Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Ja np przed staraniami mialam cykle ponad 60dniow. Jak zavzeliśmy sie starac skróciły mi sie do 30-tu patu dni... organizm kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014 Goalka________________28 lat______18 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______14 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______11 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______6 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 Hej dziewuszki :) Jak momi samopoczucie? Kniaas Ty duzo lez teraz dziewczyno :) Martucha szerokiej drogi i wracaj szybko do polski :) Evilinka o ktorej masz dzisiaj to usg? Jak fajnie ze juz 4d :) Tajska to chyba w szoku jest bo nic nie pisze ;) Laurka, Goalka a Wasze dzieci co sie obijaja ze pokazac sie nie chca z plcia? :) Ja niestety mam termin porodu o tydzien pozniej, cos nie kwapi sie tic tac do wyjscia do ludzi :p zapomnialam zmienic w tabelce, usg mam 25 lipca, taki prezent na meza urodziny :) wczoraj bylam u lekarza i przepisal mi nospe 3 x dziennie, magne b6 tez 3x dziennie, duphaston 2 razy dziennie, przeraza mnie ta ilosc lekow :( od 10 czerwca schudlam prawie 2 kg, jak sie odchudzalam to nie moglam chudnac a teraz odwrotnie :) Ale zapytalam sie czy jest szansa ze od polowy sierpnia juz do konca bede mogla isc na zwolnienie, to powiedzial ze.poradzimy sobie z tym :) wiec niedlugio adios durna praco :) kurcze, obudzilam sie o 4.30 i musialam zjesc nektarynke:) chyba wiem juz na czym zachcianki polegaja :) Milego dnia dziewczynki :) Staraczki bierzcie sie do roboty bo czekamy na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka to już chcesz iść? pisałaś ze trochę później. ja już w pracy kolejny upalny dzień się zapowiada.Rybcia to niezły masz zakres leków ja magnez biore raz dziennie, a luteinę już odstawiłam calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka czekamy na jkaies fotki;) ja jutro mam wizyte i już się nie mogę doczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Chciałabym już wreszcie i robie pierwsze zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
nie robie bo dla mnie 300zł to za dużo,mam za to ponad 3 wizyty u lekarza wiec wole isc do niego częściej niż na jedno 4d, poza tym mój lekarz pokazywal mi kilka ujęć z 4d tyle ze nie dostałam zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja od ponad tygodnia miałam mega stres bo bałam się czy wszystko jest ok bo praktycznie nie mam objawów poza tym że czasem brzuch zaboli czy za kłuje. Na szczęście dzis miałam wizytę, serduszko bije, maluszek rośnie, w piątek będę miała USG to zobacze go dokładniej. Muszę kupić zestaw witamin dla kobiet w ciąży. Martucha jesteś już na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :-) Momi jak samopoczucie?com? :-) Martucha dziewczynka jest u mnie do września także jeszcze długo długo :-) Evilinka pisz jak po usg :-) Tajska byłaś u lekarza juz? Jak się czujesz:-)? U was też takie upały? :-) Jak się czujecie ciężarówki?:-) staraczki a u was jak tam?:-) Martucha jakieś przeczucia? :-) pytałaś o betę,mi wychodziła juz 9 dni po owulacji:-) Kochane przepraszam ze mam mało czasu dla was :-) ściskam każda :-) U mnie ok :-) chociaż wiecie albo ja wariuje albo nie wiem co się dzieje,:-) ciągle się domagam więcej czułości przytulania całowania,chociaż wiem ze nie ma dla mnie dużo czasu,płacze, dzisiaj np płakałam całą noc i zasnelam po 5. Chyba mi mózg wysiada. :-D miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoswkinka hormony szaleją:) ja powiem wam ze ten II trymestr jest faktycznie dużo lepszym,coraz rzadziej coś zaboli,zakuje,piersi mniej bolą. czekam na jutro już;) strasznie lubie wizyty tym bardziej ze na każdej oglądam maluszka co tam slychac;) a witaminy polecam Femibion naprawdę fajne choć w sumie 2 duże kapsuły do połknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii jeszcze jedziemy. 