Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Mogę i tak zrobię jak zajde ale po co mi teraz jak ja nie wiem kiedy jedziemy do Pl. Jak bede musiala sie podpisac to przeciez mąż nie bedzie roboty wstrzymywał tylko po to żeby wieźć mnie na podpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prsteczka myśleliśmy o tym swego czasu ale jednak ciężko. Tęsknota, bariera językowa i gdybyśmy mieli pracowac legalnie mieszkać w wynajętym opłacać ubezpieczenie itp to żylubyśmy tak jak w Pl więc na jedno wychidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyśmy nie mieli dziecka i nic by nas nie ograniczalo to bylo by inaczej ale jest jak jest i wcale tego nie żałuję że w wieku 20 lat urodzilam dziecko, że musimy mieszkać kontem u teściów i ze niekiedy są takie chwile ze brakuje na jedzenie. ;) Kiedyś się wszystko unormuje i bedziemy leżeć D... do góry a inni będą na nas zarabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
To podziwiam, że jeszcze o drugim myslicie w takiej sytuacji , ja bym sie bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym się bała ale każdy jest inny. Ja po prostu tyle siły nie mam :/Jak będziesz miała 40 lat to Twój synek będzie samodzielny już i będziecie żyć swobodnie, stabilnie :) No, chyba ze gromadka dzieci będzie Wam biegać po domu ;) Jak są dzieci to ciężko o plany i spokój ;) Dzieci to ciągłe zmiany i zawirowania. Jakkolwiek by nie było Marta kochajcie się i bądźcie przyjaciółmi. Razem dzielcie biedę i na szczęście przyjdzie czas! Wiem co mówię. Miłość potrafi wiele udźwignąć. Wspólnie można więcej. Nie warto się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Dziewczyny ja tak na chwile, bo szczerze? padam na ryj...chyba cisnienie mi spadlo, bo jakas oslabiona chodze:/ i jeszcze przysiadlam do pisania pracy, to juz w ogole wypompowana czuje sie. Pesteczka u mnie gin mowil inaczej - jak pojawi sie plamienie, to niby od tego liczy sie 1 dzien okresu. plamienie- mam na mysli nawet takie rozowe uplawy. w moim przypadku nawet taki wyglad podlega pod @, bo czasami wlasnie mialam tylko takie plamienia i brak krwi i musialam zakwalifikowac to jako miesiaczke...albo bylo tak, ze 1 dnia mialam plamienia, a na drugi dzien juz pojawila sie krew. poza tym zapomnialam, ze mialas robiony ten zabieg, wiec calkiem mozliwe, ze organizm jeszcze nie unormowal sie. masz tylozgiecie? kiedys obilo mi sie o ucho, ze w tym przypadku, jak starac sie o dziecko to tylko na pieska ;P i nie jestem pewna ale tylozgiecie nie kwalifikuje tez do cc?? kobieto czego Ty nie masz u siebie!!! :D:D martucha ubezpieczenie nalezy Ci sie w trakcie ciazy i nie wiem, czy tez nie w pologu nawet, jak nie jestes zarejestrowana w PUP. poczytaj przepisy:) ciezarna musi miec ubezpieczenie i gwarantuje to nasze panstwo;) a nie moze ktos Ciebie dopisac do ubezpieczenia takiego, ktore oplaca sie w pracy? ktos bliski z rodziny nie moglby Cie dopisac do swojego ubezpieczenia? ja mimo, ze jestem zarejestrowana w PUP, to chyba jeszcze u swojej mamy widnieje w ubezpieczeniu w pracy (jestem u mamy albo taty...ale chyba u mamy). hmm....co tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret nie doluj sie. jestesmy tutaj zeby walczyc o to wszystko:) tylko kobieta kobiete zrozumie...w kupie razniej:) pomysl o monitoringach tak, jak Dziewczyny radzily wczesniej. Dziewczyny kupilam zwykly folik...wzielam 60 tabletek za 10zl z groszami..mialam do wyboru jeszcze folik 90 tabletek po 14 zl z gr, ale stwierdzilam, ze wezme na razie 60 tab. i jakby co to gin powie, co dalej. dzisiaj wzielam 1 tabletke. moj M zrobil mi wyklad, ze branie syntetycznych witamin, to nie jest to samo co zdrowe witaminy, ktore sa w pozywieniu, w owocach i warzywach- ogolnie...i ze mam wiecej zdrowo jesc, a nie lykac jakies paskudy ;P to ja swoj