Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość madzialena321
macie jakies doswiadczenie z inofolic'iem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego produkuja wozki w roznych ksztaltach,kolorach, kolach itp zeby kazdy mogl kupic w swoim guscie. ja szukam wozka 2w1, bo fotelik tesc nam kupil. co prawda jeszcze go nie widzialam ale podobno bardzo dobry i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______6 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Mam pytanie. Wczoraj moja siostra urodziła synka i w związku z tym jej mąż zrobił pępkówkę. Nie tylko sami faceci ale też kobiety i wypiłam wczoraj 2 piwa i teraz pukam się w głowę po co, bo boję się, że przez to przesunie mi się owulacja :/ Czy ktoś może wie, czy nie wielka dawka alkoholu może opóźnić owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyny przesunięcia owulacji Jest wiele rzeczy, które mogą przesunąć czas owulacji każdej kobiety. Wiele z nich są spowodowane niegroźnymi czynnikami. Jednym z nich jest na przykład choroba, równie dobrze może to być lekkie przeziębienie. Co ciekawe, picie alkoholu również może przesunąć termin owulacji. Zmiana klimatu także może wpłynąć na nasze jajeczkowanie. Dlatego też trzeba dbać o swój organizm pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Może na dobre wyjdzie Ci to piwo bo wyluzowałas ;) Ja piłam wino i mi się nie przesunęło. Nie daj się zwariować ale po staraniach leki, papierosy i % out. Na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______21 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia a ja slyszalam ze po alkoholu najladniejsze dzieci sie rodza, oczywiscie chodzi tu o moment zaplodnienia, nie w trakcie ciazy. ja co prawda w okolicach owulacji nie pilam alkoholu, ale wedlug mnie taka ilosc jak ty wypilas nie przesunie ci owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinna. Też tak myślę, ja wypiłam lampkę białego winka i mam córkę ;) Zmierzyłam się. Wiem gdzie moje kg. W d...za przeproszeniem :P Ja mam na wysokości pępka 83 cm, ale z 3 cm pod nim już 87 :) W tyłku za to 2 cm mi przybyło :/ Mam teorię, że kobiety w ciąży i tak tyją, nawet jak się nie obżerają słodyczami. Niesamowite, to takie dziwne, nieprawdopodobne. Mała tak kopie. Czuję już normalnie pod ręką...człowiek żyje w drugim człowieku. Ech. Teraz to faktycznie piękny czas. Nawet o porodzie nie myślę tak jak na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka ale to nie musi być tłuszczyk... przecież ciało kobiety podczas ciąży przygotowuje się do porodu. Miednica też się rozszerza więc 2-3cm to nic wielkiego... brzuch to przecież logiczne bo dzidzia rośnie. Sprawdź sobie ręce nogi a nie brzuszek czy tyłek ;) Ma7usia wydaje mi się że alkohol w małych ilościach nie szkodzi. Ja piłam przed monitoringiem a jednak ten pęcherzyk był... no chyba że nie pękł to inna sprawa. A właśnie dziewczyny co się dzieje jak pęcherzyk nie pęka?? Zawsze robi się ta torbieka wtedy?? a co z okresem?? przesówa się jakoś czy normalnie powinien przyjść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Faceci jednak są fajni w zakupach, mamusie to wszystko na nie za drogo, a facet wchodzi z dzieckiem i kupuje mu co chce , w minutę facet wszedł i wydał na pierdoły 109 zł z monster high , jeszcze sie pytal dziecka co jeszcze chce , takich klientów to ja mogę mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka zrób promocję dla ojców :) Profil fb w wolnej chwili i tak siedzisz w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka profil sklepu jest na FB. Wlasnie dotachałam sie do domu, co za upał . Do poniedzialku leze i gnije w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Co ty ja nie siedzę cały czas się kręcę , a to towar poprzestawiam bo dopiero w praniu wychodzi jak zaczynają oglądać jak powinno stać żeby było wygodnie. Na przykład kompletnie nie sprawdziły się kraty stojące na plecaki do wieszania . A to kartony pocięłam wyniosłam , a to na zapleczu porządkuje, bo nie było czasu wywalałam jak leci. A to ktoś wejdzie . I tak czas leci że nawet nie wiadomo kiedy dzień zlatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
pesteczkazzzz nie mam nic do tego tylko tak poczytuję to forum a ty nawet się nie starasz o dziecko i piszesz tylko o swoim sklepie i o tym tylko co ty robisz w sumie to tylko o sobie , nie pisze tego zgryźliwie . Wiem ze tam kiedyś planujesz i nikt ci tutaj nie zabroni pisać ale to temat o ciaży a nie o twoim sklepie i klientach... tka dygresja z mojej strony, i po raz kolejny nie piszę tego w jakiś złych zamiarach tylko tak mi się pomyślało wiec piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Dziewczyny podczytuje Was ale nie mam chwili zeby napisac. Caly czas ciagle cos robie...Ktoras pytala o gina- ide teraz we wtorek. Troche zaczynam sie martwic bo czasami kluje mnie cos z prawej strony i od razu przychodzi czarny scenariusz czy to ciaza pozamaciczna:/ Powiedzcie mi ile razy w 1 trymestrze mialyscie usg? Bo slyszalam ze nie wolno czesto sie naswietlac. Tak samo morfologia robiona jest co miesiac? Mnie dzis delikatne nudnosci dopadly a tak to standardowo jestem senna i bola mnie piersi. Co do wozkow, ciuszkow, czy butelek to nie doradze bo