11godzina już. Jeszcze z dwie, albo dłużej. Staliśmy w nocy bo tato nie dawal rady i musial sie przespac więc dlatego taak dlugo... Brzoskwinka no to wakacje mala ma pełną gębą :p przeczucia?? nie mam. Kupiłam dwie paki testów owu i mam nadzieje że na przekur i @nie przyjdzie i nie beda potrzebne :p sikam jak opętana :p całą polskę nic a tylko wyjechaliśmy za granicę i co postój sikać mi się chce... oszaleje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoslwinka a co do tego płaczu to nie martw sie. :P normalne, hormony :D twój mąż będzie musiał jeszcze nie raz zagryźć zęby bo pokażesz mu swoją drugą twarz, jak prawie każda ciężarna. :P mój to był anioł. Podziwiam go że to wytrzymał :p hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko też mnie rozkleja i ciągle chce czułości. Mam wrażenie że coraz bardziej ;-) Martucha no to olałaś naprawdę Niemcy :-P Teraz ja mam problemy trawienne - brzuch mi wzdyma cały czas przez to. Dzisiaj chyba pojem papki jakieś bo mi ciężko już :/ i waga o 2kg ponad w 2 dni...trochę się martwię. Idę dziś to spytam o to. Mam na 12.00 Rybcia nie martw się spadkiem wagi. Mi też podobnie się działo mimo że sama w sobie nie mam nadwagi. Teraz waga rośnie prawidłowo - ksiazkowo. Jeszcze utyjesz :P U mnie dopiero w 18 tyg zaczęło być coś widać od rana. Teraz mam piłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Dzięki, ja całkiem nieźle, czuję oznaki dni płodnych, więc działamy. Jak w tym cyklu się nie uda, to następny prawdopodobny będzie wrześniowy, bo w sierpniu z mężem nie będziemy razem w trakcie dni płodnych, ale to też jeszcze nie wiadomo do końca. Jeśli dostanę okres tak jak powinnam, to raczej nici z sierpnia, chyba, że się coś przesunie, albo się coś zmieni i jednak będziemy mieć szanse na starania. Więc albo teraz, albo najwcześniej za 2 miesiące. Brzoskwinka, może zmęczona też jesteś? Martucha jak tam podróż? Nie mogę doczekać się Twojego testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie mogę doczekać momi :p ale sobie poczekamy do końca lipca/początku sierpnia. Wcześniej nie robię nie ma opcji... :p Evilinka no olałam ich i Holandię też 30km do domu i kazałamstanąć bo przez te podskoki to myślałam że nie dam rady dowieźć do domu :p jeden plus z tego sikania to że kawy się napiłam :D hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczynki. Udane jesteście, tyle wam napiszę ;-). Momi właśnie miałam pytać, czy się już staracie, ale wyjaśniłaś :-). Ja zwykle miewam bóle lewego jajnika, z prawego czasami. To nie musi być naprzemiennie owulacja raz z lewego, a raz z prawego jajnika, więc się absolutnie nie martw. Kniass zmartwiłam się. Plamienia niczego dobrego nie wróżą, oszczędzaj się i mam nadzieję, że wszystko będzie DOBRZE. Tajska wszystko dobrze? Pesteczka musisz sama to zrozumieć, nam się łatwo mówi, że ten facet nie jest ciebie warty. