Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Laurko - rejestrujesz się na którejś z tych stron z naszymi zdjęciami i po prostu wrzucasz fotkę :) A potem dajesz tutaj link. Goalka - ale Ty to faktycznie chudziutka jesteś. Masz pewnie wąskie biodra, co? Ja mam dość szerokie, może też przez to u mnie cała zawartość brzucha ma więcej miejsca wszerz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Widzimy super ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Laurka , pomyslalabym ze do porodu sie powoli szykujesz:) dzidzia ma duzo miejsca:) Evilinka no ja mam bardzo waskie biodra dlatego mam cicha nadzieje ze dzidzia nie pozwoli mi na naturalny porod i skonczy sie cesarka. nasza trojka z ciezarowek najwiecej sie tu udziela, a gdzie taka tam dziewczyna, brzoskwinka, rybcia, jedynie swieza anii jeszcze cos sie odzywa. chyba nie przeszlyscie na inne forum:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka do porodu to będzie drugie tyle;) własnie dziewczyny co z wami i staracjace sie i ciezarówki napiszcie co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżą pewnie i jedzą sobie owoce, hehehe ;) Laurka - no to masz taki 6 miesiąc. Goalko - do porodu to coś Ty. Do porodu to będziemy miały takie brzuchy, że szok :P Jak widzę takie przed porodem to wyglądają, jakby miały zaraz pęknąć, hehe. No są 2 nowe ciężarówki jeszcze - Kniaas i Cytrynovo :) A, Kniaas - sprawdzałaś robaki? Ja to zawsze w czereśniach znajduję. Więc mogłaś najeść się czereśni i przy okazji białka zdrowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
u mnie to chyba okres już tuż tuż :/ bo dziś zaczęły mnie boleć piersi i pokazał się czerwony bolący pryszcz na twarzy, jak zawsze przed @ teraz już szybko odliczam do 10, oby do okresu i do gin po wspomagacze :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja nic nie robię leżę i odliczam dni do sierpnia hehe :P . Okres mi się rozkręca i czuje się lepiej niż w ciąży głowa mi pęka ,mdli mnie, brzuch mnie boli, jedyny plus że zaraz pójdę się naćpać prochów z pół wiadra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pamietam o nowych ciezarowkach, czekam az wpisza sie do tabelki. ja kazda czeresnie sprawdzam czy nie maja robaka. ale ostatnio trafily mi sie takie ze w ani jednej nie bylo wiec zjadlam chyba z kilogram:) no wlasnie ja sobie nie moge wyobrazic jak my uniesiemy te wielkie brzuciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie patrze tylko wcinam pysznosci;) Goalka no juz teraz cięzko wyjsc po schodach czy jak w pracy duzo chodze to sie męcze duzo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bol brzucha przed okresem czy pryszcze czy bol piersi nie musza oznaczac okresu , tak samo moze to oznaczac ciaze. nie tracic mi tu nadzieji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dzięki za wsparcie ;) mimo, że się znamy, to przyjemnie się z Wami rozmawia, bo z teściową to już mam trochę dosyć, wciąż pytania, a kiedy, a może już i tak od roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja mam znowu warzywo i owoco wstręt ledwo trochę surówki do obiadu wcisnę, ostatnio często mam takie fazy po 2-3 miesiące mnie odrzuca potem wraca do normy. Czereśni nie lubię, wolę maliny ale nie jem bo się boję robaków schizę mam że zeżrę jakiegoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
evilinka teraz to mnie obrzydzenie wzielo .Moze i byly robaki, ale smakowaly mi . Musze sie przeniesc do ciezarowek w tabelce,ale to we wtorek zrobie po wizycie . Jak bylam we wtorek to wyliczyli mi miedzy 4 a 10 marca porod ,ciekawe .Fajnie by bylo 8 i zeby jeszcze kobietka byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze cos coreczki maja tutaj wziecie:) jest tu ktoras co marzy o synku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja mogę się wyłamać chce bliźniaki parkę od razu hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Jaka Ty dziwna - jak można nie lubić czereśni? Mniam! :P Dziewczyny, robaki podobno są zdrowe :D Teraz już są jagody. Kalosze na nogi i do lasu! Co do objawów to faktycznie - pryszcze i bóle są często takie same jak przed @. Ja bóle miałam wyjątkowo mocne i byłam pewna, że to @. A gdzie artykułu nie czytałam, to piszą, że jak jest ciąża, to objawów na @ nie ma. Spytajcie kogo chcecie - chyba większość kobiet czuła się jak na @. Więc nie ma się co nakręcać. Z dodatkowych objawów, które potem podpięłam pod ciążę - biegunka rano, gorączka, ciągłe pragnienie i parcie na pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę miała warunki i dam radę to też sobie bachnę synka kiedyś :P Mój brzuch nazywał się Iwo i teraz jest pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie, że w sobotę jak coś, to test może wyjść? To będzie 25 dzień cyklu a objawy owulacyjne czułam gdzieś od 11 dnia cyklu, ale wiadomo, że kiedy ostatecznie i czy w ogóle była, to nie wiem. Goalka chyba Ty pierwszy test robiłaś jakoś jeszcze przed terminem i Ci wyszedł tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Momi. Tak, ja robilam na 3 dni przed terminem i byla bardzo blada, wrecz widoczna po katem druga kreska. Ja tam byl na twoim miejscu zrobila ten test, ale jesli wyjdzie negatyw to nie tracilabym nadziei i poczekala do dnie spodziewanego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi, jak koleżanka będzie to zrób :) Zadbajcie najwyżej o dobre światło, żeby bladziucha zobaczyła :D A jak nie będzie bladej kreski to tak jak Goalka pisze i tak nadzieja zostaje. No ale nie, no musicie teraz być już w ciąży! W końcu to "czekające na pozytywny test ciążowy 2014"! Ty i Tajska! Gość M - jeśli nas czytasz to daj znać. Tak jakoś byłyśmy z Tobą w ciężkich chwilach i myślimy co u Ciebie się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Ja tez czesto mysle o goscM , ale wiere ze jeszcze tu sie odezwie:-) kwestia czasu. Tylko musi sobie wszystko poukladac. Moze jest juz w kaliforni. Mysle ze o niej nie zapomnimy. Przynajmniej ja nie. Powiem szczerze ze nie spodziewalam sie ze moj maz bedzie przezywal ciaze bardziej ode mnie:-) mowi ze przed snem codziennie mysli o bobo , jakie bedzie, co bedzie z nim robic, jak bedzie sie opiekowal. Codziennie jak sie widzimy po pracy to wita sie z brzuchem a pozniej ze mna:-) a jeszcze rok temu nie bylo tematu o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
za tydzien testuje. na razie czuje takie napeczniale podbrzusze, czasami pojawiaja sie delikatne skurcze po srodku podbrzusza...ale to jest takie samo uczucie jakbym miala @ dostac. na razie jeszcze nie mam tradziku, a chyba to dobrze, bo juz mialam go serdecznie dosyc...nawet powiem Wam, ze mam wrazenie, ze takie krosteczki, ktore mialam jedna obok drugiej na prawym policzku to zjasnialy i zrobily sie bardziej delikatnie plamkowate. super, ze we mnie tak bardzo wierzycie ;D mojemu M powiedzialam, ze czasami czuje takie dziwne skurczy cos jakby w macicy, to powiedzial, ze "a wiadomo...moze udalo sie" ;) powtarzalam to wiele razy, ale ciesze sie, ze w ogole jakikolwiek byl pecherzyk, a pozniej zobaczymy, co i jak. nie teraz, to pozniej bedziemy dzialac:) tylko cholera jak nie jestem w ciazy, to ciekawi mnie, kiedy dostane @, bo chcemu na urlop jechac - w gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurko Ty i evilinka to jak dzien i noc z tymi brzuchami! serio! tak samo goalka:D jakbym miala oceniac to laurka pierwsze miejsce zajmuje pod wzgledem wielkosci brzucha, pozniej goalka, a na koncu evilinka:) goalko musze Cie zmartwic, ale waskie biodra tez czasami kwalifikuja do porodu sn:/ jedna kolezanka tak rodzila i to dwa razy, a np druga moja kolezanke trzymali 16h az w koncu skapneli sie, ze nic z tego i cc zrobili. mowila, ze strasznie cierpiala przez te skurcze, a pozniej po cc tez. z opowiadan wiem, ze przy cc to jedna z najgorszych sytuacji jest schodzenie z lozek szpitalnych, bo sa wysokie, a jak ktos jest niski i ma krotkie nogi, to jeszcze gorzej. brzoskwinka pisala, ze ma u siebie jakas dziewczynke od siebie z rodziny i zajmuje sie ciagle nia. do tego ma budowe. martucha tez remont. rybcia to kojarze, ze chyba miala jechac na urlop?? i nie wiem, kiedy miala wracac. taka tam dziewczyna czesto narzekala, ze chyba z tel. pisze i niewygodnie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie mi...jaki kwas foliowy bierzecie i czy przed zajsciem w ciaze tez bralyscie?? spotkalam sie z opinia, ze niektorzy ginekolodzy mowia, ze jak tylko wyjdzie pozytywny test ciazowy to bierze sie, a inni mowia, ze trzeba brac w trakcie przygotowan juz. ja kiedys pytalam o to lekarza, to tylko powiedzial, ze mozna brac jakies witaminy, ale dal do zrozumienia, ze nie jest teraz kw.foliowy potrzebny i dodal ze jak dowiem sie, ze bede w ciazy, to od tego momentu mam brac. jak Wy podeszlyscie do tego tematu? np mozna brac kwas foliowy w zestawieniu z jakimis innymi witaminami - tzn lyka sie jedna tabletke, ktora zawiera cala mieszanke roznych witamin wraz z tym kwasem? nie zaszkodzi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×