Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość anula_8907
Z chęcią bym popisała z mamami z tego forum częściej niż tu. Bardziej priv, to mój e-mail: analux15@wp.pl, jeśli jest jakaś chętna mama to niech się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba_sza nie musisz jesc na mleko. Nie ma czegos takiego jak syte i słabe mleko. To mit. W innych krajach w ogole nie było takiego podziału, w polsce był za czasów prl. Mleko robi sie z krwi, ew. dieta ma znaczenie jak jest bardzo mało kaloryczna, tak to nie ma znaczenia. Trzeba dużo pić, nawet 3 litry, odżywiać trzeba sie zdrowo bo, jeszcze raz powtórze, nie ma czegoś takiego jak słabe i syte mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
Witajcie mamusie jak tam u Was? Mój synek skończył 5 miesięcy i ma już 8200 gram, jada zupki i deserki ale soków nie daje gdyż borykam się z nawałem mleka i to w 5 mieś aż nie do pomyślenia, ograniczyłam spożywanie płynów ale na nic, w końcu ograniczyłam spożywanie pokarmów i lekko nad tym udało się zapanowac ale jak tylko więcej zjem zaraz mam nadprodukcje mleka. Jeszcze niedawno oglądałam w tv, że mleko robi się z wody wiec albo to mit (wiadomo woda jest potrzebna do jego produkci) ale głownie zależy od jedzenia przynajmniej u mnie zjem więcej mam nawał zjem mniej mleka mam mniej. Jak się czujecie? jak u was z wagą? Ja spadłam 3 kg od ost 2 tyg gdy musiałam ograniczyc jedzenie w związku z nawałem wiec zostało mi jeszcze 2 kg. Strasznie przeraża mnie temat ząbkowania jak to będzie a jak u Was coś zaczęło się u waszych dzieciaczków? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula_8907
Witajcie, moja Nastusia ma 5,5 miesiąca, a waży tylko 6 kg. Jada obiadki i deserki, a jak Wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojtek wazy prawie 9 kg, ale sie urodził 4,5 kg. je obiady i desery. mleko jeszcze sciagam wiec tez pije moje. nie ma zabkow i nie widac aby mialy wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabm
Zapraszam do przeczytania recenzji krzesełek do karmienia :) www.babymanager.pl/krzeselko-ikea-antilop-recenzja/ www.babymanager.pl/krzeselko-do-karmienia-klups-recenzja/ www.babymanager.pl/peg-perego-prima-pappa-zero3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas już 3 ząbki anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×