Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

sorki, najpierw mi wpis się nie pojawił a teraz jest 3 razy :) gościu ja na Twoim miejscu kilka dni bym odczekała i jak @ nie przyjdzie to test powtórzyła skoro masz cykle nieregularne, chyba że jesteś bardzo niecierpliwa to możesz iść na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Martucha - Twój synunio to cała mama :) Ale słodziak! Ta wyprawka to portfel wyczyści do zera ;) Wczoraj spytałam, czy styknie mi 10 tetrówek, a tam piszą, aby mieć 40-50 sztuk! Matko. Aż tyle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
40-50 to pewnie jak używasz jako pieluchy, 10 styknie ci spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Pestka - naszło mnie na trochę mocniejsze brzmienia. Huntera sobie słucham, oj będzie diabeł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka to kup od razu małe glany :P Śliczna ta pościel, ta w owieczki mi się podoba jaka sweet Kurde skasowałam cześć zdjęc z weekendu , tzn przegrywałam siosrze na pendrive i nie zostawiłam sobie kopi , mam nadzieję ze u niej są , z wystawy lego w Swarzewie no się zastrzelę jak przepadły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Aż sobie dodałam stronę do zakładek zakochałam sie wtych niebieskich albo fioletowych owieczkach jest cudna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z testem czekałabym jeszcze do końca tego tygodnia jeśli podejrzewasz, że owulacja była 14 czerwca, to spokojnie w poniedziałek można test robić. Teraz może być za szybko jeszcze. Dołączajcie się do nas dziewczyny, napiszcie coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Brzoskwinko dzieki za szybko odpowiedz:) Jak bede u swojego gina za miesiac, to zapytam o ta sluzowke;) U mnie sluz w pierwszym miesiacu brania CLO byl taki normalny, a dopiero w drugim troche sie rozkrecil, a teraz mam go duzo, bo nawet moj M mowil, ze jest sporo...chociaz dzisiaj mowil, ze bywalo gorzej, wiec pewnie zalezy, jak sie trafi;) Powiedzialam ginowi o tych bolach albo takie ciagniecia w podbrzuszu, to od razu kiwnal glowa, ze to dobrze. I w sumie od niedzieli kochamy sie codziennie..zobaczymy, jak to bedzie;) Goalka wlasnie ja mam teraz tak, jak Ty mialas ze swoja owulacja:) Boli/ciagnie mnie z prawej strony, a do tego jest pecherzyk i duuzo sluzu...Tylko kwestia taka, czy pecherzyk peknie i dojdzie do zaplodnienia:/ Nawet pojecia nie mam ile mam sie starac!:/ Laurka tylko nie zapomnij o nas i pochwal sie, co wyszlo na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka a moze to jest wlasnie dobry sposob, zeby wziac stazyste? Nie mowie, zeby zwalac na niego najgorsza robote ale taka, ktora Ciebie odciazy. Tylko musialabys sie dowiedziec na jakich zasadach zatrudnia sie stazyste, bo u mnie jest tak, ze w budzetowkach np nie zostawiaja stazystow, a w prywatnych firmach juz po stazu musza dac umowe na co najmniej 3 miesiace, bo jezeli nie dadza umowy to pracodawca nie wywiazuje sie z umowy z PUPem i ma taka kare, ze nie moze juz kolejnych stazystow brac. Chodzi o efektywnosc zatrudnienia. Poza tym ja bylam stazystka i wiem jaka to jest robota...dobre miec to ponad 800/900 zl na reke, ale czesto wykonuje sie taka sama prace, co zwykly pracownik, a za nizsza pensje:/ Wyzysk! I np po kilku miesiacach osoba wdrozy sie w prace, a juz musi odchodzic i biora kolejnych stazystow, bo przeciez PUP wyplaca im pensje:/ ma7usia ja tez mam PCO, wiec mozesz tez o mnie o rozne rzeczy pytac:) Ja akurat mialam okres, ale byl raczej skapy albo mialam dlugie cykle ( i pewnie bezowulacyjne). Staram sie od stycznia, a od kwietnia biore CLO i teraz gin stwierdzil w koncu, ze pojawil sie pecherzyk (nie wiadomo, czy pozniej tez byl, bo ostatnie dwa cykle mialam dlugie). W ogole glucophage to tez odpowiednik sioforu, a takze