Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość blankaaaaa
Mi akurat w tej ciąży piersi póki co nie urosły i w ogóle nie bolą (w pierwszej były ogromne i bolesne). Brzuch też płaski, ale poprzednio było coś widać w 5 czy 6 miesiącu dopiero, więc się nie przejmuję. ;) Nie śpijcie dziewczyny na plecach, szczególnie jak brzuszek zacznie się powiększać. Najlepiej jest spać na lewym boku, z początku tego nie lubiłam, ale weszło mi w krew. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co śpię na brzuchu ale mam koldre zrolowana pod sobą. I śpię w staniku kupiłam miękki bambusowy ;) przede mną ciężki weekend :( bo w.sobotę.i niedziele do pracy :( ale odbije sobie w przyszłym tygodniu :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Gdy ciężarna leży na lewej stronie tułowia, zwiększa się ilość krwi i składników odżywczych dostarczanych do łożyska i dziecka. Nogi powinny być ugięte w kolanach, a pomiędzy nogami należy umieścić poduszkę. Szczególnie niekorzystne jest spanie na plecach lub na brzuchu. Ciężarne, które śpią na plecach mogą doświadczać bólu pleców, problemów z oddychaniem lub trawieniem, hemoroidów, niskiego ciśnienia krwi oraz spadku krążenia do serca i dziecka. Jest to wynikiem obciążenia jelit oraz głównych naczyń krwionośnych brzuchem (rosnącą macicą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to szkoda bo najwygodniej mi na plecach ale w nocy zmieniam pozycje.Prawy, lewy bok i plecy i tak na zmianę. Czy w pierwszym trymestrze też to szkodzi czy tylko jak brzuch znacznie urośnie? magda r właśnie o taki stanik mi chodzi jak ty masz:) czasem mam problem z wytłumaczeniem o co mi chodzi ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo :) Na początku ciąży to nie przeszkadza bo dzidzia jest malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ... no więc , nie będe mamą pażdziernikowa :( moje kruszynki nie żyją:(:(:(:(:( zaczęłam dziś plamić w pracy , szybko poleciałam do lekarza ... no cóż .. powiedział że ciąża sie nie rozwija obumarła w 6 tyg jedno dziecko 5t 4 d a drugie 5 t 1 d , ale nie chce mnie wysłać na zabieg , powiedział że woli żebym sama poroniła , mam czekać na dość mocne skurcze macicy , ból w krzyżu no i obfite krwawienie , jeśli tego nie będzie to zabieg za 2 tyg. No więc żegnam sie z Wami siostrzyczki . Dziękuje Wam bardzo za wsparcie jakie mi dawałyście przez cały ten czas jesteście jak siostry :) , dbajcie o siebie i swoje fasolki , wspierajcie sie nawzajem tak jak do tej pory ,bo nikt nie zrozumie ciężarnej jak inna ciężarna , donoście szczęśliwie dzieciaczki , miejcie lekkie porody i urodźcie zdrowe dzieci . Życzę Wam wszystkiego co najlepsze!!!! Ijeszcze raz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
Bebetinka ściskam bardzo mocno,strasznie smutna wiadomość kochana,zaglądaj do nas....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebetina- strasznie mi przykro, widocznie tak musiało być a natura wiedziała co robi hmm :/ ledwo cię poznałam i polubiłam a ty już nam uciekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się przestraszyłam wykonywałam zestaw ćwiczeń dla kobiet w ciąży aż mnie zaczęło coś kłuć w podbrzuszu, przestraszyłam się i uciekłam się wygodnie położyć. Chyba jestem przewrażliwiona hmm ale na wszelki wypadek odpuszczę sobie te ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebetina,nie znajduje słów na te smutną wiadomość więc po prostu Cię mocno ściskam i myślami jestem z Tobą :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinka
Bebetinko bylas mi tu najblizsza bardzo mi przykro :( Przeszlam 4 miesiace temu to samo ,mój ginekolog wykonał zabieg.gdybyś potrzebowała wsparcia napisze Ci Mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebetina :( strasznie mi przykro dla Twoich aniołków :) pamiętaj ze zawsze możesz do nas wrócić i się wygadac 👄 i oczywiście trzymam kciuki, za kolejną ciążę kiedy będziesz gotowa. Ściskam mocno. Ja w końcu się położyłam. Wzięłam nospe bo brzuszek pobolewa. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, moge sie dolaczyc? co prawda nie bylam jeszcze u gina zeby potwierdzil ciaze, termin mam w przyszlym tygodniu. Mam za soba 5 testow ciazowych i wszystkie pozytywne, z moich obliczen wynika, ze to 5-6tydzien. Mam nadzieje, ze nie sa bledne ;), prawie rok sie staramy z mezem o drugie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bridget jones Jak 5-6tydz od OM to bedziesz liatopadowka a nie pazdziernikowka ;-) Pozdrawiam dziewczyny.:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bo nie wiem jak to wyliczyc :/ ostatni okres byl 12.01 a 17.02 test wyszedl negatywny wiec sama nie wiem .. Zobacze co lekarz powie. Czesc Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Witam nowa mamusie :) Bridget tydzień ciąży liczymy od ostatniego okresu,czyli dodajesz dwa "puste" tygodnie :) Jakie dziewczynki dzisiaj plany? Mój małżonek w pracy wiec ja uciekam na paznokcie i trochę polatać po sklepach.a tak w ogóle dziewczynki z jakich jesteście województw?ja pomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
LegallyBlonde ja też pomorskie,konkretnie Tczew, a Ty? U nas piękna dziś pogoda, jedziemy dziś na wieś na cały weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bridget no to ja miałam 10 stycznia ost.mies.czyli zaliczasz się do październikowych mam:) według mies termin przypada ci na 19 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka28
u mnie dzis 41 dc zrobilam dwa testy oba pozytywne i bete 4600. Ale i tak sie martwie czy wszystko ok. W pon powtarzam bete. Mam nadzieje ze moja fasolinka rozwija sie prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirelka a co by miało iść nie tak? Na pewno dzidzia rośnie w siłę :) Dziewczyny, a macie preferencje co do płci? Ja bardzo bym chciała dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LegalyBlonde- myśmy robili dziewczynkę hehe. Czekałam specjalnie na ostatnie dni płodne ale okazuje się że mój cykl jest zaburzony więc zobaczymy co wyjdzie. Ja jestem z Opolszczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPaździernikowa
My mamy chłopca więc teraz pora na dziewczynkę,synuś chciałby braciszka,także w sumie bez znaczenia co będzie,zdrôwko najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka28
LegallyBlonde ja juz jedna ciaze poronilam i bardzo to przezylam. Teraz poki gin mi nie powie ze wszystko ok bede sie zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Bebetinka, ściskam Cię mocno. :( Jestem z mazowieckiego, ale jutro jadę nad morze. ;) My już mamy córcię, więc mógłby być chłopczyk, ale szczerze mówiąc mi to obojętne (jakbym miała tylko syna, to z całych sił chciałabym mieć córeczkę, a jak już dziewuszka jest... ;)) No i wiadomo, najważniejsze zdrówko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LeoTeo to ostatnie dni to na dziewczynkę :) to może się.uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez mamy chlopca. Ale marzy nam sie drugi. Ale najwazniejsze jest oby zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka28
My marzymy o drugim chlopcu ale to bez roznicy najwazniejsze oby zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×