Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość anii84
Co do pisania na forum, to jest tu fajna stała grupa, poza tym gdyby były tylko starające się to ciężko byłoby uzyskać np. odpowiedz na pytanie czy przy implementacji były jakieś objawy. Ja dołączyłam do forum w czerwcu, jak zobaczyłam już 2 kreski ale straliśmy sie ponownie od stycznia czyli tak jak powstało forum, a ponieważ przed pierwsza ciąża, która sie zakończyła, pisałam na forum to podczas ponownych starań nie chciałam, bałam sie zapeszyc, poza tym psychicznie też nie byłam w najlepszej kondycji. Zmierzam jednak do tego, że ten temat, w którym piszą również przyszłe mamy różni się od innych tym że większość dziewczyn na 2 kreseczki musiała poczekać i że faktycznie były one bardzo oczekiwane, dlatego lubię tu zaglądać bo podejście do ciąży i dzieci różni się trochę niż u wszystkich innych oczekujących na dziecko. Taka tam dziewczyna, ja mam wiele rzeczy wybranych, generalnie mogłabym już kupić cała wyprawkę ale boję się 'zapeszyć' i zakupy zacznę dopiero w grudniu, choć zastanawiam się czy to też nie za wcześnie. Większość chcę kupić w internecie więc nawet gdybym musiała leżeć będę mogła szalec :) rozumiem jednak to o czym piszesz, Twoje racjonalne podejście :) tak z ciekawości zapytań, przed pierwszą ciąż też tak miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiecie, nie wiem z robić z luteiną. Bo jutro ostatni dzień przyjmowania i boję się, że jeśli coś tam w środku rośnie, to może taki nagły spadek progesteronu popsuć wszystko, a niby miałam go właśnie za mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka z tymi jajowodami ma racje, bliska mi osoba 4 lata sie starała, badania, różni lekarze, dopiero ostatni skierował ją na badanie, jeden jajowód udało się udrożnić. Też ogromnie trzymam kciuki żeby teraz im się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
ma7usia widze ze bedziemy razem testowaly w niedziele ! :) u mnie dzis 10dpo ale czekam cierpliwie do niedzieli... chociaz juz taaak mnie mega korci zeby zrobic test ze az sie sama dziwie ze jeszcze go nie zrobilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Ja już nic nie będę dodawać bo wszystko co chciałam powiedzieć napisałyście. Jedyne co mogę jeszcze napisać to ZAPRASZAMY NOWE STARACZKI bo wtedy będą miały swoje tematy i staraczki i ciężarne i oczywiście wspólnie ;) goalka ja slodkie też jadłam w ciąży wiec możliwe że jednak syn ;) komuś miałam jeszcze odpisać i zapomniałam... :/ aa...taka tam zachodze zachodzę :p a raczej staram się :p Ma7usia będzie dobrze coś czuję ;) test widocznie za wcześnie, ale rozumię to zniecierpliwienie :p Olga a który to dzoeń cyklu i ile po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
U mnie dzis 25dc i 10dpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Goalka no kurrrrrde co za niepewność :-). Cieszę się, że trafiłaś na świetnego lekarza :-D. Evilinka są takie pistolety. My taki mamy, fajna sprawa. Ja sobie nie wyobrażam, że piszę: "Cześć dziewczyny, wyszły dwie kreski na teście, a teraz żegnajcie, spadam stąd! Było miło, ale już się skończyło. NARKA!!!" - to byłoby bezczelne wobec koleżanek z forum. Nie wyobrażam sobie opuścić Martuchy czy Momi. Na samą myśl mi przykro. Ja też kiedyś tu dołączyłam i zostałam ciepło przyjęta. Ale od pewnego czasu wpadają tu dziewczyny TYLKO NA CHWILĘ, pytają o coś, nawet się nie dopisują do tabelki, uciekają zaraz po zaciążeniu, a najwięcej pretensji mają, że tu się o tym i owym pisze, nie tak jak one by chciały. Pojawiają się też takie, które sobie chcą komentować zachowanie innych. Co chwilę trzeba z tabelki usuwać niektóre dziewczyny, bo one już tu nie zaglądają. Może rzeczywiście sporo linkujemy ubranek, akcesoriów, wózków, łóżeczek, ale nie ma przecież przymusu otwierania linków i komentowania danych rzeczy, jeśli nie ma się na to ochoty. Ja myślę, że staraczki po zajściu w ciąże same będą to robić, pisać o ciąży, zachwycać się ubrankami i szybko zapomną jakie pretensje miały. Dziewczyny skoro nie możecie czytać takich rzeczy, bo was aż tak rażą, to jak dajecie radę, jak widzicie kobiety w ciąży czy z dziećmi? Kiedy przyjaciółki/koleżanki są w ciąży albo właśnie urodziły? Rzucacie klątwami? Mówicie im, żeby schowały brzuchy/dzieci, nie mówiły o ciąży, bo wam przykro? Każdej z nas było trochę przykro w takich sytuacjach, ale ja się zawsze cieszyłam jak któraś zaszła i z całego serca gratulowałam. Po prostu myślałam, że TEŻ TAK CHCĘ! :-) Musicie nabrać dystansu, tak jak Evilinka pisze! To zawsze pomaga. Nie wyszukujcie też objawów. Ja w cyklu, w którym zaszłam nawet nie wiedziała, który dzień cyklu danego dnia mam, ani też o testowaniu w ogóle nie myślałam. Nic a nic. I się zdziwiłam pozytywnie :-). Życzę wam tego samego. Co do implantacji - ja nic nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani tak też miałam w pierwszej ciąży :-). Nie miałam też jakiejś wymarzonej butelki, wózka, czy smoczka dla dziecka :-). Szłam do sklepu i wybierałam co mi się podobało :-). Może to zależy od charakteru :-). Ma7usia nie doradzę w sprawie luteiny. Brałaś na wyregulowanie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja to chcę kupić pościel