metformaxu:) Kiedys bralam siofor, a teraz metformax, ale slyszalam, ze zazwyczaj metformax powoduje wiecej skutkow ubocznych- i takie tez mialam na poczatku, ale juz nie mam. Momi kiedy masz termin miesiaczki?? A chodzisz na monitoringi?? anii84 czlowiek dopiero po jakims czasie zrozumie, ktore rzeczy przydadza sie bardziej dziecku, a ktore nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ubranek...ja na pewno nie chce tylko rozowych gdybym miala corke. W ogole zauwazylam, ze dla dziewczynek jest mnostwo rozowych rzeczy w sklepach:/ Dla mnie- do przesady:/ Nie chodzi juz o rozowy, ale danego koloru jak jest za duzo, to w koncu odczuwa sie pewien przesyt...Gdybym miala corke, to mialaby rozne, przerozne kolory:) Fioletu dla dziewczynek tez jest duzo... Np. moja kolezanka ma syna ponad 3 lata i ubiera go naprawde roznie:) Bezrekawnik pomaranczowy...buty bialo-czerwono-granatowe...i jakies niebieskie rzeczy widzialam u niego...koszule tez kolorowe i niekoniecznie sa to kolory zaklepane tylko dla chlopcow:) Bardzo fajnie to wyglada, jak dziecko ma garderobe w roznych kolorach:) Sama mam rozne kolory w szafie...:P Ale kwestia gustu, jak to mowi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No jakby nie trzeba potem zatrudniać ,to na 3 miesiące bym mogła wziąśc. I tak ja bym robiła większośc, w sumie tylko sprzedaż w sklepie do reszty i tak bym nikogo nei dopuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka tylko to jest kwestia ile kasy mialby PUP, bo staze np u mnie sa na co najmniej 3 miesiace, pozniej 6 miesiecy, 9 miesiecy i rok czasu. Przeciez mozesz dowiedziec sie w PUPie, jak to jest...Jak bedzie ok to dasz oferte i przeprowadzasz rozmowy kwalifikacyjne. Musisz dowiedziec sie, jak u Ciebie wyglada zatrudnienie po stazu, bo u mnie to musza zatrudniac choc sa wyjatki albo np oglaszaja konkurs na stanowisko i wtedy stazystow nie musza zatrudniac. Przeczytaj regulamin PUP albo jak masz czas, to przejdz sie/przedzwon do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mam czas ale fakt warto wczesniej wiedziec, ja chce dopiero to wykorzysstać myśle ze na polowe 8 , 9 miesiac******erwszy miesiac. Potem mam ambitny zamiar chodzić z dzieckiem do pracy :P tylko krócej sklep otworzyć do roku , a potem to już żłobek załawtic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Pestka a nas też tak jest że trzeba zatrudnić potem na 3 miesiące. No wyjście jest - zamknąć lub zawiesić firmę. Popytaj. Tu jest tak że jak nie masz znajomości to stażysty nie dostaniesz :/ Wiem coś o tym. Możesz spełniać warunki a na staże zawsze dostają i tak te same firmy. Firmy które stać by było na pracowników, firmy które mają od lat układy na mieście. Myślę że tak jest wszędzie w sumie. Trochę ludzi poznałam. Pracujemy z różnymi stowarzyszeniami, organizacjami i tak jest i będzie :/ Ręka rękę myje. Wracając do tematu dzieci - mnie podobają się beżowe i jasne rzeczy. Ale od czasu do czasu kolor jak najbardziej. Mięta np :) Już nie mogę doczekać się kolejnych testów :D. Posypią się dzieciuszki, oj posypią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja jak kupie kołyske to tam mam cały zestaw poscieli juz;) a ty Evelinka szykaj poscieli do kołyski mniejszej;) chyba ze od razu łózeczko będziesz miała? Pestka teoretycznie musisz zatrudnic i taka opcje trzeba zaznaczyc w formularzu ale potem mozesz nie zatrudnic i poporostu przez rok nie dostaniesz ani stazysty ani zadnej dopłaty z PUP i to jedynie taka kara, znam wiele firm które tak robi bierze stazyste na pół roku nie zatrudnia potem czekaja rok i biorą nastepnego i tak działają.u mnie stazyste dostaje sie bez problemu zadnego nawet chętnie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska napewno dam znac co po wizycie ale raczej dopiero wieczorem jak wróce do domu;) chyba ze sie gdzies uda po drodze bo mam kilka spraw do załatwienia ale nie obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Spytaj o te bóle brzucha. Też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kołyski/ wózka też w tym sklepie jest pościel. Już wybraliśmy wstępnie mietowe sowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