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Laurka jutro szansa dla ciebie na poznanie płci, trzymam mocno kciuki :-). Proszę o wytłumaczenie mi co tam zażywasz, sam magnez i kwas foliowy czy jeszcze witaminy dla ciężarnych? Rybcia, Evilinka, Brzoskwinka, Goalka, Laurka, Ani i inne ciężarówki mam nadzieję, że nie puchniecie w upały. Jakie witaminki bierzecie? Bo ja mam kupić i nie wiem jakie. Karola do lekarza! Trzymam kciuki za staraczki, Martucha i Momi - za was szczególnie. Witam nowe forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówki jakie macie ciśnienie??? Ja mam niskie 90/47, nawet raz 87/50. Evilinka ty chyba nie tyłaś za dużo aż do teraz? Ja w domu nie mam wagi, bo bym co chwilę stała na niej ;-). Ile już przytyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny wizyte mam na czwartek mam nadzieje ze cos kobieta doradzi z tymi krótkimi cyklami. dam znac, bo teraz to nawet nie wiem kiedy okres dostane, nie zdziwie sie jak ponownie wtym miesiącu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014 Goalka________________28 lat______18 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______14 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______11 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______6 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Taka tam dziewcyzna ciśnienie mam normalne raczej 100/70 czy cos w tym stylu. ja codziennie rano biore żuravit ,magnez,i femibion (tylko on jest w 2 kapsułkach) i tyle;) no i płeć i wogole zobaczyć co slychac czy wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam - ja biorę teraz Pregna Plus. Były w promocji, a poza tym mają kwasy DHA, EPA, omega-3, żelazo, wit D3 i kwas foliowy. Nie biorę silniejszych, bo chyba nie potrzebuję. Jak zdrowo jesz, zbalansowana dieta to nie trzeba dużych dawek. Myślę, że te są ok. Mają małe kapsułki i wszystko w jednym. Lekarz dzisiaj nie kazał mi łykać tego magnzezu. Powiedział, że moje napięcia po nocy to normaka. Nic mi się tak nie skraca, a to wynika z dolegliwości jelitowych :/ Kazał kupić sobie syrop dla ciężarówek dobry na jelita - duphalac ;) I 3 razy dziennie po jednej łyżeczce. Kupię chyba na wszelki wypadek. Dzisiaj pomogły śliwki. Co do samego badania to super, w ogóle super lekarz. Wszystko widzieliśmy. Śliczna, proporcjonalna jak trzeba :D Wcisnęła się w łożysko, bo tam jej cieplutko i miło i kawałek twarzyczki z rączką widać :) http://pokazywarka.pl/vmn8sp/#zdjecie12239594

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam, ja już mam prawie 5kg do przodu, a zdaje się, że jem normalnie, prawie tyle co przed ciążą :P Nie ma to rady - i tak się tyje. Tylko nie wiem gdzie te kg, bo cm mam tyle samo oprócz w piersiach i w brzuchu. Nogi i ręce mam takie same. Jak któraś leży i tylko je to więcej przytyje - ponad programowe 10,12 kg. Co do ciśnienia, to też mam niskie - 90/60 zwykle. U lekarza 118/70 :P Twoje faktycznie jest bardzo niskie. Kawę jak piłaś przed ciążą to możesz filiżankę wypić sobie. Albo poćwicz sobie trochę. A, widzicie - pryszcze mi poznikały ostatnio i nie wcinam słodkiego, a dziewczynka będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka sliczne zdjecie!!:) jejku az sie wzruszylam:) Laurka ja na usg ide 7 czy 8 sierpnia, nic nie przyspieszam ale mam nadzieje ze wtedy sie dowiem kto u mnie mieszka bo chcemy przemalowac pokoj a nie wiemy na jaki kolor. taka tam dziewczyna ja cisnienie zawsze mialam bardzo niskie ale odkad jestem w ciazy poszlo do gory i mam ksiazkowe , 120/70 albo nieco nieco nizsze , nigdy za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Czesc Dziewczyny! Wybaczcie, ze się nie odzywam, ale nie mam czasu wejść na neta, a tak naprawdę to dopiero pozna noca mam czas, żeby wejść, ale nie mam sily, żeby