dziecięcą ze strony gordiani.pl nie to, że szukam, ale to strona koleżanki i bardzo mi się podoba. A jeśli chodzi o łóżeczko, to miałam wybrane na samym początku starań :p http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-maja-szuflada-pkg-biale-nowosc-i4400182922.html już z materacem. Także nie tylko ciężarne szukają i wymieniają się linkami :D mało tego, do 3 sierpnia są w biedronce komody na promocji białe po 129 zł właśnie takie jakie chciałam do łóżeczka, a normalnie ok 200-300 zł, więc nie zastanawiając się kupiłam ją i już sobie stoi i grzecznie czeka :) pomijam kilka ciuszków, które leżą w szufladach tej komody, zakupione jakiś czas temu, takie uniwersalne :P może to tylko ja mam tak porypane w głowie, ale jak czasami widzę coś słodkiego dla bobaska w naprawdę dobrej cenie to nie mogę się opanować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ja ma tak samo;) juz od dawna miałąm wybrany wózek i kołyske;) a teraz tylko czekałam na odpowiedni moment. mysle ze koncówka 5 miesiaca to juz dobry czas na zakupy,wiec nie sądze ze zaczełam za wczesnie. Taka tam dziewczyna a wózek ebdziesz kupowała nowy czy masz po starszym dzieciaczku? Martucha a ty ? bedziesz kupowała nowy czay masz po synku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Taka tam, wiem o tym ze za wczesnie dlatego pisalam ze cierpliwie czekam do niedzieli.... ale nie zmienia to faktu ze jestem bardzo ciekawa i ciekawosc mnie zrzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze i myslec pozytywnie a nie zakłądac czarne scenariusze. (złe mysli przyciagaja zło) wiec mysle pozytywnie musi byc dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym wybieranie,oglądanie, zamawianie jest tak mega przyjemne;) a czas na to mozna znalesc zawsze nawet wieczorami przeglądajac intenet i nie trzeba na to tracic całego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja mam po Kacprze ale nie wykluczam że nowy kupimy bo ten juz ma prawie 5lat i nie wiem w jakim dokładnie jest stanie. Taka tam jak bede dzisiaj na kompie jeszcze to wyśle ci linka z bluzami fajnymi i sppdniami. A jak nie to jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja też mam wózek, ale tam samo jak Martucha może kupię nowy, bo teraz mi się inne podobają :-). Martucha ja nie wiem jak ja syna ubiorę, wiele ubranek dla chłopców mi się NIE podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laski z FB pytanie marketingowe :P jak wam się podobają te meble co wstawiłąm :P myślę zeby wydrukować katalog i na zamówienie je klientom sprowadzać, i podobnie z wózkami zrobić, bo sklep mam tak zapchany ze nie dlugo nie bedzie tam gdzie nogi postawic :P Padam jaka duchota, dwa razy lało i nic nie pomogło. Dzisiaj chyba bede spać w wannie z zimna woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/cool-bluza-z-kapturkiem-myszka-m100-i4444494852.html bluzy http://allegro.pl/cool-spodnie-dresowe-alladynki-obnizony-krok-m-4t-i4451295685.html spodnie Ja też niekiedy nie wiem jak mam to swoje dziecko ubierać. Nie lubię go ubierać np w coś takiego http://allegro.pl/ca-komplet-spodnie-bluzka-ogrodniczki-r-62-i4456564347.html a miał pińcet takich kompletów :/ Kiedyś moja mama i ciotka kupowały ubranka, ale teraz moja mama stwierdziła że woli mnie wziąć ze sobą żebym wybrała a ona zapłaci bo co innego mi się podoba a co innego jej. Już ciotce też oznajmiła że jak już chce to niech chociaż najpierw spyta co potrzebujemy :P Ja lubię ubierać Kacpra tak żeby nie wyglądał tak jak dziesiątki dzieci na placu zabaw :D Najgorsze jest to że on ma rozmiar 98-104... (dłuższy czas już ma taki) a w takim rozmiarze ciężko znaleźć ubranka odpowiednie dla 4-5 latka. W takim rozmiarze to raczej takie dzidziusiowe są. Ile ja się naszukałam płaszczyka jesienno - zimowego. Masakra po prostu. A co do wózków miałam coś w tym stylu http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-3w1-goya-x5-mega-zestaw-i4412450527.html tylko że starszy model i takie też mi się podobają. Innych nie oglądałam ostatnio więc nie wiem czy jest jakiś który mi się bardziej spodoba... na dzień dzisiejszy jakbym miała kupować to kupiłabym coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka mebelki fajne ale wydaje mi się że w sklepie musiałabyś mieć na wystawce parę sztuk bo ludzie jak juz przychodza to chcą podotykać posprawdzać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No własnie tylko gdzie ja to tam wcisnę :P Mam w planach jeszcze dwa podesty postawić, wieszak jeszcze jeden podwójny , i stojak na obuwie , chyba bede musiałą się pozbyć tych dwóch lad , i kupić małe biurko żeby się luźniej zrobiło. Zobaczymy na razie zrobię i podrukuję katalogi a potem pomyślę, adhd mam ostatnio ,mimo że zmęczona jestem strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jutro z raba lecę do kiosku będzie reklama sklepu w gazecie :P Mam nadzieję że efektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz spróbować. Katalogi nie będą cię tyle kosztowały co 5wózków i 3 łóżeczka ;) wróżko maja wróż mi wróż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha zjem i ci powróze :P Ale ja i tak czuje ze ci się udało bez dwóch zdań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×