Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - to objawy na jedno i drugie stety/niestety. Trzeba być cierpliwym... Dziewczyny ten rogal to mi przeszkadza chyba :P Nie wiem jak z tym spać. Przyda się jako poducha do karmienia na pewno. Aż taki miękki nie jest, ale ja nie wiem jak to kłaść. Czułam się jakby 3 osoba była między mną i mężem. Mąż się śmiał, że musi do salonu iść spać już ;) Goalka - super wyglądasz, aż Ci zazdroszczę. Masz po prostu piłeczkę! Dalej jesteś szczupła i zgrabna, też bym tak chciała. Dbam o sibie, ćwiczę chyba jak nikt a wyglądam jak pyza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - to objawy na jedno i drugie stety/niestety. Trzeba być cierpliwym... Dziewczyny ten rogal to mi przeszkadza chyba :P Nie wiem jak z tym spać. Przyda się jako poducha do karmienia na pewno. Aż taki miękki nie jest, ale ja nie wiem jak to kłaść. Czułam się jakby 3 osoba była między mną i mężem. Mąż się śmiał, że musi do salonu iść spać już ;) Goalka - super wyglądasz, aż Ci zazdroszczę. Masz po prostu piłeczkę! Dalej jesteś szczupła i zgrabna, też bym tak chciała. Dbam o sibie, ćwiczę chyba jak nikt a wyglądam jak pyza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi by się mnudziło w domu i czas od wizyty do wizyty by się dłuzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się zacięło inie widać moich postów. Goalko - wyglądasz super. Każdy Ci mówi, że będziesz miała syna - mi też każdy tak mówił. A będziesz miała pewnie córkę. Ktoś mi też mówił, że na córkę to się tak puchnie, tyje po min 20kg - to też bzdura. Puchnie się jak ma się predyspozycje albo dzikie zapędy do żarcia ;) Moja koleżanka wypiękniała, wyszczuplała i ma właśnie córkę. Wszystkie wróżenia ze smaku, tycia, kształtu brzucha, mdłości to bzdura! Ja dalej wolę słone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
evilinka dzieki:) no dla mnie z kazdym dniem plec to coraz wieksza zagadka! wazylam sie wczoraj i waze juz 58kg a moja waga wyjsciowa to 52,5kg. dzis juz chyba nic nie napisze bo jade na pogrzeb i bede dopiero poznym wieczorem. milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka no róznie bo u mnie np. wszytsko się sprawdza, reozlany brzuch,syfki i smaki na słodkie wiec jednak to takie bzdury nie są. Goalka wrzuc aktualne zdjecie brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______21 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 mirabella na kiedy się umówiłaś na wizyte? Artma jak testowanie bo widze ze stara data w tabelce? Tajska lada moment i się przepisyuj do tabelkio ciężarówek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - pisałaś o wózku Anny Muchy - brzydki strasznie :P Ale to kwestia mody chyba. Celebryci to czasem nawet założą na siebie ciuch w którym okropnie wyglądają, tylko dlatego że modne. I do tego ta cena :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - to po prostu zbieg okoliczności. Moja koleżanka jedna spuchła 17kg i miała mdłości, okrągły brzuch i pełno pryszczy. Zbrzydła bardzo w ciąży i ma syna. Tyle samo odstępstw co potwierdzeń teorii dlatego piszę, że bzdura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka no mi się ten wózek Anny M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
tez nie podoba ale widziałam pafre która go ma i ciekawe cyz im kasy nie było szkoda bo one nawet używane ponad 4 tys ksoztuja a nowe nawet do 7tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
