Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Nawijacie z rana jak by wam za to płacili :P Kto teraz testuje bo też się gubię, martucha @ nadal niet? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Hej, co u Was? Ktoras zaciazyla moze? Martucha dostalas ten okres? Kurcze nie mam kiedy Was przeczytac :/ ja ostatnio bylam na usg i.cudowny widok :) w koncu maluch przypominal dziecko :) kciuk co chwile ssalo :) przez chwile mialam wrazenie jakby tanczylo, machalo raczkami i nozkami naraz :) brzuszek coraz wiekszy, zaraz w mundur sie nie zmieszcze :( Mnie to jakies fatum trzyma, przedwczoraj pojechalam umowe podpisac, ja czytam a tam jest ze na rok tylko, poszlam rozmawiac z naczelnikiem zeby zmienil.zdanie i na moje pytanie dlaczego mam zmienione z czasu nieokreslonego na rok tylko to powiedzial ze tylko dlatego ze nowa na oddziale jestem i ze on zdania nie zmieni, wczoraj musialam do komendanta jechac zeby mi zmienili, ech.:/ ale.dzieki bogu naczelnik ochrzan dostal ze tak mnie potraktowal :) hihi i w koncu od wczoraj mam umowe na czas nieokreslony :) jupppiiii :) :) a od 11 sierpnia na zwolnienie juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia ja z mężem mam konflikt. Nie musisz dostać zastrzyku ale musisz mieć badany w ciąży poziom przeciwciał, dopiero jeśli mialabys je na jakimś poziomie to dostajesz zastrzyk. W pierwszej ciąży na ogół nie ma problemu, chyba że byłoby krwawienie to wtedy trzeba do szpitala, po porodzie badana jest krew dziecka, jeśli odziedziczylo grupę po ojcu to dostaniesz immunoglobulię, zresztą w przypadku krwawienia podobnie, dlatego trzeba udać sie do szpitala bo tylko tam ja podają. Gorzej jest w kolejnej ciąży, jeśli pierwsze dziecko miałoby grupę krwi '+' bo w Twoim organizmie mogą być przeciwciała i z tego co czytałam taka ciąża zazwyczaj kończy się w 35-36 tygodniu , ale na ten moment nie ma czym się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami witamy i gratulacje :) a kiedy ostatnia miesiaczke mialas? Wpisuj sie do tabeli naszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to nie moze.byc.nasza gosc m :) tak mi sie wydaje, przeciez ona sie dopiero starala :p dziwna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momi86
Martucha tak, w zeszłym tygodniu dostałam po 18 dniach cyklu :D Byłam u lekarki i zmieniła mi dawkę luteiny. Potem krwawienie się rozkręciło, więc odstawiłam leki i zaczął się nowy cykl. Wariacji można dostać z tymi cyklami. W ogóle dziewczyny wczoraj miałam taki ból jajnika lewego jak przy owulacji, więc kto wie, co to będzie, a wczoraj 8 dzień cyklu był, ale na szczęście działania były, więc jak coś, to szansa jest. Także nie wiem kiedy miałabym na te monitoringi chodzić skoro jeśli nawet owulacja jest, to jest w cały świat. Musiałabym kilka razy w miesiącu chodzić i to zaraz po okresie zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Pesteczka, rybcia nie @dalej brak. Rybcia gratuluję umowy :D teraz możesz być spokojniejsza. Jak tam remont?? ;) jak się czujesz?? no może i nie ona ale różnie to może być. Wkońcu była pomarańczowa więc co druga może wpaść na taki nik. Kami gratulacje. Opowiedz jaka była twoja sytuacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Kami gratulacje;) dopisz się do naszej tabelki i zostan z nami;) Rybcia super ze umowę masz a kiedy powiesz? dopiero jak przyniesiesz L4 czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Dzieki dziewczyny :) wywalczone ale jest, powiem im jak przyniose zwolnienie, nie chce wczesniej bo bede.musiala codziennie przyjezdzac to ponad 200 zl tygodniowo na paliwo wydam Remont prawie sie skonczyl, juz od.soboty mieszkamy, zostalo posprzatanie tego wszystkiego, drzwi wew, parapety i 2 szafki w lazience :) kuchnie dopiero we wrzesniu Martucha czyli jeszcze jest nadzieja :) mam nadzieje ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha to sie znieczul :) Momi spokojnie to ja na zwolnieniu bede spac, jutro czeka mnie nocka w pracy i ciagle nie wien jak sie wymigac :( rodzina mowi ze nic mi sie nie stanie jak raz pojde, tylko ze ja tak nie cierpie tego miejsca ze masakra, a mysl spedzenia 12h w nocy gdzie ja ledwo w dzien tyle wysiaduje to juz w ogol mnie