nie znam sie;) Na pewno swojemu dziecku ciuszki chce jak najtansze kupowac i w ciucholandach na pewno bede szukac ubranek bo czesto zdarza sue ze sa lepsze gatunkowo a wystarczy wyprac/wygotowac je w pralce;) Na pewno mowie "nie" uzywanym butom bo nie chce zeby dziecko mialo koslawe stopy bo kazdy ma inny styl chodzenia a uzywane buty sa moim zdaniem bardzo niekorzystnym pomyslem. Odezwe sie w wolnej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska mnie tez zakuwalo i w necie przeczytalam o pozamacicznej, oczywiscie panika i czarny scenariusz. ja mialam chyba z 5 razy usg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska tak kuje to normalne ja też tak miałam !nie martw sie a usg w pierwszym trymestrze nie liczyłam ale pewnie ze 6 razy to spokojnie nie martw sie teraz są nowoczesne sprzety i to nie szkodzi jak kiedys, ja od 10tc miałam usg przez brzuch juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska też mnie kłuło i to z 2 stron. Straszył tu ktoś że to pozamaciczna. A mój lekarz mówił że jest ok. Najadlam się strachu niepotrzebnie. Nie czytaj nic na forach. W ciąży potrzebny jest spokój. Każda ma inny organizm. Ty pisałaś że masz nadwage? Przy nadwadze kobiety tyle w ciąży nie tyją. Jak ćwiczyłaś przed to po wizycie jak będzie ok wszystko też sobie ćwicz. Ja polecam. Lepiej się będZiesz czuła. Mi nie dokuczają żadne bóle i trawienie mam lepsze jak ćwiczę. Same plusy. Oczywiście gimnastykę dla ciężarówek :) W 1 trymestrze miałam chyba 3 usg bo i 3 zdjęcia mam. Wizyty mam co miesiąc. Morfologie tylko raz miałam zrobioną w1. I teraz druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka nie u kzdej kobiety z nadwaga tak jest mam 2 kolezanki grubsze i w ciazy duzo przytyły nawet bardzo.tez do chudych nie naleze i juz 10kg na+ mam i wygladam na drugie tyle co pol roku temu. wiec niema reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Coś tu dzisiaj cicho, pewnie wszystkie gdzies powychodzilyscie :) Ja po piątkowej wizycie u gin (pęcherzyk 20,8 mm, miał pęknąć do niedzieli, czyli do dziś), staramy się z mężem codziennie. Tak kazała gin, ale powiem Wam, że po 4 dniach pod rząd nie wiem czy dziś już mi się w ogóle chce :P Aż wszystko mnie boli hehe Od jutra wieczór mam już brać luteinę. Od wczoraj bardzo boli prawy jajnik, zwłaszcza przy chodzeniu (to w nim jest pęcherzyk). Czy wy po staraniach też miałyście na jakiś czas normalnie dosyć przytulanek, bo ja normalnie czuję się już tym zmęczona ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma7usia jeszcze dzis podziałajcie i jest ok;) ja okładnie po 6 dniach od pękniecia pęcherzyka poczułm dziwny ból jajnika jak nigdy wtedy wydawało mi sie to normalne a teraz wiem ze to implantacja zarodka była. uwaaj na siebie i nam lekarz powiedział zeby odpuscic sex od pękniecia do wiaodmosci o 2 kreseczkach,zeby dzidzius mógł sie spokojnie zagnieździć bo np czasem orgazm w trakcie zagnieżdzania mu w tym przeszkadza.a co do po starankach zrobilismy sobie miesiac przerwy bo porpostu jakos nie mielismy ochoty po tak intensywnych dniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey hye myb włansie wrócilismy z nad wody cały dzien ale fajnie ja w cieniu oczywiscie i troche w wodzie a i tak mnie opaliło. ale nad woda to tak chłodno było;);) Ma7usia teraz trzymac kciuki zeby sie udało wszystko;) Evelinka jak rogal? odpowiendio twardy i wszystko ok? no i nikt nie odp jak to z tym lezeniem w ciagu dnia czy tez koniecznie lewy bok? a ogolnie kłade sie na lewym a w nocy z 10 razy sie obudze i spie za kazdym razme na plecach albo na prawym ale sie nie przejmuje bo z kazdym z kim gadałam a kilka kolezanek było to zadna twierdzi ze takich bzdur nie słyszała i wszystkie urodziły zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Ma7usia masz dokladnie tak jak ja. Tez w pewnym momencie mialam dosyc staran. Mnie tez bolal prawy jajnik bo w nim byl pecherzyk i pamietam ze w pewnym momencie poczulam intensywny bol albo klucie w jajniku...Moze wtedy pecherzyk pekl. Radze Ci starac sie z 7 dni po usg u gina bo pecherzyk moze w kazdym momencie peknac a zywotnosc plemnikow jest rozna. Tez mialam pecherzyk 2cm a teraz czekam na kolejne usg czy wszystko ok. Laurka ja dzis 3h bylam nad woda. Troche tez kapalam sie w zimnej wodzie bo byl taki skwar...Opalilam sie tez troche:) Ogolnie czuje sie ok ale zastanawiam sie kiedy zrobic kolejne usg zebym mogla wiedziec czy bije serce itp. Nie chce jak glupia robic usg:) Myslalam zeby zrobic w najblizszym czasie a pozniej miedzy 11-14tyg ciazy jak to jest wskazane w jakichs normach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajka mam nadzieje ze siedziałas w cieniu, bo słonce takie ostre nie wskazane . a co do usg idz w 6,7 tc wtedy powinno bic serduszko,a potem to lekarz ci sam bedzie decydował kedy masz przyjsc ,ja mam wizyty co 3 tygodnie np,dzidewczyny maja co 4 wiec potem to juz lekarz decyduje. który tydzien masz teraz dokłandie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska ja też miałam podobnie jak Laurka pisze, pierwsze USG 7/8 tydzień a kolejne teraz w 12, chociaż moja ginekolog na wizytach też każdorazowo podgląda czy serduszko bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×