LAurka evilinka no właśnie ni tak ni srak. Dzisiaj niby powinnam dostać @ więc jeszcze czekam. Evilinka z tym rogalem spróbuj pomiędzy nogami i drugą str tak jakbyś przytulała... :) mi tak się wygodnie śpało i nadal tak śpię z koudrą jak ciepłe noce i nie trzeba się przykrywać. ;) http://www.nakina.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-kulki-poliestrowe/32-poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-welur-kulki-poliestrowe.html goalka no naprawdę śliczny masz ten brzuszek :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka ja ten rogal mam trochę inny niż Twój ale już super mi się z nim śpi, z tym że ja mój kładę za plecy, część pod głowę a drugą część między nogi. Ja zawsze zasypiałam na brzuchu, albo z ręką pod głową :) od spania na brzuchu się odzwyczajam a rogal idealnie zastępuje mi rękę pod głową, która nie boli wreszcie :) mi z nim się super śpi już teraz, jestem z niego bardzo zadowolona a jak brzuch zacznie rosnąć to pewnie jeszcze bardziej się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania a jaki ty masz? mogłabyś pokazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
jej, wiecie co, już sama nie wiem co mam myśleć :/ dziś znów pojawił się taki śluz rozciągliwy (bardzo) i biały. Nie wiem czy to ta luteina tak na mnie działa, czy jednak coś z tą owulacją poszło nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - tak jak pokazałaś, rogal przyda się dla bejbisi :) Jeśli ja nie skorzystam to też nie ma tragedii. Taki sam wzór zamówiłam do pościelki kołyskowej/wózkowej. Mmmm sówki, oszalałam na ich punkcie ;) Martucha który dzisiaj dzień cyklu? Bo u Ciebie też testy późno wychodzą, to z drugiej strony może nie być drugiej kreski jeszcze i tak :/ U nas znowu upały... :D Siedzę nad panoramami przed kompem i d..a boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Ja właśnie obserwuje kombinezonki malutkie różowe dla niuni;) chyba coś wybiorę i będę licytować bo mi się kilka podoba a będę już mieć jeden;) pościel do kołyski będę mieć w zestawie gladka różowa z wyhaftowanym misiem taki sam do tego będę mieć rożek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka dzisiaj 38dc ,15dpo... Patrząc na ostatnie cykle to ten wcześniejszy miał 35 wcześniejszy 33 a jeszcze wcześniejszy 68 :/ Fl ok 13dni mam. Tak myślę żeby do 45dc poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Martucha ja tez bym już robiła 15 dni po owulacji to jest idealny czas ze powinno być ok nikt nie powiedział ze teraz tez test wyjdzie tak pozno jak w 1 ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Dziewczyny a ja mam problem...:/ No wykrakalam! Ostatnio jak bylam u swojego gina prywatnego, to mowilam, ze mam tendencje do opryszczek na wardze...Dzisiaj sie budze, a nad ustami mam kilka pecherzykow:/ Lekarz zapisal mi Heviran, ale jak poczytalam w necie, to boje sie go brac, bo podobno nie mozna stosowac lekow przeciwwirusowych w 1 trymestrze:/ I gdzie nie wchodze na strone, to tam pisza, zeby lepiej nie brac itp. A gin powiedzial, ze w razie czego mam 3x1 tabletce brac Heviranu tylko opryszczka juz mi wyszla, wiec nawet nie czulam jakichs objawowo zblizajacej sie opryszczki...:/ Wczoraj jak szlam spac to widzialam, ze mam jakies cos zolte, male, ale myslalam ze to jakas krosta ropna i nic z tym nie robilam:/ A Heviran powinno zaczac sie brac juz od momentu, jak poczuje ze cos mnie piecze...No i siedze w necie i czytam, co tutaj zrobic:/ W koncu posmarowalam sobie pasta do zebow, bo paste bardzo czesto stosowalam, a swietnie wysusza opryszczke, a jakies inne leki do opryszczki wole nie brac choc mam dwa w domu- Heviran(tabletki) i Hascovir(masc)...Ja to mam szczescie!!! Ale wiem od czego to jest:/ Od slonca!!! W niedziele poszlismy na plaze, a wystarczy ze nawet po dworzu dluzej przejde sie w sloncu, to od razu wyskakuje mi opryszczka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie sugeruj sie tradzikiem. Pamietasz, jak pisalam, ze 4 dni przed terminem spodziewanej @ odczuwalam bole miesiaczkowe i do tego wyszedl mi tradzik na plecach, dekoldzie i na twarzy? I 10 lipca jak mialam dostac okres zrobilam test ciazowy i wyszly 2 kreski. 