przerasta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Kami, gratuluje dwoch kreseczek ! :) zapewne twoja radosc nie ma granic :) Rybcia, teraz jak masz juz umowe na czas nieokreslony to na pewno wszystko sie bedzie ukladac :) no i na pewno duzo bardziej spokojna jestes ;) Momi, mi jakis rok temu tez sie zdazyl 18-dniowy cykl ! Tylko ja do lekarza nie poszlam bo nie mialam wtedy jak... ale potem wszystko w miare wrocilo do normy i juz nigdy nie mialam takiego krotkiego cyklu. Takze jest szansa ze i u Ciebie sie taki cykl nie powtorzy ;) A i odnosnie mojego postu ktory wywolal taka wrzawe na forum - uznajmy ze go nie bylo.... nie oskarzam Was o zle intencji itp jesli tak zabrzmial to przepraszam Was. Ja po prostu napisalam to jakie ODNIOSLAM WRAZENIE (napisalam to jak sie poczulam, jak ja to widze a nie jakie jestescie zle itd) takze nie piszcie prosze, ze sie czepiam - wiecej empatii.... czy jak dziecko placze bo mu rysunek noe wyszedl to tez naskakujecie na nie zeby nie przesadzalo ? Trzeba sprobowac zrozumiec... dobra raz jeszcze proponuje, zeby moj wczesniejszy post zostal "olany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
A ! Zapomnialam sie zapytac :) Martucha a ktory to dzis Twoj dzien cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Anii a moj M nie wie jaka ma grupe krwi i jak pytalam gina czy powinien zrobic badania jaka grupe ma to gin powiedzial ze to niepotrzebne. A jezeli mamy konflikt? Wole o tym wczesniej wiedziec. Nie wiem czy lepiej wczesniej takie badanie zrobic? Lekarz pierwszego kontaktu daje skierowanie na takie badanie?? Czy po porodzie daja jakies zastrzyki na ewentualny konflikt? Pytam bo nie znam sie. Mam kuzynki z konfliktu i wiecznie byly chore, braly mase antybiotykow a jedna ma jakis typ karlowatosci i musiala brac hormony wzrostu zeby w ogole urosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Tajska ginekolog która zlecała mi pierwsze badania chciała mi zlecić badanie na grupę krwi. Nawet gdybym wiedziała jaką grupę mam to badanie i tak by zleciła, ale ja miałam kartę z oznacza grupą krwi w szpitalu, mąż natomiast zrobił badanie prywatnie kiedy już wiedzieliśmy że ja mam '-' i jego kartę też ze sobą miałam, w związku z tym nie zlecała mi grupy krwi tylko przeciwciała (gdzie i tak grupa była oznaczona). Według mnie grupa krwi jest badaniem obowiązkowym, zresztą spójrz tu: http://sztenc.pl/a1223217464pol-Obowiazkowe-i-zalecane-badania-w-prowadzeniu-ciazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska nie doczytałam, jeśli Ty wiesz jaką masz grupę krwi i jest to + to nie wiem czy ma znaczenie grupa krwi ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia to oby spokojny ten nocny dyżur był. Olga, ja myślę, że u mnie to może po zabiegu się tak trochę to musi jeszcze ustabilizować. A Ty kiedy masz termin okresu? Najlepiej nie okresu tylko dwóch kresek oczywiście :D Dziewczyny, muszę do pracy, a tak strasznie mi się nie chce, jakbym mogła, to bym spała Ma7usia, a jak to Twoje krwawienie ustało całkiem już? Bierzesz dalej luteinę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
momi, ja miałam tylko 5 dnia po owulacji dwie plamki krwi jasnoróżowej, później już nic :) gdybym nie spojrzała na papier, bo coś mnie tknęło (podejrzana ilość śluzu) to bym nawet nie zauważyła tych plamek krwi. Od tamtej pory mam bóle brzucha i krzyża oraz bolesne piersi, (ale tylko przy dotyku) jak na @ chociaż dziś już tak mocno ich nie odczuwam jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
olga 45dc tajska jak kobieta ma rh+ to konfliktu raczej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha a w którym dniu cyklu był ten pęcherzyk? No rozumiem, że pierwsza faza cyklu ma zmienną długość, ale druga, to już chyba coś nie bardzo. No albo.......... :P :P :P. Kurde a tak mówiłaś Martucha, że będziesz testować w 45 dniu cyklu, a my Cię namawiałyśmy tydzień temu to teraz musimy czekać do 14 sierpnia razem z tobą w napięciu. O to i moje losy się wtedy powinny ważyć :-), dopiero się zorientowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha zatem ja nadal podtrzymuje : szykuj sie na synka ! :D mam przeczucie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×