test? Bardzo bym chciala w koncu zobaczyc dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym miesiacu mialam 22 go ale ja mam nieregularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiem. Test najlepiej zrobić po terminie @. Wtedy już będzie widoczna i konkretna kreska jeśli jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
wrzucam taką znalezioną przykładową wyprawkę, mi się przyda bo już widzę że o pewnych rzeczach bym nie pomyślała :) chociaż też kilka z tej listy pewnie też nie będzie mi potrzebnych :) http://superbobo24.pl/wyprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×