11 lipca, czyli 29dc znowu powtorzylam test i znowu wyszly 2 kreski. Np teraz czuje, ze na plecach zrobily mi sie krosty ropne- czuje, ze mam kilka, bo jak drapie sie i przejade paznokciem po kroscie to kurcze boli:( Tak samo Marta nie wiem ile potencjalnie srednio moj cykl trwal, bo byl jednak troche nieregularny, a w 12dc mialam pecherzyk staralismy sie od 11dc-17dc (z przerwa 1-dniowa) i w 28 dc wyszedl juz pozytywny wynik. Mysle, ze nie masz co czekac tylko warto zrobic test. Bo jak pamietam bylas na monitoringu i mialas pecherzyk? Kiedy to bylo (jaki dzien cyklu) i jakie wymiary mial?Obecnie w ktorym dniu cyklu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska ja w ciąży nie miałam ale myślę że maść ci nie zaszkodzi. Tabletek rzeczywiście bym nie brała ale maść chyba nie powinna nic złego zrobić. Przecież nie będziesz jej jadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska ja już miałam 4 razy opryszczke, i 2 lekarzy mi powiedizało zadnych tebletek niewolno zakazane są! tylko masci naskórne wiec smaruj tylko jak najczęściej ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta albo poczekaj z 3 dni, jak tak bardzo Ci sie nie spieszy...;P Teraz przeczytalam, ze 38 dc, a kiedy widzialas ten pecherzyk? Momi dobrze, ze anty nie dostaniesz:) Teraz zostaje tylko dzialac i byc cierpliwym, a przede wszystkim trzeba wierzyc, ze sie uda:) ma7usia przeczytaj w ulotce, czy to nie jest skutek uboczny, ze bola piersi. Ja mialam taki strasnzy bol, ale przy tabletkach anty yasminelle, to odstawilam, bo myslalam, ze piers mi wybuchnie (bardzo bolala mnie lewa piers). Kiedys bralam luteine, to nic mi nie bylo po niej. Rybcia wspolczuje, ze cie przeniesli na inny oddzial...Tyle dojezdzac?! Oplaca Ci sie to w ogole finansowo? Brzoskwinko a Ty masz jakies dolegliwosci ciazowe? Pestka bierz w obroty swojego faceta, zeby wiedziec na czym stoisz, bo jak nie to out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka moj gin prywatny zastanawial sie, co z opryszczka, bo jak sam powiedzial, to on nigdy nie mial i powiedzial, ze w sumie to w aptece powinnam sie dowiedziec o leki, jakie sa dobre, bo musza byc te ze znaczkiem, ze dla ciezarnych. Zapisal mi Heviran, bo kojarzyl, ze mozna go brac w ciazy...kupilam go, bo jest na recepte, a w domu zawsze cos takiego przyda sie...Ale boje sie go brac:/ I raczej nie bede go brala...Mysle nad tym Hascovirem, chociaz Hascovir to podobno odpowiednik Zoviraxu tyle, ze tanszy. W necie widzialam, ze Zovirax tez nie moze byc...Oszalec mozna:D Marta niby nie polykam masci, ale moj gin tez powiedzial, ze nie wolno dopuscic, zeby to dostalo sie do lozyska i ze nawet jak wyszusze pasta do zebow (mowilam mu o pascie), to stwierdzil, ze to jest wirus i on i tak jest w organizmie...Ehh..:( Ale z tego, co wiem opryszczka wargowa nie jest grozna. Gorsza jest ta na narzadach plciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska no jestem już ponad 2 tyg po monitoringu. Pęcherzyk miał 19 mm. Dzisiaj 38 dc. Laurka no właśnie wiem że może być inaczej niż przy pierwszej. Chyba jeszcze poczekam parę dni bo +/- 3 dni obsuwy zawsze może się zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×