cos odpisac, czy Was poczytać, bo zaraz chce mi się spac:/ Zalatwiam ginekologa na nfz, bo nie widzi mi się placic za badania, które ciężarnym naleza się nieodpłatnie. W poradni u mnie w szpitalu wizyte miałabym we wtorek, a dzisiaj jade do innej poradni, gdzie ginekolodzy również przyjmują na nfz zapytać, jaki jest okres oczekiwania na wizyte no i jakby co kombinuje żeby nieodpłatnie zlecili mi badania. Bylam u lekarza 1 kontaktu, to w ogole wymyslila, ze jak miałam morfologie w styczniu robiona, to nie da mi skierowania na morfologie kolejna jakby miała jakiś limt, a może chodzi o waznosc wynikow badan (myslalam, ze wypisze mi skierowanie na wszystkie te badania, ale jednak nie). Wypisala mi skierowanie na tsh i glukozę, wiec bylabym do przodu tylko ponad 20zl, a za wszystkie badania zaplacilabym ok 120zl, wiec nie bardzo to mnie urzadza:/ Wymyslilam, ze na nfz chce robic badania, a na wizyte raz na jakiś czas mogę isc prywatnie. W ogole jak bylam u lekarza 1 kontaktu i dala mi skierowanie na te badania, to musiala cos wpisac i kazala mi zmierzyć ciśnienie...Nie wiem, czy pielegniarka na odwal się zmierzyla to ciśnienie, ale miałam 150/75 i lekarka mowila, ze to pod ryzyko ciąży podchodzi i mam kontrolować się. Napisze tak- jest beznadzieja jeśli chodzi o jakiekolwiek leczenie, bo do dentysty chozi się zazwyczaj prywatnie, ginekolog prywatnie, a do tego kiedyś do ortodonty tez prywatnie chodziłam i po chust placi się składki?:/ Wszedzie najlepiej prywatnie isc, bo inaczej patrza itp.:/ Nie czytałam co u której slychac, bo jak będę miała chwile, to po prostu wejde i odpisze cos więcej. W każdym razie z taka oschloscia spotkałam się w poradni ginekoloicznej u mnie w szpitalu w rejestracji...Jak polozna wyciagnela kajet, żeby sprawdzić kiedy najblizsza wizyta, to do mnie z tekstem, ze wszyscy sa oblezeni no to mam czekac 2 miesiące, jak testy wychodzą pozytywne? Ehh...cyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Dziewczyny czuje się dobrze...Przez to, ze biore duphaston to bardzo rzadko mam bole podbrzusza, ale kwestia teraz tego, czy jest pęcherzyk i czy dobrze rozwija się. Czasami zauwazylam, ze trochę mnie telepie jakbym caly czas zdenerwowana chodzila, a wcale tak nie jest... Momi pytalas o moja wage itp. - postaram się odpisac Ci później, ale napisze krotko, ze owszem mam nadwagę i jak widać nie przeszkodzila w zajściu w ciaze. Ewelinka Misia cudowna:) Marta czekam na testowanie!!! Pestka fajny sklep:) A co do reszty, to poczytam później, bo zaraz szykuje się na zakupy i chce tego ginekologa w poradni zlapac...Super, ze odezwalyscie się Dziewczyny- staraczki, bo już myslalam, ze odpuscilyscie sobie;) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :-). Muszę poszperać i jakieś witaminki wybrać dla siebie :-). Evilinko boska ta twoja mała :-D. Tajska może trafiłaś na niemiłą panią w rejestracji. Nie zmienia to oczywiście faktu, że terminy są odległe... ALE!!! Powinna być miła. U mojego ginekologa są naprawdę miłe panie (to zwykła przychodnia), a ja nawet nie należę do tej przychodni i robię u nich za darmo badania (skierowanie oczywiście). Każda milutka, nawet polecają kiedy badania zrobić, że np. mniej ludzi przychodzi w dany dzień itd. Już się dawno nie spotkałam z podłymi pielęgniarkami. Ostatnio jakoś w zeszłym roku, więc powiedziałam owej pani co myślę i teraz to się uwielbiamy i jesteśmy milutkie dla siebie. Tajska mam nadzieję, że się uda załatwić lekarza i badania na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×