wyklad zaczelam o kwasie foliowym niezbednym w trakcie w ciazy, to okazalo sie, ze nie wiedzial o tym, ze mozna dziecku krzywde zrobic nie biorac tego kwasu. Marta a ja Cie rozumiem po czesci...kiedy kurna zdeydowac sie na dziecko, jak wiecznosc czlowiek oszczedza albo odklada kase na rzeczy, ktore doslownie za chwile sa potrzebne i gdzie tu miejsce na dziecko? wiadomo, ze dziecka miloscia nie nakarmi sie, ale naprawde bardzo duza role w zwiazku odgrywa wzajemne wsparcie. jak wspieracie sie, to jakos to bedzie...zreszta po 1 dziecku ma sie jakies ubranka, zabawki itp., to drugie dziecko moze na tym skorzystac, bo po co wszystko nowe kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja nie mam różowych tylko takie brązowe albo jasno brazowe, nic z krwią właśnie. Dzisiaj w sumie też jeszcze nie leci jakoś normalnie. Może jeszcze się musi unormować. Tajska szybciej będzie stwierdzić co mam niż nie :P . O tyłozgięciu to usłyszałam teraz pierwszy raz, bo to też podobno może na ryzyko poronień wplywać mi mówiła ginekolog, tyle że u mnie więcej czynników się kumuluje. Tajska no do 10 już blisko :P Jak nic coś będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka znajoma - razem z nia jej rodzice maja 7 dzieci...ona przeprowadzila sie do mnie do miasta do chlopaka i wzieli slub. jakos po 3 latach urodzila dziecko. mieszkaja z jej tesciami w mieszkaniu 4 pokoje - mieszkanie 74m2 i zajmuje 2 pokoje, bo siostra jej meza wyprowadzila sie juz na swoje. maz znajomej tez z rodziny wielodzietnej, bo razem z nim 5 dzieci...a jak byla w ciazy, to on stracil prace, ona nie pracowala i dopiero pod koniec jje ciazy znalazl jakas prace fizyczna na umowe zlecenie i niedawno przeniosl sie do innej firmy. pracuje tylko on, a ona nie, brak swojego mieszkania, a ona zero doswiadczenia zawodowego, a jakis czas temu mowila, ze odchowaja jedno i za 2 lata chca kolejne...takze do pracy nie spieszy sie jej i zastanawiam sie skad kasa na drugie dziecko, jak rzeczy dostawali od rodziny:/ u nich to jest mega dziwna sytuacja:/ a w ogole pamietacie taka afere na cala polske o takiej dziewczynie co miala iles promili w ciazy? tutaj link: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tomaszow-Maz-oto-zarzut-dla-24-latki-ktora-po-pijanemu-urodzila-dziecko,wid,15656345,wiadomosc.html?ticaid=113069 wyobrazcie sobie, ze widze ta laske dzisiaj (znam ja), a ta z kolejnym dzieckiem w ciazy i znowu zatrzymali ja niedawno, bo pijana trafila do szpitala- podkreslam jest w drugiej ciazy!! rodzine ma ok, rodzice to nie zadna patologia i w drugim przypadku jej rodzice zadzwonili po policje i pogotowie, ze jest w ciazy i znowu pijana...a ja patrze a ona prowadzi wozek z tym starszym, co miala 4 promile w ciazy...dlaczego takim ludziom nie zabieraja dzieci? jej facet to tez taki menel...jakbyscie popatrzyly na niego, to wyglada tak jakby tez lubil wypic. ta laska z tego tytulu, ze znowu trafila do szpitala pijana calkiem niedawno, to slyszalam, ze maja odwiesic jej zawiasy. ehhh...brak slow na to wszystko, ale przypadek b.glosny na cala polske, bo 4 promile w ciazy- tego nie spotyka sie czesto. nawet w wiadomosciach o niej huczalo...ze tez ona wstydu nie ma...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Straszne, czekają aż się stanie tragedia. Apropo rodzin wielodzietnych to niektórzy sobie jakoś radzą, ja w lutym wynajmowałam mieszknaie na ferie znajomej z pracy kumpla ze Szczecina, mają 6 dzieci, w sumie po rok, babka pracuje na uniwerku doktorat teraz robi, maż nie pracuje. Mają wypasionego Peugota busa, własne mieszkanie. Fakt że na tydzień ferii w Warszawie przyjechali z 2 torbami pewnie dzieci noszą wszystko wspólne bo rok po roku to nie duża róznica :P Mają 4 chłopców i 2 najmłodsze dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka na razie objawow brak jak na @, ale tak dziwnie czuje w podbrzuszu...na razie nie wmawiam sobie niczego, bo rownie dobrze moze to byc @. dzisiaj np stwierdzilam, ze mam troche obolale piersi jakbym miala takie bardzo ciezkie...cos w takim stylu jakbym ciezarki przy cyckach miala i ciagneloby mnie to do ziemi :D w ogole dzisiaj przyszlo mi do glowy, ze napilabym sie piwa z sokiem malinowym...to kupilam i wypilam raptem kilka lykow, bo to piwo tak mi nie smakowalo:/ mimo tego soku malinowego, to bylo bardzo niedobre...albo tak jak na okres wydziwiam albo to ciaza:/ ale wytrzymam jeszcze te 5 dni i testuje. moj M powiedzial zeby na razie darowala sobie piwo do tego momentu, jak bede na 100% pewna, ze nie jestem w ciazy. ma racje...ale mialam jakas zachcianke, co zrobie...tak samo poczulam zapach gofrow i tez tak milo mi sie zrobilo:) suchego gofra bym zjadla ;P ale nie kupilam sobie...odpuscilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kiedyś czytałam takiego bloga na onecue też laska miała chyba 22 lat i troje dzieci, trzech synów, wszyscy po niej strasznie jechali, a ona pisała że ona tylko dzieci mieć chce, teraz już nie pisze, ciekawa jestem ilu dzieci z tym podejsciem się dorobili już. Też żadne z nich nie pracowało, rodzice ich utrzymywali, niektórzy to nie mają totalnej wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska no mówię że coś będzie :D Ty nie medytuj tylko rób ten test ;D bo do 10 tego tu z ciekawości wszystkie pousychamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka ale ta znajoma, jak ja zapytalam o dziecko itp to przy wszystkich powiedziala, ze stosuje metode kalendarzykowa i badala temp i sluz...i co ndz do kosciola chodzi ...nawet jak robimy jakis wyjazd ze znajomymi i z nimi w ndz, zeby odchamic sie od miasta, to ci szukaja kosciola/kaplicy zeby pomodlic sie...mi sie wydaje, ze z jej str rodzina taka az za bardzo religijna i pewnie stad glownie tez metoda kalendarzykowa, bo kosciol chyba ja uwaza? a zreszta niewazne...jej dupa, a nie moja :D ide spac i odezwe sie w wolnej chwili...jak ja sie doczlapie do lazienki zeby ogarnac sie to nie wiem...oslabiona jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o ten blog, to czytalam....wiem, ze to trzecie dziecko to chciala dziewczynke, a nie syna i chyba jakos w grudniu urodzil sie :D pamietam, ze na onecie prowadzila bloga, a pozniej przeniosla na inna strone, ale nie prowadzi juz...przynajmniej nie dopisuje zadnych kolejnych historii. jakbym byla tyle razy w ciazy i w tym wieku, co ona to mama tak by mi pojechala po ambicjach:/ rozumiem, ze zdarza sie trojaczki, czy blizniaki, ale nie jedno dziecko po drugim i podobno swiadomie:/ jeszcze z kafe kojarze hmmm...jak ona miala "wiosenna mama"? tez taka mloda dziewczyna i 3 dzieci. bardzo duzo razy po niej jezdzili na kafe, a ona kochala byc matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu 2 w nocy ide spac! :D Pestka pozniej pogadamy! ;D Pa:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie wiem nie kojarzę teraz dawno to czytałam z kilka lat temu będzie. Kurdę ja już usypiałam i odechciało mi się spać ale się chyba zmuszę do spania bo mam taki gówniany nastrój że masakra lepiej to przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Dziś temp skoczyła mi na 36,8. Zauważyłam dziś małe plamki krwi na bieliźnie i nie wiem, czy to się @ rozkręca, czy to może owulacja opóźniona o 9 dni. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, jednak stwierdzam, że chyba się @ rozkręca, 5 dni wcześniej, tak to jeszcze nie miałam, los psikusa mi zrobił :/ bóle brzucha typowo miesiączkowe :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja już nie mam po co dzisiaj testu robić, dostałam okresu. Nawet nie skończyłam brać luteiny. Martucha, może to faktycznie jakieś napięciowe bóle głowy, zafunduj sobie masaż karku, to powinno pomóc. I tak sobie myślę, że jeśli pojawiają się te bóle w okolicach owulacji, to może z napięcia, bo siłą rzeczy wtedy intensywniej myślisz o ciąży. Goalka, a Ty jakieś leki brałaś na wyregulowanie cyklu tak? Ja biorę Folik tak apropo kwasu foliowego i nic więcej, żadnych witamin. Taka tam dziewczyna jak tam Twoje wczorajsze usg? Moja siostra miała i najprawdopodobniej będzie córeczka. Ona miała takie genetyczne, ale nie u swojego lekarza tylko u jakiegoś takiego, który ma specjalny do takiego usg aparat i wszystko jest dobrze dzidziunia zdrowa, tak się cieszę i nie mogę doczekać się swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______18 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______13 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, nie było mnie, córka ma wakacje, to jeździmy to tu to tam, do jednej babci, do drugiej, nie korzystałam z internetu, bo nie miałam czasu :-). W sierpniu jedziemy w góry. Gratuluję nowym ciężarówkom, witam nowe dziewczyny. EVILINKO GRATULUJĘ CÓRECZKI!!!! :-D:-D:-D Chyba się sama zdziwiłaś? Dziewczyny mam do nadrobienia 20 stron i na pewno nie w tym momencie. Nie mam pojęcia kiedy to zrobię, bo mam ZERO czasu. Byłam na usg wczoraj, dziecko się wierciło, tak się śmiałam, jak to widziałam. Ma prawie 6 cm i wszystko jest dobrze :-). POZDRAWIAM SERDECZNIE I NIE WIEM KIEDY ZAJRZĘ :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Momi o kurcze. :* To teraz starnia pełną parą :) tak mi się właśnie wydaje że te bóle to przez to. Właśnie taka tam dziewczyna jak usg?? jak córa? tajska zachodzac w ciąże automatycznie rejestruje sie w pup bo i tak więcej bede w Pl niż w Nl ale chodzi o teraz że tylko prywatnie. Nie chce sie rejestrowac bo bede musiala zjeżdżac częściej... A co do drugiego dziecka to dokladnie tak jak piszesz. Nie ma idealnego czasu.JJuz kiedys pisalam ze dziecko złota nie potrzebuje tylko milosci... jakbym miala ochotę na trzecie w takich warunkach to napewno bym się wahała :p Co do tych kobiet które opisujecie to do puki nie piją, i nie robią krzywdy w inny sposób swoim dziecią to ja uważam że mają prawo rodzic ile im sie podoba. Chociaz tych katolickich reguł typu masturbacja to zło, jeśli stosunek to tylko do końca, seks przerywany jest be, itd to tego nie kumam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Momi juz nie pamietam co to byly za leki bo to bylo dosc dawno, ale napewno jakies antykoncepcyjne z wieksza dawka jakiegos tam hormonu. Szkoda ze okres przyszla. :-( Taka tam dziewczyna a ja juz myslalam ze o nas zapomnialas. Dzis ide na wesele, skoro nie moge pic to potanowilam ze bede jadla i jadla:-) mam dzi pozytywne nastawienie o wszystkiego:-) milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey ja juz po glukozie;) pychotka nie potrzebowałam zadnej cytryny ani nic mi to smakowało lubie takie słodkie rzeczy;) niuni chyba tez bo tak sie potem kręciła;) Momi szkoda, ale teraz pilnuj owulacje i działajcie;) Taka tam dziewczyna co u ciebie odezwij sie;) a nie udało sie wczoraj zagladnac kto tam mieszka w brzusiu? Goalka miłej zabawy;):) ja tez myslalam ze nie wytrwam długo (byłam w ciazy juz na 3 weselach) bo zwykle o 21 chodze spac a na weselu nawet do 3 wytrwałam wystarczy dobra zabawa i fajne towarzystwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______19 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______13 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kupiłam sobie wczoraj colę zero tak rezerwowo , postawiłam popatrzyłam dzisiaj rano na nią i stwierdziłam,że wcale mnie nie ciągnie i poszłam do kuchni po sok, źle ze mną :P U mnie w domu będą się patrzeć na mnie jak na kosmitę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×