Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Laski kopiujcie ostatnie tabelki. Ja już mam 22 tydzień. U nas okropny upał jest. Ledwo żyje. Momi nie regulowałam cyklu tabletkami. Po prostu zaczęłam je brać i co 28 dni miałam @. Brałam yasmin 6 mies. Pomogły na długość cyklu. Ale coś mi narobiy bo moje za wysokie libido spadło do 0 :/ i tak już zostało. O litości. Mamy z 35 stopni. Skwer. Leżę w domku z recznikiem mokrym na nogach - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka świetna taka sukienunia z kokarda szarą była. Wiela to? ;) ciągle ciuchy dostaje ale sukienek brak bo u nas prawie same chłopaki :) Urwisy...teraz tu z rodziną na działce jesteśmy. Piach, woda, plaża i ognisko :) Oj kiedy ja naucze Anastazje pływać :) Laurka jak nazwaliscie niunie? Goalka, Taka tam, reszta ciężarówek jaki imionka? Oj tak zdrabniam bo mam 3 reklamowy maleńkich ciuszkow z odzysku i je oglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka na dzień dzisiejszy 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi nie przerwalam bo kazala brac po 15 dniu cyklu wiec biore od 17tego lipca wiec do 26 lipca-10 dni i potem odliczajac od okresu znowu po 15 dniach przez kolejne 10 dni i tak do skutku..takze jak skoncze brac 26 to znowu bede brac 7 sierpnia przez 10 dni itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______22 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imion nie mam wybranych, skupie sie na tym jak poznam plec. dziewczyny ja chyba jednak nie czuje zadnych ruchow, nic sie w tym moim brzuchu nie dzieje:( niecierpliwie sie i troche martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka ale śliczne są te ubranka. Już bym chciała kupować takie sukienusie słodkie :D A parę miesięcy temu chciałam kupić skarpetki z napisem i <3 mom, i <3 dad. Dobrze że nie wziełam bo za każdym razem jak bym na nie patrzyła to bym chyba wyła. Ewilinka a u nas tak fajnie chłodno. Wkońcu można oddychać Któraś z was pisała ostatnio że 3cykle to jeszcze nie długo ale teraz tak pomyślałam że moje 3 to jak wasze 7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka nie martw się. Ja pamiętam że poczułam ruchy dokładnie 30września czyli w 20tc ( jak się nie mylę to chyba dzień chłopaka :p) każda kobieta jest inna. Napewno na dniach poczujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, to bardzo dziwne, mi lekarka kazała przerwać i nie raz jak czytałam o Luteinie, to dziewczyny pisały, że jak dostawały to przerywały branie tabletek. Tajska, no mi właśnie też się rozkręciło jak zaczęłam brać Luteinę, to jakieś dziwne, skoro ona ma podnosić progesteron. Zobaczymy jak teraz będzie przy podwójnej dawce. Martucha, no nie mogę się doczekać tego Twojego testu, a jutro wyjeżdżam i nie będę was czytać, dopiero w poniedziałek, no masakra, chyba umrę z ciekawości. Może tak jednak dzisiaj zrobisz co? Już chyba powinien wyjść no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi to może poczekam na ciebie do poniedziałku?? :p nie chcę robić wieczorem bo jaaak nie wyjdzie to będę się zastanawiała czy to nie dlatego że nie z rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadmo martucha zrobisz jak chcesz, ale u mnie przyklad testu z porannego moczu sie nie sprawdzil, mialam 3 takie same testy, jeden zrobilam wieczorem i byla mega blada kreska wiec powtorzylam nast dnia rano i nic nie bylo, nawet cienia,. powtorzylam w nastepnym dniu wieczorem i byla krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie damy Ci spokoju Martucha, będziemy tu ślęczeć do rana i teraz posypie się lawina postów żebyś testowała. I nie będziesz miała wyjścia :D. Co za różnica czy dzisiaj czy jutro rano? Goalce lepszy test wyszedł nie rano w brew temu, co się mówi, a przynajmniej ja się dowiem przed wyjazdem hehe, taki z tego pożytek będzie, a tak to będę ciągle myślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie nie nie!!! Nie sądziłam, że i tak można pomyśleć hehe. Mogłam nie pisać, że jadę. To już lepiej zrób jutro, to dziewczyny będą z tobą świętować podczas weekendu No oczywiście najlepiej byłoby gdybyś zrobiła dziś :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... wariatki. Zaraz zrobie. Tylko jutro z rana nie bede miała jak powtórzyć w razie jakby wyszedł minus no ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś sprawdzę, nie dziwcie się co tu jest napisane, bo sprawdzam jak czyta mi znaki, które piszę, a muszę to wysłać, bo inaczej czyta mi na forum jak jest wysłane, a inaczej jak piszę. :D :P ( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka ja juz sie dorobiłam 2 sukienek;) i jeszcze jedna mam upatrzona;):) Goalka nie martw sie lekarz mówił ze ruchy do 24 tc mozna poczuc dopiero i ze to normalne a to ze czasem pisze na necie ze w 15 tc to sie zdarza ale to czy w 15 czy 24tc jest tak samo prawidłowe . Martucha czeka na wynik koniecznie pisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja, nie wiedziałam, że te znaki, które Wy piszecie ja też mogę. Myślałam, że te uśmiechy i smutne minki wybieracie z jakichś opcji z forum, a to normalnie z klawiatury się pisze, nie wiedziałam, że to to samo. Bo jak czytam inny tekst to te minki są czytane tak jak się je pisze czyli literowo, albo wcale, a tu na forum czyta mi np grafika uśmiech gif, albo grafika smutas gif itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Martucha i najgorsze ze nie wiaodmo czy to do konca dobry wynik,bo moze byc jak w pierszej ciazy jak pisałas ze wyszedł w 3 meisiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda Martucha, ale to jakieś dziwne w takim razie, że jeszcze okresu nie masz, chociaż nie wiadomo kiedy ostatecznie owulacja była. Dziwnie się ten Twój organizm zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalko - dokładnie tak jak pisze Laurka. Spoko. Nie martw się. BrZuch rośnie jest dobrze! Martucha - zawału dostanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiadomo, teraz to chyba nie pozostaje nic innego jak kupić następny i za kilka dni powtórzyć jak okres nie przyjdzie No bo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, Martucha, tak mi przykro, że Ci źle. Może niedługo się to wszystko wyprostuje, wrócicie do Polski i będzie ok. Ta psychika też ma znaczenie. Jak tam się źle czujesz to i zajść w ciążę nie możesz. Moja siostra zaszła jak się przeprowadzili do Polski, też nie chciała być za granicą. Przeprowadziła się w marcu, a w kwietniu zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×