no Laurka tez czekam na wiesci:) a powiedz mi ty chcesz kupic i kolyske i lozeczko? ja napewno kupuje lozeczko , chce je fajnie ozdobic ale nie bede montowac do niego baldachima. ja pokoj dla dziecka mam niewielki bo 9m2 , chce kupic narozna szafe, komode lozeczko i mala 2os sofe. nic sie wiecej nie zmiesci bo w tym pokoju mam tez balkon i kawalek sciany mi odpada zeby moc cos tam polozyc. Tajska kochaj sie codziennie to powinno wystarczyc. a idziesz jeszcze na monitoring? wtedy dowiedzialabys sie czy pecherzyk pekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis w nocy budzil bol brzucha, calkiem na dole, jak na okres ale duzo lzej. mysle ze to macica ktora sie powieksza. dlugo mnie bolalo, bardziej sie odzywalo jak mialam pelny pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja tez mysle ze u mnie to naciąganie sie wszytskiego ale zapytam;) Goalka ja kupuje tylko kołyske teraz a mysle ze jak dzidzius będze miał z 5 miesiecy to ja sprzedam i kupimy łózeczko turystyczne zeby w razie potrzeby szybko złozyc;) a kołyske chce albo beżową albo różowa z baldachimem własnie taką wymarzoną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Goalka mam dokładnie to samo. Jak pęcherz pełny to pobolewa. Ale mówią że to naturalne. Jak leżycie to też czujecie pod skóra na brzuchu taką idealną piłkę? Ale to wszystko dziwne :) znowu nie mogę uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Cześć dziewczyny padam na pysk już od rana, ale najpierw do was a później o mnie... ;) Tajska jak przeczytałam o twoim pęcherzyku, bo czytam was tak na raty, :p to mi się papka cieszyła pół dnia ;) gratuluję ci bardzo, bardzo, bardzo!! łączcie się tam i twórzcie ślicznego bobaska. A w którym dniu cyklu jesteś jeśli mogę spytać?? Evilinka dzięki. Wszyscy mówili że to tatuś ale teraz coraz częściej slysze ze do mnie podobny ;) Laurka ja też czekam z niecierpliwością na wieści ;) momi trzymam kciuku za owocny cykl. Brzoskwinka pytałaś o te moje plamienia. Powiem ci tak 4 dni byl okres normalny niezbyt obfity. 3 Dni plamienia taką żywo czerwoną krwią i 2 dni takiej brązowej... wydaje mi się że to przez stres. Najpierw to pakowanie na gwałt i niewiadomo co brac a co nie, droba to kolejny stres czy zadnego wypadku nie bedzie i tak w kółko. A ty kochana sie oszczedzaj ;) kiedy masz usg?? na poczatku lipca?? nowe dziewczyny zapraszamy. A co u mnie?? remont ruszyl pełną parą... wszystkie meble wyniesione, trzeba kupić szafę komodę i panele. Mam już dość bo dla mojego męża nie jest problemem kupić dwa meble podobnego koloru a nie takie same. Albo robimy to na lata albo siedząc w pokoju wkurwiamy sie ze to nie tak tamto srak :/ mam takie nerwy na niego że cokolwiek by nie powiedzial to inqczej niż z krzykiem nie potrafię mu odpowiadac ... :/ coś się zjebalo przez ten wyjazd. Nawet mi juz ochota na dziecko odeszla... :( w paru słowach mam na wszystko wyjebane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______17 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______15 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______8 tc________09.02.2015 anii84__________________30 lat______7 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______17 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______15 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______8 tc________09.02.2015 anii84__________________30 lat______9 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×